Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Xuryho zahrádka 120x120x200 600w 9x LSD(BF)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Mr.Xury
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 33


27.den 18/6, ještě chviličku a přepnu to

Old Post 27-02-2019 v 08:47 AM
Mr.Xury je offline   Profil uživatele Mr.Xury   Find more posts by Mr.Xury   Foto galerie člena Mr.Xury   Click here to Send Mr.Xury a Private Message   Add Mr.Xury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Xury
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 34


1.den 12/12 dnes přepnuto, možná trošku brzo, ale je to můj první grow, potřebuji vysledovat a ošahat pár věcí do dalšího kola, příště to bude plnější


hnojiva dle tabulky biobizz, Ph 6.5, Ec 1.8

Old Post 28-02-2019 v 13:12 PM
Mr.Xury je offline   Profil uživatele Mr.Xury   Find more posts by Mr.Xury   Foto galerie člena Mr.Xury   Click here to Send Mr.Xury a Private Message   Add Mr.Xury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jálo
Stálý Člen

Karma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od BuddyBud
já to třeba týden před přepnutím přepnu na 600, když se mi to zdá malý a roste to líp to je jasný. Jde mi i o tu možnost to tam nasolit, když chci a taky to líp topí, když je potřeba


Zdarec, tohle mě docela zajímá, nebo spíš napadlo mě to taky, ale nebyl jsem si jistý. Takže když jedu 150W na růst a na květ mám 250W, tak tam tu 250ku mám vrazit už dřív, třeba týden před přepnutím jak píšeš? Je ten efekt takový?

Nebo ještě jinak: pokud bych svítil celou dobu 250kou, tak to fakt poroste rychleji?

Nevím, ale něco mi říká, že to musí mít nějaký hranice, protože pak by se skoro vyplatilo svítit silnější lampou na růst (aby to šlo rychleji) a pak dát slabší na květ. Nebo jak jako ???

Old Post 28-02-2019 v 14:35 PM
Jálo je offline   Profil uživatele Jálo   Find more posts by Jálo   Foto galerie člena Jálo   Click here to Send Jálo a Private Message   Add Jálo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jálo
Stálý Člen

Karma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 36

MR.Xury

nádherný kytky! Taky jedu LSD, ale budu oproti tobě asi o týden pozadu. Tohle téma jsem přehlídl, ale už budu sledovat. GL

Old Post 28-02-2019 v 14:39 PM
Jálo je offline   Profil uživatele Jálo   Find more posts by Jálo   Foto galerie člena Jálo   Click here to Send Jálo a Private Message   Add Jálo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 37

Určitě to poroste rychleji pod silnější vatazi, ale dávat min na květ je nesmysl... Podle mě jde výnos úměrně s vatazi... Pod 250kou neuděláš půl kila ani s nejlepšími geny a dobrým prostorem ale s 6ti koulí nebo adekvátní ledkou už jo...jinak na LSD se rád podívám... měla by to být top vynosovka... Přece jenom je to cross skunk #1 x mazar jestli se nepletu.... Jinak necháváš kytky růst přirozeně koukám... Žádný stipani ani ohýbání?



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 28-02-2019 v 15:06 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Xury
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 38

Jálo: Díky, taky tě sleduji, koukal jsem, že také jedeš LSD

Growoli: krom jedné, ta je takový experimentální kousek, jsem je nechal tak jak jsou

Old Post 28-02-2019 v 15:24 PM
Mr.Xury je offline   Profil uživatele Mr.Xury   Find more posts by Mr.Xury   Foto galerie člena Mr.Xury   Click here to Send Mr.Xury a Private Message   Add Mr.Xury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 39

Snad ti ta výška nebude dělat problém... Každá kytka je jiná... Chtělo by to ty nejvyšší aspoň ohnout... Ta malá co se krčí vzadu v pravo, nebude stát za mák



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 28-02-2019 v 17:08 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Xury
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 40


výška snad problém nebude, tu jednu jsem podložil, a zbylí se docela srovnávají, dvě, co se mi povedlo trochu nalomit, tak jsou tak o 5 až 10 čísel větší než ostatní

EDIT: ty větší jsou v první řadě, pravý a levý roh, ta malá furt vlevo v rohu vzadu

Old Post 07-03-2019 v 10:15 AM
Mr.Xury je offline   Profil uživatele Mr.Xury   Find more posts by Mr.Xury   Foto galerie člena Mr.Xury   Click here to Send Mr.Xury a Private Message   Add Mr.Xury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 41

Já vám teda nevím ale celý léta jsem já i kámoši okolo drželi pH 5,5-5,8 růst a 6-6,4 květ a nemyslím si že by to bylo špatně.
Co se týče hydra dle mě ideální pH je 5,5-5,8 po celou dobu kultivace aspoň co mám odpozorovany a kytky při těchto hodnotách vypadají dobře a nevykazuji deficity prvků atd.

Old Post 07-03-2019 v 11:38 AM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Xury
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 42


25.den 12/12

Old Post 24-03-2019 v 10:48 AM
Mr.Xury je offline   Profil uživatele Mr.Xury   Find more posts by Mr.Xury   Foto galerie člena Mr.Xury   Click here to Send Mr.Xury a Private Message   Add Mr.Xury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Xury
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 43



Tak jsem 3 slečny asi popravil, přitom všechny dostali stejnou zálivku, vyhodil jsem fishmix a snížil hnojiva oproti tabulce biobizzu, myslíte že to rozdýchaj nebo je mám vyhodit a udělat místo zbylým, ať mají více místa?

Old Post 03-04-2019 v 13:15 PM
Mr.Xury je offline   Profil uživatele Mr.Xury   Find more posts by Mr.Xury   Foto galerie člena Mr.Xury   Click here to Send Mr.Xury a Private Message   Add Mr.Xury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jálo
Stálý Člen

Karma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 44

to přece není možný, aby to 3 z 9 takhle odsrali. proplachuješ? jelikož taky jedu lsd tak mě to docela zajímá. já bych zkusil ty 3 pořádně propláchnout a uvidíš, buď to daj, nebo ne

Old Post 03-04-2019 v 18:00 PM
Jálo je offline   Profil uživatele Jálo   Find more posts by Jálo   Foto galerie člena Jálo   Click here to Send Jálo a Private Message   Add Jálo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 45

Teď už jim je místo k ničemu když nerostou, nech to tam, budeš z toho mít aspoň něco pro sebe...

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 03-04-2019 v 22:15 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 46

Kolko si hnojil a ake ph? Aka voda?

Old Post 04-04-2019 v 09:46 AM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Xury
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 47

Ph 6.5, kohoutková voda, 3ml/l Bio grow, 3ml/ bio bloom, 1ml/l top max, 4ml/l bio heaven, 3ml/l Alg-a-mic, 3ml/l fishmix, 4ml/l acti-vera dle tabule.

Ty tři jsem propláchnul 40L vody, potom přidal úplně minimum hnojiva.

Old Post 04-04-2019 v 10:00 AM
Mr.Xury je offline   Profil uživatele Mr.Xury   Find more posts by Mr.Xury   Foto galerie člena Mr.Xury   Click here to Send Mr.Xury a Private Message   Add Mr.Xury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 48

Fish mix a Bio grow sa nedavaju spolu,bud jedno alebo druhe. Ak sa dobre pamatam tak fish mix sa v kvete nepouziva uz vobec. Podla mna si to prehnojil.

Old Post 04-04-2019 v 10:24 AM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1524880 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív