Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » LED amatér
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Rudi
Nový Člen

Karma uživatele Rudi - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 22 

Nápad LED amatér Příspěvek č. 1

Zdravim všetkých priaznivcov grow športu.. Mám za sebou tri kolá a čím ďalej tým horšie sú výsledky preto som sa rozhodol požiadať vás o rady... Maličký stan 60x60x120výška, prvé dve rundy s 250w sodik celkom v pohode na začiatočníka som bol spokojný... pred pol rokom som kupil na jednom "kanna event-e" neuvážene led lampu o ktorej som nic nevedel.. je to 120w Ctlite cluster C4... a tak som rozbehol 3tie kolo ktorého výsledok bol na váhe o dosť menší, inak kvalitovo ok... Moj problem č. 1: lampa má dva spínače, červené a modré spektrum.. môžem ich zapnúť naraz alebo aj osobitne... kedy a aké spektrum mam použiť pri nasledujúcej runde? naposledy som počas prechodu rastu na kvet nechal moc dlho obidve spektrá a spálilo mi to listy takže predpokladám aj stres pre rastliny mohol znížiť výnos.
A druha otázka ,do teraz som mal na tomto malom priestore 4x6l kvetináče... tento krát to bude 3x12l kvetináče... má to vobec zmysel dat o jednu rastlinu menej a očakávať "lepší" výnos? teoretiicky by sa mi tam zmestil este aj 4tý 12l.

250w

Old Post 02-01-2019 v 15:27 PM
Rudi je offline   Profil uživatele Rudi   Find more posts by Rudi   Foto galerie člena Rudi   Click here to Send Rudi a Private Message   Add Rudi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 2

Ahoj,
prodej to a jed zpátky s 250 watt sodou. Tenhle čínský sunt má čipy s účinností kolem 90 lm/watt.
Hlavně že mají napsáno ppfd 1450 umol/m2 /s 30 cm. To je masakr. S tímhle světlem bys musel držet kytky tak dva měsíce na růstu,abys měl nějaký zajímavější výsledek.
Jináč dej tam 12 L květináče a podržet o týden déle na růstu.

Old Post 02-01-2019 v 15:59 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 3

Ofuk, odtah, zvhcovacku atd. ve stanu mas?
120 cm vyska je dost malo , nedovedu si ani tak nizky strop predstavit.
Neuvazujes ze bys sis radeji upravil nejakou starou satni skrin?

V lete pak tu sodu v tak malym stanu snad ani nemuzes uchladit , si myslim, nebo jo?
Jaky si mel v lete s tou hps teploty?
Souhlas s Fikusem , ta Soda bude urcite mnohem vykonnejsi nez tahle ledka , proto chudsi sklizen.

Nejake foto by nebylo?

Old Post 02-01-2019 v 16:37 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
svijan
Stálý Člen

Karma uživatele svijan - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 4

Když sem jel první kola pod Mars Hydro panelem tak sem taky napřed svítil na růst jenom tim bílym světlem a na květ sem měl zaplý oba spínače, ale asi po třetim kole sem už svítil od začátku obojím a rostlo to znatelně líp . Když už je to čínskej šunt tak to asi chce od začátku na plnej výkon

Old Post 02-01-2019 v 16:55 PM
svijan je offline   Profil uživatele svijan   Find more posts by svijan   Foto galerie člena svijan   Click here to Send svijan a Private Message   Add svijan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 5

Proč by jí neuchladil??? Jooooo to jsi beztak někde četl, co??? Já měl prostor 57*59*155 s 250w celoročně 😉

Miniedit: a odtah byl 12*12 pc větrák stažený trafem na 8V 😉
Dvěstěpade tolik netopí, kort když máš dobře udělaný ofuk lampy

Rudi hoď sem nějaký fotky, to pomůže víc 😉😉😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 02-01-2019 v 17:18 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 6

Rudi- Mel jsem v prvnim kole HPS 600w ve stanu 120x120x200 , v lete tam byly teploty kolem 40C. Prima-klima jela uplne na plno.
Neslo to uchladit , to byl duvod proc jsem presel na led.
Tyka se to hlavne bytu v panelakach.

A tech vlaken tady na G je nepocitane co si kluci stezuji ze maji vysoke teploty s HPS v lete v boxu.

Old Post 02-01-2019 v 17:29 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rudi
Nový Člen

Karma uživatele Rudi - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 7

diky všetkým... Ofuk odtah mám všetko čo je potrebné... no do teraz som este nikdy nemeral ph no práve dnes som si kúpil nato merač tak som zvedavý... inak vždy idem od zaciatku lightmix od biobizz po presadeni idem v allmix od biobizz... ta výška stanu bola problem ked mi tam vysela práve ta sodikovka... Led som upevnil uplne hore a mal som tam peknu rezervu rastliny mali tak cca 100cm...čo sa tej teploty tíka tak najviac som mal okolo 30-32stupnou v lete... v izbe bola samozrejme takisto kurevska sauna... ale s ledkom bez problemov.. takže to vidím tak že kúpim ešte jednu lampu tento krát už aj s rozumom... no nechcem túto predávať cez nejakú inzerciu tak keby mal niekto záujem

250w

Old Post 02-01-2019 v 18:15 PM
Rudi je offline   Profil uživatele Rudi   Find more posts by Rudi   Foto galerie člena Rudi   Click here to Send Rudi a Private Message   Add Rudi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Just
Stálý Člen

Karma uživatele Just - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 8

citace:
Rudi- Mel jsem v prvnim kole HPS 600w ve stanu 120x120x200 , v lete tam byly teploty kolem 40C. Prima-klima jela uplne na plno. Neslo to uchladit , to byl duvod proc jsem presel na led. Tyka se to hlavne bytu v panelakach.


Totéž na půdě. Co máš za LED, s jakým příkonem, pro 120 x 120?

Old Post 02-01-2019 v 18:18 PM
Just je offline   Profil uživatele Just   Find more posts by Just   Foto galerie člena Just   Click here to Send Just a Private Message   Add Just to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Just! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Just
Stálý Člen

Karma uživatele Just - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od svijan
Když sem jel první kola pod Mars Hydro panelem tak sem taky napřed svítil na růst jenom tim bílym světlem a na květ sem měl zaplý oba spínače, ale asi po třetim kole sem už svítil od začátku obojím a rostlo to znatelně líp . Když už je to čínskej šunt tak to asi chce od začátku na plnej výkon


Když se věří těm jejich údajům, kytky dostanou málo světla, jaký jsi měl panel na jaký prostor?

Je prý lepší to o něco předimenzovat a řídit se příkonem, ne teoretickým výkonem, když LED stejně nesvítí naplno.

Old Post 02-01-2019 v 18:20 PM
Just je offline   Profil uživatele Just   Find more posts by Just   Foto galerie člena Just   Click here to Send Just a Private Message   Add Just to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Just! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 10

Teploty 30 -32C taky neni zadny ideal.
Jesli mas prachy tak te doporucuju to co mam ja 242w cob-led vero-29,gen-7.

Mam stan 100x100 pro tu ledku ale i ten je dost velkej ,mam dve rady 11l kvetinacu po 4.ks , takze na 8 kytek je idealni tenhle led-panel.
Ale vesla by se klidne jeste jedna rada.
Zkousel jsem i 4 rady po ctyrech kverinacich ,16 ks a slo to taky ale panel uz musel byt vys a palicky byly mensi..

Naposledy upravil Madical-Strains 02-01-2019 v 18:40 PM

Old Post 02-01-2019 v 18:21 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Just
Stálý Člen

Karma uživatele Just - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Mam stan 100x100 pro tu ledku ale i ten je dost velkej ,mam dve rady 11l kvetinacu po 4.ks , takze na 8 kytek je idealni tenhle led-panel. [/B]


To dává smysl, všechny kytky dostanou, co potřebují.

Old Post 02-01-2019 v 19:58 PM
Just je offline   Profil uživatele Just   Find more posts by Just   Foto galerie člena Just   Click here to Send Just a Private Message   Add Just to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Just! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rudi
Nový Člen

Karma uživatele Rudi - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 12

ta teplota 30-32 bolo iba v kritickom štádiu inak mam teplotu najviac 28 stupňov no z tou sodikovkou sa to fakt nedalo uchladit preto ani neuvažujem žeby som ju znova zapojil.. asi skúsim predsalen ešte jednu rundu tak ako tu niekto poradil od začiatku zapnúť lampu na plny vykon meriat ph, väčšie kvetinace, lepsie hnojenie a uvidime čo sa stane.. . inak do buducna určite kupim lepšiu lampu táto ma sice farebne spektra ale v podstate svieti ajtak na žlto

250w

Old Post 03-01-2019 v 14:11 PM
Rudi je offline   Profil uživatele Rudi   Find more posts by Rudi   Foto galerie člena Rudi   Click here to Send Rudi a Private Message   Add Rudi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 13

Rudi, pak nafot nějaké fotky, jak to pod tím roste a hlavně kvete. Někteří kouzelníci dokáží i s disko světly udělat palice jaké svět neviděl

Old Post 03-01-2019 v 15:05 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 14

Ahoj, než na prdel ledky, tak radši hps 😉 že to neuchladíš je blbost, něco muselo být špatně. Nebo je tu ještě možnost cooltuby 😉 když to postavíš správně, tak držíš sodík 20cm nad kytkama 😉 sorry jsem zastánce hpsek, ledky sem chtěl, ale kvůli teplotě nemůžu😉
11litrový květníky pod ledku, která netopí?? No nevím, měl bych obavy
Jo a Fíkus opět rozesmál. Ty si prostě neodpustíš v každém tvém komentáři narážku 😂😂😂

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 03-01-2019 v 15:49 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
svijan
Stálý Člen

Karma uživatele svijan - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Just


Když se věří těm jejich údajům, kytky dostanou málo světla, jaký jsi měl panel na jaký prostor?

Je prý lepší to o něco předimenzovat a řídit se příkonem, ne teoretickým výkonem, když LED stejně nesvítí naplno.


Jednalo se o toto světlo v boxu 100x100
https://www.nakupledky.cz/mars-hydr...rostlin-10.html

Bohužel reálnej příkon nevim, neměřil sem, ale moc to nebude poněvadž sem si kvuli tomu schválně zvednul zálohy na proud a pak mi ranec vraceli . Každopádně výnosy pod tim nic moc, ale myslim si že třeba na předpěsty nebo na matkárnu by to stačilo

Old Post 04-01-2019 v 06:51 AM
svijan je offline   Profil uživatele svijan   Find more posts by svijan   Foto galerie člena svijan   Click here to Send svijan a Private Message   Add svijan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gicWeeD
Stálý Člen

Karma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 16

Tak zrovna na tech strankach mas prikon napsanej, nejakych 187W v kvetu. Realne tedy udelas nekde okolo tech 200g pri slusnym pestu, kdyz pominu kvalitu samotnych led, tak to ma tak polovicni vykon, nez co na 1m2 potrebujes.

LED Vero 740w indica vs sativa
18x BigBud coco drip 2x450w LED by FrYnK
Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 04-01-2019 v 06:59 AM
M@gicWeeD je offline   Profil uživatele M@gicWeeD   Find more posts by M@gicWeeD   Foto galerie člena M@gicWeeD   Click here to Send M@gicWeeD a Private Message   Add M@gicWeeD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-04-2004 - ametér - 1 odpovědí
15-11-2003 - amater...... - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2991810 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív