Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 3x The Church, 125w CFL , 60x60x140
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
lvii
Stálý Člen

Karma uživatele lvii - 0% PěstitelskáKarma uživatele lvii - 0% PěstitelskáKarma uživatele lvii - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 48  

Hlína 3x The Church, 125w CFL , 60x60x140 Příspěvek č. 1



Zdravím Vás zelená komunito.

Nějaký čas to zde pročítám a učím se novým věcem až mi to nedalo a chci se s Vámi podělit s mým "prvním" indoorem. Již mám za sebou jedno kolo automatů v DIY boxu 30x50x70 (h.š.v), ale to se nedá počítat.

Vybavení:

Box: Mammoth lite 60x60x140
Světlo: 125w CFL RED
odtah : 125 TT 220/280 m3/h
pacháč: Prima Klima filtr ECO 240 m3/h
přítah: pasiv
ofuk: 15cm klipsňák
Květníky: 5,7L budou final

PH: 6,3 se snažím držet.

Osazenstvo je 3x The Church od Green house seeds (Ano, udělal jsem chybu, že nemám 4)

Kýtí je v hlíně (Plagron growmix) od 1.10

Chtěl jsem prvně začít se setupem jako minulé kolo, ale postupně mi to nedalo a vše jsem dokoupil

Viděl jsem, jak si různě hrajete s textem (Kurzíva, tlusté písmo, barevné, smajlíci...) a já tady žádné takové možnosti nemám.

Prosím Vás tedy o radu, kde to najdu.

EDIT: Také se mi otočila fotka a nevím si s tím rady.

Komu se nelení, tomu se zelení

1. 3x Church/300w SpiderVero29

Naposledy upravil lvii 11-10-2018 v 19:56 PM

Old Post 11-10-2018 v 14:13 PM
lvii je offline   Profil uživatele lvii   Find more posts by lvii   Foto galerie člena lvii   Click here to Send lvii a Private Message   Add lvii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Funny420
Stálý Člen

Karma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 399  

Příspěvek č. 2

Ahoj,jestli ti zbyla ještě nějaká korunka,kup si alespoň 150w hps,idealně 250w. Tyto komplety právě za pár korun najdeš na místním bazárku A kdybys to chtěl pořádně,sežeň si si LEDky třeba od Frynka a nebo z alucraftu. A čím hnojíš? Budu sledovat

Chinese LED PC grow

funnyho fóliáč 2k18

CFL PC grow SCROG druhé kolo

150w LED spider vero 29 gen 7,100x45x45,1xsomango,2xjack herer,1x phantom og

150w vero,135x45x45,4x AK-47 Fast od Fair seeds

Old Post 11-10-2018 v 15:12 PM
Funny420 je offline   Profil uživatele Funny420   Find more posts by Funny420   Foto galerie člena Funny420   Click here to Send Funny420 a Private Message   Add Funny420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lvii
Stálý Člen

Karma uživatele lvii - 0% PěstitelskáKarma uživatele lvii - 0% PěstitelskáKarma uživatele lvii - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 3

Ahoj, jsem rád, že si sem zavítal a snad tě nezklamu

Nad tím světlem přemýšlím od včerejška a nejspíše něco dokoupím.

Zatím nehnojím, hlína by měla být předhnojená na 3 týdny. Mám ale alga grow u sebe (Můžu hnojit i když je půda předhnojená?).
Na květ mám alga bloom a Bio bloom.

Komu se nelení, tomu se zelení

1. 3x Church/300w SpiderVero29

Old Post 11-10-2018 v 15:29 PM
lvii je offline   Profil uživatele lvii   Find more posts by lvii   Foto galerie člena lvii   Click here to Send lvii a Private Message   Add lvii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 4

Ahoj. Jak pise kolega, 250W soda bude urcite lepsi volba pro vyssi vynos. Pokud mas Growmix, ktery je predhnojeny na 3 tydny, tak uz nehnoj, aspon ty 3 tydny, jinak si zasolis substrat a prehnojis rostliny. Jeste si porid nejaky enzym na obcasny proplach.

Grower sponzor

Old Post 11-10-2018 v 16:19 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lvii
Stálý Člen

Karma uživatele lvii - 0% PěstitelskáKarma uživatele lvii - 0% PěstitelskáKarma uživatele lvii - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 5





Právě řeším malou vlhkost v boxu. Pohybuje se v rozmezí 40-43%.

Koupil jsem si mist maker a vymyslel jakési DIY zvlhčovadlo. V plastovém boxu s vodou je umístěn mist maker. Ve výku je umístěn větrák a trubka, kterou mlha putuje do boxu. Teď se mi vlhkost pohybuje kolem 60% a víc asi nedám, tak snad to bude stačit.

Kytičky rostou pěkně, ale objevují se mi na listech žluté fleky, co by to mohlo být? Samozřejmě jdu teď hledat na fóru a různě na internetu, ale zajímají mě Vaše názory.

Přemýšlím kdy kytky přesadit. Někdo tady na fóru píše, že je lepší postupně přesazovat, někdo zase, že je lepší to mít v jednom květináče od klíčku. Final květníky mám 5,7l. Mám ale k dispozici i 3,4l.

Ptám se tedy: -Mám to zatím nechat v kelímcích a potom rovnou 5,7l?
-Mám to už přesadit do 3,4l a až potom 5,7l?
-Mám to už teď hodit do 5,7l a dále to neřešit?



Přidávám fotky zvlhčovače a rostlinek (žluté fleky moc na fotkách nejdou vidět)

Komu se nelení, tomu se zelení

1. 3x Church/300w SpiderVero29

Old Post 14-10-2018 v 12:24 PM
lvii je offline   Profil uživatele lvii   Find more posts by lvii   Foto galerie člena lvii   Click here to Send lvii a Private Message   Add lvii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 6

Za mě je ideal to presadit jednou a to do těch 5,7l
Víc místa pro koreny/lepší vývoj cele kytky


Jinak ta domácí zvlcovacka je úlet 😂
60% je Ok

Vždy lepší v růstu víc vlhka

Ovšem na těch par dnů to třeba pro mě byla vždy zbytečná investice
Ale pomáhá to

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 14-10-2018 v 12:57 PM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 7

Barva listu podle mě to bude phčken

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 14-10-2018 v 13:00 PM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lvii
Stálý Člen

Karma uživatele lvii - 0% PěstitelskáKarma uživatele lvii - 0% PěstitelskáKarma uživatele lvii - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 8



16. den od vyklíčení.

Stále mě trápí problém se žloutnutím listů. Ph se mi pohybuje 6-6.2. Tím si myslím, že to není.
Včera jsem raději vypl mlhovačku, mohlo by to být ní. Možná listům vadilo, že na ně stále dopadávaly malinké kapky mlhy?

Nebo to může být tím, že kořeny nemají dostatek vzduchu?

Nevím si s tím rady a taky se mi zdá, že kytky rostou nějak pomalu.

Komu se nelení, tomu se zelení

1. 3x Church/300w SpiderVero29

Old Post 16-10-2018 v 15:33 PM
lvii je offline   Profil uživatele lvii   Find more posts by lvii   Foto galerie člena lvii   Click here to Send lvii a Private Message   Add lvii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 9

A si si isty ze to ph je fakt take?mas spravne nakalibrovany ph meter a aj roztoky su v poriadku?

Old Post 16-10-2018 v 18:47 PM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lvii
Stálý Člen

Karma uživatele lvii - 0% PěstitelskáKarma uživatele lvii - 0% PěstitelskáKarma uživatele lvii - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 10

No jistý si nebudu nikdy, ale kupoval jsem týden zpátky kalibrační roztok ph7 a vykalibroval jsem metr.

Takže to vypadá na to, že rostlina nepřijímá kvůli špatnému ph živiny?

Komu se nelení, tomu se zelení

1. 3x Church/300w SpiderVero29

Old Post 16-10-2018 v 19:12 PM
lvii je offline   Profil uživatele lvii   Find more posts by lvii   Foto galerie člena lvii   Click here to Send lvii a Private Message   Add lvii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Funny420
Stálý Člen

Karma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 399  

Příspěvek č. 11

Našel jsem tohle

Chinese LED PC grow

funnyho fóliáč 2k18

CFL PC grow SCROG druhé kolo

150w LED spider vero 29 gen 7,100x45x45,1xsomango,2xjack herer,1x phantom og

150w vero,135x45x45,4x AK-47 Fast od Fair seeds

Old Post 16-10-2018 v 19:40 PM
Funny420 je offline   Profil uživatele Funny420   Find more posts by Funny420   Foto galerie člena Funny420   Click here to Send Funny420 a Private Message   Add Funny420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Funny420
Stálý Člen

Karma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 399  

Příspěvek č. 12


.

Chinese LED PC grow

funnyho fóliáč 2k18

CFL PC grow SCROG druhé kolo

150w LED spider vero 29 gen 7,100x45x45,1xsomango,2xjack herer,1x phantom og

150w vero,135x45x45,4x AK-47 Fast od Fair seeds

Old Post 16-10-2018 v 19:43 PM
Funny420 je offline   Profil uživatele Funny420   Find more posts by Funny420   Foto galerie člena Funny420   Click here to Send Funny420 a Private Message   Add Funny420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 13

tipnul bych def. nejakyho zeleza,nebo preliti bo nejaky skudci
strilim trosku od oka,v tomhle nejsem moc dobrej

jinak ten rust se ti asi nezda pomalej,ono to tak bude,125cfl neni moc dobry a jeste k tomu mas kvetovou.....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 16-10-2018 v 19:46 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lvii
Stálý Člen

Karma uživatele lvii - 0% PěstitelskáKarma uživatele lvii - 0% PěstitelskáKarma uživatele lvii - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 14

Já bych to tipl na přelití díky tomu mlhovači, protože to docela dost prášilo vodu na kytky . Nechám je teď trošku více proschnout a uvidím, jestli se to zlepší.

Deficit nevím, minulé kolo jsem jel vše stejně a listy byly v pohodě.

Ph půdy nijak bohužel teď nezměřím :/

Komu se nelení, tomu se zelení

1. 3x Church/300w SpiderVero29

Old Post 16-10-2018 v 21:44 PM
lvii je offline   Profil uživatele lvii   Find more posts by lvii   Foto galerie člena lvii   Click here to Send lvii a Private Message   Add lvii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 15

musi to prosichat,uplne,ted bych to nechal zaajit uplne na hranu a nezalejval dokud by nesklopyli listy.dostanou trosku stress,nedela jim to dobre,ale pak bys mohl vyloucit preliti...............zacal zalejvat min,zlepseni nebude hned......


to tu procitam.....jakou mas vejsku svetla?

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 16-10-2018 v 21:51 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 16

Vypadá to jak přelitý, ale jen diky mlhovaci to nebude... pokud se ti to povedlo přelejt víckrát tak kytka začne ztrácet i barvu a začnou se projevovat různý deficity.

edit:
Nech to poradne proschnout, (ale zas ne na troud, to je taky chyba, v hline to musi zit a k tomu potrebuje aspon trochu vlahy) a zacni zalejvat trochu s mirou... je lepsi o kapku min nez vic. S nedostatkem se srovnaj mnohem lepe (je to plevel, ikdyz v nasem pripade slechtenej tak porad plevel). I kdyz trochu povadnou neni to tak hrozny a po zaliti jsou do par hodin ve forme... zatimco z tohodle se budou vzpamatovavat dlouho a ty poskozeny listy uz zdrave stejne nikdy vypadat nebudou.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 16-10-2018 v 22:16 PM

Old Post 16-10-2018 v 21:54 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3787910 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív