Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Výnosy a rekordy, aneb jak se daří.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
V jakych cislech se pohybujete nejcasteji, tedy stabilne?
<0,4g/W
0,4-0,8g/W
0,8-1,2g/W
1,2-1,6g/W
1,6-2,0g/W
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 17


Tak ja taky neco nahodim....tohle neni o vynosu,ale o tom,zda kytky preziji extremy a s minimalni ventilaci(skoro bez) hlavne v nocni fazi...mam nastudovano hodne ohledne vymeny vzduchu a sam jsem se presvedcil,ze to dela hodne,ale taky jsem se chtel presvedcit co se stane,kdyz ta vymena bude skoro minimalni z duvodu a ted dobre poslouchejte...tento box je venku ;-) Je zaizolovan pouze 10cm polystyrenem a uvnitr boxu je 80W topne teleso,ktere jede celou noc a fuci na nej vetrak at se to teplo po boxu trosku rozvede...Jsem zvedavej jestli to kytky preziji jak ted bude -10 :-D
V boxu kubansky killer 60-40 sativa a mazar 90 Indika,ale ten Mazar bylo 4 roky stare semeno a uz od semenacku byla pulka kytky ok a druha nejaka nemocna...nejste jsem nic podobnyho nevidel...3 koly OK 3 koly jako by meli deficit :-D nechapu co to je za mutanta :-)

Edit/vychazel jsem z toho,ze kdyz to je venku,tak nebudu moct vetrat v prubehu noci,jelikoz 80W mi nevytopi boxik na takovou teplotu,abych mohl menit vzduch a tak jsem udelal pokus,zda tem kytkam nebude stacit kyslik pres noc,kterej si vyrobi za posledni 2 hodiny sviceni :-D Tak ze v dobe svitu je v boxu nastaveny termostat na odtah na 24.5 a kdyz teplota spadne na 23,tak se vypne..Na posledni 2 hodiny je odtah vyplej uplne a to vyjede teplota tak na 26 dal uz to nejde...pokud ted bude -10 ,tak to ani tolik nebude...
Pres noc jede jen topne teleso a vubec zadnej odtah :-D a roste to myslim OK...zalivam 1x za tyden vzdheldem k tomu,ze to prosycha dlouho...2.5 litru na 11L kvetinac na 6-7 dni...20% vzdy vytece ven...Kytky celkem papaj a nevypada ze by jim neco chybelo...Jedu to v obyc hline z OBI :-D nechtelo se mi na pokus plytvat kvalitni hlinou...je to substrat na rizky bez hnojek...hnojim BioSevii + ted jsem tam dal prvni davku GS ;-) Box je 0.3m3 a svetlo jeden COB chip kerej bere 192W.

Naposledy upravil HVR 21-01-2019 v 19:53 PM

Old Post 21-01-2019 v 19:09 PM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Dalby
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 18

HVR Tohle je neskutecne hustej pocin. To je vazne prukopnickej napad. Myslim ze z toho budou dost cenny informace.

Ale bylo by jiste fer, kdybys do editu napsal neco o nejakym svym majstrštyku.

Zdraví Mr.Dalby

Old Post 21-01-2019 v 19:27 PM
Mr.Dalby je offline   Profil uživatele Mr.Dalby   Find more posts by Mr.Dalby   Foto galerie člena Mr.Dalby   Click here to Send Mr.Dalby a Private Message   Add Mr.Dalby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 19

Ono je to dost jakože složitý někdo kdo má v Nft čerpadla vzduchovadlo nebo si navíc někde přidává větráček na vítr a tak podobně.. ( chlazení nft v létě přihřívaní v zimě ) tak ty elektřiny propálí víc než v hlíně s lampu odtahem a větrákem.. a výnos může bejt stejnej... takový optimální srovnání je hold pro mě obyčejný g na w světla... Kdo udělá víc jak 1,2 g/watt tak je v pohodě zatím co kdo udělá v GE indexu přes 1,2 už je pro mě fakt frajer !
takový oreientační bych řekl.. co se dá pod jakou lampou udělat a za jakých podmíének .. samozřejmě jsem zastánce dobrýcho modelu při co nejvyším výnosu ... mám velkou spotřebu a taky se ráýd dělíms kamarády když příjdou na víkend felit nebo hrát "videohry"

Old Post 21-01-2019 v 19:31 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od LinChi
Ono je to dost jakože složitý někdo kdo má v Nft čerpadla vzduchovadlo nebo si navíc někde přidává větráček na vítr a tak podobně.. ( chlazení nft v létě přihřívaní v zimě ) tak ty elektřiny propálí víc než v hlíně s lampu odtahem a větrákem.. a výnos může bejt stejnej... takový optimální srovnání je hold pro mě obyčejný g na w světla... Kdo udělá víc jak 1,2 g/watt tak je v pohodě zatím co kdo udělá v GE indexu přes 1,2 už je pro mě fakt frajer !
takový oreientační bych řekl.. co se dá pod jakou lampou udělat a za jakých podmíének .. samozřejmě jsem zastánce dobrýcho modelu při co nejvyším výnosu ... mám velkou spotřebu a taky se ráýd dělíms kamarády když příjdou na víkend felit nebo hrát "videohry"


Jasny to chapu...ja jsem to chtel vyzkouset na 2-3 kytkach,ani jsem neznal ten strain kubansky killer,jsem dostal nekde zadara a v obyc hline a chtel jsem videt ;-) Beru to jako challenge :- D Pristi zimu tam narvu plny box a uvidime...ale jeste neni konec...do sklizne 25 dni a ted budou mega mrazy :-D

Old Post 21-01-2019 v 19:57 PM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 21




Taky teda prispeju svym nej.
Muj uplne nejlepsi vykon pod 240 w byl 282g , v organice , BDS-ze svych vlastnich klonu.



Fotky BDS z klonu








Fotky BDS ze seminek

Naposledy upravil Madical-Strains 21-01-2019 v 22:22 PM

Old Post 21-01-2019 v 21:40 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 22

Kdysi jsem u svých reportů uváděl tři hodnoty co se výnosu týče.
Stačilo si pořídit do lišty další heblo, hned vedle spínaček, pro měření spotřebované energie.

1. Klasická hodnota g/w jen podle výkonu lampy. (600W)
2. Okamžitý odběr, tak nějak v průměru, všeho co cucá energii ByOko nějakých 700W
3. Veškerou energii spotřebovanou od začátku roundu, odečteno z toho měřáku.
4. Pro zajímavost jsem udělal i čtvrté měření, kde jsem k té spotřebované energii napočítal(nejde to zcela přesně) i cenu veškerých hnojiv, média, prostě všeho co bylo třeba pro celé kolo, tím sem se dostal na hodnotu, kolik mě stál jeden gram.
U těchto posledních dvou výpočtů hraje svou roli i délka květu a samozřejmě i režim 18/6 - u tohohle se nejvíc projeví rozdíl pěstu ze semen/řízek - semínka se očividně prodraží.

... důležité je mít všechno krapet v píči, žádné očekávání - žádné zklamání

Old Post 22-01-2019 v 09:33 AM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delikt
Nový Člen

Karma uživatele delikt - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 23

Madical-Strains
BDS - a to je símtě co za strain ? Člověk přece jen neví všechny zkratky.. Dík

Old Post 23-01-2019 v 08:06 AM
delikt je offline   Profil uživatele delikt   Find more posts by delikt   Foto galerie člena delikt   Click here to Send delikt a Private Message   Add delikt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Dalby
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 24

Diky Medicu, jak fotka z koncertu. Ale taky si nejsem jistej co je BDS.
Jinak mista je tu dost, kdyby chtel prispet nekdo dalsi.

Z ankety jsem odvodil zajimavej zaver. Ze se kvalita vybaveni, strainu a samozrejme zdejsich groweru, posunula o rad vys. Dekuju vsem za kazdej hlas.

Zdraví Mr.Dalby

Old Post 26-01-2019 v 23:15 PM
Mr.Dalby je offline   Profil uživatele Mr.Dalby   Find more posts by Mr.Dalby   Foto galerie člena Mr.Dalby   Click here to Send Mr.Dalby a Private Message   Add Mr.Dalby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 25

black death skunk....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 26-01-2019 v 23:34 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyH
Stálý Člen

Karma uživatele TommyH - 85% PěstitelskáKarma uživatele TommyH - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 230 

Příspěvek č. 26

Zajímalo by mně, kolik by se tak dalo udělat v hlíně, 80x80, bio, 250w 4x vero? Nějaký odhad? 😄 Ať vím co považovat za úspěch...

Old Post 27-01-2019 v 07:30 AM
TommyH je offline   Profil uživatele TommyH   Find more posts by TommyH   Foto galerie člena TommyH   Click here to Send TommyH a Private Message   Add TommyH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od TommyH
Zajímalo by mně, kolik by se tak dalo udělat v hlíně, 80x80, bio, 250w 4x vero? Nějaký odhad? 😄 Ať vím co považovat za úspěch...


Niečo okolo 450g (1,8g/W) to už je celkom mega dosť, aj keď k takýmto hodnotám sa dostaneš skôr pri rovnakej wattáži ale viac čipoch (9 čipov, každý na 28W). Za úspech môžeš pokladať všetko nad 350g (1,4g/W).

Old Post 27-01-2019 v 07:54 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od Mr.Dalby
Z ankety jsem odvodil zajimavej zaver. Ze se kvalita vybaveni, strainu a samozrejme zdejsich groweru, posunula o rad vys. Dekuju vsem za kazdej hlas.

No hlavne to jak je formulovana je dost zavadejici a vede to k nadhodnocovani. Ty intervaly by mely byt maximalne po 0,2..

tj. 0.8 - 1.0
1.0 - 1.2 apod.

O hranici 0.8 vime ze tvori jisty prumer, takze spousta lidi klikla tam, jenom aby nebyla v te "zakladni" nejnizsi.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 27-01-2019 v 09:44 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Dalby
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 29

Ja jsem to tak chtel puvodne udelat, ale pak jsem to trochu nestnastne zjednodusil. Ale i tak je to zajimavy.

Zdraví Mr.Dalby

Old Post 27-01-2019 v 11:28 AM
Mr.Dalby je offline   Profil uživatele Mr.Dalby   Find more posts by Mr.Dalby   Foto galerie člena Mr.Dalby   Click here to Send Mr.Dalby a Private Message   Add Mr.Dalby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 30

Hlasovani se zucastnilo 32 lidi
Kolik groweru je aktualne aktivnich...

Old Post 27-01-2019 v 13:04 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Dalby
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 31

Tak co kluci, budou jeste nejaky fotky?

Zdraví Mr.Dalby

Old Post 30-01-2019 v 12:40 PM
Mr.Dalby je offline   Profil uživatele Mr.Dalby   Find more posts by Mr.Dalby   Foto galerie člena Mr.Dalby   Click here to Send Mr.Dalby a Private Message   Add Mr.Dalby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 32

Nejlepší kolo na výnos za mě --- Vanilla Kush (třetí kolo s Vanilla Kush, první dvě byly špatný ) (250W HPS,90x90x180,Canna Coco A+B + Canna BioBoost, Cannazyme, 9x 11L květináče) Celkově z toho bylo 294 z toho spodky kolem 27g, takže použitelný pěkny materiál byl kolem 260-265.

Nejlepší kolo na kvalitu - StrawBerry Banana - Reserva Privada, vůně a pryskyřice z toho cákaly, ale pod 250W HPS padlo nějakých 166g. Nicméně to byla fakt super odrůda Fotky přidám až se dostanu k pc

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 30-01-2019 v 12:52 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1249640 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív