Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » grow big or go home
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
vir
Stálý Člen

Karma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 210  

grow big or go home Příspěvek č. 1





zdravim ve spolek,

obcas sem zavitam jen tak kouknout co se zde deje ale nejak to tu pomalu vymira.

tak jsem se rozhodl podelit o svuj maly pocin.

stan uz jede nejakou chvili.

co tu mame.

stan je secret jardin DR240W. uz ma peknejch par let ale stale drzi. 120cm na 240cm na 200cm vyska.

osvetleni mam 2x svedske heliospectra E601, resp ted jim rikaji EOS. zerou peknejch 630w ze zasuvky. model ma pevne spektrum. maji jeste jeden Elixia kde se daji nastavit ruzne recepty ale do toho se mi nejak nechtelo. Jen pro zajimavost najdete si The Grove v Nevade, tam maji cca 300 tech svetel.

k tomu mam jeste 2x 315 CDM. vybojky sem mel 2x green power agro phillips, ale zkusil sem tyhle maxibright, mam jednu 2100K a druhou 4000K.

ventilaci mam 250mm iso-max s necelejma 1500m3/h, k tomu Carboair 250x660 filtr. nejlepsi filtry v evrope v tuhle chvili. 60mm karbonu a pochybuju ze nekdo jinej ma tolik.

mam to na smscom hybrid regulatoru pac mi docela vadilo jak to bzucelo na jinejch.
pritah je nakej mix flow s 500m3/h

jedu 8x fabric pot. alternativa k airpotum ktere pouzivam normalne, moc nejstoji a kdyz se zbavuju kokosu tak ho muzu vyhodit i s tema latkovejma kvetinacema.

hnojit je tentokrat budu veg bloom, je to hnojivo v prasku z ameriky. ted sem jel greenhouse powder feed. hybrid a booster. libi se mi ze tyhle praskovy jsou rozpustny a nenechavaji zadnej sediment, tank je cistej a nehrozi zadny ucpavani drippru.

co se tyce zavlazovani tak mam 2x floraflex bubbler. mel jsem tam jen 2x dripper na kvetinac ale tentokrat pridam floraflex 6inch hard plastic caps.

casuju to nutrimatic timer a pumpu mam 2000ltr za hodinu.

EC nejak moc nejedu vysoky abych zbytecne nemusel proplachovat pac nemam moc run off.

odruda je moje oblibena LSD od barneys, uz ji mam dlouho a je to dobry pheno. po prepnuti se zdvojnasobi a je hotova za 8tydnu. a vynasi dobre 1g/watt.

ignorance is bliss

Old Post 10-03-2019 v 22:30 PM
vir je offline   Profil uživatele vir   Find more posts by vir   Foto galerie člena vir   Click here to Send vir a Private Message   Add vir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 2

Zní to hodně zajímavě
Budu se kochat

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 10-03-2019 v 22:38 PM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 3

Ahoj můžu se zeptat co to je to. CDM to je obdoba CMH? Jinak to vypadá velice zajímavě



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 12-03-2019 v 12:38 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vir
Stálý Člen

Karma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 4

Cdm = ceramic discharge metal halide. Stejny jak cmh = ceramic metal halide. Stejnej druh světla jen 2 rozdílný termíny.

ignorance is bliss

Old Post 13-03-2019 v 12:03 PM
vir je offline   Profil uživatele vir   Find more posts by vir   Foto galerie člena vir   Click here to Send vir a Private Message   Add vir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vir
Stálý Člen

Karma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 5






dnesni update.

kytky jsem roztahl a pripravil zavlazovani
EC 1.6

svetla maji ty 2 led, CDM zapnu az pozdeji v kvetu.

dam jim jeste tak tyden aby poradne vyplnili plochu a pak to prepnu.
zvlhcovac ma 8ltr nadobu a je ho potreba doplnit jednou denne.

mimochodem na monitorovani teploty, vlhkosti, co2 pouzivam netatmo meteostanice. co2 se drzi kolem 500ppm teploty mezi 23 az 28C a vlhkost kolisa mezi 50-83%. nejvyssi je v dobe tmy ale to je samozrejme pac kytky jsou plne vody a za tmy ta voda transpiruje do vzduchu.

jinak tyto LED jsou jina trida nez cokoliv jineho na trhu. teplota je stejna jako kdyz sem mel sodiky. spektrum je mnohem lepsi.

co jsem vypozoroval za tu dobu co je pouzivam za kazda odruda na ne reaguje jinak. u nekterych se musi dat svetlo mnohem dal nez u jinych jinak to vysusuje vrsky do bila.

ignorance is bliss

Old Post 14-03-2019 v 22:31 PM
vir je offline   Profil uživatele vir   Find more posts by vir   Foto galerie člena vir   Click here to Send vir a Private Message   Add vir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hightweek
Stálý Člen

Karma uživatele hightweek - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 6

Sorry za mírné offtopic, ale udělalo mi radost, že se někdo vydal podobným směrem jako já
Používám ve svém skleníku: Netatmo, a pak další prvky kompatibilní s IFTTT, tedy Belkin Wemo, pak taky Sonoff (Ewelink).
Díky definici pravidel přes IFTTT umím automatizovat topení, ventilátor, odvlhčovač, a následně plánuji i automatické itevírání oken skleníku. Vím, že je tu více vláken, které řeší automatizaci pomocí Rapsberry apod.
Nicméně mě osobně baví ta "user friendly" možnost vše si poskládat a definovat sám, pomocí komerčně dostupných produktů. To vše s tím, že se nejedná o jednoúčelové řešení a celý systém chytrých zařízení můžu následně použít k jakékoliv jiné aplikaci....
Jako poslední lahůdku jsem si pořídil hlasového asistenta (jan tak z legrace).... který mi na požádání nahlásí aktuální teplotu, vlhkost, CO2 apod. ve skleníku, aniž bych hnul prstem, nebo otevíral k tomu určenou aplikaci

Old Post 15-03-2019 v 17:58 PM
hightweek je offline   Profil uživatele hightweek   Find more posts by hightweek   Foto galerie člena hightweek   Click here to Send hightweek a Private Message   Add hightweek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 7

Zajímavé , zatím druhý člověk co vidím že používá floraflex . Budu sledovat

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 25-03-2019 v 20:49 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3374780 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív