Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Můj první Indoor - 400W, skříň 120x120x200. Výstavba Home Made
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
powerplant
Nový Člen

Karma uživatele powerplant - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 2  

Můj první Indoor - 400W, skříň 120x120x200. Výstavba Home Made Příspěvek č. 1

V první řadě chci pozdravit všechny growery. Je to moje první skříň, takze toto téma jsem založil z toho důvodu, že to nechci posrat svoji neznalostí, či laickou blbostí. Začínám úplně od začátku a skříň si budu dělat co nejvíce sám. Už z toho důvodu, že na to mám prostředky i čas. Takže box budu stavět z dřevěné konstrukce, tzn. latě co najdu ve drěvníku + stěny budu dělat u OSB desek.
Rozměr skříně: 120x120x200, Slunko : 400W teď nevím výrobce a označení, do dílny teď nejdu, později doplním ..
Odraz boxu mám v plánu řešit primalexem se zvýšenou funkncí proti plísním, ne proto že si myslím, že je to lepší než diam.folie ale proto , že když to budu malovat tak koupim lepší kýbl než obyč.prim. Jinak po vymalování objedu všechny spáry silikonem. Dveře mám v plánu rěšit zapuštěním futer a nasazenim dveří na panty+ oblepení těsnící gumou po obvodu futer. Nad skříní z venku budu dělat rozvaděč s jističi, zasuvkami , a veskerou kabeláží, takže asi ještě nějaká decentní skříňka., Jelikož box budu mít na půdě, proto ty jistice . Jinak pod veškerou elektroniku dávám nehořl.desky . (nerad bych matce zapálil kér.) Ventilaci nemám zatím úplně dorěšenou, (ztoho důvodu jsem taky založil toto téma.) Proto budu rád, když mi s ní někdo poradí. Přítah je jasnej dole v boxu, ale otazka je jakej průtuok bude ideální toho ventilátoru na tahání vzduchu do boxu na rozměry mé skříně a na watáž mojí výbojky. Odtah nahoře u slunka, Ufo nebo něco levnějšího, cenu u větráku až tak řešit nebudu a otáčky taky ne, mám regulátor. Tedy zpět k tomu odtahu. Jakej by měl mít ufoun průtok na odtah? Nevím jestli budu dávat pacháč, nevím jak to bude vonět, měl jsem na místo pacháču namyšleno to, že od ufa potahnu sonoflex až do světlíkového průduchu ve střeše a povalím to do nebes. Ale to je jen můj nápad, jelikož mi o smrad až tak nejde na té půdě a hlavně podstatné je to , že bydlím na vesnici. Ale pokud je to z dalších důvodů lepší tahat přez pacháč, tak bude pacháč Jinak na oběh a ovan holek 2x klips.větrák. Osazenstvo jěště nemám vybrané a hnojky taky ne. Toto je další věc s kterou bych chtěl poradit. Už jsem začal na boxu dělat a ráno nafotím fotky a postnu je pro lepší orientaci. Budu moct rád, když mě budete opravovat v čemkoli co dělám špatně, či co by šlo udělat líp. Proto jsem ostatně toto téma založil. Box a slunko si udělám sám. Komplet 400W slunko mám z práce z poul. lampy akorát výbojku jsem kupoval, mat. na box mám po dvoře, tudíž jsem se vysral na to kupovat stan, slunko komplet mi taky odpadlo na nákupu, což po těchhle věcech jsem dost ušetřil a mám v plánu v tom pokračovat, když mám možnosti. Jinak jaký máte názor na ten primalex? Pokud je to o dost méně efektivnější než folie tak vylepím folií hned, nerad bych to potom co vymaluji, vylepoval zpetně. To by asi na seznámení na začátek stačilo. Ostatně je dost pozdě a nechce se mi už čumět do monitoru . Každopádně se chci omluvit za určitě chybnou diakritiku, nepíši s háčky a čárkami, takže si prosím odpusťte komentáře stilu, že se mám naučit psát, nebo otázky jestli nejsem dislektik apod. Ostatně na to už skoro ani nevidím. Budu rád za každou radu. Dik , zatim cus.

Old Post 09-12-2018 v 02:06 AM
powerplant je offline   Profil uživatele powerplant   Find more posts by powerplant   Foto galerie člena powerplant   Click here to Send powerplant a Private Message   Add powerplant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Miguell
Stálý Člen

Karma uživatele Miguell - 74% PěstitelskáKarma uživatele Miguell - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 2

Na tyhle rozměry by byla lepší 600W ne

Old Post 09-12-2018 v 09:30 AM
Miguell je offline   Profil uživatele Miguell   Find more posts by Miguell   Foto galerie člena Miguell   Click here to Send Miguell a Private Message   Add Miguell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 3

Ahoj. Bila barva je v pohode, ale za me osobne bych tam dal Orca folii, usetris za material, takze si muzes vybrat nejlepsi odrazovou folii. Jinak jak pise kolega, tak prostor 120x120 je na 600W lampu. Bud udelej skrin 100x100 nebo tam prdni 600W. Pokud jde o pachac, tak mam zakaznika, ktery to pousti primo do lesa, bydli asi na somote, tak pach neresi. Budu sledovat

Grower sponzor

Old Post 09-12-2018 v 21:10 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
powerplant
Nový Člen

Karma uživatele powerplant - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 4

Chapu, ja uz mam slunko komplet 400w, takze skrin necham, tu mam totiz uz sesroubovanou. Chapu dobre, ze tedy 120x120x200 je zbytecne velka? 400w akorat nepokryje celou plochu.? V nicem jinem to nevadi?Tzn.necham box jak je neresim misto. Tzn.pozdeji prejdu na 600 slunko maybe.Ok tak v tom pripade koupim tu folii. Jinak mam dotaz. Jakou odrudu semen? A kolik kytek tam nacpu?8?, 10? A jeste k te ventilaci na tyto rozmery skrine, pritah jakej? Odtah? Bude stacit TT a jaky vykon?Jinak fotky uploadnu az dnes behem dne, nejak jsem to nestihal.

Naposledy upravil powerplant 10-12-2018 v 01:33 AM

Old Post 10-12-2018 v 01:09 AM
powerplant je offline   Profil uživatele powerplant   Find more posts by powerplant   Foto galerie člena powerplant   Click here to Send powerplant a Private Message   Add powerplant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 5

V podstate ano. Kytek si dej kolik chces, podle velikosti kvetinacu. 10-12, treba. Vzhledem k tomu, ze to mas na pude, tak v lete budes resit vysoke teploty, takze radeji silnejsi odtah. Jako pritah staci nejaky VKO. Odtah minimalne 500m3/h.

Grower sponzor

Old Post 10-12-2018 v 07:20 AM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JesseRoyal
Stálý Člen

Karma uživatele JesseRoyal - 83% PěstitelskáKarma uživatele JesseRoyal - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 6

To ze se prodavaji boxy 120x120 na 600w a 100x100 na 400 je sice pekny..ale urcite kvuli tomu neni treba kratit box.. To jsou tabulkovy hodnoty.. Praxe je takova, ze kdyz budes v boxu 150na150 svitit 600w tak budes mit klidne o 200-300g vetei vynos..ok kraje budou jen tvrdy a ne diamantovy..ale tak to snad nekomu kdo to miluje vubec nevadi.. Ja jedu 600w v 100x150.. Jednou jsem to napsal a GPlace s Aladinem zacali taky o zmensovani boxu, nebo jinym svetlem.? Bud v klidu..to ze neco neni optimum z shopu neznamena ze to nejde.. Hlavne si nech poradit od vic lidi.. Navic kdyz si nekdo prosi o karmu tak ani tim bych se nejak neujistoval.. Hodne stesti a nenech se odradit.. Zlaty cesky rucicky jsou vic jak vsechny GrowShopy dohromady.. Hojaja

Old Post 10-12-2018 v 08:34 AM
JesseRoyal je offline   Profil uživatele JesseRoyal   Find more posts by JesseRoyal   Foto galerie člena JesseRoyal   Click here to Send JesseRoyal a Private Message   Add JesseRoyal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
STi
Stálý Člen

Karma uživatele STi - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 7

No ,,home made" aspon podle slov vypada slušně. Budu něco podobneho stavět tak budu sledovat. Jak hrube budou osb desky?

Životy jiných končí při rychlosti u
které životy druhých ožívají ........

Old Post 13-12-2018 v 16:17 PM
STi je offline   Profil uživatele STi   Find more posts by STi   Foto galerie člena STi   Click here to Send STi a Private Message   Add STi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3026850 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív