Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Natural Seeds, 2x box, 200w-600w, 9 odrůd
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Tr&NLL
Stálý Člen

Karma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 174  

Obecné Natural Seeds, 2x box, 200w-600w, 9 odrůd Příspěvek č. 1

Ahoj groweři, rozhodl jsem se, že se s vámi pochlubím o mou zahrádku. Delší dobu jedu pod 250w hps ale chtěl jsem zkusit něco silnějšího a to 600w hps.
Odrůdy jsem volil od Natural Seeds plus jsou tam dvě kytičky od HSO.

Substrát je obyčejný Forestina ( rajčata, papriky, okurky) a přesto se mi nejvíc osvědčil. Totéž jak Hoštické hnojivo na okurky, cukety a dýně.

Kvetináče : 5.7l a 3.5l

Lampy : první box 200w CFL, 250w HPS. Druhej box 250w MH a 600w HPS

Přívod a vývod vzduchu mám jen si nepamatuju ty výkony.

Odrůdy : VANILLA DREAM, SOMANGO, WHITE JACK, OG KUSH L.A. ,ORIGINAL WHITE WIDOW, BUD FORTY5, GREAT WHITE SHARK, AFGAN (auto) to vše od Natural Seeds a od HSO BUBBA'S GIFT

1.box 80x80x160
2.box 120x120x200

Old Post 26-03-2019 v 19:32 PM
Tr&NLL je offline   Profil uživatele Tr&NLL   Find more posts by Tr&NLL   Foto galerie člena Tr&NLL   Click here to Send Tr&NLL a Private Message   Add Tr&NLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tr&NLL
Stálý Člen

Karma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 2






Tady dám fotky prvního boxu kterej je 80x80x160
Lampy 200w CFL a 250w HPS
Fotky nejsou od začátku je to už v 14 dni květu.
Měl bych na vás dotaz ohledně třetí fotky zda vše co je pod pletivem mam ostříhat ( listy, malé větve)
Poslední 4 a 5 fotka je af Afghan který půjde do skleníku ale chtěl jsem ho zkusit pod lampu

6x Original White Widow
6x Bud Forty5
3x Afghan (auto)
2x Great White Shark

Old Post 26-03-2019 v 19:43 PM
Tr&NLL je offline   Profil uživatele Tr&NLL   Find more posts by Tr&NLL   Foto galerie člena Tr&NLL   Click here to Send Tr&NLL a Private Message   Add Tr&NLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tr&NLL
Stálý Člen

Karma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 3




A tady druhej box 120x120x200
Ten má 250w MH a 600w Hps

6x Vanilla Dream
5x Somango
4x Og Kush
2x Original White Widow
2x Great White Shark
2x Bubba's Gift
1x White Jack

Old Post 26-03-2019 v 19:52 PM
Tr&NLL je offline   Profil uživatele Tr&NLL   Find more posts by Tr&NLL   Foto galerie člena Tr&NLL   Click here to Send Tr&NLL a Private Message   Add Tr&NLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 4

No zajimavej mišmaš máš😀 vrch už pěkně kvete, ale za mě mizerně vyplněný prostor ....jake máš zkušenosti s Natural? Já zkoušim teď poprvé a hned mě zklamala kvalita.... Z pěti Dobré tak dvě, tři... Zbytek jakýsi mrzaci... Vylezli, ale nedokázali rozloupnout slupku a pod slupkou žluté uhnivajici lístky,upozornuji,ze zasazeny stejně jak fruity chronic juice od delicious seeds a ty 10/10 krásný kytky, takže podmínky vynikající



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 27-03-2019 v 11:10 AM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tr&NLL
Stálý Člen

Karma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 5

Od natural seeds beru semena asi 5 let a vse bez problémů... Ano obcas se stane ze nechce slupka dolů, ale stačí aspon 2x denne navlhcit to semínko. A mas pravdu mam to mizerně vyplněný, některé kytky maji malo větviček ale spíš se mi moc nechce přemýšlet kam co dat 😀😀
Akorát bych měl dotaz na ty listy co jsou pod pletivem zda je všechny sundal dolů nebo nechat?

Old Post 27-03-2019 v 13:24 PM
Tr&NLL je offline   Profil uživatele Tr&NLL   Find more posts by Tr&NLL   Foto galerie člena Tr&NLL   Click here to Send Tr&NLL a Private Message   Add Tr&NLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 6

Tak jsem měl asi holt Jenom smůlu na semínka...o to. By nešlo že nejde slupka dolů,ale že je to v tom seminku prostě v hajzlu... Stonek zdravej ale uvnitř v píči... Listy bych tam určitě nechal...svetlo tam prosviti a když ne tak odpadnou... Větvičky máš oholený ty neperspektivni takže cajk



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 27-03-2019 v 14:08 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tr&NLL
Stálý Člen

Karma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 7






Ahoj, tak po necelém týdnu menší update. Ve velkém boxu je už namontované 6ti kilo. Vše klasicky hnojeno 1x za týden. Jinak jsem si nemyslel ze tech 600w bude tak hřát 😀😀 tak pro jistotu tam dám ještě klipsnák. Ve druhé skříní (250w) jsem ho nikdy neměl.... neprisel mi důležitej.... Zato zde nejspíš bude 😀😀😀
A teď to foto
1. fotka box 250w (20.den od přepnutí)
2.a 3. fotka Afghan (auto)
4.a 5. fotka box 600w (1.den od přepnutí)

Old Post 01-04-2019 v 20:27 PM
Tr&NLL je offline   Profil uživatele Tr&NLL   Find more posts by Tr&NLL   Foto galerie člena Tr&NLL   Click here to Send Tr&NLL a Private Message   Add Tr&NLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7906930 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív