Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Vaše CalMagy a EC ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Vaše CalMagy a EC ? Příspěvek č. 1

Ahoj nenašlo by se pár dobrých duší co používá Calmag a vlastní EC metr a pomohlo by mě s menším výzkumem ? Chtěl bych vědět o kolik se zvedne EC vaší zálivky pokud do ní přidáte calmag podle dávkování , budu rád za každou odpověď 😅

Old Post 30-10-2021 v 22:12 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 2

Já mám CalMag od Atami a 2ml/10l mi zvedne EC o 0,1..

Chtěl bych ale vědět jestli se výsledné EC roztoku automaticky zvedá pro výživu rostlin nebo by mělo být stejné jako bez CalMag???
Příklad: voda s CalMag je 0,4 + živiny 1,6 (konec růstu) = EC 2.0..
nebo by to mělo být stále EC=1,6 včetně CalMag?..

Old Post 21-12-2021 v 10:56 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 3

Díky za přispění 😁 chtěl jsem to vědět protože místo calmagu používám hoř. sůl a ledek , akorát mě s tím nebaví laborovat protože to je všechno v sypké formě , tak si z toho míchám roztok v destilce akorát ještě musím vyzkoumat dávkování / koncentraci
Co se týče toho EC.. dobrá otázka , pro mě výsledné EC znamená hranici co kytky snesou v dané fázi růstu / květu než je spálíš 😁 takže bych do toho ten calmag započítával , sůl jak sůl nee ? 😁 proto se snažím celý růst a začátek květu hnojit calmag postřikem abych měl v roztoku ,,místo,, pro hnojky

Old Post 21-12-2021 v 12:14 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 4


Tak se podívej na tuhle tabulku...
Je tam započítána vstupní voda EC 0,5 (což je stejné jako když dám max. množství CalMag do měkké vody s EC 0,0.)
A to EC je v druhém týdnu růstu 1,7-když odečteš těch 0,5 je to 1,2 což tak zhruba sedí...tak nevím. Jestli míchat 1,7 nebo 1,2 s calmagem

Old Post 21-12-2021 v 12:50 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 5

Tak stejně se ty konkrétní hodnoty max. možného EC liší systém od systému a model od modelu , 😁 jestli to kytkám od pohledu nevadí nějak tak bych se přikláněl k tomu že je lepší do nich cpát víc i když je to třeba v rozporu s tabulkou 😁

Old Post 21-12-2021 v 15:07 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2709300 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív