Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » First Grow 400W - pár dotazů
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
AndreasFuckeer
Nový Člen

Karma uživatele AndreasFuckeer - 73% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 18  

Palec nahoru First Grow 400W - pár dotazů Příspěvek č. 1

Ahoj komunito,

neodolal jsem a po spoustě prohlížení a rozmýšlení jsem se rozhodl ponořit se do světa growingu. S marry už jsem ve styku cca 10 let a nároky na kvalitu jsou vyšší, bohužel ne vždy se člověku dostane pod ruce, takže co si člověk neudělá sám, to nemá.

Rozhodl jsem se pro stan 1x1 se sodíkem 400W. Myslím si že pro začátek dostačující, časem možná 600kilo. Ikdyž jsem tu spoustu článků pročetl a nejen tady, pořád mám určite spoustu nedostatků a na některé bych se chtěl zeptat přímo vás.

Co se týče výbavy, mám víceméně jasno. Názory na hnojiva a substráty se tu dost liší, každý si najde to své a je věrný své značce. Stínidlo A-wing defender, předřadník asi lumatek, zajímal by mě názor, zda-li nějaký obyč postačí nebo se tato invetsice vyplatí. Odtahem o ostatními věci se tu zatim nechci zaobirat.

Velkou neznámou je pro mě kapitola PH. chápu principy s kyselostí a zásaditosí. Hodnoty které by měli disponovat aby kytička brala co nejvíce a cítila se dobře. Nevím však, jak PH zvyšovat a snižovat. Dočetl jsem se že jsou třeba od AdvanceHydrophnonics různé přípravky, které to umí regulovat ale zajímá mě jak to funguje v praxi. Další otázka je, jaký Ph metr pořídít. Sortiment je široký a moje znalost široce žádná za jakýkoliv názor budu rád ..

Moje další zásadní otázka je, kolik vlastně holek do prostoru 1x1 se 400w ? samozřejmě výnos je pro člověka zásadní, avšak nechci si na sebe uplést byč. Někdo dáva 2x3.. někdo 3x3... S tím úzce souvisí má finální otázka. Jaký je nejlepší způsob pěstu pro začátečníka ? ale nadšeného ! četl jsem o metodách jako SOG, SCROG,a je jich prý daleko více. Ohýbání pomocí kolínek, zaštipování, atd atd... těm co to dočetli až do konce a přidají mi konstruktivní kritiku s nějákým nazorem a radou moc děkuji. Mějte se krásně. ♥

Old Post 21-11-2018 v 11:23 AM
AndreasFuckeer je offline   Profil uživatele AndreasFuckeer   Find more posts by AndreasFuckeer   Foto galerie člena AndreasFuckeer   Click here to Send AndreasFuckeer a Private Message   Add AndreasFuckeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 2

defendr je dobra volba,mam ho taky,mam teda tri no.
Lumatek je taky dobrej,maj snad i nejak prodlouzenou zaruku a nekde jsem se tu docetl ze to typkovy vyreklamovali po trech rokach.(normalni je dva roky,oni maj 2+3na nejaky urcity poruchy,newim jak to je real ale me vsecky slapou)

kolik kytek,do metovyho boxu davam 15ks,daval jsem i 25,samozrejme jde i o dost min,ale chce to pak delsi rust abys to vyplnil....a taky co klon\semeno dalsi prachy navic...

Ph...normalne jak jsi psal,existuje x znacek co delaj +,-...citronkou jde taky snizovat,nebo kys.dusicna a fosforecna(obe delaj minus,jedna na rust a druha na kvet).ph up si musis proste nejakej koupit....
Ph metr doporucit Milwaukee martini(1500kc),ma teplomer coz se hodi a je vodotesnej,dvojita aut.kalibrace.je proste dobrej.

Techniku pro zacatek,asi nejakej zastip a nejak to vyplnit.nejakou sit nebo sog bych pro zacatek vynechal....


Gl.

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 21-11-2018 v 12:43 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 3

Jak pise Aladin. S Lumatekem urcite neudelas chybu, patri k tomu nejlepsimu. A delsi zaruka je taky plus. Cim min kytek das, tak tim vice musis ohybat abys vypnil prostor a tim padem i delsi rust.
Martini jsou dobry pH a EC metry a pak jeste Essentials.
V podstate je jedno jakou znacku zvlois na upravu pH.

Grower sponzor

Old Post 21-11-2018 v 20:18 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6235790 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív