Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Zařízení pěstirny pomůžete???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
riskmc
Stálý Člen

Karma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 892 

Dotaz Zařízení pěstirny pomůžete??? Příspěvek č. 1

Ahoj zařazují pro kamaráda pěstírnu dve mistosti 170x150 vedle sebe (340x150 rozděleny v pulce zeď na rozdělení prvni otázka nechat nebo zbourat) jediné co he vyřešeno je osvětlení bude to přímo u šité led svetlo na tento prostor. Místnost je v hospodářské budově v zime nebude tepelné soběstačná na vyhrev proto prvni otázka je jak zabezpečit teplo mistnist bude tepelné izolovaná ale jak tam vyrobit v zime teplo nejake nápady jak ? A cim? Max 1,5kwh.
Dale pak vzduchotechnika na tento prostor pach filtr atd vetraky piste odkazy na všechny veci co výše tam dali meze se nekladou rozpočet je cca 50 k českých proste takova laboratoř.
A ted druha vec je chci tam jet bud ručně zalivaniu hlinu ale spis bych dal přednost Kokos drip nápady jak to zrealizovat? Nechci po vas abyste to navrhovali proto aby ste to udělaly za me ale pomozte mi abych si z vašich nápadu vybral to co me nenapadlo vic hlav vic vi. Předem dekuji a tY co mi pomůžou ceka odměna po domluvě se dozví jaka.

Nenecham si vzit svuj klid....možna to znas a vis jak to mam hozeny...

Old Post 04-02-2019 v 20:49 PM
riskmc je offline   Profil uživatele riskmc   Find more posts by riskmc   Foto galerie člena riskmc   Click here to Send riskmc a Private Message   Add riskmc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 2

Zburat priecku,utesnit,dobre tepelne zaizolovat,kupit klimu a odvlhcovac. Ak by na vyhriatie nestacili samotne svetla tak kupit elektricky ohrievac.
Pokial budes mat dost casu tak ja osobne by som siel rucne hlinu a bio.
Ak chces silou mocou drip tak kupis 3 90L kalfasy,jeden nehas ako nadobu na roztok. Na zvysne dva polozis Nft vanu z growshopu tak ze bude odtekat do jedneho ztych kalfasov na ktorych bude polozena.
Kupis tie ihly co sa napichavaju na hadicu a cerpadlo na ktore natiahnes silonku. Jednoduchy drip co funguje relativne dobre za tu cenu. Do 3k by si sa mal zmestit so systemom pod 1 svetlo.

Old Post 04-02-2019 v 21:56 PM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 3

Příčku bych taky zboural a udělal jeden velký prostor. Nevím, co je to přesně za prostor, ale jaká je tam cca v zimě teplota?? Pokud klesne pod 15, určitě potřeba přitápět, LED by to nevytopily podle mě.
A co vlhkost? Nebudou se tam držet plísně??? Já svoji malou místnůstku před pěstem vymaloval barvou proti plísni a nemůžu si stěžovat. Předtím tam byla na zdi malá plíseň, oškrábal sem a tahle barva proti plísni je super- jmenuje se to Eternal In Steril.
Ať se daří!

Old Post 05-02-2019 v 08:55 AM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Just
Stálý Člen

Karma uživatele Just - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 4

Do menšího prostoru stačí teplovzdušný ventilátor, napojený na termostat.

Old Post 05-02-2019 v 09:44 AM
Just je offline   Profil uživatele Just   Find more posts by Just   Foto galerie člena Just   Click here to Send Just a Private Message   Add Just to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Just! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 5

Co tahat teplo odněkud z obydlí? Už jsem viděl krbovou vložku, od které v cca 200mm trubce vedlo teplo půlkou baráku do stodoly, kde byl growroom 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 05-02-2019 v 14:00 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
riskmc
Stálý Člen

Karma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 892 

Příspěvek č. 6

To bohuzel nejde a v zime cca 5 stupnu (pri zaplich 2x1000w tam bylo cca 14 stupnu a to litr topí jak svin)asi pořídíme olejové elektricky radiátor mozna dva

Nenecham si vzit svuj klid....možna to znas a vis jak to mam hozeny...

Old Post 05-02-2019 v 19:58 PM
riskmc je offline   Profil uživatele riskmc   Find more posts by riskmc   Foto galerie člena riskmc   Click here to Send riskmc a Private Message   Add riskmc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 7

To teplo bude největší oříšek no,aby tě to nesežralo. Ty dva litry ti to vytopí na 14C,když to ještě není zaizolovaný?


Ser na Béma, Topola, Špidlu a Zemana
zpívej dokola se mnou ganja marihuana
papírky bonga, do toho tráva
ubal to s náma, zduň to, dej si páva.

Old Post 06-02-2019 v 06:53 AM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaara
Nový Člen

Karma uživatele Jaara - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 8

[účet odstraněn]

Old Post 06-02-2019 v 10:19 AM
Jaara je offline   Profil uživatele Jaara   Find more posts by Jaara   Foto galerie člena Jaara   Click here to Send Jaara a Private Message   Add Jaara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 9

Tak větrat budeš muset určitě a dost- hlavně když kytky budou už velký a v květu, to budeš mít problém s vlhkostí a pokud budeš nonstop větrat, vlhkost se Ti podaří při troše štěstí srazit třeba i na 40.
Podle mě 5 stupňů je krutě málo i když budeš topit...

Old Post 06-02-2019 v 11:31 AM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
riskmc
Stálý Člen

Karma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 892 

Příspěvek č. 10

Tak realizace je následující zeď bude zbořena místnost se zatrpli 5 cm polystyrenem ufo bude cca 800m3/h pachac sono reflexní folie olejové topení a vysousecka
Led 80ooo kc zateplení cca 5000 kc reflexní folie 2000 kc topení 4000kc vysousecka 5000kc ufo mam takze to platit nebudu

Nenecham si vzit svuj klid....možna to znas a vis jak to mam hozeny...

Old Post 11-02-2019 v 21:47 PM
riskmc je offline   Profil uživatele riskmc   Find more posts by riskmc   Foto galerie člena riskmc   Click here to Send riskmc a Private Message   Add riskmc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 11

Na zimu bych přehodil LED za HPS aby taky topily, a odtah snížil aby to nebralo tolik tepla

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 14-02-2019 v 23:11 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 12

Čus, 5 cm polystyrenu moc izolovat nebude 😉 aspoň tu 5tku přes sebe, tzn. 10 cm 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 15-02-2019 v 04:33 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RopakCZ
Nový Člen

Karma uživatele RopakCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 13

já mám 120*120*200 okolo 8 cm vata a 400 w to při -10 vytopí tak na 25, při 600W mi už musí běžet ventilator s tep. čidlem jinak to vyskočí na 35 při -10

Old Post 15-02-2019 v 19:21 PM
RopakCZ je offline   Profil uživatele RopakCZ   Find more posts by RopakCZ   Foto galerie člena RopakCZ   Click here to Send RopakCZ a Private Message   Add RopakCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od RopakCZ
já mám 120*120*200 okolo 8 cm vata a 400 w to při -10 vytopí tak na 25, při 600W mi už musí běžet ventilator s tep. čidlem jinak to vyskočí na 35 při -10

To ti ale nejede odtah, ne. Pochybuji, že pokud bude v okolí -10, tak ti to udělá 25 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 15-02-2019 v 21:56 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RopakCZ
Nový Člen

Karma uživatele RopakCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 15

Světe div se ale udělá, ta 600 W topí kraně. odvětrání mám zapojené na termozásuvku s neustálou upravou otaček a nastavením minimálního odtahu, takže odtah je podle teploty ale vždy jede minimalně na nastavené minimum. a i polystyren 5 cm izoluje krásně. Na box to stačí,

Old Post 16-02-2019 v 11:12 AM
RopakCZ je offline   Profil uživatele RopakCZ   Find more posts by RopakCZ   Foto galerie člena RopakCZ   Click here to Send RopakCZ a Private Message   Add RopakCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlexInk
Nový Člen

Karma uživatele FlexInk - 62% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 16

Ahoj! Take si myslím že 5cm bude málo pokud je to v hospodářské chladné části. Zkusil bych těch 10 a napenetrovat zdi proti plísni kord pokud je to starší objekt. :-)

Best wishes. 🙂 by FlexInk

Old Post 28-02-2019 v 21:14 PM
FlexInk je offline   Profil uživatele FlexInk   Find more posts by FlexInk   Foto galerie člena FlexInk   Click here to Send FlexInk a Private Message   Add FlexInk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2127440 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív