Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » CFL 150W box
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 65

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Kdyztak si jeste pockej radeji co t k tomu rekne Pitr.


Ty mě vždy pobavíš 😉
Mám úplně jiný názor 😉😁 přijde mi přelitá. Vycházím z toho jakoby mechu na substrátu. A s tím spojené problémy s kořeny. Ale čert ví, vařím z vody 😉 ale i kdyby to bylo přelitím nebo pH, tak bych to řešil opatrným přesazením do lepšího substrátu, prolití takhle malá nemusí přežít

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 13-01-2019 v 12:56 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 66

priklonim se k Pítrovi90.....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 13-01-2019 v 12:59 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 67

citace:
Původní příspěvek od Pítr90


Ty mě vždy pobavíš 😉
Mám úplně jiný názor 😉😁 přijde mi přelitá. Vycházím z toho jakoby mechu na substrátu. A s tím spojené problémy s kořeny. Ale čert ví, vařím z vody 😉 ale i kdyby to bylo přelitím nebo pH, tak bych to řešil opatrným přesazením do lepšího substrátu, prolití takhle malá nemusí přežít


Přesně! to s tím přelitím mě taky nějak napadlo, říkal jsem si co tam ten mech dělá? ale zase jsem si říkal, když žádná voda z té, co tam naleju neproteče až dolu, tak to přeci nemůže být přelité.. Dobře, dám tomu teda pár dní oraz od vody, snad mi to nechcípne Jinak tomu přelití by napovídá i to, že jedna rostlinka úplně v pohodě, řekl bych. Přesazovat se mi to úplně nechce, resp shánět další substrát, zkusím to první kolo dokončit s tímhle. Jinak tedy hnojiva jsou kyselejší, a budou mi pH snižovat směrem dolů? Jelikož kohoutková voda je kolem sedmi, tak po přidání těch pár ml by to mohlo být akorát, myslím. Díky za rady všem!

Old Post 13-01-2019 v 13:29 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 68

Jo, ji, presazeni , na 100% souhlasim, nejlepsi cesta a rovnou presazeni do kvalitni znackovy hliny s PH 6,2 ! Az na duhym miste proliti.

Stale okpakuju skoro ve vesech vlaknech presadit a vzdy to hned nekdo rozporuje .

Ale ani proliti neni urcite chybou ale presazeni je lepsi protoze muzes tu hlinu rovnou vymenit za kvelitnejsi.
Kvalitni hlinu koupis i levneji 20l .
Vidim ze nemas ph metr, pouzivas malinkatou skrinku tak sem vychazel z toho jak to resit uplne zadarmo.

Old Post 13-01-2019 v 14:10 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 69

Dobře dobře, zítra zajedu pro biobizz light mix, píšou tam pH 6,6 a hned zítra přesadím! pak už jen kontrolovat nějak to pH zálivky no

Old Post 13-01-2019 v 14:13 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 70

Kup spis light-mix.
A ten" korenovej bal" rozdelej kyblu v destovce pod vodou abys neposkodil korinky.
Nekdo zas bude namitat ze by ten bal nerozdelaval ale zustal by tam trocha substratu se spatym ph. Takze muj nazor je presadit jen ten semenacek s co nejcistsimi korinky, bez te hnusne hliny , je to i zaroven obrana proti smutnicim nebo jinymu sajrajtu co v te OBI hline byva.

Kytka se i tak na chvilinku zarazi ale uvidis jak se ji do tydne ulevi.
Opatrne s temi korinky.

Pitr- I ty, si me pobavil Pitre. Ze je prelita to ja si nemyslim ale i to je mozna mozny ale prelelita kytka vypada uplne jinak a to, ze se ji v prvni rade svesi listy nez by doslo k hniti korenu a kdy se tomu tak stalo tak uz by nas o tom jiste Touma informoval. Hlavni problem tam bude PH a nebo mozna nejaky kurvy v hline co uz zacaly pracovat.

Naposledy upravil Madical-Strains 13-01-2019 v 14:42 PM

Old Post 13-01-2019 v 14:20 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 71

Az to budes presazovat, zkus nafotit projistotu korinky zajima me , zdali jsem se nemohl mylit. V tom susbratu z OBI ma sosued neustale u rajcat na povrchu mech, je to nekvalitni hlina.

Old Post 13-01-2019 v 16:06 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 72

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Az to budes presazovat, zkus nafotit projistotu korinky zajima me , zdali jsem se nemohl mylit. V tom susbratu z OBI ma sosued neustale u rajcat na povrchu mech, je to nekvalitni hlina.


Ok všecko nafotim, tedka jsem to zkoušel prolít trošku. První prolití voda protekla jak nic, druhé prolití se z toho stalo takový totální bahno a ta voda ne a ne protýct achjo, já tý kytce dávám snad do zítra přežije.. jinak ty konce listů jsou úplná sušina :/

Old Post 13-01-2019 v 16:12 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 73

https://www.nejlevnejsi-growshop.cz...BCABEgJkY_D_BwE

zítra vyzvedávám

Old Post 13-01-2019 v 16:14 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 74

Ty si fakt Matej !

Vzdyt te kluci psali ze mnohem lepsi nez prolevani je presadit do nove hliny i ja ten jejich argument musel uznat .
To je proste SHIT hlina, nejenom spatne slozeni ale hlavne tam zchazi perlit , ktery te provzdusnuje susbrat a brani preliti tim ze castecne odvodnuje.
V biobizzu uz perlit je.

Zitra rano hned nabehni do gropwshopu pro tu hlinu , na nic necekej .

Tak potom musim uznat ze mel Pitr s Aladinem pravdu a uznavam svuj omyl.
Ale nechapu to , taky jsem prelil v druhym kole takhle malinkej semenacek ale vzdycky se svesi listy. Proste zdycky ! To je proste automatickej prirozenej reflex.

EDIT:
Taky sem predpokladal ze kdyz si cetl to vlakno o organice kde se zminuju o tom ze kdo nepozna plnej kvetinac vody potezkanim tak se da zapichnout prt do hliny a ani by te nenapado tam lit dasi vodu pokud citis ze je hlina proste furt mokra.
To si nezkousel zapichnot prst do hliny? Nenapado by me ze to nezkusis.
Preci ty musis vedet jakym zpusobem a jak casto to zalevas.
A taky by me nenapadlo ze je to tak spatna hlina z OBI ze ten pruplach neda. Biobizz jsem proleval sprchou 3 minuty kazdej kvetinac a bez probemu to zvadnul.

Ted si delam vycitky ze jsem ti radil to prolevani !!!
Byla to chyba a uznavam to.
Je to pro me veky pouceni!

Ted si me Pitr za to vychutna

Posledni vec dodam, urcite bych to ted uz v te hline nenechaval ale co konkterne udelat uz si netroufam uz radit.

Naposledy upravil Madical-Strains 13-01-2019 v 17:26 PM

Old Post 13-01-2019 v 16:30 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 75


Dobře, přináším tedy report z dnešní hurá akce "záchrana kytek před blbou hlínou a přelitím". Koupil jsem BioBizz light mix, kytky jsem ze starých květináčů vyndal, opláchl kořínky pod proudem vody abych z toho vymlel starou hlínu, květináč vyplách a umyl. Nasypal jsem do nich novou hlínu, kytičky jsem zasadil a lehce (deckou vody) zalil, aby hlína trošku splaskla. Btw ok, vidim rozdíl v kvalitě hlíny, nebudu řikat že ne . No a ted přidávám fota kořínku (jak jsem slíbil) a fotky obou kytek. Kořínky u tý v horším stavu se mi nepovedlo tolik zachránit při vyndávání z hlíny, tak ty se dost potrhaly, nicméně stejně myslim že jich přežila valná hromada... Snad se chytí. U te v lepším stavu jsem zachránil řekl bych 100%, nicméně už i ta začala vykazovat lehce nahnědlé listy, takže problémů tam určitě bylo víc! No a nyní už k fotkám

Old Post 14-01-2019 v 12:38 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 76


Kořínky té lepší

Old Post 14-01-2019 v 12:40 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 77


A ted ta horší z nich, ta vypadá fakt uboze a snad to dá!

Old Post 14-01-2019 v 12:42 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 78

Ted doufam ze se jim povede mnohem lip.

Old Post 14-01-2019 v 13:57 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 79

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Ted doufam ze se jim povede mnohem lip.


upřímně, ta jedna vypadá že už to má za sebou ale já stále věřím

Old Post 14-01-2019 v 14:00 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 80

No, v nejhorsim tu jednu muzes zase naklonovat.

Old Post 14-01-2019 v 15:49 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-12-2016 - 150W miniboxík - 9 odpovědí
16-09-2014 - PC Grow Box - 104 odpovědí
05-02-2013 - CFL 125 Dual minibox - 92 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9169640 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív