Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » 5. týden květu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
mladejzahradnik
Stálý Člen

Karma uživatele mladejzahradnik - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 17

Gaučák je druh trávy vyšlechtěný pro chvíle klidu, kdy nic nemusíš už zařizovat a chceš relaxovat. Dáš brko a nemůžeš se odlepit od gauče, protože je hrozně pohodlnej a ty jsi hrozně zrelaxovaná, máš hlad a než se odlepíš od toho gauče, tak na něm usneš. Cannabis Gaučová

Old Post 29-11-2018 v 20:57 PM
mladejzahradnik je offline   Profil uživatele mladejzahradnik   Find more posts by mladejzahradnik   Foto galerie člena mladejzahradnik   Click here to Send mladejzahradnik a Private Message   Add mladejzahradnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Příspěvek č. 18

ja treba gaucaky vylozene vyhledavam pokud mas rada uspavaci modely, tak to nech klidne dokud nebude vetsina blizen uplne zaschla a nemusis resit mikroskop

Old Post 29-11-2018 v 22:50 PM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od mladejzahradnik
Gaučák je druh trávy vyšlechtěný pro chvíle klidu, kdy nic nemusíš už zařizovat a chceš relaxovat. Dáš brko a nemůžeš se odlepit od gauče, protože je hrozně pohodlnej a ty jsi hrozně zrelaxovaná, máš hlad a než se odlepíš od toho gauče, tak na něm usneš. Cannabis Gaučová


Ahoj, to jsi nemyslel vážně, ne?
Prý vyšlechtěný 😁 tak to není. Účinky jsi popsal správně, ale není to šlechtěním. Všeobecně tyto účinky mají indiky, ale i u nich záleží, jak jsou zralé/přezrálé 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 30-11-2018 v 07:06 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gicWeeD
Stálý Člen

Karma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 20

Ridit se dle blizen je nesmysl, obvzvlaste pokud clovek nema s dannym strainem zkusenosti. Hodne modelu ma blizny zbarvene a na stav blizen maji vliv i okolni podminky. Jako orientacne se to pouzit da, ale je to opravdu jen orientacni. V dnesni dobe uz vetsina mobilu umi slusne makra, takze je urcite lepsi, se orientovat na zaklade zabarveni trichomu. Vetsina dnesnich strainu jsou hybridy a dle preferenci je treba ten spravny hledat, informace jsou vsude na netu.

LED Vero 740w indica vs sativa
18x BigBud coco drip 2x450w LED by FrYnK
Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 01-12-2018 v 10:54 AM
M@gicWeeD je offline   Profil uživatele M@gicWeeD   Find more posts by M@gicWeeD   Foto galerie člena M@gicWeeD   Click here to Send M@gicWeeD a Private Message   Add M@gicWeeD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Miguell
Stálý Člen

Karma uživatele Miguell - 74% PěstitelskáKarma uživatele Miguell - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od M@gicWeeD
Ridit se dle blizen je nesmysl, obvzvlaste pokud clovek nema s dannym strainem zkusenosti. Hodne modelu ma blizny zbarvene a na stav blizen maji vliv i okolni podminky. Jako orientacne se to pouzit da, ale je to opravdu jen orientacni. V dnesni dobe uz vetsina mobilu umi slusne makra, takze je urcite lepsi, se orientovat na zaklade zabarveni trichomu. Vetsina dnesnich strainu jsou hybridy a dle preferenci je treba ten spravny hledat, informace jsou vsude na netu.


Hezky receno 👍👍

Old Post 02-12-2018 v 00:20 AM
Miguell je offline   Profil uživatele Miguell   Find more posts by Miguell   Foto galerie člena Miguell   Click here to Send Miguell a Private Message   Add Miguell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Příspěvek č. 22

ty mladý už si bez návodu a chytrýho telefonu neutřou ani prdel

Old Post 02-12-2018 v 09:49 AM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od Mlženka


Jsem úplný začátečník, investovala jsem do toho na můj vkus hoodně peněz, na to, že pěstuju jednu kytičku Mikroskop mě teda nenapadl a ani nevím, jak bych to z něho poznala. Myslíš "rosu"? Nebo jaká kosa? Možná jsou moje dotazy pro ostatní hloupé. Jsem ráda, že jsem to dotáhla až tak daleko hned napoprvé. Mám už nasazenou druhou rostlinku, tam chci více experimentovat. Fora čtu, mám i knížky, ale je toho tolik...


Mlzenko, predpokladam ze budes pestovat i v budoucnu takze ten kapesni levnej mikroskop se urcite bude hodit i do budoucna.
Vyhoda je v tom jak uz psali kluci ze si presne nacasujes datum sklizne pekne podle barvy trichomu a nemuzes se zmylit. Je tam obdobi minimalne tyden i vic takze to nemuzes propasnout. A vyberes si dobu- stav ktery ti presne vyhovuje.

https://www.alchimiaweb.com/blogen/...chome-ripeness/

Barvu trichomu vzdy kontroluj na dennim svetle ne pod lampou, ta zkresluje barvu.

Old Post 02-12-2018 v 10:32 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mlženka
Nový Člen

Karma uživatele Mlženka - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 24

Ahoj, ano, budu, mám radost z kytiček. Ani ne z výnosu, ale že se jim u mě tak hezky daří. A to jsem úplný začátečník. Budu se řídit informacemi u odrůdy. Prosím ještě jednou, kde se dá sehnat ten klasický obyč mikroskop?

Old Post 13-12-2018 v 18:46 PM
Mlženka je offline   Profil uživatele Mlženka   Find more posts by Mlženka   Foto galerie člena Mlženka   Click here to Send Mlženka a Private Message   Add Mlženka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mlženka
Nový Člen

Karma uživatele Mlženka - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 25

A děkuju správcům, že jsem se mohla zase vrátit do dsikuze.

Old Post 13-12-2018 v 18:48 PM
Mlženka je offline   Profil uživatele Mlženka   Find more posts by Mlženka   Foto galerie člena Mlženka   Click here to Send Mlženka a Private Message   Add Mlženka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 26

http://www.growshop-velkoobchod.cz/...kroskopy-a-lupy třeba tady 😉 mimochodem mnou léty prověřený shop

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 13-12-2018 v 19:09 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-11-2017 - 5. týden květu, deficit? - 14 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0050260 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív