Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Pliseň, deficit? = smrt?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Shock168
Stálý Člen

Karma uživatele Shock168 - 56% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 80  

Hydroponie Pliseň, deficit? = smrt? Příspěvek č. 1

Zdar borci mam trošičku větší problém, mám tady posádku superskunku pod zatím 4kouli na růst. Hnojky mám od JIDB, + dokoupeni a s dobrejma zkušenostmi call mág + vítá Race, hydro je kokos od canny + spodek keramzit.. Micham 5,8-5,9 pH výtok podobný akorát menší EC když namícham 1 třeba vytece 0.6.. Vlhkost 60-75% teplota noc 17cca den 23.. Odtah a ofuk non stop..
Dokáže mi prosím někdo říct co zlepšit nebo co dělám špatně? Jinak mám kvalitní kalibrovaná merak, klíny byly zakoupeny v malých Rw pak přesazeny do velkých RW a pak kokos
Každou radu ocenim dík chlapi, viz. Foto

Old Post 17-12-2018 v 18:39 PM
Shock168 je offline   Profil uživatele Shock168   Find more posts by Shock168   Foto galerie člena Shock168   Click here to Send Shock168 a Private Message   Add Shock168 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shock168
Stálý Člen

Karma uživatele Shock168 - 56% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 2



Kurňa nechce se nahrát foto,

Old Post 18-12-2018 v 05:24 AM
Shock168 je offline   Profil uživatele Shock168   Find more posts by Shock168   Foto galerie člena Shock168   Click here to Send Shock168 a Private Message   Add Shock168 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 3

17C neni dobry,v noci to ma jit max. Na 20c,vsecko pod 20C je na hovno.
V rustu maj mit podle me furt 25c
Michani vice druhu hnojek taky neni dobry.

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 18-12-2018 v 06:31 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shock168
Stálý Člen

Karma uživatele Shock168 - 56% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 4

Tak ono si myslím že ale kdyby bylo těch 17 tak by to neudělalo taky randál ne? Minimálně vita Race používám už dlouho k JIDB a vždycky top, zkusím tedy mít minimálně 20 pořád a uvidime

Old Post 18-12-2018 v 06:55 AM
Shock168 je offline   Profil uživatele Shock168   Find more posts by Shock168   Foto galerie člena Shock168   Click here to Send Shock168 a Private Message   Add Shock168 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 5

ta teplota je druhotna,tobe tam hapruje neco jinyho,ale ta teplota tomu taky neprida.....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 18-12-2018 v 07:14 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shock168
Stálý Člen

Karma uživatele Shock168 - 56% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 6

nevím kurna co by ješte mohlo, dnes vyzkoušen druhý měřič ukazoval stejné hodnoty.. už si fakt nevím rady..

Old Post 18-12-2018 v 19:43 PM
Shock168 je offline   Profil uživatele Shock168   Find more posts by Shock168   Foto galerie člena Shock168   Click here to Send Shock168 a Private Message   Add Shock168 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 7

Zkus udelat proplach.

Grower sponzor

Old Post 18-12-2018 v 19:52 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shock168
Stálý Člen

Karma uživatele Shock168 - 56% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 8

Oks, zkusím tedy proplach kolik bych měl tak cca vlít do jednoho květníku 6l objem ? když proleju tak hned pak zalít s hnojivy nebo třeba až druhý den ?

Old Post 18-12-2018 v 21:38 PM
Shock168 je offline   Profil uživatele Shock168   Find more posts by Shock168   Foto galerie člena Shock168   Click here to Send Shock168 a Private Message   Add Shock168 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 9

Par litru urcite, udelej to treba nad vanou. A zalivku s hnojivy az tu dalsi, at se trochu proberou. Hnojiva mas velmi dobre, takze nechapu ty problemy pokud dodrzujes davkovani.

Grower sponzor

Old Post 19-12-2018 v 05:01 AM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piskor1
Stálý Člen

Karma uživatele Piskor1 - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 10

Přepáleno cal magem.Dávkovat minimálně tak 2 -3* za celé kolo a to ještě v květu.

Take it easy :->

Old Post 19-12-2018 v 05:51 AM
Piskor1 je offline   Profil uživatele Piskor1   Find more posts by Piskor1   Foto galerie člena Piskor1   Click here to Send Piskor1 a Private Message   Add Piskor1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 11

zajmavej nazor,podle me,dost pravdepodobnej.
Ja leju calmax tejdne,ale je fag ze jedu pod ledkou a to je neco jinyho....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 19-12-2018 v 06:16 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shock168
Stálý Člen

Karma uživatele Shock168 - 56% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 12

Udělám tedy ten poplach, aspoň 3-4 litry na květník snad to něco pomůže, jinak cal mag jsem použil zatím jen jednou jako zálivku a jednou jako postřik,
Uvidíme díky za rady zatím

Old Post 19-12-2018 v 07:16 AM
Shock168 je offline   Profil uživatele Shock168   Find more posts by Shock168   Foto galerie člena Shock168   Click here to Send Shock168 a Private Message   Add Shock168 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 13

To je přesně ono. Cal-mag se tu šíří jak lavina. Co jsem pochopil, tak by se měl přidávat hlavně pod LEDky, něco jako že díky určitému světlu vyzařovanému z nich kytky právě zpracovávají více těchto prvků 😉
Já osobně jsem cal-mag pod hps nikdy nepotřeboval 😉😉

Jo a propláchnout 6l květník 4l vody je málo. Nevím přesně, ale cca snad troj až čtyřnásobek objemu

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 19-12-2018 v 09:44 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shock168
Stálý Člen

Karma uživatele Shock168 - 56% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 14

Díky moc Pitr, takže v tom případě ho asi vysadim, ten postřik bude bohatě stačit ten vita Race.. . Jinak pruplach v tom případě nereálný, budu doufat že se to zprávi, nové lístky co se za 3 dny vytvořily už jsou pěkné jenom špičku maj spalenou takze asik fakt ten cal mag

Old Post 19-12-2018 v 10:10 AM
Shock168 je offline   Profil uživatele Shock168   Find more posts by Shock168   Foto galerie člena Shock168   Click here to Send Shock168 a Private Message   Add Shock168 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 15

Ach ten "kokos" dalsi clovek co v nem ma problem....
Me se to zda jako vykyvy ph.
Cal mag je nutne pridavat pouze pod ledkama az v kvetu.

http://www.pestujtejednoduse.cz/ph-...yvy-konopi.html

Pitr ma pravdu s tim prolevanim!

Ale nejdriv nez bych proleval bych vyskousel zmerit to PH kokosu, jake ma skutecne PH , ne jenom ph vytoku, to je nic nerikajici a zkresleny kratky casovym usekem.

Vem dve hrste z kvetinancu kde maji kyti deficity a dej do pul litru destilky , cca 6x do ty hodiny promichej a nech hodinu pusobit, pak zced , vrat kokos zpatky do kvetinacu a zmer ph ty zcedeny vody a zjistis jake ti panuje skutecne PH v kvetinaci.

A kdyz bude mimo tak pak az teprve bych proleval.

Naposledy upravil Madical-Strains 19-12-2018 v 10:28 AM

Old Post 19-12-2018 v 10:16 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shock168
Stálý Člen

Karma uživatele Shock168 - 56% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 16

Supr, zkusím zatím díky moc 😉😉
Sere mě to protože X kol v kokosu s luxus výsledkem a tedka přijde snad cal mag na zkousku a ono pass.. A já že si prilepsim..

Old Post 19-12-2018 v 11:50 AM
Shock168 je offline   Profil uživatele Shock168   Find more posts by Shock168   Foto galerie člena Shock168   Click here to Send Shock168 a Private Message   Add Shock168 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-06-2010 - Pliesen? Deficit? HELP pls !! - 24 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3134410 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív