Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Nový začátek - 120x120 - 600w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Dexkell
Stálý Člen

Karma uživatele Dexkell - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 119  

Obecné Nový začátek - 120x120 - 600w Příspěvek č. 1






Tak všechny zdravím a jdu se pokusit o 9x pěknou kytičku :-)
info a fotky přidám jakmile budu mít hotovo a bude co k focení.

Old Post 05-01-2019 v 18:01 PM
Dexkell je offline   Profil uživatele Dexkell   Find more posts by Dexkell   Foto galerie člena Dexkell   Click here to Send Dexkell a Private Message   Add Dexkell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 2

Ahoj.
Jesli to jsou 11l kvetinace tak ti ten jeden 50l pytel urcite nebude statcit.
Nebo to jsou dva pytle na sobe?

Muzes popsat cos koupil? Canna Kokos/substrat , hnojivo ..Advanced hydroponics ?
Moc to nejde rozeznat.

HPS?

Old Post 05-01-2019 v 18:14 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dexkell
Stálý Člen

Karma uživatele Dexkell - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 3


No ta fotka není moc super ale ano, jsou tam dva pytle :-)
Sub je Canna professional + a hnojky AH
Výbojka je GIB xtream output - květ.
Odtah jsem kupoval z 2. ruky a přesné info nemám tak nebudu prezentovat krom téhle fotky zda z toho jde něco vyluštit :-)

Old Post 05-01-2019 v 18:24 PM
Dexkell je offline   Profil uživatele Dexkell   Find more posts by Dexkell   Foto galerie člena Dexkell   Click here to Send Dexkell a Private Message   Add Dexkell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plechmonique
Stálý Člen

Karma uživatele Plechmonique - 94% PěstitelskáKarma uživatele Plechmonique - 94% PěstitelskáKarma uživatele Plechmonique - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 4

Jak to vypada? Uz to roste?

1.kolo CRITICAL & POWER KUSH

Old Post 13-01-2019 v 22:14 PM
Plechmonique je offline   Profil uživatele Plechmonique   Find more posts by Plechmonique   Foto galerie člena Plechmonique   Click here to Send Plechmonique a Private Message   Add Plechmonique to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 5

Ventilator dalap..nemecky.. dobra volba ak nema moc nachodene

Old Post 14-01-2019 v 14:37 PM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Asu
Stálý Člen

Karma uživatele Asu - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 6

Stínidlo Adjust a Wing Defender. Vyzkoušeno. Skvělá volba.

Old Post 14-01-2019 v 15:43 PM
Asu je offline   Profil uživatele Asu   Find more posts by Asu   Foto galerie člena Asu   Click here to Send Asu a Private Message   Add Asu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dexkell
Stálý Člen

Karma uživatele Dexkell - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 7

Měl jsem moc práce a nemohl bych dostatečně hlídat semínka a věci kolem tak zatím je to ve fázi "těsně před" ale tento týden už doufám že mi to časově vyjde,
nicméně doufám že stínidlo bude fajn ale tak jestli máš odzkoušeno tak je to super, dokupoval jsem PH metr a další píčárny a už mám snad komplet, jakmile se něco bude dít tak ukážu :-)

Old Post 14-01-2019 v 18:45 PM
Dexkell je offline   Profil uživatele Dexkell   Find more posts by Dexkell   Foto galerie člena Dexkell   Click here to Send Dexkell a Private Message   Add Dexkell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
garnier
Stálý Člen

Karma uživatele garnier - 60% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 8

neni 11l malo ?

LED GURU

Old Post 14-01-2019 v 18:52 PM
garnier je offline   Profil uživatele garnier   Find more posts by garnier   Foto galerie člena garnier   Click here to Send garnier a Private Message   Add garnier to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dexkell
Stálý Člen

Karma uživatele Dexkell - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od garnier
neni 11l malo ?

Hele já nevim, ale radši jsem zvolil menší aby na sebe nebyly kytky tak nalepený a mohl jsem je pohodlně roztáhnout a měli prostor.

Old Post 16-01-2019 v 17:43 PM
Dexkell je offline   Profil uživatele Dexkell   Find more posts by Dexkell   Foto galerie člena Dexkell   Click here to Send Dexkell a Private Message   Add Dexkell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 10

11L je az az,ja rikam ze na in ti staci 6,5L......ale jsem zastancem vice kytek....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 16-01-2019 v 20:12 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dexkell
Stálý Člen

Karma uživatele Dexkell - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od AladinXXX
11L je az az,ja rikam ze na in ti staci 6,5L......ale jsem zastancem vice kytek....

Od zkušených si nechám rád poradit a myslíš že je lepší mít 9x11l a nebo nechat stejné květníky ale jich pár přidat a vyplnit prostor ?

Old Post 16-01-2019 v 20:41 PM
Dexkell je offline   Profil uživatele Dexkell   Find more posts by Dexkell   Foto galerie člena Dexkell   Click here to Send Dexkell a Private Message   Add Dexkell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dexkell
Stálý Člen

Karma uživatele Dexkell - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 12

PS: neměl by tu někdo nějáké info s odrůdou kterou jsem zvolil popřípadě fintamy ? Jedná se o CBD Skunk Haze, vybral jsem fem. semínka podle ostatních ale osobní zkušenosti nemám tak jestli by někdo měl osobní zkušenosti, moc bych to ocenil.

Old Post 16-01-2019 v 20:52 PM
Dexkell je offline   Profil uživatele Dexkell   Find more posts by Dexkell   Foto galerie člena Dexkell   Click here to Send Dexkell a Private Message   Add Dexkell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 13

za me,mensi kvetinace a vic kytek.....
ohledne bakny,dutch passion posledni dobou dost hermi....ale wubec newim jak jsou na tom cbd odrudy....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 16-01-2019 v 20:58 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BuddyBud
Stálý Člen

Karma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 320  

Příspěvek č. 14

Každýmu vyhovuje něco jinýho. Já měl 11l květináče radši než 6,5l. Oboje má svý + a -


12x Ice Cream, Autopot, 600W HPS

14x Northern Lights, 600W HPS

25x Ice Cream, 600W HPS

Old Post 18-01-2019 v 17:01 PM
BuddyBud je offline   Profil uživatele BuddyBud   Find more posts by BuddyBud   Foto galerie člena BuddyBud   Click here to Send BuddyBud a Private Message   Add BuddyBud to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dexkell
Stálý Člen

Karma uživatele Dexkell - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 15



Tak konečně při dostatku času už se začíná .... :-)

Old Post 02-02-2019 v 19:09 PM
Dexkell je offline   Profil uživatele Dexkell   Find more posts by Dexkell   Foto galerie člena Dexkell   Click here to Send Dexkell a Private Message   Add Dexkell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dexkell
Stálý Člen

Karma uživatele Dexkell - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 16

No házím info jenom pro to, abych ujistil že mi to neumřelo :-)

Old Post 10-02-2019 v 19:34 PM
Dexkell je offline   Profil uživatele Dexkell   Find more posts by Dexkell   Foto galerie člena Dexkell   Click here to Send Dexkell a Private Message   Add Dexkell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6282950 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív