Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » CFL 150W only red
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 81% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 81% Pěstitelská

CFL 150W only red Příspěvek č. 1

Ahoj, chci se s vámi podělit o svuj první počin. Postavil jsem boxík, narval do něj 2x Northern Lights MOC . Svítím režimem 18/6, zatím nehnojím. Hnojivo připraveni BioBizz indoor tripack, je to v hlíně. Chci se zeptat na vaše názory, kdy začít hnojit, jeslti každej den nebo jednou týdně apod. Jinak se mi zdá, že roste sama o sobě dost hustě, tak jestli i tak zastříhnout nad 3. kolenem. Díky, pěstu zdar

EDIT: 1. fotka - 6. den od vyklíčení
2. fotka - 8. den od vyklíčení
3. fotka - 11. den od vyklíčení

Old Post 11-01-2019 v 19:48 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen

Příspěvek č. 2

Mam radost kdyz tu vidim cim dal vice groweru kteri pestuji organicky.

Jakou mas hlinu , znacka apod. ?

Kolika litrovy jsou kvetinace a tak... ?

Biobizz se hnoji kazdou zalivku, a pak v kvetu se hnoji jak grow tak Bloom.
Top-max je ta treti flaska v balicku?

Tak az pak napsies co mas za hlinu a zdali je predhnojena tak ti odpovime kdy cca zacit hnojit. Obecne ale plati ze kytku zaciname hnojit az kdyz zacne nasazovat ctvrtou sadu listu.

Zastipovat nad 3.patrem muzes nebo nemusis , pokud se dana odruda vetvi sama dobre.

Predpokladam ze jedes od kamose nejakej NO-Name kdyz neuvadis seed-banku ani nepises o jaky strain se jedna.

Naposledy upravil Madical-Strains 11-01-2019 v 20:27 PM

Old Post 11-01-2019 v 20:06 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Příspěvek č. 3

Hele jedná se o Northern Lights MOC od Ministry of Cannabis. Svítím na to 150W CFL 2700K Red. hlínu mam obyč z OBI, pro bylinky a výsev, píšou lehce předhnojená. Ano, topmax je ta třetí květináče 1,7L

Old Post 11-01-2019 v 20:11 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen

Příspěvek č. 4

Uplne sem ten strain prehlidl, omluva Uz sem uplne slepej , jak do toho notase cumim celej den.

Ok, tak urcite nehnojit driv nez zacne rust 4 sada listu.
Ta hlina z Obi je nekdy problematicka kvuli skudcum, proto je lepsi na pristi kolo koupit radeji znackovou.
Treba Biobizz kdyz pouzivas Biobiz hnojky.

Urcite kup zluty lepovy desky abys mohl vcas odhalit pripadne skudce.

Predpokladam ze budes pak presazovat do kvetinaci 6,5l?

Old Post 11-01-2019 v 20:19 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Příspěvek č. 5

Hele jelikož je to box 50x50x50 tak rozhodně nebudu dávat takovej květináč, nechám to v tomhle at mě to nepřeroste

Old Post 11-01-2019 v 20:21 PM
Madical-Strains
Stálý Člen

Příspěvek č. 6

Jo, pises boxik , tak sem mohl predpokladat ze je malej
Jinak v organice se snizuje PH zalivky kys, citronovou.

Meris PH vubec? Nebo na to prdis ?
Podle me je PH metr nezbytnost.

Tesim se , budu sledovat.

Old Post 11-01-2019 v 20:25 PM
Touma
Stálý Člen

Příspěvek č. 7

Hele PH neměřím, upřimně mě to ani nenapadlo že by to mělo být třeba Případně stačí mi na to takový ty pH papírky z laborky? bych si vzal u nás v laborce

Old Post 11-01-2019 v 20:29 PM
Madical-Strains
Stálý Člen

Příspěvek č. 8

Hele...muj nick neni Hele ale klidne me muzes oslovovat jak chces.

Jo , myslim ze papirky te v nehorsim pripade budou stacit.

Zalevas kohoutkovou vodou nebo destovkou?
Pokud kohoutkovou tak vetsinou se to PH prave musi snizit tou kys.citronovou na 6,5 aby netahala PH substratu nahoru , pak by se uzavrel prijem zivin a zacaly by trable.
Kohoutkova voda ma fakt silny pufry.

Old Post 11-01-2019 v 20:36 PM
Touma
Stálý Člen

Příspěvek č. 9

Pardon, to bylo takový zamyšlení s tím hele čili, když budu používat dešťovku, tak nebude třeba řešit to ph? máme na zahradě takovou tu tisícilitrovou nádobu. Nevim teda v jakym stavu je v ní voda, v létě trošku smrdí ale tak asi lepší než kohouková no

Old Post 11-01-2019 v 20:39 PM
Madical-Strains
Stálý Člen

Příspěvek č. 10

Ted koukam ze mas rozjety dve vlakna to mas dva boxiky nebo jsou to ty samy kytky?
Rikal jsem si ze tvuj nick je mi nejak povedomy.

No musel bys to asi poradne tu nadr vypucovat a nasledne vydesinfikovat ted bys mohl kdyz neprsi pouzit snih a rozpustit ho v te nadrzi.
Kazdopadne destovka je urcite lepsi ale ne zkazena nebo s nejakymi patogeny.
Na vetsine uzemi CR je destovka lepsi nez kohoutkova ale nekde je i spatna.

Hlavne se nesmi napoustet ta nadrz ze strechy z okapu , pak diky nekteremu stresnimu materialu muze zmenit PH i EC a uz je to naprd. Nejepsi je kdyz prsi tak tu prvni vodu alespon vylejt nez se ta strecha umeje , aspon.
Ale nekdo zaleva ze strechy a je to ok.

Old Post 11-01-2019 v 20:55 PM
Touma
Stálý Člen

Příspěvek č. 11

Rozjel jsem druhé vlákno do indoor galerie, kde budu vkládat jen fota. Pochopil jsem, že se to tu tak dělá jestli ne, tak jsem to pochopil blbě. Tak já v laborce vezmu pár papírků a budu kontrolvoat, jestli v konvi mám 6,5 ph, to zní jako plán. Tedka teda možná ještě využiju trochu toho sněhu, když ho tu mám

Old Post 11-01-2019 v 20:57 PM
Madical-Strains
Stálý Člen

Příspěvek č. 12

Ja mam takovy pocit ze si to pochopil spatne, do indoor galerie se to pravdepodobne uklada nejak automaticky. Nevim.
Tak posli PM Zedymu a zeptej se ho , at popripade tohle vlakno smaze.

Je holej nesmysl abys psal jedno vlakno 2x

Old Post 11-01-2019 v 21:00 PM
Touma
Stálý Člen

Příspěvek č. 13

Dobře napíšu, případně tě poprosím abys mi to komentoval tam děkuju

Old Post 11-01-2019 v 21:28 PM
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 79% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 79% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 79% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 79% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 79% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 79% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 79% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 79% Pěstitelská

Příspěvek č. 14

Ahoj, jediná " výhoda " vlákna ve fotogalerii indoor je, že můžeš ke každému příspěvků dát víc fotek než v indoor pěstování 😉 napiš někomu z modů, ať tu jedno z vláken smaže, případně myslím, že jdou i spojit 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si Homebox"
😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁
Už mě ta zhasnutá prckárna srala.....
Pítr

Pítrovo miniprckárna

Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou

řízkování rajčat podle Pítra

Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG

Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 12-01-2019 v 07:30 AM
Pítr90 is online now   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu

Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:

Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás