Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Kokos,5x satans bride,5x ak 49, 1x malquerida
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 81

Jo takhle si to myslel? Tvl. tak mluv cesky Pochopil sem to spatne.
Nepis furt z toho mobilu a pis s PC.

To je videt ze AK 49 jsou narocnenjsi na vapnik nez ten zbytek.
Tak si ty bez deficitu nemusel prolivat ale ted uz je to jedno

Budou ted podle me uz v pohode a do nejakyho dalsiho problemu
Jesli nejakej jeste prijjde. Samozrejme te to nepreju !!!!

Old Post 08-01-2019 v 18:37 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 82

Nekecej bez tak si teď říkáš já mu to říkal ať dá hlinu já mu to říkal ať dá organiku já mu to říkal ze bude mít smutnice ano měl jsi pravdu ale proste kokos dojedu ! jo a řekl jsi všechny už včera jsem psal ze jen ak49 to mají a to jsi neřekl ze mám vynechat ty co to nemají

Old Post 08-01-2019 v 18:39 PM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 83

A nerikal jsem ti to snad nekolikrat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A smutnice muzes chytit do jakyho-koliv media i do RW.

Protoze furt pises z mobilu a ja to musim lustit a malokdy tomu rozumim, jen moje velka fantazie a predstavivost me vetsinou pomuze to jakz takz prelouskat.
Krome toho si me psal do pm a muzu to klidne najit ze...jen ta jedna ak49 ma deficity.
Nenapsal si to spravne .."jen ta jedna odruda ak49 maji (mn.c) deficity".

A ja si nepamatuju u kazdyho kdo jede kolik strainu a tady na tom tvym vlakne je rusno, tak nestiham ani sledovat. Rikam si pro sebe...pise jedna kytka a vidim deficity vsude tak at to proleje vsechno. Tak si nestezuj

Neboj, ono se jim nic nestane ze se dnes dobre vykoupaly.

Old Post 08-01-2019 v 18:51 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 84

Říkal 🤢a já říkal ze proste se nevzdam a kokos odjedu a vyzkousim...pravda je ze zezacatku to bylo jen na jedné...telefon si pise jak chce protože jsem zvykly psát a dělat u toho x jiných věci tak ze někdy si to nezkontoluji

Old Post 08-01-2019 v 18:54 PM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 85

Hlavne aby to uz kurva konecne slapalo !

Za tejden , kdyz to ted rozdejchaj , to uz konecne prepni i kdyz nebude zaplnenej prostor, zkratis tim pest a tim zaroven snizis riziko ze se ti neco zas uz po treti posere.

Old Post 08-01-2019 v 18:56 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 86



Dneska dostaly svině smutnice hlistice a snad bude brzy klid tady fotky par jsem jich ohnul...ať se vyplní prostor

Old Post 10-01-2019 v 19:28 PM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Dalby
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 87

Od prvni fotky jem si myslel ze to jsou smutnice. Chce to poradne postrikat zespodu listu. Jinak by tem kytkam mozna nic nebylo. Tri postriky po sesti dnech a je klid. Jem si nepamatuju jmeno toho pripravku. Ale je taky dost mozny, ze se budou v mensi mire objevovat znovu.

Zdraví Mr.Dalby

Old Post 10-01-2019 v 20:52 PM
Mr.Dalby je offline   Profil uživatele Mr.Dalby   Find more posts by Mr.Dalby   Foto galerie člena Mr.Dalby   Click here to Send Mr.Dalby a Private Message   Add Mr.Dalby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 88

citace:
Původní příspěvek od Mr.Dalby
Od prvni fotky jem si myslel ze to jsou smutnice. Chce to poradne postrikat zespodu listu.


Dobrej vtip.

Old Post 10-01-2019 v 20:54 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Dalby
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 89

Ja se s tim setkal a prubeh uplne stejnej, jen jsem to vcas podchytil. Na tech listech by z blizka meli byt takovy cerny mikrotecky. Jsou tam?

Zdraví Mr.Dalby

Old Post 10-01-2019 v 21:00 PM
Mr.Dalby je offline   Profil uživatele Mr.Dalby   Find more posts by Mr.Dalby   Foto galerie člena Mr.Dalby   Click here to Send Mr.Dalby a Private Message   Add Mr.Dalby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Dalby
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 90

Medicale, ja nechapu, ze tady pises slohy jako blazen, mimochodem na vyborny urovni, a pak nepoznas kytku kterou evidentne sajou smutnice. Radsi resite pH jak kdyby na nem vsechno viselo. Cokoliv od 6,0 po 7,0 je pohoda. Hlavne at to nejde do zasady. Ale pH v mediu a v zalivce se bude urcitym smerem hybat porad kvuli rH faktoru.

Zdraví Mr.Dalby

Old Post 10-01-2019 v 21:16 PM
Mr.Dalby je offline   Profil uživatele Mr.Dalby   Find more posts by Mr.Dalby   Foto galerie člena Mr.Dalby   Click here to Send Mr.Dalby a Private Message   Add Mr.Dalby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 91

Proc likvidovat smutnice postrikem na listy ? Tomu nerozumim.

Old Post 10-01-2019 v 21:18 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Dalby
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 92

Maka to, ja to nevymyslel. Oni zerou pletiva na povrchu listu a stonku. Proto stonky zrezavi.

Zdraví Mr.Dalby

Old Post 10-01-2019 v 21:19 PM
Mr.Dalby je offline   Profil uživatele Mr.Dalby   Find more posts by Mr.Dalby   Foto galerie člena Mr.Dalby   Click here to Send Mr.Dalby a Private Message   Add Mr.Dalby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Dalby
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 93

Tvl sorry. Trasnenky jsem myslel. Odvolavam co jsem odvolal a slibuji co jsem slibil. Hluboka omluva.

Zdraví Mr.Dalby

Old Post 10-01-2019 v 21:21 PM
Mr.Dalby je offline   Profil uživatele Mr.Dalby   Find more posts by Mr.Dalby   Foto galerie člena Mr.Dalby   Click here to Send Mr.Dalby a Private Message   Add Mr.Dalby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 94

Já pravé nereagoval protože jsem té celkem nechápal...larvy smutnic se živí kořeny a ty jsou v hline proto hlistice které v hline likviduji larvy smutnic létající smutníce ničemu nevadí ty zdechnou nebo se přilepí

Old Post 11-01-2019 v 08:18 AM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Dalby
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 95

Jo mas recht, me to od prvni fotky pripominalo trasnenky a i ten motylek. Podivej se jestli na tech spodnich napadenych listech nejsou opravdu miniaturni cermy tecky. Musis se divat fakt uplne zblizka.

Zdraví Mr.Dalby

Old Post 11-01-2019 v 08:34 AM
Mr.Dalby je offline   Profil uživatele Mr.Dalby   Find more posts by Mr.Dalby   Foto galerie člena Mr.Dalby   Click here to Send Mr.Dalby a Private Message   Add Mr.Dalby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 96

jablickar, na groweru se najde hodně lidí co mají jen kecy a nikdy nic neukázali. Na to je tady ta karma, aby jste poznali jestli má dotyčná osoba nějaké zkušenosti nebo je to tluchuba co má jen kecy které si někde přečetl na netu.
Kromě Madicala, kterému záhadou zmizela karma se tím dá docela dobře řídit. Borci co mají něco za sebou tak jsou podle toho ohodnocení v podobě karmy a je tam velké %, že ti poradí správně a samozřejmě to je i naopak.
Za chvilku ti to dravci vyčistí a budeš to mít v cajku.

Old Post 11-01-2019 v 08:42 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6136570 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív