Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » vyber boxu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
hlavka
Nový Člen

Karma uživatele hlavka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 9  

vyber boxu Příspěvek č. 1

caues, chci koupit box zhruba tento
https://www.growgarden.cz/komplet-p...-400w-dual.html
rad bych pestoval kvalitne, jsou komponenty dostacujici bo se vyplati sestavit na doporuceni vlastni a par tisic priplatit..
jiste se ve vyse zminenem boxu, daji vypestovat pekne rostlinky bez problemu ci ne?

dekuji
za odpoved

Old Post 03-01-2019 v 19:30 PM
hlavka je offline   Profil uživatele hlavka   Find more posts by hlavka   Foto galerie člena hlavka   Click here to Send hlavka a Private Message   Add hlavka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gauss
Stálý Člen

Karma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 336 

Příspěvek č. 2

https://www.hotchilli.cz/vyska-200c...-100x100x200cm/
https://www.hotchilli.cz/230v-2/lumii-black-600w-kit/
https://www.hotchilli.cz/ventilator...chlosti-160-mm/
https://www.hotchilli.cz/prima-klim...1150m3-h-160mm/

muj nazor na nejlepsi pomer cena vykon [400w je slabota na m2] a ano, daji se v tom vypestovat moc pekne rostlinky

jestli si uplne bez penez, tak bazar, ale magnetickymu 400w predradniku v metrovym stanu bych se fakt vyhnul, nesmysl.

Naposledy upravil Gauss 03-01-2019 v 20:01 PM

Old Post 03-01-2019 v 19:39 PM
Gauss je offline   Profil uživatele Gauss   Find more posts by Gauss   Foto galerie člena Gauss   Click here to Send Gauss a Private Message   Add Gauss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 3

Vzdycky je lepsi si sestavu sestavit sam , i kdyz das mnohem vic penez tak nakonec jeste do budoucna usetris.

Musis si hlavne srovnat v hlave duvod sveho pestovani.
Pak dalsi vec ...hnojit organnickymi hnojivy nebo mineralnimi ?
Svitit Sodikovkou nebo drazsim cob-led panelem ktery ma mensi spotrebu ?

Neni to jen o boxu jesli se v nem daji vypestovat rostlinky bez problemu
ale ty spravne komponenty jsou zaklad , to je fakt.
Kokos nebo hlinu nebo hydro?

Tech cest , kterou se muzes vydat je nespocitane.
Samozrejme ze i pod tohle sestavou muzes odjet hezky kolo ale jsem limitovan tim co tam uz v te sestave je a nemuzes si zvolit sam jakou cestou se vydas, ta cesta je dana.

Pokud nemas vubec zadne zkusenosti a chces se neco dovedet treba o jedne z cest napr. o organice tak jsem tu na G zalozil strucne kratke a vystizne vlakno .
Je tam vse co je treba vedet na jednom miste, nemusis nic hledat.
Precti si ho a pak se rozhodnes jak dal....

Doporucuji te se obratit na zdejsiho clena Growplace ktery ma super ceny a dohodnes se s nim co v te sestave chces. I rad poradi.

At se dari ! A doufam ze tve kolo zdokumentujes ve vlakne

Old Post 03-01-2019 v 19:57 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gicWeeD
Stálý Člen

Karma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 4

Kontaktuj Growplace a urcite spolu neco vymyslite, i cenove se snazi dost vyjit vstric.

LED Vero 740w indica vs sativa
18x BigBud coco drip 2x450w LED by FrYnK
Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 03-01-2019 v 20:46 PM
M@gicWeeD je offline   Profil uživatele M@gicWeeD   Find more posts by M@gicWeeD   Foto galerie člena M@gicWeeD   Click here to Send M@gicWeeD a Private Message   Add M@gicWeeD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 5

Madiho vlákno je plný nesmyslů a nepřesností, který si ale nenechá vyvrátit 😉😁 podle něj bych se neřídil 😉 jde to mnohem jednodušeji.

Samozřejmě že pod tím kompletem vypěstuješ, jen neber dualku, radši hned bloom hps 😉

Koukni zde na vlákna, který jsou tvému setu podobné 😉 jde to lehce, jen nebýt lama a trošku chápat.
Jo a nelít hypermangan do květníků 😉😁
Jak ten chytrák o dvě patra výš 😉😁😁😁

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 03-01-2019 v 22:29 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 6

Odpoved pro ostatni- Ano , roztok hypermanganu jsem do hliny opravdu nalil , to je pravda a nemam proc se za to stydet. Clovek vyzkousi uplne vsechno aby se zbavil larev smutnic.
Byl to navod jako kazdy jiny ze zahranicniho fora.
Byl to posledni pokus jak zlikvidovat po marnem 6. ti tydennim boji larvy smutnic.

Podstatny ale je ze ten hypermangan nezlikvidoval kytky i kdyz proti smutnicim nepomohl.

===============================================


Pitr- Co se tyce meho vlakna o organice tak pokud by te opravdu zalezelo na tom aby vlakno bylo dobre napsane a nebyly v nem nesmysly, jak pises , tak jsem kazdeho ve vlakne vyzyval ze me muze poslat PM a popripade me opravit.
Coz si ty neucinil i kdyz jsi byl na tu dobu co jsem vlakno psal odblokovan a vlakno jsi procital. Tak ted si nestezuj.
Pokud by te na tomto foru na Groweru opravdu zalezelo a tez by te zalezelo na ostatnich growerech tak si mohl dat vedet napriklad prostrednictvim jineho growera , pokud si se mnou nechtel ztracet cas . Ale jak je videt tak tobe na nikom tady nezalezi . Jen ty sam jsi nejlepsi a vsechno vis nejlepe .
Kazdy kdo rozumi organice se mohl v te dobe na tom vlakne podilet.

Snazim se pomahat ostanim a domnivam se ze jsem tu vykonal hodne dobrych veci za to mluvi ohlasy mnoha goweru.
Jesli to vsechno nemuzes prenest pres sve vysoke ego tak to je mi te opravdu lito.
Ty nemas pravo me takto verejne pranyrovat a neustale me pronasledovat jako stenice kdykoliv na Grower necim prispeju .

Na to jsou tady jini ...myslim tim vedeni Groweru.

To je v tomto tydnu uz po treti co si znevazil a znehodnotil muj prispevek a mou osobu , pod kazdym mym prispevkem se me samotneho snazis nejakym zpusobem zpochybnovat a zesmesnovat pred ostatnimi growery , povazuju to za provokaci kterou muze delat jen nejaky dusevne nemocny clovek.
NIKDY NIC SPATNEHO JSEM TI NEUDEAL !!! jen jsem si te zablokoval abys me nemohl prispivat do mych vlaken a ty vis dobre za co ....
Za minuly rok to bylo vice jak 6x tak proto ta blokace.

Je to msta na oplatku ?
Nedokazes se s tim vyrovnat ???

Pred timto tim vlaknem si to udelal zde....na konci vlakna.
http://grower.cz/forum/showthread....826#post1239826

A tady v dalsim vlakne ...
http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=81384

Zanasis ostanim growerum jejich vlakna aniz by si prispival k veci a opravdu nekomu pomohl.

Nebo se jen proste nedokazes smirit s tim ze uz se k tobe nechodim uz radit jako byvavalo zvykem. Je to vazne usmevny .
Mas snad strach nebo se domnivas ze jsem te jako growera uz prerostl , nebo se citis mou osobou vedomostne ohrozen ?
I kdyz ja sam si osobne rozhodne nemyslim ze jsem nekoho tady ze skuzenych groweru prerostl ale kladu si otazku proc tohle asi delas....a nedokazu si predstavit co se v tvem chorobnem mozku odehrava a rikam si ze je to asi msta za to ze uz proste neposloucham tve rady, nebo za tu blokaci tve osoby, vazne nevim.
Nebo te proste jen stve myslenka ze te uz nepotrebuju ?

Posilam ti za ty provokace K MINUS a doufam ze me ostatni groweri v tomhle podpori a tez se pripoji , protoze tohle by se tady na Groweru delat nemelo , jsme tady komunita groweru a mame si pomahat a drzet pri sobe!
A ne si tady podkopavat nohy. Takovi lide tady kazi atmosferu pohody.

Takze za me 100% K minus !
Mel by ses nad sebou trochu chlape zamyslet, chovas se jako maly stekly , rozmazleny decko kterymu vzaly hracku.
A ja tvoje hracka rozhodne nejsem a nikdy nebudu a tve negativni jednani me urcite nedonuti k tomu nepokracovat s pomoci zacinajicim gowerum..

Kdykoliv otevres usta lezou ven , jen samy vykaly , slusne receno.

A tohle je posledni reakce k tve osobe co jsem kdy napsal, ever!
At si kazdy udela na mileho pitra90 nazor sam.

Naposledy upravil Madical-Strains 04-01-2019 v 11:09 AM

Old Post 03-01-2019 v 23:20 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 7

Podle slohové práce výše jsou vidět dvě věci. Za prvé to opravdu mooooc řešíš 😉😁 za druhé duševně nemocný tu s velkou pravděpodobností budeš ty.
Nemám potřebu radit Tobě!!! a ani nechci, to totiž nikdy nemělo smysl. Radim ostatním, kterým děláš z pěstování jadernou fyziku 😀😉 a jestli neuneseš můj názor, tak si mě zas zablokuj.
Do vlákna od organice jsem ti nepsal právě z důvodu blokace.
Omlouvám se majiteli vlákna, pokud chceš poradit, napiš pm 😉

Jo a o tom, kdo koho přerostl se asi bavit nebudem, Madi hm 😉 Já tu žádný tvůj pěst, kterej by za něco stál neviděl 😉😁

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 04-01-2019 v 06:46 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gicWeeD
Stálý Člen

Karma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 8

Hlavka: vse je o moznosti vstupnich investici. Pokud mas dostatek penez jdi do LED od kluku co zde delaji panely, nekupuj ty z GS, jsou drahe a vetsinou to jsou i smejdy. Pokud chces nove veci kontaktuj zdejsiho prodejce http://grower.cz/forum/showthread.p...025#post1217025 jsem si jist, ze se domluvis na dobrych podminkach. Pokud jsou finance problem, neboj nakoupit veci pres bazar, jedine co koupit nove je pachovy filtr a vybojku, tu doporucuju Osram Plantstar, ktera je vhodna na rust i kvet a osobne s ni mam dobre zkusenosti. Predradnik doporucuju digitalni, dnes uz jsou za slusny prachy a maji vyhodu regulace, urcite bych poridil 600w a pokud nejsi omezen prostorem tak stan 120x120cm, rozdil v cene malej, rozdil ve vynosu podstatnej.
Hlavne si projed nejaky vlakna s pesty, u me idealne Moje pecky, tam uvidis jak se da utopit dost penez pokud vymyslis chujoviny a pote vlakna pro inspiraci, od Kvakose, KCB, Anarchom, Bourek , je jich tu dost, jen hledat. Koupi vybaveni to jen zacina, hodne stesti.

LED Vero 740w indica vs sativa
18x BigBud coco drip 2x450w LED by FrYnK
Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 04-01-2019 v 07:29 AM
M@gicWeeD je offline   Profil uživatele M@gicWeeD   Find more posts by M@gicWeeD   Foto galerie člena M@gicWeeD   Click here to Send M@gicWeeD a Private Message   Add M@gicWeeD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Just
Stálý Člen

Karma uživatele Just - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od M@gicWeeD
... pokud nejsi omezen prostorem tak stan 120x120cm, rozdil v cene malej, rozdil ve vynosu podstatnej.


Řešil jsem totéž - buď stan 100 nebo 120, ale zatímco u prvního máš 1 metr čtvereční, když se dá umístit o dvacet centimentrů větší, najednou máš plochu 1,44, to je skoro o 50% víc.

Old Post 04-01-2019 v 08:54 AM
Just je offline   Profil uživatele Just   Find more posts by Just   Foto galerie člena Just   Click here to Send Just a Private Message   Add Just to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Just! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 10

Hlavka- Sorry za off topic.

Ale nikdy se ale na rozdil od Pitra , nad nikym nepovysuji ani nikoho neponizuji a rozhodne uz na nikom neprovozuju STALKING ke kazdemu jeho prispevku !!!
Ani zde na Foru ani v beznem zivote.
A snazim se pomoci kazdemu jak jen to jen jde , to tu sposuta groweru
bezpochyby vi.

Old Post 04-01-2019 v 10:03 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
garnier
Stálý Člen

Karma uživatele garnier - 60% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 11

Ja si myslim ze kupovat hotovy ''kit'' je hloupost protoze po case zjistis ze tohle by bylo lepsi tak a toto zase jinak a tamto je blbe kdyz by todle mohlo byt lepsi.
100*100 je docela male, na jednu, dve kytku mozna dobre...
Pokud muzes vem aspon 120, nebo muzes li 140/150*140/150.
A pokud to jde a vejde se ti to tam, tak nevahej a podivej se po stanech co jsou 220cm vysoke, opravdu se to vyplati.
Dale je dobre se na stan vazne podivat a prohlednout si ho, pac jsou stany a stany.
Co se mi zda jako nutnost a ne kazdy stan to ma je trebas dvojity zip ( ze se muzes sam zavrit uvnitr) - idealni kdyz se tam na konci sklizne chces zavrit a trimovat.
Jo a urcite bych nekupoval takovy ty levny stany co maji konstrukci z trubicek a plastovych zohovych spojek, to jsou vyhozene penize.

Svetla jsou tema samy o sobe a nechci tady provokovat lidi kteri maji radi HPS ale myslim si ze v dnesni dobe si kupovat technologii starou prez 40 let asi smysl nema.
LED je cesta kterou bych se vydal byt tebou.

Pokud nemas zadne zkusenosti tak hlina odpusti nejvice a proto bych minimalne jedno kolo jel v hline, kup si minimalne 15l Airpoty i s podtackama. Do nich si kup light mix od plagronu ci biobizzu a mas vyhrano.

Po case zjistis ze je plno serepetiček okolo ktere budes casem taky potrebovat a neobejdes se bez nich.

vyhrivany parenicek, zvlhcovacka, odvlhcovacka, topeni, regulace vlhkosti, regulace topeni, vetraky vetracky, jojo drzaky na svetla i na kytky, scrog sit, spousta zip tie svorek, ventilace, odtah, žluté lepící papírky, Ph metr, PPM metr, elektrikářské nářadí, reservoar na vodu, RO filtr, atd. atd....

porad je co dokupovat a co vylepsovat

hodne stesti

LED GURU

Old Post 04-01-2019 v 13:20 PM
garnier je offline   Profil uživatele garnier   Find more posts by garnier   Foto galerie člena garnier   Click here to Send garnier a Private Message   Add garnier to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 12

MNo nechci nikoho nějak urazit, ale metr2 je pro 400W akorát, pro šestku pak samozřejmě 1,2m2, za předpokladu kvalitního reflektoru, o nějakém plechu za 5 kilokorun se tu bavit nebudem.

Právě šestka v metru2 je pičovina.

... důležité je mít všechno krapet v píči, žádné očekávání - žádné zklamání

Old Post 04-01-2019 v 15:13 PM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hlavka
Nový Člen

Karma uživatele hlavka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 13

Oukej kucí, diky za zajem.. nejak na to mrknu a dam vedet..
diky dik
adios

Old Post 04-01-2019 v 19:12 PM
hlavka je offline   Profil uživatele hlavka   Find more posts by hlavka   Foto galerie člena hlavka   Click here to Send hlavka a Private Message   Add hlavka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gauss
Stálý Člen

Karma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 336 

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od mico
MNo nechci nikoho nějak urazit, ale metr2 je pro 400W akorát, pro šestku pak samozřejmě 1,2m2, za předpokladu kvalitního reflektoru, o nějakém plechu za 5 kilokorun se tu bavit nebudem.

Právě šestka v metru2 je pičovina.


se koukni za kolik poridis digitalni 400w a za kolik 600w.. nesmysl kupovat drazsi 400w ne? to vec jedna.

to je tvuj nazor, za me je 400w slabota na metr tak na 0.8x0.8m ideal

EDIT: ale ja jo, pac je to dost podstatnej faktor ne? kor kdyz se podivas v jaky cenovy hladine si setup vybral, tak je zrejme ze mu jde hlavne o penize.

Naposledy upravil Gauss 04-01-2019 v 21:26 PM

Old Post 04-01-2019 v 21:07 PM
Gauss je offline   Profil uživatele Gauss   Find more posts by Gauss   Foto galerie člena Gauss   Click here to Send Gauss a Private Message   Add Gauss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 15

Já jsem o predřadnících nic nepsal.

... důležité je mít všechno krapet v píči, žádné očekávání - žádné zklamání

Old Post 04-01-2019 v 21:23 PM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daemonhide
Stálý Člen

Karma uživatele Daemonhide - 92% PěstitelskáKarma uživatele Daemonhide - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 16

Tiez sa priklanam ze 6 kilo na m2 je moc-to neuchladis, ani teraz v zime) teda pokial ti nwbude nejaky superodtah hucat v baraku jako boing

Old Post 05-01-2019 v 19:57 PM
Daemonhide je offline   Profil uživatele Daemonhide   Find more posts by Daemonhide   Foto galerie člena Daemonhide   Click here to Send Daemonhide a Private Message   Add Daemonhide to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-05-2012 - Velky box - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1076880 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív