Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 17th-36ks-IceCream-SOG-metla/soda/verča.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Team Member: MOD

Upozornění 17th-36ks-IceCream-SOG-metla/soda/verča. Příspěvek č. 1

Zdravim vsecky Growers.
prislo to driv ale co,ja uz se stejne tesil.

takze toto kolo si zkusim sog,36ks v 3,5-4l(vsici udavaj jinak)proste v teku 15x15x20cm v 1mx1m boxu.takze kvetinace budou zabirat plochu 90cm2,na kazdy starne mi zbyde 5cm.

nejdriv 250w metla,po vyjkendu az presadim to pustim na plne pecky tzn. 400w,potom prepnu na sodu 400w a cca po 14 dnech az se uvolni box s vercou tak pujdou k ni.

ted jsou v boxu 120x60x180cm,v teku 10x10cm

pojedem klasiku plagron root,grow,vita start
hlina biobizz

setup:furt stejnej-na dotaz,zodpovim

zatim asi vse,DIKEZ

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
potřebuješ něco upravit v galerii???-napiš mi PM. Serža

Old Post 22-11-2018 v 19:57 PM
AladinXXX is online now   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krteček1
Stálý Člen

Karma uživatele Krteček1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 96% Pěstitelská

Příspěvek č. 2

Zajímavé, budu sledovat, ať to roste.

Ať už máš celopéro, hátéčko, nebo žiletku, všude se musí makat... A to nemluvim o fetbajku!

DP Think different, hydro, porovnání světel Mars hydro vs moje DIY Vero 29

Old Post 22-11-2018 v 20:01 PM
Krteček1 je offline   Profil uživatele Krteček1   Find more posts by Krteček1   Foto galerie člena Krteček1   Click here to Send Krteček1 a Private Message   Add Krteček1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 76% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 76% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 76% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 76% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 76% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 76% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 76% Pěstitelská

Příspěvek č. 3

My god, 36 kousků, to je krásný pohled. Ať to roste

Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 22-11-2018 v 22:06 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Příspěvek č. 4

To bude zas paráda! +

Ser na Béma, Topola, Špidlu a Zemana
zpívej dokola se mnou ganja marihuana
papírky bonga, do toho tráva
ubal to s náma, zduň to, dej si páva.

Old Post 23-11-2018 v 09:59 AM
gantis is online now   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Příspěvek č. 5

newim jestli to bude parada,sog pojedu poprve.
Jasne mam to vsecko nacteny,ale prax je prax.
A taky jsem se tu docetl ze to moje nebude poradnej sog protoze by tam melo bejt 2x tolik kytek.
Ale me tohle bude stacit,jsem skromnej kluk

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------

Old Post 23-11-2018 v 10:41 AM
AladinXXX is online now   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
riskmc
Stálý Člen

Karma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% Pěstitelská

Příspěvek č. 6

Paráda k plus uz se nebudeš chtit vracet k jinému stylu o proti síti je to v pohodě jen ta manipulace pri zalévání muj typ je 14g na kytku tobe se to podaří

Nenecham si vzit svuj klid....možna to znas a vis jak to mam hozeny...

Old Post 23-11-2018 v 11:54 AM
riskmc je offline   Profil uživatele riskmc   Find more posts by riskmc   Foto galerie člena riskmc   Click here to Send riskmc a Private Message   Add riskmc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

DAILY SHIT Příspěvek č. 7

D.2/18
-vsecky zijou,jou,jou
-mam jich vic takze si pak vyberu a zbytek rozdam...
-foto

-dikez

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------

Old Post 24-11-2018 v 22:00 PM
AladinXXX
Seržant

DAILY NEWS Příspěvek č. 8

D.6-18/6
-holky jedou

-hnojky:root,grow-1/2 dafky
-box 25C furt
-ph 5,9 snizovano kys. dusicnou(chceme tam hafo dusiku na rust hej)

-zitra asi ostriham spodky....

-pod tim stahnutym 4killem to roste pomalu,ale trosku se to pohlo,potrebuju prepnout az 15tyho,tak vaham,jestli tam poustet 4sta.no uvidim.

-dikez

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------

Old Post 28-11-2018 v 21:46 PM
ondrebeast
Nový Člen

Karma uživatele ondrebeast - 73% Pěstitelská

Příspěvek č. 9

super budu sledovat

Old Post 28-11-2018 v 22:14 PM
ondrebeast je offline   Profil uživatele ondrebeast   Find more posts by ondrebeast   Foto galerie člena ondrebeast   Click here to Send ondrebeast a Private Message   Add ondrebeast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

ideme dalej Příspěvek č. 10

D.13/18
-pod 250w to roste nejak pomalu,mozna to je i tim ze dostavam opravdu malinky kloniky,takze jim to trva,ale ja jedu na cas,takze u me cajk vse jde podle planu jen to uz musim prehodit do vetsich kvetinacu ku.rva.
-hnojky polovicni grow,root,
-box 25C-furt
-holky prumerne 15cm

-foto

-dikez

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------

Old Post 05-12-2018 v 16:19 PM
AladinXXX
Seržant

change box Příspěvek č. 11

-tak jsou prestehovany,....uf byla to fuska,presazovani bylo nekonecny peklo,shit,3žonty,5panaku a je hotovo.
-vzadu je 5 nahradnic,jel jsem bomby,cekam nejaky potrhani korenu
-stihnout za odpoledne postavit celej box a presadit, je makacka.
-mam tu mrdnik jak svina,ale to uz je.....bu.
-teku 15x15x20cm
-box1mx1mx2m
-400w metla philips
-final team 36ks

-foto

-amen

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------

Naposledy upravil AladinXXX 05-12-2018 v 21:26 PM

Old Post 05-12-2018 v 21:14 PM
AladinXXX
Seržant

DAILY NEWS Příspěvek č. 12

D.15-18/6
-holky zijou,vsecko v pohode
-me osobne se to strasne libi,jsem nadsenej......jak malej fag.
-musim nekam dat nahradnice....
-hnoojky polovicni,root,grow,vita start

-foto

-dikez

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------

Old Post 07-12-2018 v 18:19 PM
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Příspěvek č. 13

Jedeeeeeem. Nádhera 👍

Ser na Béma, Topola, Špidlu a Zemana
zpívej dokola se mnou ganja marihuana
papírky bonga, do toho tráva
ubal to s náma, zduň to, dej si páva.

Old Post 07-12-2018 v 19:19 PM
gantis is online now   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

DAILY NEWS Příspěvek č. 14

D.17-18/6
-dneska jsem to trosku oholil,potrebuju misto na zalevani.
-foto pred,foto po,foto pohled skrz...
-15.12. je v planu prepnuti.
-holky by meli mit nejmene 25cm s tim ze by meli vyletet o 1/3po prepnuti,takze konecna vyska by mela byt cca 33-35cm
-ted maj cca 20cm takze cajk,stihame...

-dikez 2 riskmc za konzultaci ohledne vysky

-zalivka kazdej den 100ml
-hnoje polovicni
-box25C furt
-lampa 40cm od vrchlu

-dikez za sledovani...

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------

Old Post 09-12-2018 v 17:30 PM
AladinXXX
Seržant

DAILY SHIT Příspěvek č. 15

D18./6
-kdyz uz je toto tema na nastence tak prihodim fotku,aby bylo naco koukat....
-vse cajk

-foto

-dikez

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------

Old Post 10-12-2018 v 22:55 PM
AladinXXX
Seržant

DAILY NEWS Příspěvek č. 16

D.21
-holky uz dostaly plnou dafku hnojiv
-maji prumerne 24cm
-takze zitra posledni den rustu ktery konci v 00:00,pak dostanou 18hodin tmy,protoze chci aby kvet jel od 18:00 do 06:00

-dotazy?nejsou,cajk.

-foto

-dikez

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------

Old Post 13-12-2018 v 13:07 PM
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:

Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás