Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » MATKA-Nesmrtelnost
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
MABEL
Nový Člen

Karma uživatele MABEL - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 10 

Obecné MATKA-Nesmrtelnost Příspěvek č. 1

Omlouvam se za založení nového tradu,myslím že se to už tady řešilo,ale pořád nad tím přemýšlím.Je to taková spíše fylosofická otázka.
Jak dlouho muže žít matka?
Myslím si že pokud se na ni svítí pořát 18/6 or 24/0 , tak by měla dosáhnout nesmrtelnosti . Někde sem četl že nejdíl někomu matka žila 30 let . Ale proč by ne dýl?

A co si myslíte o tom že jeden Ruský vědec nedávno tvrdil že biologické hodiny člověka(stárnutí) ovládají měsíční cykly. Když je měsíc třeba v uplnku, tak to tělo pozná a vypustí se nejaké hormony a mi o něco zestárneme.
S tejně tak jako nás ovlivnuje mesíc tak kytky pochopilně délka dne,světellné periody. Myslíte si že na ni muže taky pusobit měsíc?(Nebo popřípadě planety-no to je už zase něco jiného. )

"Moudrost je dokázat spojit najité souvislosti"

Old Post 15-09-2003 v 20:44 PM
MABEL je offline   Profil uživatele MABEL   Find more posts by MABEL   Foto galerie člena MABEL   Click here to Send MABEL a Private Message   Add MABEL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MABEL
Nový Člen

Karma uživatele MABEL - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 2

Nezobrazil se mi tady avatar. ??????
...........HMM ještě si zahulim a skusim si stim pohrát

"Moudrost je dokázat spojit najité souvislosti"

Old Post 15-09-2003 v 20:47 PM
MABEL je offline   Profil uživatele MABEL   Find more posts by MABEL   Foto galerie člena MABEL   Click here to Send MABEL a Private Message   Add MABEL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olo
Stálý Člen

Karma uživatele olo - 6% PěstitelskáKarma uživatele olo - 6% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 3

to je zajimavy ja myslim ze matka by ti vydrzela tak let max 15ale stejne bych to resil tak po 3letecha a

zivot je jen jeden uzij ho naplno

Old Post 15-09-2003 v 21:21 PM
olo je offline   Profil uživatele olo   Find more posts by olo   Foto galerie člena olo   Click here to Send olo a Private Message   Add olo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MABEL
Nový Člen

Karma uživatele MABEL - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 4

to Realist
ano máš pravdu,ale ty poruchy DNA něco třeba aktivuje.
Najdu něco o tom vědci atp,
bude mi to chvilku trvat.

Old Post 17-09-2003 v 17:15 PM
MABEL je offline   Profil uživatele MABEL   Find more posts by MABEL   Foto galerie člena MABEL   Click here to Send MABEL a Private Message   Add MABEL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 5

Matka, že může žít věčně jo? Búúúú, proč jen já nejsem matkáááá, škyt :-)

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 17-09-2003 v 18:00 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Matky vs. Buňky Příspěvek č. 6

K věku matek bych napsal pouze to , že stále mám první matky zhruba asi 3 a půl roku a budou růst dokavaď budu svítit 18/6 jsou v poho , krom momentálního "drobného" problému svilušek .

Jo a to stárnutí je u všech živích bytostí závislé pouze na jedné věci , jak rychle stárnou jednotlivé buňky tak rychle stárne jejich nositel a to je dáno u každého/všeho genetikou

Mějte se Mudr Hlava CSc

Old Post 21-09-2003 v 13:02 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MABEL
Nový Člen

Karma uživatele MABEL - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 10 

Pohodička Příspěvek č. 7

Zatím se mi nepodařilo najít nic o tom Rusovi ale našel sem tady takovou zajímavost k tématu:

Mírný stres prodlužuje život

V lékařských kruzích se už dávno ví, že aktivita, doprovázená či vyvolaná mírným stresem, je pro zdraví (a snad i dlouhověkost) prospěšná...

Stárnutí je neadaptvní pochod, vyvolaný nahromaděním různých poškození buněk. Přitom geny, které regulují oxidační i jiná poškození, mohou ovlivňovat časový průběh stárnutí. Například insulin hraje v dlouhověkosti úlohu procesem zahrnujícím receptor pro insulin podobný receptoru pro růstový faktor 1 (IGF1-R), jehož homolog byl též popsán v pásnici Caenorhabditis elegans (DAF-2). Ve hře tu jsou i různé proteiny teplotního šoku (heat-shock proteins), případně jejich transklripční faktory. V detailní studii prokázali A.-L. Hsu a spolupracovníci, že geny aktivované například teplem byly silně potlačeny mutacemi genů podobných daf-2. Malé proteiny teplotního šoku mají řadu dalších funkcí a v souhrnu se ukazuje, že mírný šok (tady teplotní) vede k prodloužení života přinejmenším pásnice - per analogiam snad i člověka?

"Moudrost je dokázat spojit najité souvislosti"

Old Post 24-09-2003 v 07:26 AM
MABEL je offline   Profil uživatele MABEL   Find more posts by MABEL   Foto galerie člena MABEL   Click here to Send MABEL a Private Message   Add MABEL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MABEL
Nový Člen

Karma uživatele MABEL - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 8

To hlava:
myslím že mě nepřísluší řešit tyto věci, nemám na to vzdělání, pokud jsi skutečně Mudr tak ti budu zatim věřit a spokojím se s tvým vysvětlením, ikdyž mě spousta věcí nesedí, ale třeba kdybych vystudoval lékařskou fakultu tak bych v tom měl jasno.

A ještě něco:
Matky předávávají svuj genetický věk na své klony. ne?
Takže nebojíš se že se ti kloníky z matek starých tři roky začnou nějak blbnout?

Old Post 24-09-2003 v 07:36 AM
MABEL je offline   Profil uživatele MABEL   Find more posts by MABEL   Foto galerie člena MABEL   Click here to Send MABEL a Private Message   Add MABEL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gunman
Starec grower

Karma uživatele gunman - 85% PěstitelskáKarma uživatele gunman - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 9

MABEL, rezne sa berú zo zárodočného pletiva (rastové vrcholy) a to pletivo "nevie" o tom, že rastie na starej matke...

Kým stúpa dym, rád stúpam s ním, až tam, kde všetko končí a začína...

gunman

opus 1, opus 2

Old Post 24-09-2003 v 11:19 AM
gunman je offline   Profil uživatele gunman   Find more posts by gunman   Foto galerie člena gunman   Click here to Send gunman a Private Message   Add gunman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MABEL
Nový Člen

Karma uživatele MABEL - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 10

Ale ví, to pletivo, má ve svém genetickém kodu přesné stáří jeho matky. Teorie se opírá o to, že mladá rostlinka ze semínka ti hned nezačne kvést, ale řízek ze staré matky kvést může okamžitě.

Old Post 25-09-2003 v 18:58 PM
MABEL je offline   Profil uživatele MABEL   Find more posts by MABEL   Foto galerie člena MABEL   Click here to Send MABEL a Private Message   Add MABEL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 11

i mladá rostlinka ze semínka může okamžitě po vyklíčení přejít do qěru, to je dost neplatná teorie, MABELE. Záleží na světlu a živinách. Dal jsem do bubleru ke qetoucí rostlině semínko, to vyklíčilo, hrozně se vytáhlo a okamžitě přešlo do qětu. Byl to minisameček.

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 26-09-2003 v 07:53 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

:) Příspěvek č. 12

To:MABEL

nevěř všemu co se kde píše Mudr nejsem , je to takovej vtípek k tematu buněk . Ale co jsem napsal je snad známo ...na to nemusím mít doktorát stačí se trochu zajímat o přírodní procesy, evoluci , Darwina atd , neni to nějak specializovaný téma . Domnívám se že jsou to nějak zakladní znalosti každeho kdo se o tu přírudu SKUTEČNE zajímá ?!? Nebo snad ne?

evo Hlava Bunkovič

Old Post 28-09-2003 v 12:02 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

No pokud jde o stari matek tak pokud nekdo pise ze ma matku 30 let tak to neznamena ze ma tu stejnou rostlinu .... ale jeji rizek......
matka vydrzi ve spickove kvalite tak 1-2 roky... pak zacne ztracet zivotni silu..... (pokud se matka potka s nejakym vyraznejsim napadeni brouckama ci plisni tak ji vyhodte...)

Old Post 11-01-2004 v 23:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drtikol
Stálý Člen

Karma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 14

2mabel: podle toho ruskyho vedce si koupim sodik 1000W a budu na sebe doma svitit 18/6 a doziju se nesmrtelnosti! ty rusaci strasne hulej...

chronic; mazar, g13froc; nirvana-special, g13froc; mazar, peacemaker; peacekeeper 0.07kW

* * * tune da grower radio * * *

Old Post 13-01-2004 v 16:42 PM
drtikol je offline   Profil uživatele drtikol   Find more posts by drtikol   Foto galerie člena drtikol   Click here to Send drtikol a Private Message   Add drtikol to your buddy list     Navštiv homepage uživatele drtikol! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5912630 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív