Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Kokos,5x satans bride,5x ak 49, 1x malquerida
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 97

citace:
Původní příspěvek od fikus37
jablickar, na groweru se najde hodně lidí co mají jen kecy a nikdy nic neukázali. Na to je tady ta karma, aby jste poznali jestli má dotyčná osoba nějaké zkušenosti nebo je to tluchuba co má jen kecy které si někde přečetl na netu.
Kromě Madicala, kterému záhadou zmizela karma se tím dá docela dobře řídit. Borci co mají něco za sebou tak jsou podle toho ohodnocení v podobě karmy a je tam velké %, že ti poradí správně a samozřejmě to je i naopak.
Za chvilku ti to dravci vyčistí a budeš to mít v cajku.



To mas pravdu ale v jednom sním musím souhlasit když se mrknes na tu bilou potvoru a na fotky na internetu vypadá to vážně stejně...tak ze doma pro jistotu mrknu na listy ze spod viděl jsem tam jedinou tu jsem zabil a od té doby nic...ale znáš to mám štěstí tak ze bych se nedivil kdyby ze spod listu vážně něco bylo i když před par dny jsem to Koumal a nic tam nebylo ale nikdy člověk nevi

Old Post 11-01-2019 v 08:53 AM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 98

Fikus- No , tak taky nevim zdaleka vsechno
Taky se stane ze neco nevim a musim zjistovat a stale jsou veci co muzou nemile prekvapit.

Jablickar- Plastovy maly mikroskop za 90 kc je skvely pomocnik jak na zjisteni skudcu , rozpoznas vajicka a nebo jde rozpoznat hezky vykousana mista od deficitu a pod. hlavne vsak na nacasovani sklizne nema konkurenci.

Old Post 11-01-2019 v 08:58 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 99

presne jak rika fikus,podel karmy poznas s kym mas tu cest.me se snad jeste nestalo aby mi spatne poradil clovek co ma napr 10 kostek.
Tech co jsou dobry a maj malo je opravdu minimum,napr. Mico.....
Kdyz mi nekdo radi a ma jednu kosticku tak to pro me nema takovou vahu,jako clovek s 10 kostkama...
Vyjimka potvrzuje pravidlo.
Je treba tu karmu pouzivat denne.

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 11-01-2019 v 08:59 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 100

citace:
Původní příspěvek od AladinXXX
napr. Mico.....
.


Jo , Mico ! Naprosty souhlas !

Old Post 11-01-2019 v 09:02 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 101

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Fikus- No , tak taky nevim zdaleka vsechno
Taky se stane ze neco nevim a musim zjistovat a stale jsou veci co muzou nemile prekvapit.

Jablickar- Plastovy maly mikroskop za 90 kc je skvely pomocnik jak na zjisteni skudcu , rozpoznas vajicka a nebo jde rozpoznat hezky vykousana mista od deficitu a pod. hlavne vsak na nacasovani sklizne nema konkurenci.


Jedu pro kolinka nějaký den a už ho kupuji 2 měsíce jenže v okolí žádný grow nemám a vždy na to zapomenu a nechce se mi dávat poštovné za věc za par Kč...tak ze teď nesmím zapomenou

Old Post 11-01-2019 v 09:04 AM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 102

citace:
Původní příspěvek od AladinXXX
presne jak rika fikus,podel karmy poznas s kym mas tu cest.me se snad jeste nestalo aby mi spatne poradil clovek co ma napr 10 kostek.
Tech co jsou dobry a maj malo je opravdu minimum,napr. Mico.....
Kdyz mi nekdo radi a ma jednu kosticku tak to pro me nema takovou vahu,jako clovek s 10 kostkama...
Vyjimka potvrzuje pravidlo.
Je treba tu karmu pouzivat denne.


Tak ze ty podle karmy už jsi žijící legenda ne ?

Old Post 11-01-2019 v 09:05 AM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 103

V growshopu nekupuj tam stoji kolem litru.
Ja mam tenhle a koukam ze uz ho zdrazily


http://www.hypermotoshop.cz/kapesni-mikroskop

Jo , ALadin umi !!! Staci se podivat na ten jeho legendarni SCROG ! Spolu s Budem.

Old Post 11-01-2019 v 09:11 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Dalby
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 104

Jiste narazis ma me, ja bych urcite nikomu cervenou kosticku nenadelil a to ani tobe i kdyz narozdil od Medica v prispevcich jen plkas nesmysly. Nevim proc to zobecnujes a nenapises to naprimo. Asi vada charakteru.

Zdraví Mr.Dalby

Old Post 11-01-2019 v 09:17 AM
Mr.Dalby je offline   Profil uživatele Mr.Dalby   Find more posts by Mr.Dalby   Foto galerie člena Mr.Dalby   Click here to Send Mr.Dalby a Private Message   Add Mr.Dalby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 105

citace:
Původní příspěvek od Mr.Dalby
Jiste narazis ma me, ja bych urcite nikomu cervenou kosticku nenadelil a to ani tobe i kdyz narozdil od Medica v prispevcich jen plkas nesmysly. Nevim proc to zobecnujes a nenapises to naprimo. Asi vada charakteru.


To bylo na koho ?

Old Post 11-01-2019 v 09:30 AM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Dalby
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 106

Sorry, na fikuse. A ty cerny tecky hledej shora listu.

Zdraví Mr.Dalby

Old Post 11-01-2019 v 09:51 AM
Mr.Dalby je offline   Profil uživatele Mr.Dalby   Find more posts by Mr.Dalby   Foto galerie člena Mr.Dalby   Click here to Send Mr.Dalby a Private Message   Add Mr.Dalby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 107

citace:
Původní příspěvek od Mr.Dalby
Jiste narazis ma me, ja bych urcite nikomu cervenou kosticku nenadelil a to ani tobe i kdyz narozdil od Medica v prispevcich jen plkas nesmysly. Nevim proc to zobecnujes a nenapises to naprimo. Asi vada charakteru.


Predpokladam ze to bylo smerovano na Fikuse.
Fikus byl mezi prvnimi kdo me tu pomahal v zacatcich .

Jednou jsem tady omylem narknul nekoho ze me dal cerveny puntik a nakonec se ukazalo ze to nebyl vubec on. Pak me to samozrejme mrzelo. Karmu pozitivni i negativni ti muze dat absolutne kdokoliv kdo ty prispevky nekdy precte dokonce i ja.
Do karmy se bud neco napise a pak je videt kdo ti ji dal at uz je pozitivni nebo negativni a nebo nic do textu nenapise a nepoznas od koho prilitla.

Puvodne jsem s tim nesouhlasil s anonymni karmou ale kdyz se nad tim zamyslis tak dava anonymni karma smysl a je treba s ni pocitat aby se tady nepsaly vylozeny nesmysly do kazdeho vlakna.
Takze ta karma dava smysl a je dobre ze nepoznam kdo ji dal proto si sakra dobre rozmyslim co presne konkretne nekomu do vlakna prispeju.

Old Post 11-01-2019 v 09:54 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 108

to bylo asi na me.......
Sorry mr. Dalby,ale proti tobe nic nemam,myslel jsem jiny lidi,jmenovat nema cenu,jejich tu dost.
Jen bych chtel vysvetli ze plkam blbosti......jaky?u sebe ve vlaknu si pisu co chci,vtom problem newidim....

Urcite nejsem zadna legenda,jen jsem tu ukazal dost slusnejch kol a za to mam tu karmu,kdyz se podivas,tak na mejch pestech neni nic svetobornyho.

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 11-01-2019 v 09:54 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 109

citace:
Původní příspěvek od AladinXXX
to bylo asi na me.......
Sorry mr. Dalby,ale proti tobe nic nemam,myslel jsem jiny lidi,jmenovat nema cenu,jejich tu dost.
Jen bych chtel vysvetli ze plkam blbosti......jaky?u sebe ve vlaknu si pisu co chci,vtom problem newidim....

Urcite nejsem zadna legenda,jen jsem tu ukazal dost slusnejch kol a za to mam tu karmu,kdyz se podivas,tak na mejch pestech neni nic svetobornyho.



Já to samozřejmě myslel v dobre neber to jako ironii neboj sleduji tvé kola a závidím ze tak umíš

Old Post 11-01-2019 v 10:00 AM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 110

vim ze jsi to mysel v dobrym......ale neni na miste me nazyvat legendou....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 11-01-2019 v 10:06 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 111

Mr. Dalby, bylo to myšleno všeobecně a týká se to i tebe. Kdybych to myslel jen na tebe, tak to napíšu tobě. A karmu vždy dávám s podpisem. Jak pozitivní, tak negativní.

Old Post 11-01-2019 v 11:24 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Dalby
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 112

Fikusi, jenze me se to netyka. Ja si nepotrebuju nic dokazovat prazdnou lzi. Nemyslim si, ze na tom co delam je neco prevratnyho. Jen to delam poradne a pouzivam u toho selskej rozum, to je vsechno.

Zdraví Mr.Dalby

Old Post 11-01-2019 v 12:10 PM
Mr.Dalby je offline   Profil uživatele Mr.Dalby   Find more posts by Mr.Dalby   Foto galerie člena Mr.Dalby   Click here to Send Mr.Dalby a Private Message   Add Mr.Dalby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7712300 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív