Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Jak na pěst s LEDkama a na co si dát pozor???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 17

Ahoj, u ledek bych se velkých objemů květníků bál. Nevysychá to moc pomalu? Já třeba pod hps používám 3.5l Teku, kytky jsou nižší, ale zas se mi jich vejde více 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 07-01-2019 v 14:31 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
garnier
Stálý Člen

Karma uživatele garnier - 60% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 18

no ja zacinal s 5ti litrovyma wilma atami nebo co to bylo a bylo to male, mozna byly 9l nevim.
potom 15l airpoty ( ze zvedavosti jsem zkusil jeden dat do 20l - hadej kde to vyslo nejlepe? ).
kdyz jsem videl rozdil rekl jsem si na co troskarit a sel jsem do 40l ( uz nedelam automaty ).
jo a vyhoda je ze na ty 40ti litrove Airpoty krasne pasuje 12" Matrix od FloraFlexu takze spokojenost na maximum

LED GURU

Old Post 07-01-2019 v 14:36 PM
garnier je offline   Profil uživatele garnier   Find more posts by garnier   Foto galerie člena garnier   Click here to Send garnier a Private Message   Add garnier to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 19

A VYSYCHÁ to v pohodě??? 😀

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 07-01-2019 v 14:37 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
garnier
Stálý Člen

Karma uživatele garnier - 60% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 20

jooo podminky jsem schopny nastavit optimalne, jak si umanu.
mam jak zvlhcovacku, tak odvlhcovacku ( nevim jak se tomu rika ).

a airpoty jsou fajn dirkovaný takze s tim fakt problem nemam

Airpoty muzu vrele doporucit, na hlinu neni nic lepsiho

LED GURU

Old Post 07-01-2019 v 14:41 PM
garnier je offline   Profil uživatele garnier   Find more posts by garnier   Foto galerie člena garnier   Click here to Send garnier a Private Message   Add garnier to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Re: Re: Re: Jak na pěst s LEDkama a na co si dát pozor??? Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od Just


Já narazil na omezení výšky - mám mezi keramzitem a LED tak 150 cm a tím můžu dát max. 3 týdny růstu, aby před sklizní byly kytky do 130 cm.

Když mají být stonky 30 cm od sebe, tak stačí květníky s nějakými 12 litry, ne?

Jaké máte zkušenosti?


Zdar!
Hele ja ted jedu model Indica:Sativa 50:50 a pod chipama co ted testuju kolem 3000K se kytky vubec netahaji.V rustu mesic mely asi 25CM a po prepnuti vyjely tak 80% tak ze pohoda a mam to momentalne v 15L textilu asi 22L hliny na jednu kytku...
Ale je to dano hlavne svetlem...ted testuju nejaky kombinace v chromaticnosti kolem 3000K a je to bush jako prase ...
Mimo svetlo a strain je hodne dulezity dodrzovat alespon 5-6 stupnu C rozdil mezi dnem a noci...pokud ten rozdil je malej,kytka se ti vzdy vice vytahne ;-) Tohle moc lidi nevi,nebo alespon se o tom moc nemluvi,ale mam to otestovany ;-) a muzes si to naait i na netu ;-)
Ja ted zkousel rozdily i 10 stupnu a je to fakt znat,ale to uz by melo bejt v potech alespon 30-40L ;-)

Old Post 07-01-2019 v 14:41 PM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Just
Stálý Člen

Karma uživatele Just - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od garnier
Ahoj, pokud jedes hlinu tak minimum je 15l Airpot a to na automaty.
pokud jedes fotoperiodu, pak se meze nekladou.
Ja osobne pouzivam 40l airpoty ( vleze se do nich 50l )

jestli mas problem s vyskou zkus sit a ohybat


To jsem zapomněl napsat, rockwool nebo keramzit, fotoperiodu pod Mars Hydro, drip...

Naposledy upravil Just 07-01-2019 v 15:52 PM

Old Post 07-01-2019 v 14:53 PM
Just je offline   Profil uživatele Just   Find more posts by Just   Foto galerie člena Just   Click here to Send Just a Private Message   Add Just to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Just! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Just
Stálý Člen

Karma uživatele Just - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 153  

Re: Re: Re: Re: Jak na pěst s LEDkama a na co si dát pozor??? Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od HVR
Mimo svetlo a strain je hodne dulezity dodrzovat alespon 5-6 stupnu C rozdil mezi dnem a noci...pokud ten rozdil je malej,kytka se ti vzdy vice vytahne ;-) Tohle moc lidi nevi,nebo alespon se o tom moc nemluvi,ale mam to otestovany ;-) a muzes si to naait i na netu ;-)
Ja ted zkousel rozdily i 10 stupnu a je to fakt znat,ale to uz by melo bejt v potech alespon 30-40L ;-)


To je podstatná rada, asi to dost lidí neřeší anebo je problém s automatizací - mám na topení termostat, ale musel bych investovat do jiného, abych nastavil dvě časová pásma. Nebo do dvou topení, dvou termostatů, dvou časových spínačů.

Úvaha byla taková, že když snížím (zmenším květináče), tak můžu i do jiných odrůd, musel jsem si teď rozmyslet jednu vysokou odrůdu, protože bych ji do 130 cm nedostal...

Old Post 07-01-2019 v 14:58 PM
Just je offline   Profil uživatele Just   Find more posts by Just   Foto galerie člena Just   Click here to Send Just a Private Message   Add Just to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Just! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
garnier
Stálý Člen

Karma uživatele garnier - 60% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 24

snad to neni reklama, kdyz poradim Sonoff pow, je to jednoduche a nastavis si s tim vse jak potrebujes.

LED GURU

Old Post 07-01-2019 v 15:00 PM
garnier je offline   Profil uživatele garnier   Find more posts by garnier   Foto galerie člena garnier   Click here to Send garnier a Private Message   Add garnier to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Just
Stálý Člen

Karma uživatele Just - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od garnier
snad to neni reklama, kdyz poradim Sonoff pow, je to jednoduche a nastavis si s tim vse jak potrebujes.


Sonoff je ok (kromě toho, že Čínská lidová republika vyžaduje tvou polohu), ale pořád je to jen spínač - termostat za 500,- mi umožní nastavit jen jednu teplotu, kdy se sepne.

Pak je toho určitě schopné Growduino a další dospělé systémy, ale nevím o levném termostatu, který by uměl v jednom časovém intervalu jinou teplotu, než v druhém...

Old Post 07-01-2019 v 15:05 PM
Just je offline   Profil uživatele Just   Find more posts by Just   Foto galerie člena Just   Click here to Send Just a Private Message   Add Just to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Just! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
garnier
Stálý Člen

Karma uživatele garnier - 60% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 26

no sonoff td th 16 ma i snimac teploty a kombinace vice modulu sonoff ve skrini ti zautomatizuje vse jak si prejes.
navic kdyz mas jeden s cidlem na stejne wifi jako ty ostatni , ony o sobe vsechny vedi.

a pokud ti vadi cinani tak tasmota nebo jak se jmenuje jde nahrat jiny fw

LED GURU

Old Post 07-01-2019 v 15:08 PM
garnier je offline   Profil uživatele garnier   Find more posts by garnier   Foto galerie člena garnier   Click here to Send garnier a Private Message   Add garnier to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Just
Stálý Člen

Karma uživatele Just - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 153  

Palec nahoru Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od garnier
no sonoff td th 16 ma i snimac teploty a kombinace vice modulu sonoff ve skrini ti zautomatizuje vse jak si prejes.
navic kdyz mas jeden s cidlem na stejne wifi jako ty ostatni , ony o sobe vsechny vedi.


Aha, jdu to prozkoumat...

... vypadá to dobře.

Naposledy upravil Just 07-01-2019 v 15:24 PM

Old Post 07-01-2019 v 15:10 PM
Just je offline   Profil uživatele Just   Find more posts by Just   Foto galerie člena Just   Click here to Send Just a Private Message   Add Just to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Just! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Just
Stálý Člen

Karma uživatele Just - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od garnier
...
kdyz jsem videl rozdil rekl jsem si na co troskarit a sel jsem do 40l ( uz nedelam automaty )


Mám obavu, že 4 velké květináče by u rychlých kytek nevykryly plochu, dlouho rostoucí by se musely nechat přesvědčit pro růst do šířky (tam by větší květníky byly potřeba), ale plocha by nebyla celá vykrytá.

Doufám, že 11 litrů rockwoolu bude pro 3 týdny růstu a 8 - 9 květu stačit, aniž by to snížilo teoretický maximální výnos z důvodu, že kořeny mají málo místa.

Old Post 07-01-2019 v 15:52 PM
Just je offline   Profil uživatele Just   Find more posts by Just   Foto galerie člena Just   Click here to Send Just a Private Message   Add Just to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Just! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Just
Stálý Člen

Karma uživatele Just - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od garnier
jooo podminky jsem schopny nastavit optimalne, jak si umanu.
mam jak zvlhcovacku, tak odvlhcovacku ( nevim jak se tomu rika ).


Odvlhčovač, za ty tři tisíce pro verzi s hadičkou do odpadu je to dobrá investice.

Navíc to vyrábí čistou vodu :-)

Old Post 07-01-2019 v 15:54 PM
Just je offline   Profil uživatele Just   Find more posts by Just   Foto galerie člena Just   Click here to Send Just a Private Message   Add Just to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Just! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
garnier
Stálý Člen

Karma uživatele garnier - 60% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 30

snad jo, do rockwoool nevidim.
ja mam zkusenosti jen s hlinou a tam vazne cim vic tim lip.

Ale kazdopadne kluci co jedou profi pouzivaji 6" nebo 8" kostky Grodan
6" je shruba 3.5l a 8" je shruba 8.5l takze by to melo byt v pohode ne.

LED GURU

Old Post 07-01-2019 v 15:58 PM
garnier je offline   Profil uživatele garnier   Find more posts by garnier   Foto galerie člena garnier   Click here to Send garnier a Private Message   Add garnier to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
garnier
Stálý Člen

Karma uživatele garnier - 60% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 31

no jeste k tomu odvlhcovaci:
zase tak cistou vodu to nedela, kdyby byl vnitrek nerez pak bych do toho sel,
ale po dlouhodobejsim pouzivani jde videt smouhy co to dela na plastove nadobce, a cetl jsem ze ta voda obsahuje tezke kovy vznikle prave tim jak to uvnitr kondenzuje.
Ja bych to neriskoval,

LED GURU

Old Post 07-01-2019 v 16:09 PM
garnier je offline   Profil uživatele garnier   Find more posts by garnier   Foto galerie člena garnier   Click here to Send garnier a Private Message   Add garnier to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Just
Stálý Člen

Karma uživatele Just - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 32

Já beru vodu z velkého odvlhčovače a ten je vyrobený maximálně z nerezu, který do těžkých kovů nepočítám... Nebo pošli odkaz, možná se pletu.

Ty šmouhy, nejsou z prachu?

Old Post 07-01-2019 v 16:54 PM
Just je offline   Profil uživatele Just   Find more posts by Just   Foto galerie člena Just   Click here to Send Just a Private Message   Add Just to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Just! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8800950 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív