Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » LED osvětlení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
hlavka
Nový Člen

Karma uživatele hlavka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 9  

LED osvětlení Příspěvek č. 1

Zdravim soudruzy
rad bych se Vas zeptal na nazor na zmineny led panel..
jak moc to za to stoji? samozrejme cena/vykon hlv. kriterium, ale jeste neco?

https://www.hotchilli.cz/solarxtrem...olarxtreme-250/

dekuji

Old Post 09-01-2019 v 18:55 PM
hlavka je offline   Profil uživatele hlavka   Find more posts by hlavka   Foto galerie člena hlavka   Click here to Send hlavka a Private Message   Add hlavka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hlavka
Nový Člen

Karma uživatele hlavka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 2

tady je spektrum
diky dik

Old Post 09-01-2019 v 19:15 PM
hlavka je offline   Profil uživatele hlavka   Find more posts by hlavka   Foto galerie člena hlavka   Click here to Send hlavka a Private Message   Add hlavka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hlavka
Nový Člen

Karma uživatele hlavka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 3


spektrum

Old Post 09-01-2019 v 19:18 PM
hlavka je offline   Profil uživatele hlavka   Find more posts by hlavka   Foto galerie člena hlavka   Click here to Send hlavka a Private Message   Add hlavka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 4

ja o ledkach v podstate nic newim,ale jsou jen dve mista kde koupit neco dobryho,bud frynk,zdejsi frája pres svetla nebo ledideal,firma co taky stavi fajn svetla.
od nikoho jinyho bych si ledku nekoupil.....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 09-01-2019 v 19:54 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gicWeeD
Stálý Člen

Karma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 5

Vzhledem k cene, ktera je na GS podezrele nizka, bych tipoval, ze se nejedna o nic zavratnyho. Samotnej vyrobce ani neuvadi co za cipy do sveho vyrobku pouziva a proto bych se tomu radeji vyhnul. Uprimne, radsi bych vzal nejakej DIY set od alucraftu, sice to nebude vypadat tak hypermoderne, ale kvalita a funkcnost je jista.

LED Vero 740w indica vs sativa
18x BigBud coco drip 2x450w LED by FrYnK
Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 09-01-2019 v 22:39 PM
M@gicWeeD je offline   Profil uživatele M@gicWeeD   Find more posts by M@gicWeeD   Foto galerie člena M@gicWeeD   Click here to Send M@gicWeeD a Private Message   Add M@gicWeeD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampaliny
Stálý Člen

Karma uživatele Pampaliny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pampaliny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pampaliny - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 6

Ahoj, byť tebou tak koupím ty nové desky s účinností přes 209 lm na watt od ledidealu Mám je taky a teď pojedu druhé kolo. Takovou účinnost v 70 watech nenabízí nikdo. Jsem začátečník a moc mě to chytlo. Nenech se napálit nějakou diskotekou.

Old Post 10-01-2019 v 18:25 PM
Pampaliny je offline   Profil uživatele Pampaliny   Find more posts by Pampaliny   Foto galerie člena Pampaliny   Click here to Send Pampaliny a Private Message   Add Pampaliny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karlito
Stálý Člen

Karma uživatele Karlito - 79% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 7

Ahoj.
Mám Spider vero 29 300W od Ledidealu na prostor 90x90 a roste to jak divé.
Takže doporučuju..

Old Post 15-01-2019 v 14:01 PM
Karlito je offline   Profil uživatele Karlito   Find more posts by Karlito   Foto galerie člena Karlito   Click here to Send Karlito a Private Message   Add Karlito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hlavka
Nový Člen

Karma uživatele hlavka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 8

Diky pratele a kamaradi.. kazda rada draha
jesta jedna amaterska..
koupit tedy box na ledideal - Komplet Led grow box“L“ sice vetsi pocatecni investice, ale za par kol by se to melo vratit ne?
bo klasickej sodik 250w cca 80x80?
jde mi hlavne provoz.naklady a hluk.. potrebuji cca 250g za kolo na vlastni spotrebu..
co myslite mudrcove ??
diky dik

Old Post 15-01-2019 v 17:19 PM
hlavka je offline   Profil uživatele hlavka   Find more posts by hlavka   Foto galerie člena hlavka   Click here to Send hlavka a Private Message   Add hlavka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karlito
Stálý Člen

Karma uživatele Karlito - 79% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 9

Komplet L mám taky. Dokoupil jsem pH metr, hnojky,air pot květináče, teplo-vlhkoměr a pak už je to na tobě
Porovnat se sodíkem nemůžu.

Old Post 16-01-2019 v 19:57 PM
Karlito je offline   Profil uživatele Karlito   Find more posts by Karlito   Foto galerie člena Karlito   Click here to Send Karlito a Private Message   Add Karlito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-03-2011 - osvetlenie - 3 odpovědí
16-06-2004 - Nebezpečný osvětlení - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7648720 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív