Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Extrémně pomalý růst - DRIP SYSTEM/HYDRO
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Hefaistos
Stálý Člen

Karma uživatele Hefaistos - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hefaistos - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hefaistos - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 17

Ten roztok nezachraňuj, vylej ho a udělej novej, to je strašně důležité, když to EC půjde moc nahoru tak po pár dnech opakovat, rozuměj z toho keramzitu vyplavujes soli který ti zvyšují EC, tím pádem se kytce uzamika příjem živin, ty teď nepoznáš jestli to EC je od hnojení nebo od toho že se cosi smylo z keramzitu

Old Post 03-01-2019 v 17:56 PM
Hefaistos je offline   Profil uživatele Hefaistos   Find more posts by Hefaistos   Foto galerie člena Hefaistos   Click here to Send Hefaistos a Private Message   Add Hefaistos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hefaistos
Stálý Člen

Karma uživatele Hefaistos - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hefaistos - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hefaistos - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 18

Jinak keramzit je z mé zkušenosti dobré alespoň 2 dny macet v kalfasu či vaně a upravovat mu postupně pH, mezitím i 2x vyměnit vodu ve které to macis. Píšu z mobilu tož doufám že to jde přečíst

Old Post 03-01-2019 v 17:59 PM
Hefaistos je offline   Profil uživatele Hefaistos   Find more posts by Hefaistos   Foto galerie člena Hefaistos   Click here to Send Hefaistos a Private Message   Add Hefaistos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odifel
Nový Člen

Karma uživatele odifel - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 19

Znovu jo?Když jsem to včera nahodil.
Čistou vodu a komplet bez hnojiv nebo něco přidat?
Upravit PH předpokládám.
PH šlo z původních 5,3 na 6,93 od včera a EC z 1109 na 1292.

A když se stejnej keramzit bude po sklizni používat znovu, měl bych to stejně podstoupit?

Díky

Old Post 03-01-2019 v 19:06 PM
odifel je offline   Profil uživatele odifel   Find more posts by odifel   Foto galerie člena odifel   Click here to Send odifel a Private Message   Add odifel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hefaistos
Stálý Člen

Karma uživatele Hefaistos - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hefaistos - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hefaistos - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 20

Ahoj, nevšiml jsem si dotazu. chce to prostě namíchat novy roztok, samozřejmě s hnojivy, ideálně jen základní složky a může být trochu kořeňáku. když jim dáš čistou vodu tak z čeho by žily ? taky přece nepiješ jen vodu, potřebuješ bílkoviny, tuky, sacharidy a mineráli, kytka potřebuje dusík, draslík, fosfor a mineráli, v keramzitu nic není, jen nějaké nestravitelné soli, ve vodě je taktéž hovno, z čeho asi tak obnoví růst ?

Old Post 04-01-2019 v 22:42 PM
Hefaistos je offline   Profil uživatele Hefaistos   Find more posts by Hefaistos   Foto galerie člena Hefaistos   Click here to Send Hefaistos a Private Message   Add Hefaistos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hefaistos
Stálý Člen

Karma uživatele Hefaistos - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hefaistos - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hefaistos - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 21

No pokud ten keramzit budeš dost dripovat tak by se na něm moc solí nemělo usadit, nicméně soli se vždycky na těch kuličkách co oschnou vysráží takže to chce propláchnout, alespoň den bych to máchal, taky zjistíš že dostat to z kořenů není až taková sranda, ale jde to.

Old Post 04-01-2019 v 22:45 PM
Hefaistos je offline   Profil uživatele Hefaistos   Find more posts by Hefaistos   Foto galerie člena Hefaistos   Click here to Send Hefaistos a Private Message   Add Hefaistos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagiCman
Stálý Člen

Karma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 22

Hele,mas autoflowering semena,takze kdyz jsi je "zabil" ze startu,jsou zasekly,uz se nerozjedou.AF jsou citlivy na poruseni korenu jako nikdo,takze za ne vyhodit a rozjet fotoperiody nez se naucis rozjet semena bez stresu.

Old Post 05-01-2019 v 10:16 AM
MagiCman je offline   Profil uživatele MagiCman   Find more posts by MagiCman   Foto galerie člena MagiCman   Click here to Send MagiCman a Private Message   Add MagiCman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odifel
Nový Člen

Karma uživatele odifel - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 23

To Hefaistos: Okej, díky za info.
Připravil jsem novou zálivku a momentálně to jede 18h průplach 6h odpočinek během tmy.
Nechám to do neděle a uvidim.

To Magicman:Je ale zvláštní že ty kořeny máj krásně čistou barvu bílou a rostou z těch květináčů doslova "ven"?
Ale jestli říkáš že se nějakym způsobem narušila struktura tý kytky tak to na druhou stranu dává smysl no.
Vlastně už by měli tuhle neděli dojet 4 týden růstový fáze a přepnout na květ, ale asi nemá smysl měnit výbojku na květ a zkusit tomu upravit periodu na 12/12 že?

Pořád mi ale vrtá hlavou kde jsem udělal chybu na počátku s těma hnojivama, ještě než jsem to začal hnát přes ten hydrosystém tak jsem poctivě míchal a odměřoval přesný poměry hnojiv, měřil EC a upravoval PH a stejně to dopadlo takhle?
Samotnej rockwool jsem totiž zalejval skoro 3 tejdny než byly kořeny zapuštěný v keramzitu a i tak mi přišlo že ten růst je hodně omezenej.

Budu moc rád za nějaký osobní poznatky zkušenosti s dávkováním hnojiv, frekvencí zálivky a tak podobně.
On totiž ten samotnej rockwool moc nevysychal, ale vim že po nějakym čase co to dostávalo zálivku tak ten rockwool byl bílej jak sníh což jsem samozřejmě dával za vinu soli z hnojiv.
Tak jsem se pokoušel to dostat pryč prolitím pouze vodou s kořeňákem ale věhlasnej efekt to nemělo.
Pokud se nepletu tak moje procedura je správná, že rockwool by měl dostávat zálivku dokud se nerozvine kořenovej systém ne?

Ještě jednou díky všem za vaše zkušenosti a informace!

Old Post 05-01-2019 v 16:52 PM
odifel je offline   Profil uživatele odifel   Find more posts by odifel   Foto galerie člena odifel   Click here to Send odifel a Private Message   Add odifel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 24

Autoflower,ak bol zaseknuty tak dlho,tak je velka sanca ze zacne kazdu chvilu kvitnut a caka ta mizerny vynos. Ja osobne by som to vyhodil a zacal odznova.

Old Post 05-01-2019 v 17:02 PM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odifel
Nový Člen

Karma uživatele odifel - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 25

Měl jsi naprostou pravdu.
Od patku jsem byl pryc a jela mi automatik zavlaha, dneska jsem prijel dom a kytky uz se precvakly.
Ihned jsem to ukoncil.

Asi jsem si s tim hydrem ukrojil moc velky sousto...
To hnojeni me zradilo, musim o tom zjistit vic...

Kazdopadne diky vsem a kdyby mel nekdo pro me nejakej Tip ohledne tech zalivek a tak, budu moc rad!

Diky

Naposledy upravil odifel 07-01-2019 v 07:21 AM

Old Post 06-01-2019 v 21:34 PM
odifel je offline   Profil uživatele odifel   Find more posts by odifel   Foto galerie člena odifel   Click here to Send odifel a Private Message   Add odifel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:01 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0940810 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív