Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Peristalticka Davkovaci Pumpa
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
RopakCZ
Nový Člen

Karma uživatele RopakCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 11  

PeristaltickÁ DÁvkovacÍ Pumpa Příspěvek č. 1

Zdravím, jelikož jsem línej hlídat Ph , tak přemejšlím nad koupí https://www.hotchilli.cz/ph-metry/m...ka-kontrola-ph/ nebo v https://www.hotchilli.cz/mereni/blu...roller-connect/ Nemáte s tím někdo zkušenost jak je na to celkově spolehnutí? Mněl bych to do DWC s objemem 200 l roztoku a nedovedu si představit jak to přesně davkuje když nějakou dobu trvá než se ten roztok promíchá a ukaže správnou hodnotu. ( Mám to na chalupě a jezdím tam jednou za 14 dní tak se o to nechci moc starat. )

Old Post 13-03-2019 v 17:33 PM
RopakCZ je offline   Profil uživatele RopakCZ   Find more posts by RopakCZ   Foto galerie člena RopakCZ   Click here to Send RopakCZ a Private Message   Add RopakCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gauss
Stálý Člen

Karma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 336 

Příspěvek č. 2

zdar,

mam s timhle zkusenosti, funguje to tak, ze pumpa zacne davkovat dokud sonda nezaznamena zmenu PH, v praxi jsem to mel zapojeny tak, zeprimo pod tou hadickou jsem mel tu PH sondu, takze to tam vzdycky prikaplo a hned se to zastavilo, chvilku trvalo nez se sonda rozkouka a tak dokola. kdyz jsen nemel tu sondu hned pod hadickou tak to tam napumpovalo strasnej randal. Taky si muzes podle potreby naredit kysku RO vodou. Jinak to fungovalo dobre, nakonec to vubec nepotrebuju


BTW: staci RO voda a ph drzi betonove samo.

Old Post 17-03-2019 v 08:35 AM
Gauss je offline   Profil uživatele Gauss   Find more posts by Gauss   Foto galerie člena Gauss   Click here to Send Gauss a Private Message   Add Gauss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5035240 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív