Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Hnojivo - Netopýří hovna - Guano
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
rixo
Stálý Člen

Karma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 438  

Organika Guano Příspěvek č. 1

ahojte, zacal som pouzivat BIO hnojivko od netopierov GUANO, je to vraj velmi vyzivne, doporucil mi to znami z NL, ktorz pestuje dlhe roky vraj len takto Bio scunk. Chcel by som vediet ci nepoznate niekto presne zlozenie tohto hnojiva, ci mozem doplnat stravu pre rastlinky aj inymi hnojivami alebo postacuje na celu dobu kvetu toto Guano?
Viem, ze sa pouziva na fazu kvetu, doteraz som pouzival 3zlozkove hnojivo vhodne na Hydrophoniu aj ked pestujem v zemi, to hnojivo bolo velmi dobre a dlho my vydrzalo, chcem vsak pestovat Bio rastlinky preto ma zaujima sila a potencia tohto bio hnojiva.
dakujem vsetkym ktori sa zucstnuju na tejto stranke - GOOD JOB!!!!
Dakujem za pripadne rady a informacie

God bless the BUD!!!

Old Post 24-06-2004 v 08:45 AM
rixo je offline   Profil uživatele rixo   Find more posts by rixo   Foto galerie člena rixo   Click here to Send rixo a Private Message   Add rixo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rixo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wilda
Stálý Člen

Karma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 2

Guano je netopýří trus, a myslim že je hodně dusíkatý, tudíž se hodí převážně na růst, na květ bys měl použít něco jinýho. Existujou hnojiva, který jsou taky bio, zkus třeba BioNovu, stačí hledat

Old Post 25-06-2004 v 14:37 PM
wilda je offline   Profil uživatele wilda   Find more posts by wilda   Foto galerie člena wilda   Click here to Send wilda a Private Message   Add wilda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olda
Stálý Člen

Karma uživatele olda - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 88 

Příspěvek č. 3

guano z netopejra co jsem viděl na žižkově má NPK 6-15-3 takže je dobré hlavně na nákvět. na růst je spíš biohumus z kalifornskejch žížal

Old Post 25-06-2004 v 16:31 PM
olda je offline   Profil uživatele olda   Find more posts by olda   Foto galerie člena olda   Click here to Send olda a Private Message   Add olda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rixo
Stálý Člen

Karma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 4

ja viem tiez ze pestovatelia z NL konkretne clovek SOMA www.somaseeds.nl poziva Guano na kvet a dosahuje velku hutnost sisiek

Old Post 28-06-2004 v 12:32 PM
rixo je offline   Profil uživatele rixo   Find more posts by rixo   Foto galerie člena rixo   Click here to Send rixo a Private Message   Add rixo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rixo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StoneBud
Stálý Člen

Karma uživatele StoneBud - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 50 

Příspěvek č. 5

Guano je spiise na ten kvet....rozhodne netopejriii - dobre zkombinovat s zizalama, biokompostem ci konskejma koblihama

Old Post 28-06-2004 v 12:53 PM
StoneBud je offline   Profil uživatele StoneBud   Find more posts by StoneBud   Foto galerie člena StoneBud   Click here to Send StoneBud a Private Message   Add StoneBud to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SmouK
Stálý Člen

Karma uživatele SmouK - 45% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 6

zdarec, zajímalo by mě jak GUANO aplikovat, kámoš mi říkal, že je to vysoce koncentrovaný a tudíž by se dalo i použít vícekrát, jenže v době kdy mi vysvětloval tu onu aplikaci tak sem asi duševně chyběl, vím jen, že se má dát kvasit tak zhruba 3dny- čím dýl tím líp, říkal to nějak takhle--- dát guano do malýho frťana zalít vodou a nechat qasit, no a dál? zřejmě do 2-litrovky svodou , ale jak to použít dál, když je to tak koncentrovaný?
PLEASE HELP ME!!!

2003 balkón

2005 outdoor

Old Post 12-09-2004 v 13:40 PM
SmouK je offline   Profil uživatele SmouK   Find more posts by SmouK   Foto galerie člena SmouK   Click here to Send SmouK a Private Message   Add SmouK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WtF
Stálý Člen

Karma uživatele WtF - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 7

rixo : hmmm guanem je celkem v pohode hnojit... da se to i skoro od zacatku kdyz to hodne redis... ale na kvet bych to stejne asi nepouzil... spis to po tom pekne poroste :p)

SmouK : no kdyz udelas to co jsi napsal ty tak to s mychej s vodou... nevim kolik toho tak vyrobis ale zkus to ... rekl bych ze 2l v pohode... proste to musi byt obarvene... ze zacatku jen tak slabe a postupne to zvysuj.

Hul dokud můžeš, až nebudeš moci, už ti není pomoci...

Old Post 12-09-2004 v 18:29 PM
WtF je offline   Profil uživatele WtF   Find more posts by WtF   Foto galerie člena WtF   Click here to Send WtF a Private Message   Add WtF to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TouchWood
1. FC THC

Karma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 322  

Organika netopýří guano Příspěvek č. 8

Mám problém
Koupil jsem si guano a nikde nemůžu najít jeho dávkování
Pomozte mi s tím někdo prosím.

In the name of Jah and Rastafari

Old Post 26-05-2005 v 07:28 AM
TouchWood je offline   Profil uživatele TouchWood   Find more posts by TouchWood   Foto galerie člena TouchWood   Click here to Send TouchWood a Private Message   Add TouchWood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRAINDEAD
Stálý Člen

Karma uživatele BRAINDEAD - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 202 

Příspěvek č. 9

2-5% na obsah kvetinace(tzn. napr. pri 4l kvetinaci 80-200ml)
pri pouziti outdoor-2l na 10m2

BFC&FLATLAND REPRESENT

Old Post 26-05-2005 v 11:22 AM
BRAINDEAD je offline   Profil uživatele BRAINDEAD   Find more posts by BRAINDEAD   Foto galerie člena BRAINDEAD   Click here to Send BRAINDEAD a Private Message   Add BRAINDEAD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Káchen
Nový Člen

Karma uživatele Káchen - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 2  

Hydroponie Netopíří trus jako hnojivo???? Příspěvek č. 10

Zdarec, pěstuji indoor hydro, hnojíme přírodními hnojivy BIO. Nedávno mi bratr donesl sáček s netopířím trusem. Prý mám hnojit ve fázi květu, což právě nastalo. Netopíří trus by měl obsahovat velké množství fosforu. Zajímalo by mě jestli nemámte s tímto hnojivem někdo zkušenosti. Nerada bych hnojila a pak našla svoje holky chcíplý. Pokud jste to někdo zkoušel a kulilo to bez problémů dejte mi vědět a taky v jakém poměru to namíchat s vodou. Moc dík KÁCHEN

Old Post 07-12-2005 v 11:36 AM
Káchen je offline   Profil uživatele Káchen   Find more posts by Káchen   Foto galerie člena Káchen   Click here to Send Káchen a Private Message   Add Káchen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wolverin
Stálý Člen

Karma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 509  

Příspěvek č. 11

guano je skvele, ak je fakt z netopierov je to este lepsie.
prevlada nazor ze guano su sracky netopierov ale v preklade by to mali byt sracky z vtakov ... ja som kupil v tRescu za 60sk taky balik guano tyciniek (30ks) dakde z peru to vraj je a fungovalo to paradne.
len pichnes 1-2 ks tycinky k rastline a fungovat by to malo 1mesiac minimalne. na out alebo hlinu je to naozaj super

Old Post 07-12-2005 v 11:59 AM
wolverin je offline   Profil uživatele wolverin   Find more posts by wolverin   Foto galerie člena wolverin   Click here to Send wolverin a Private Message   Add wolverin to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wolverin! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 12

Netopyri hovna taky mam, skoda že je neseru Jelikoz sou docela drahy, ale za to vyborny prave jak rikate na ten kvet, bohuzel davkovani do vody nevim, protoze jedu hlinu, ale myslim, ze kdyz budes sypat polivkovou lzici do dvou litru vody (zamichej nech rozpustit a pak prilejvej), urcite tim nic neskazis, ba naopak... Na to hydro nejsou jiny hnojiva s tak vysokym obsahem fosforu jako tomu je u bat guana? treba PK13-14?

Old Post 07-12-2005 v 12:26 PM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Káchen
Nový Člen

Karma uživatele Káchen - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 13

PK13-14 používáme, ale právě brácha má v práci netopíry a chodí jim to sbírat pod zadkama. Tak já to zkusím a uvidíme no. Snad to rozdejchaj.
Díkec za ohlas. Káchen

Old Post 07-12-2005 v 17:34 PM
Káchen je offline   Profil uživatele Káchen   Find more posts by Káchen   Foto galerie člena Káchen   Click here to Send Káchen a Private Message   Add Káchen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sajlem
Nový Člen

Karma uživatele sajlem - 33% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 14

moh , by se nekdo kdo s tím guanem má zkušenosti se rozepsat, taky jsem si ho koupit , a chtel bych sním hnojit out, hodne by mně zajímalo dávkování, jestli sypat , na hlínu jen tak a pak přolívat vodou nebo rovnou dát do vody , a jestli je lepší na květ nebo na růst, díky moc za odpověd

Old Post 15-11-2006 v 04:44 AM
sajlem je offline   Profil uživatele sajlem   Find more posts by sajlem   Foto galerie člena sajlem   Click here to Send sajlem a Private Message   Add sajlem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kulo4
Stálý Člen

Karma uživatele kulo4 - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 15


Gujano, urcite si kup...sme s nim vypestovali dost ze pecky....kukni foto

Old Post 26-11-2006 v 12:30 PM
kulo4 je offline   Profil uživatele kulo4   Find more posts by kulo4   Foto galerie člena kulo4   Click here to Send kulo4 a Private Message   Add kulo4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Re: netopýří guano Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od TouchWood
Mám problém
Koupil jsem si guano a nikde nemůžu najít jeho dávkování
Pomozte mi s tím někdo prosím.

In the name of Jah and Rastafari


Ty asi myslíš to sypané Netopíří guano

V tom ti rád pomůžu, chci ho použít do dalšího Growu - někde na netu sem našel dávkování 1KG-150-250L půdy.....takže sem bral 200L

Takže na 5l bude potřeba 25G guana....(přimícháním do půdy)

Ať to roste

.....

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 26-11-2006 v 23:08 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4264570 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív