Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První indoor pěstování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Nattka13
Stálý Člen

Karma uživatele Nattka13 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Nattka13 - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 49

Mm asi jim tam už taky trošku teda cmrndnu.. Tohle jsou právě bio-minerální hnojiva.. Takže úplně přírodní nejsou, ale tak když už mi to leží doma, tak to použiju.. Biobizz jsem četla, že je super, takže příště ho objednám..

Old Post 14-12-2018 v 12:55 PM
Nattka13 je offline   Profil uživatele Nattka13   Find more posts by Nattka13   Foto galerie člena Nattka13   Click here to Send Nattka13 a Private Message   Add Nattka13 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 50

Já nevím, co je jak moc dobrý, jedu to taky poprvé Ale kytkám se zatím daří a vypadají spokojeně. Jen jsou trochu slabé, ale to je asi na druhý týden v pohodě, řekl bych. Vybral sem si na začátek myslím zbytečně těžká/ nevyzkoušená semínka. Ať se daří!

Old Post 14-12-2018 v 13:03 PM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 51

Ja zacinam hnojit s Biobozzem a to je organika az po 2-3 tydnech v Lihtmixu.
Na pytli je psano tyden ale kyti se zivi vetsinou dele, nekdy i 4 tydny, tak jen pozor at jim hned nespalis spicky.

Podle me maji na mysli dospely kytky jeden tyden.
Ty je mas jeste relativne mlady tak klidne 2-3 tydny.

Ale je to na tobe To poznas az budou potrebovat hnojivo dolplnovat.
Musis je bedlive sledovat.

Old Post 14-12-2018 v 13:05 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 52

Ale myslím, že pokud začneš třeba u 1ml na litr a postupně o mililitr budeš zvedat, nemůžeš nic zkazit. Pak už záleží na dávkování daného hnojiva- tabulky...

Old Post 14-12-2018 v 13:05 PM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 53

Ted nedavno presazovala , nebo ne? Tak dodavala opet predhnojenou cerstvou hlinu.

Ja bych jeste vyckal, jak jsem psal v predeslem prispevku.
Příspěvek č. 51

Naposledy upravil Madical-Strains 14-12-2018 v 13:26 PM

Old Post 14-12-2018 v 13:15 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 54

Já to pochopil tak, že už jsou cca týden přesazené. Ok, tak jo...

Old Post 14-12-2018 v 13:22 PM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nattka13
Stálý Člen

Karma uživatele Nattka13 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Nattka13 - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 55

Nenee v neděli byli přesazené.. Ja jsem taky právě opatrná 😂 jenže všichni se hrozně diví, že je ještě nehnojim, tak pak zase přemýšlím, jestli dělám dobře... No každopádně jsem je dneska ráno zalejvala vodou, takže kdybych teď dala vodu s hnojkou, tak je stejně akorát přeleju.. Zatím vypadají, že se jim daří dobře i bez hnojiva..

Old Post 14-12-2018 v 13:48 PM
Nattka13 je offline   Profil uživatele Nattka13   Find more posts by Nattka13   Foto galerie člena Nattka13   Click here to Send Nattka13 a Private Message   Add Nattka13 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 56

Pekne v klidu je bedlive pozoruj a zalevej jen vodou a ony te to vcas povi az bodu potrebovat prikrmit hnojivem, urcite to poznas , jen je klicovy vcas zaragovat.
Treba az za tyden , treba az za 3 tydny.
Kazda odruda ma jine naroky na vyzivu.

Old Post 14-12-2018 v 13:58 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 57

Taky souhlas, podle posledních fotek, mají pěkně masité a zdravé listy i barvu. Až se rozjedou, vyhodí užší listy, nové větve a jak by měly málo živin, barva by byla spíš lehce do žluta.. zatím se jim daří dobře.. za týden od poslední fotky, nahraj další a uvidí se.. pH a EC metr máte?


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 14-12-2018 v 19:33 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 58

Ok, co se týče hnojení, každý má asi ozkoušeno něco jiného. Já hnojím Rhizotonicem takřka od začátku a taky to jde a jede

Old Post 16-12-2018 v 15:52 PM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nattka13
Stálý Člen

Karma uživatele Nattka13 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Nattka13 - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 59


Aoj kluci, tak posílám další fota.. Holkám se daří dobře, už jsem je začala i jemně hnojit po troškách a zatím to snáší dobře.. Co se mi ale nelíbí, některé malé lístky a všimla jsem si toho i na pár dalších, jsou tam takové jakoby dírečky a vypadá to jak nějaké vady listům, pročitala jsem všechno možný a teda naprostý trauma mám ze svilušek.. Kyti jsem všechny prohlídla a nic jsem na nich nenašla za breberky ani že spodku listů a kytičky nevadnou ani nic takového, až na ty zkrabatěninky na některých listkach jsou naprosto zdravé , pořád kontroluju jestli tam na mě nevyskoci nějaký sviňák, ale zatím nic nevidím.. Tak snad to bude ok.. Taky jsem koupila tu síť na scrog v growshopu, ale poté jsem se od kamaráda dozvěděla, že je mi prý k ničemu, protože má oka 10 cm a prý má být min. 5 cm, tak nevím jestli ji tam nechat nebo ne, zajímá mě Váš názor..

Old Post 19-12-2018 v 19:03 PM
Nattka13 je offline   Profil uživatele Nattka13   Find more posts by Nattka13   Foto galerie člena Nattka13   Click here to Send Nattka13 a Private Message   Add Nattka13 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nattka13
Stálý Člen

Karma uživatele Nattka13 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Nattka13 - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 60


Lístečky

Old Post 19-12-2018 v 19:06 PM
Nattka13 je offline   Profil uživatele Nattka13   Find more posts by Nattka13   Foto galerie člena Nattka13   Click here to Send Nattka13 a Private Message   Add Nattka13 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nattka13
Stálý Člen

Karma uživatele Nattka13 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Nattka13 - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 61


.

Old Post 19-12-2018 v 19:08 PM
Nattka13 je offline   Profil uživatele Nattka13   Find more posts by Nattka13   Foto galerie člena Nattka13   Click here to Send Nattka13 a Private Message   Add Nattka13 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nattka13
Stálý Člen

Karma uživatele Nattka13 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Nattka13 - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 62


..

Old Post 19-12-2018 v 19:09 PM
Nattka13 je offline   Profil uživatele Nattka13   Find more posts by Nattka13   Foto galerie člena Nattka13   Click here to Send Nattka13 a Private Message   Add Nattka13 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nattka13
Stálý Člen

Karma uživatele Nattka13 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Nattka13 - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 63

A jen abych to upřesnila, těch lístků jsem si všimla už před prvním pohnojenim, takže když už to měli, tak byli úplně bez hnojiv.. A jinak EC ani PH metr zatím nemáme, snad pořídíme časem, je to fakt můj úplně první grow ever.. Mám tu jen ty testy, co se používají na akvaristiku a ty jsem zatím nepoužila..

Old Post 19-12-2018 v 19:14 PM
Nattka13 je offline   Profil uživatele Nattka13   Find more posts by Nattka13   Foto galerie člena Nattka13   Click here to Send Nattka13 a Private Message   Add Nattka13 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 64

Mas to dobry ! Sikovna holka.

Old Post 19-12-2018 v 19:24 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-02-2020 - První pěst IN - 1 odpovědí
28-06-2018 - první indoor 400w 5x NL - 90 odpovědí
18-02-2017 - První indoor 600w - 22 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2475590 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív