Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Pěstování pod LED - základní informace + zkušenosti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Kirovecz
Stálý Člen

Karma uživatele Kirovecz - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od carlos

Smysl by to srovnani melo, pokud by ta wattaz byla priblizne stejna.. Jinak je to fakt jako hrusky s jablkama..


Ale proc? Nehadam se, jen se ptam, vazne mi to neni jasny. Nesrovnavam prvoplanove vynos, i kdyz jsem ho v 1. postu zminil. Myslel jsem, ze z wattaze se odviji hlavne to, jakej prostor osvitim. Mam 600w na 120x120 a 200w na 60x60 a myslel jsem, ze jde porovnat to, jak se ty kytky chovaj pod ruznejma svetelnejma zdrojema, protoze nejaky rozdily tam videt jsou.

Old Post 09-02-2019 v 11:31 AM
Kirovecz je offline   Profil uživatele Kirovecz   Find more posts by Kirovecz   Foto galerie člena Kirovecz   Click here to Send Kirovecz a Private Message   Add Kirovecz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
v1e2kpv06o
Stálý Člen

Karma uživatele v1e2kpv06o - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 18

Led vero o vykonu 400watt je tak srovnatelny s hps 600. Za mne je hlavni vyhoda ze led tolik netopi. K hps uz bych se nevratil. Co se tyka palic tak i vero umi udelat poradny salamy. Rozhodne se nejedna o ridke paldy

Old Post 09-02-2019 v 11:59 AM
v1e2kpv06o je offline   Profil uživatele v1e2kpv06o   Find more posts by v1e2kpv06o   Foto galerie člena v1e2kpv06o   Click here to Send v1e2kpv06o a Private Message   Add v1e2kpv06o to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JesseRoyal
Stálý Člen

Karma uživatele JesseRoyal - 83% PěstitelskáKarma uživatele JesseRoyal - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 19

Promin, predtim jsem to nemyslel zle.. Jen ze neni to stejny hodit stejny klony pod jiny svetlo a porovnat rozdil..nerikam, ze to za tri kola nemas vychytany..ale celkove se to chova trochu jinak! Jinak schne medium, jinak musis krmit, jinak to roste, jinak se to tahne.?az s danym strainem budes mit vymacknuto s danym systemem to nejlepsi, potom si myslim ze to jde.. Ale vubec nevim jak dokonale idealni box/system mas takze nerikam ze to za tri kola nemas dokolane najety..jak rikas subjektivni nazor a este jednou promin, nemyslel jsem to predtim nejak utocne ) hezkej den vsem

Old Post 09-02-2019 v 12:06 PM
JesseRoyal je offline   Profil uživatele JesseRoyal   Find more posts by JesseRoyal   Foto galerie člena JesseRoyal   Click here to Send JesseRoyal a Private Message   Add JesseRoyal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od Kirovecz
Myslel jsem, ze z wattaze se odviji hlavne to, jakej prostor osvitim.

Nikoliv, meni se tim struktura rostliny, vetveni, celkovy vzrust, velikost a hustota kvetu. Vsechno. Prave ty zmeny ktery ted mylne pricitas HPS vs LED, jsou zpusobeny wattazi.

"Jak kytky vypadaj" je rozdil i mezi 600W a 1000W HPS.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 09-02-2019 v 12:18 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 21

Ja teda nevim,ale za sebe napisu tohle:
substrat Royal Mix,CannaBioTerra Plus 50/50
COB Citizen 2700 (190W) - jedu na tom cele kolo-rust i kvet, Hnojeni pouze BioSevia
Modely co jsem pod tim jel,Critical +,Critical + 2.0,WhiteBerry,Mazar,Kubansky Killer,NorthernLights,
Frisian Dew,AK 49,Jamaican Pearl a jeste nejaky nonamy a v
zivote jsem nemel defict vapniku nebo horciku...Jasne 2 tydny pred kosou
to na deficity vypada vzdy,ale tak to je jasny,kdyz je substrat uplne vycucanej...

Old Post 09-02-2019 v 13:07 PM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od HVR
...a v
zivote jsem nemel defict vapniku nebo horciku...Jasne 2 tydny pred kosou
to na deficity vypada vzdy,ale tak to je jasny,kdyz je substrat uplne vycucanej...


A co inertní substráty ,hydro... když to není větší spotřeba vápníku a hořčíku vedoucí k deficitu kterou nepokryjí hnojky , tak by ses měl nad svým přistupem k pěsteu zamyslet.

Biosevia organic hydro grow ,CLU058

Organic coco grow,CLU058

Old Post 09-02-2019 v 15:43 PM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 23

K tým deficitom pod LED - už som to tu na fórum dával, ale tak ešte raz:

“Sometimes magnesium deficiencies are reported when making the switch to LED’s. This is because magnesium is a central element in the production of chlorophyll. When we make the move to LED’s, a more chlorophyll targeted spectrum is part of the benefits. As well as overall higher photosynthetic activity. But in order to reap those benefits, we need to match the elemental requirements of the increased chlorophyll focused reactions taking place.

Common hydroponic fertilizers recipes, usually contain between 40-60ppm Mg. We have found that a range or 75-90ppm of Mg to ideal under LED lighting. The best way to increase only Mg and not introduce more nitrogen, is to add 1gram of epsom salt(Magnesium Sulfate) per gallon of nutrient solution. 1gram/gallon of epsom salt adds ~25ppm of Mg and 30ppm of S, and is usually a sufficient supplement to most fertilizer programs.”

Old Post 09-02-2019 v 20:00 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Just
Stálý Člen

Karma uživatele Just - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 24

https://www.pacificlightconcepts.com/led-tips/

Old Post 10-02-2019 v 07:37 AM
Just je offline   Profil uživatele Just   Find more posts by Just   Foto galerie člena Just   Click here to Send Just a Private Message   Add Just to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Just! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kirito-kun
Stálý Člen

Karma uživatele Kirito-kun - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 25

Přihodím dotaz, jak dávkujete ten CalMag? Dáváte celou dávku podle doporučení na flašce nebo o něco míň? Přece jenom se tam něco nasype v "normálních" hnojkách, tak aby se pro změnu zase neobjevil problém s přebytkem.

Old Post 10-02-2019 v 08:42 AM
Kirito-kun je offline   Profil uživatele Kirito-kun   Find more posts by Kirito-kun   Foto galerie člena Kirito-kun   Click here to Send Kirito-kun a Private Message   Add Kirito-kun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Just
Stálý Člen

Karma uživatele Just - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 26

Dávám míň, protože je to drahé, kdyby měl člověk dávat 1ml na 1 litr. Na flašce jsem návod neviděl, na stránkách píšou 0,1 - 1ml na litr.

Budu hledat levnější alternativu - co byste doporučili?

Old Post 10-02-2019 v 09:27 AM
Just je offline   Profil uživatele Just   Find more posts by Just   Foto galerie člena Just   Click here to Send Just a Private Message   Add Just to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Just! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
v1e2kpv06o
Stálý Člen

Karma uživatele v1e2kpv06o - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 27

Uz jsem to tady psal. Horecnata sul. Efekt stejny jak calmag

Old Post 10-02-2019 v 09:53 AM
v1e2kpv06o je offline   Profil uživatele v1e2kpv06o   Find more posts by v1e2kpv06o   Foto galerie člena v1e2kpv06o   Click here to Send v1e2kpv06o a Private Message   Add v1e2kpv06o to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cihory
Stálý Člen

Karma uživatele cihory - 89% PěstitelskáKarma uživatele cihory - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 28

Ahoj, měl bych na vás otázku ohledně odsávání z boxu.
Ledky málo topí tak jak často Vám spíná odtahový ventilátor a kolik m3 za hodinu taháte pryč z boxu? Zajímají mě spíše větší watáže 500W-600W

A k otázce přidávání CalMagu nebo Hořečnaté soli je za mě lepší přidávat jednotlivé prvky zvlášť například od Canny nebo Bio Nova (víte přesně co a v jakém poměru tam lijete)
O ColMagu vím že obsahuje i dusík a přidáváním v květu můžete způsobit předusíkování a tím i zpomalení kvetení.!!

Květu zdar a dík za odpověď

Old Post 10-02-2019 v 11:27 AM
cihory je offline   Profil uživatele cihory   Find more posts by cihory   Foto galerie člena cihory   Click here to Send cihory a Private Message   Add cihory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Just
Stálý Člen

Karma uživatele Just - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 29

To dává smysl, hydroponik by měl mít přehled nad tím, co používá.

Já odsávání vyřešil menším ventilátorem, aby běžel pořád a byl tak stálý podtlak.

Pokud bych chtěl snížit výkon, nepoužil bych stmívač, ale snížil efektivitu odtahu tím, že někam přidám díru.

Old Post 10-02-2019 v 12:19 PM
Just je offline   Profil uživatele Just   Find more posts by Just   Foto galerie člena Just   Click here to Send Just a Private Message   Add Just to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Just! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
v1e2kpv06o
Stálý Člen

Karma uživatele v1e2kpv06o - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 30

Odtah nonstop,bezi to tak na 1/3 az 2/3 vykonu a max je 460m3/h. Podle faze rust/kvet.

Old Post 10-02-2019 v 12:46 PM
v1e2kpv06o je offline   Profil uživatele v1e2kpv06o   Find more posts by v1e2kpv06o   Foto galerie člena v1e2kpv06o   Click here to Send v1e2kpv06o a Private Message   Add v1e2kpv06o to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wonis
Stálý Člen

Karma uživatele wonis - 87% PěstitelskáKarma uživatele wonis - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 31

Dival jsem se na hořečnatou sůl, nevim kolik je vyrobcu, ale tahle v tekuté formě ma oproti CalMag mnohem vyssi dávkování..Alternativa mi prijde Wuxal calcium,vyrobce je německý oproti Harmonie Vápník defacto s totožným slozenim je vyrobceM Polsko...Ale pokud se budete drzet doporuceneho dávkování CalMag vychazi nejlepe

Old Post 10-02-2019 v 15:13 PM
wonis je offline   Profil uživatele wonis   Find more posts by wonis   Foto galerie člena wonis   Click here to Send wonis a Private Message   Add wonis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
v1e2kpv06o
Stálý Člen

Karma uživatele v1e2kpv06o - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 32

https://www.vmd-drogerie.cz/horka-s...ml-tekuta-4351/

Toto? Ja mam flasku aj na pul roku:-)

Old Post 10-02-2019 v 16:20 PM
v1e2kpv06o je offline   Profil uživatele v1e2kpv06o   Find more posts by v1e2kpv06o   Foto galerie člena v1e2kpv06o   Click here to Send v1e2kpv06o a Private Message   Add v1e2kpv06o to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7155960 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív