Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » ORGANICKE PESTOVANI-INDOOR pro zacatecniky-ZAKLADY.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 33

Tak to se na to tesim a jsem zvedavej jako stara cernoska

Old Post 27-12-2018 v 22:28 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 34

kalifornske dazdovky mam , ale su vonku v komposteri...su pri nich aj take mini biele chrobaciky , Pan z moravy co to predava a robi vo velkom hovoril ze spolupracuju.

Problem ale u takehoto velkeho kompostera (mam 2x 400l) ze tam je aj vselico ine, cize tym substaratom co vznika si to donesete aj k rastlinam.
Tym ze mam velke kompostery - tak nemam ten "dzus" , ale robim to tak ked polievam zahradu ze par lopatiek nahadzem do kybla a tym zalievam rajciny / papriky, ine hnojky vlastne ani nemam a plodi to pekne

a) Musim si na tuto sezonu pripravit nejaku lepsiu techniku - vyluhovat den a potom preliat cez sito.
b) spravit mensi komposter ktory bude davat aj dzus

BTW ked sme pri BIO, odporucam kupit Mykorhizne huby:
https://www.zafido-eshop.cz/Symbivi...y-3kg-d2368.htm
Konkretne tento lebo ostatne maju v sebe aj hydrogel a ten nam netreba. Mycelium sa spravi na korenoch behom 2-3t a substrat mozete nanovo pouzit s primiesanim 20-30% noveho. Mate uz zivy substrat ktory rychlejsie kolonizuje a pomaha rastline.
Na podobnom principe (alebo rovnakom) funguje aj BioTabs, ten mi na CannaFeste tvrdil ze na 2 kolo ma este lepsi vynos a BioWeed je v NL o 2e drahsia

Old Post 09-01-2019 v 00:13 AM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 35

Amik me zase zblbnul hlavu s temahle kvetinacema
Nemate nahodu nekdo s nima zkusenost ?

https://www.onlinezahradnictvi.cz/g...l-aqua-breathe/

Jsou specielni v tom ze zalivka neproteka skrz steny tak jak je to bezne u otatnich textilnich ale jen skrze dno, takze neunika voda zbytecne boky.

Rad bych do nich investoval ale...

1.Obavam se ze kdyz tedka zalevam plastove 11 kvetinace kazdy druhy den tak ty 8.litrove a jeste k tomu textilni budou jednou tak rychle vysychat a nemohl bych odjet z domova na chatu ani na dva dny.

2.- Tez jsem nekde vycetl ze koreny behem dvo pestu uplne znici -prorostou tim kvetinacem.

Nechci vyhodit tak pro me velke penize pro nic za nic zbytecne.

Muze nekdo prosim poradit?
Predem me velke dik!

Old Post 17-01-2019 v 14:33 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 36

me to prijde zbytecny pokud nemas na rozhazovani...

zadnej zazrak to neudela

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 17-01-2019 v 14:38 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 37

Teda ty si bleskurychlej v tech odpovedich, nestiham ani cist

No, on me tvrdi ze to v mych pomerech muze dat i cca 20-30g navic ale hlavne ...a to je pro me mnohem dulezitejsi , o mnoho vyssi kvalitu vyslednyho produktu.
Ale fakt se bojim toho prorustani koreny stenama a toho ze nebudu moci nikam odjet.

A tys teda v nich jel ze tamm nebyl rozdil ?
Chtel jsem slyset pozitivni odpoved to si nevedel

Old Post 17-01-2019 v 14:42 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 38

kup par a vyries si aspon kapace nech to mas troska automaticke

tiez som tak kupil AirPot a nebol som s tym spokojny

Old Post 17-01-2019 v 14:54 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 39

Mas na mysli automaticku zalivku?
To ja nemuzu jedu organiku a hnojky se kazi do dvou dnu, to bych se z toho zblaznil, furt michat roztoky.

Jo jeste jsem zapomel uvezt ze me udelaji cenu za 8s za 500 kc.

Old Post 17-01-2019 v 14:57 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 40

vzduch je pro koreny samo dulezitej, ale jestli dokaze takhle zlepsit vysledek hadrovej kvetnik to nemuzu soudit...

Ja casto s kytkama manipuluju, celkem bych se bal ze v textilnim kvetniku muzu pri takovy manipulaci poskodit koreny.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 17-01-2019 v 15:09 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 41

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Amik me zase zblbnul hlavu s temahle kvetinacema
Nemate nahodu nekdo s nima zkusenost ?

https://www.onlinezahradnictvi.cz/g...l-aqua-breathe/

Jsou specielni v tom ze zalivka neproteka skrz steny tak jak je to bezne u otatnich textilnich ale jen skrze dno, takze neunika voda zbytecne boky.

Rad bych do nich investoval ale...

1.Obavam se ze kdyz tedka zalevam plastove 11 kvetinace kazdy druhy den tak ty 8.litrove a jeste k tomu textilni budou jednou tak rychle vysychat a nemohl bych odjet z domova na chatu ani na dva dny.

2.- Tez jsem nekde vycetl ze koreny behem dvo pestu uplne znici -prorostou tim kvetinacem.

Nechci vyhodit tak pro me velke penize pro nic za nic zbytecne.

Muze nekdo prosim poradit?
Predem me velke dik!


Zdar!
Mam v tomto mediu odjety 2 kola pres leto a zadny problem.Jedu 3x 25L(hliny se tam vleze 30L).V lonskem roce jsem na prelomu 7/8 mesice jel na 7 dni na dovcu,prolil kazdej 10 lirama vody a kdyz isem prijel bylo to vyschly na zaliti,ale ne preschly a to bylo mega vedro...v boxu jsem mel i 38 stupnu podle pameti na teplomeru.Jedu ciste organiku jako ty a bylo to v pohode...zadny mikroorganizmy neumrely,jelikoz jsi mohl videt fotky co jsem daval vloni v srpnu(daval jsi mi za ne karmu :-) ) Co se tyce manipulace a poskozeni korenoveho balu...ja jsem s kvetniky hooodne manipuloval,jelikoz zalevam podle vahy..porad jsem je otacel a uplna pohoda..Jinak jak jsem to pokosil a vytahl ten bal z textilniho potu,tak jsem nechapal...tam nebyla skoro zadna hlina...to byl jeden mega rozvetvenej koren ;-) Tak ze za me doporucuji!!!!Cau

Old Post 17-01-2019 v 15:28 PM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 42

organiku idem aj ja (BioBizz), nasiel som ale riesenie ako to zalievat - pripravis roztok do extra nadoby a cez venturiho trubicu si to potiahne.

Zatial som to skusal ze som to dal hnojky + cca 3dc vody. Islo by to aj bez vody ale Najvacsi problem je ale BioBizz Grow co je moc husty...

https://www.aliexpress.com/item/Irr...2857019218.html

@HVR: ked voda nejde po stranach von ale len zo spodu (ako uvazda Magic) mal si to aj v nejakych podmiskach?

Old Post 17-01-2019 v 15:47 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 43

citace:
Původní příspěvek od psyweed
organiku idem aj ja (BioBizz), nasiel som ale riesenie ako to zalievat - pripravis roztok do extra nadoby a cez venturiho trubicu si to potiahne.

Zatial som to skusal ze som to dal hnojky + cca 3dc vody. Islo by to aj bez vody ale Najvacsi problem je ale BioBizz Grow co je moc husty...

https://www.aliexpress.com/item/Irr...2857019218.html

@HVR: ked voda nejde po stranach von ale len zo spodu (ako uvazda Magic) mal si to aj v nejakych podmiskach?


Jojo,mam pres cely box velkou podmisku+ty kvetniky nestoji primo na ni;-) nechal jsem si svarit konstrukci na delku x sirku te podmisky,vyska 10cm a je to jakoby takovy pletivo na deviti nozkach a nato jsem polozil teprve kvetniky s tim,ze vespod kvetniku mam jeste tak 3-5cm keramzitu ;-),tak ze vzduchu habadej ;-)

Old Post 17-01-2019 v 16:00 PM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 44

citace:
Původní příspěvek od HVR

ja jsem s kvetniky hooodne manipuloval,jelikoz zalevam podle vahy..porad jsem je otacel a uplna pohoda..


tak to asi o nich taky popremejslim, to je jedina vec ktery sem se bal co me odrazovala

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 17-01-2019 v 16:02 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 45

citace:
Původní příspěvek od HVR


Jojo,mam pres cely box velkou podmisku+ty kvetniky nestoji primo na ni;-) nechal jsem si svarit konstrukci na delku x sirku te podmisky,vyska 10cm a je to jakoby takovy pletivo na deviti nozkach a nato jsem polozil teprve kvetniky s tim,ze vespod kvetniku mam jeste tak 3-5cm keramzitu ;-),tak ze vzduchu habadej ;-)


Cize by mali byt nad zemou aby ta voda odtekala?

Boky tych vakov su nepremokave ale prievzdusne? chapem spravne?

Old Post 17-01-2019 v 16:40 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 46

HVR- moc dekuju za info, tos me potesi a jeste mi povez jesli ty koreny neprorustaji tim textilem ze spoda nebo z boku?
Na youtube jsem prave videl texitni pot kterej by prorostlej zkrz na skrz koreny ale treba to byl nejakej levnej co prorusta.
Tenhle Aqua pot prorusta koreny,nebo vydrzi skoro veky jak ta firma tvrdi?

Jeste jednou moc dik

Old Post 17-01-2019 v 17:28 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 47

@psyweed "Cize by mali byt nad zemou aby ta voda odtekala?" - nad zemi byt rozhodne nemusi,ale ja jsem si chtel po prvnim kole usetrit praci a cas a nechtelo se mi hned po proliti 2dcl strikackou odsavat stojatou vodu...a kdyz tam mam ten podstavec a vim,ze pojedu na delsi dobu pryc,necham tu vodu v te podmisce a vytvori mi to ve velkym vedru alespon nejaky vlhko a tudiz nebude v boxu takovy sucho ;-)

@Madical-Strains : me koreny nikdy neprorostly...ony se o to snazi,ale jak to mas ve vzduchu ten kvetinac,tak ten koren zaschne a pusti okamzite na tom rootu vedlejsi male korinky a proto je pak ve finale po 3 mesicich cely kvetnik jeden velky korenovy bal.
Jinkak ohledne zalevani...muzes si klidne poridit textilak co ma dozivotni trvanlivost a je vzdusny i po bocich...pri zalevani se nemusis bat,ze ti bokem potece voda,pokud zalevas konvickou ktera ma nasadu s hodne malinkatyma dirkama :-) kdyz budes zalevat pomalu a rovnomerne,nikdy ti nic nevytece..Jen ti navlhnou ty steny...;-)
Treba tenhle je super a pouzivam v jinym testu i tyhle kvetniky : http://www.growshop-velkoobchod.cz/...-cerny-10l.html Za malo penez hoodne muziky!!!!

Old Post 17-01-2019 v 20:45 PM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 48

Jako moc dik a kterej z tech dvou prosim te je teda podle tebe lepsi?

Na ten co jsem poslal odkaz tak me daly deal za 500 kc 8 ks -8L

Akorat se taky trochu obava ze z 11l plastovyho na mensi 8 litrovy ze bude mozna chybou.
Ze vlastne to co nazenu vzdusnosti textilniho potu tak ztratim mensim objemem a kytka bude mensi s mensimi palickami.

Diky za uzitecne ifo!
Urcite do nich pujdu.

Old Post 17-01-2019 v 21:02 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6801240 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív