Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 15x Super Skunk, Himalayan gold, Maui Waui, Super skunk --- 600w HPS,
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Mr!Freeze
Stálý Člen

Karma uživatele Mr!Freeze - 83% PěstitelskáKarma uživatele Mr!Freeze - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 57  

Obecné 15x Super Skunk, Himalayan gold, Maui Waui, Super skunk --- 600w HPS, Příspěvek č. 1

Zdravím přátelé,
po letech jsem se opět rozhodl podělit o svoje zahradnické experimentování. Tentokrát jsem o něco poskočil a rozhodl se zveřejnit svůj zatím poslední počin, kterým není nic méně legendárního, než boxík a v něm ,,šestikule". Poslední roky jsem poctivě sázel a sklízel outdoor. Přes zimu je však zahrádníkům smutno a tak jsem skočil do indoor vlaku. Předem informuji, že ačkoliv něco odsvíceno a nakouřeno mám, nejsem žádný profík a rád si nechám od zkušených matadorů poradit.

Mám nafoceno vše od počátku. Ale byl jsem natolik línej, že svůj první příspěvek dávám až dnes. Den přepnutí na květ.

Tak se kochejte a těším se na Vaše dotazy a pripomínky.

Osazenstvo - 15x Super Skunk, Himalayan gold, Maui Waui, Super skunk
Box - Homebox HomeLab/GrowLab GL80L 150x80x200
Teku květník 20x20x23cm, 5,7l

Světlo - ELEKTROX Super Grow MH 400W
GIB flower spectre XTREME OUTPUT 600W

Stínidlo - WAVEflector XXL, komplet

Předřadník - LUMii Black 600W přepínatelný předřadník 250-660W

Vzduchotechnika - Prima Klima filtr ECO K2601 - 480 m3/h - 125mm
Ventilátor PRIMA KLIMA - 2 rychlosti, 230/360 m3/h, 125mm
Sonoflex,průměr 125mm

Hnojení - Advanced Hydroponics Grow Dutch formula
Advanced Hydroponics Bloom Dutch formula
Plagron Green Sensation

Zemina - Plagron Growmix s perlitem

Zvlhčovačka - Zvlhčovač NTS Mist Maker,1-membránový
vč.plováku,náhr.membr.a klobouku

Vlhkost - držím na 70-85%, Teplotu od 25-29 stupňů.

!!!=_-=LETS GO AND LET IT GROW=-_= !!!


DnB !!! aneb i když se to zatim suší drumíky už buší v uších. !!!

Old Post 25-02-2019 v 02:20 AM
Mr!Freeze je offline   Profil uživatele Mr!Freeze   Find more posts by Mr!Freeze   Foto galerie člena Mr!Freeze   Click here to Send Mr!Freeze a Private Message   Add Mr!Freeze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 2

Cauky tady někdo zaspal na Vavřinech😀



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 15-03-2019 v 17:20 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 3

Pokračování?

Jestli ne, tak to mažu....

Old Post 20-03-2019 v 22:25 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5099780 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív