Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 17th-36ks-IceCream-SOG-metla/soda/verča.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Team Member: MOD

happy x-mas Příspěvek č. 33

D.10/12
-vse cajk,jsem spoko.
-holky maj 37cm,nakvet
-lampa 36cm
-26C u vrcholku,20C na zemi.
-hnojky:bloom

-foto

-dikez a happy x-mas all...

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
potřebuješ něco upravit v galerii???-napiš mi PM. Serža

Old Post 24-12-2018 v 21:22 PM
AladinXXX is online now   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

DAILY NEWS Příspěvek č. 34

D.12-12/12
-dneska jsem jeste upravoval spodky,odstranil jsem jedno patro tzn. z kazdy strany jednu vetvicku.podle me by to chtelo jeste jedno patro.ale chtel jsem tam toho radsi nechat vic nez min.
-holky maj 37cm,15cm od spodu jsou oholeny
-zejtra pujdou po vercu

-foto celku,foto pred a po.

-dikez

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------

Old Post 26-12-2018 v 20:23 PM
AladinXXX is online now   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moatas
Stálý Člen

Karma uživatele Moatas - 37% Pěstitelská

Příspěvek č. 35

Pěkný. Ale není to zbytečně moc kytek, na takový prostor?

Old Post 27-12-2018 v 14:13 PM
Moatas je offline   Profil uživatele Moatas   Find more posts by Moatas   Foto galerie člena Moatas   Click here to Send Moatas a Private Message   Add Moatas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Příspěvek č. 36

Kytek je akorát, bohužel je, ale špatně zvolená odrůda na SOG. Na SOG jsou nejlepší cca 80 denní sativy. Člověk zasadí klon, nechá tak dva dny chytit se a hned přepíná. V podobnejch podmínkách bych odhadnul tak 70cm konečná vejška (samo záleží na odrůdě). Indiku musí člověk nechat narůst a i tak je to malý. Další nevýhoda indiky je větvení. Sativa dominantní geny tvořej jeden centrál, což je pro SOG ideální.
Jinak se mi to teda líbí, vypadá to dobře, ale příště bych zvolil třeba Ghost train haze co jsem viděl nabízet v bazaru. At to jde!

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.

Mr.DámTo

Old Post 27-12-2018 v 15:34 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

DAILY NEWS Příspěvek č. 37

D.14/12
-holky se prestehovali k verce.

-foto

-čabas

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------

Old Post 28-12-2018 v 19:41 PM
cardy
Stálý Člen

Karma uživatele cardy - 93% PěstitelskáKarma uživatele cardy - 93% Pěstitelská

Příspěvek č. 38

cs co ji tem tet a kolik sypes ?

tenkjat s kulem 2012-2013
tenkjat venku 2012
tenkjat venku 2007
tenkjat venku

Old Post 29-12-2018 v 10:45 AM
cardy je offline   Profil uživatele cardy   Find more posts by cardy   Foto galerie člena cardy   Click here to Send cardy a Private Message   Add cardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Příspěvek č. 39

plagron bloom 5ml/L,zacnu pridavat royal sugar,green sensation a calmax od grotteku....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------

Old Post 29-12-2018 v 19:20 PM
cardy
Stálý Člen

Karma uživatele cardy - 93% PěstitelskáKarma uživatele cardy - 93% Pěstitelská

Příspěvek č. 40

na gs docela dost brzo pisou 4-6 tydnu doby kvetu, cpal bych to tam tak v pulce kvetu tzn od 28 dnu kvetu az do konce a potom pruplach , dokonce nedoporucuje plagron pridavat spolu s gs enzymy, koupil sem dneska agro horka sul je to na chlup stejny jako canna mono magnesium teda o neco slabsi koncentrat ale jinak stejny slozeni litrofka v obi za 55 kc

https://www.prohopo.cz/cs/p-2050-ag...sul-kapalna-1l/

tenkjat s kulem 2012-2013
tenkjat venku 2012
tenkjat venku 2007
tenkjat venku

Old Post 29-12-2018 v 21:31 PM
cardy je offline   Profil uživatele cardy   Find more posts by cardy   Foto galerie člena cardy   Click here to Send cardy a Private Message   Add cardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Příspěvek č. 41

kdyz zacnes davat gs az 30 den,tak to budes lejt jen 20 dni pak pak 10 pruplach
kdyz pocitam 60 dni kvet,..................20dni je malo,zacinam 15dnu po prepnuti az se objevi prvni nakvet.tzn. 35 leju gs.

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------

Old Post 29-12-2018 v 21:45 PM
BuddyBud
Stálý Člen

Karma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% Pěstitelská

Příspěvek č. 42

Potvrzuji, dělám to taky tak.

14x Northern Lights, 600W HPS

25x Ice Cream, 600W HPS

Old Post 30-12-2018 v 15:34 PM
BuddyBud je offline   Profil uživatele BuddyBud   Find more posts by BuddyBud   Foto galerie člena BuddyBud   Click here to Send BuddyBud a Private Message   Add BuddyBud to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

DAILY NEWS Příspěvek č. 43

D.17/12
-po dvou dnech zacali holky hazet spatny barvy
-holkam pod vercou neni dobre,musel jsem trikrat zvednou vercu,kdyz je takle nizko,vysava to z holek moc zivin.
-stava se pokazdy,resim to vetsim mmnozstvim hnojiv a zvednutim vecri.
-po konzultaci se zdejsim mastrem,mi bylo receno ze staci zvednout vecru.
-zvedl jsem ji na 42cm(bylo mi doporuceno vic,ale trosku jsem si to upravil do svyho boxu)

-dikez patri hlavne momentalne nejlepsimu growerovi- Bouřekk

-foto

-dikez ostatnim.

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------

Old Post 31-12-2018 v 01:18 AM
Pepino17
Nový Člen

Karma uživatele Pepino17 - 0% Pěstitelská

Příspěvek č. 44

Ahoj.
Můžu se zeptat na watáž světla, pod kterým kveteš?
Držím palce ať se daří až do konce bez karambolů. Podle fotek moc pěkný.
Zdar.

Old Post 31-12-2018 v 10:16 AM
Pepino17 je offline   Profil uživatele Pepino17   Find more posts by Pepino17   Foto galerie člena Pepino17   Click here to Send Pepino17 a Private Message   Add Pepino17 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Příspěvek č. 45

330W

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------

Old Post 31-12-2018 v 14:01 PM
AladinXXX
Seržant

Příspěvek č. 46

tak hezkej novej rok borci....................

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------

Old Post 31-12-2018 v 18:08 PM
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 76% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 76% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 76% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 76% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 76% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 76% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 76% Pěstitelská

Příspěvek č. 47

Tobě taky mistře!

Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 31-12-2018 v 18:18 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

DAILY NEWS Příspěvek č. 48

D.20/12
-holkam se pomalu vraci barvy,nebo mi to aspon prijde.
-dneska posledni uprava spodku,prumerne slo dolu 1,5 vetve,nejspodnejsi palicky co by nemeli sanci sli taky,listy jen z nutnosti.
-na fotce je leva pulka hotova,prava ceka na upravu.
-jiinak to jde poznat podle prosviceni,kdyby nekdo mel problem s levou/pravou stranou
-foto celku,budu je muset prohazet,kdyz na to tak koukam...

-dikez

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------

Old Post 03-01-2019 v 19:53 PM
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:

Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás