Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Problém listy žloutnou kytky nerostou
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Souda
Nový Člen

Karma uživatele Souda - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 5  

Problém listy žloutnou kytky nerostou Příspěvek č. 1

Hoj kluci rozhodl jsem jsem o svůj první indoor hydroponiene mě vždycky lákala tak jsem to Skusil a tet už jsem stoho naprasky...
Kytky nerostou jen 4 jsou pěkný velký už jedu 10 den růstu
Box 120x120x200 400w růst pak 600w květ
pH 5.8
Ec 1.1 holá voda měla ex 0.4 tet už dolina vem destilkou
Model AK 47 risky
10 den ale nic moc jak říkám viz obrázek
https://m.imgur.com/a/A5ZFTiE
Potřebuju poradit proč jsou listy žluté a proč jsou na nich takové spálené kulaté místa a proč nerostou!!
Hnojiva floramicro,floragrow,floraboom
Prosím o pomoct

Old Post 30-01-2019 v 10:50 AM
Souda je offline   Profil uživatele Souda   Find more posts by Souda   Foto galerie člena Souda   Click here to Send Souda a Private Message   Add Souda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kozák
Nový Člen

Karma uživatele Kozák - 9% PěstitelskáKarma uživatele Kozák - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 2

Hledej, hledej, hledej, od toho tu to hledání je.

http://grower.cz/pestovani/navody/...ojeni/7.html#49

http://grower.cz/forum/showthread....6&pagenumber=42

http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=3

Jsou tu kvanta informací. A když hledáš, tak najdeš snad vše co se rostlinám může stát i s řešením.
Nejsem zkušený tak ti neporadím co jim je, ale doufám že najdeš odpověď na své otázky v některých z odkazů, popřípadě tento problém napiš do tématu, do kterého to patří.

Ať se daří a rostlinky to přežijí.

Old Post 31-01-2019 v 09:22 AM
Kozák je offline   Profil uživatele Kozák   Find more posts by Kozák   Foto galerie člena Kozák   Click here to Send Kozák a Private Message   Add Kozák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 3

1. tie fliačiky sú z nedostatku mikroprvkov - najskôr calcium
2. podľa toho čo vidím - môžu byť problémy 2 - buď vysoká teplota vody (nad 23 stupňov ti začnú hniť korene), alebo zlé PH - skus skalibrovať pH meter, ak máš takú tú čínsku mrdku tak ti môže kľudne ukazovať zlé pH

Old Post 31-01-2019 v 09:31 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Souda
Nový Člen

Karma uživatele Souda - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 4

Díky moc za odpovědi vodu jsem nekontroloval.. kolik má stupnu
Ale pH mám dobrý měřák za 500 Kč a na ec za 1600
Zkousell jsem to i téma kapickama jak je na ryBycky takže spíš ta plíseň... Co stím???

Old Post 31-01-2019 v 10:55 AM
Souda je offline   Profil uživatele Souda   Find more posts by Souda   Foto galerie člena Souda   Click here to Send Souda a Private Message   Add Souda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 5

Ani merák za 5000kč ti nemusí ukazovať dobré hodnoty ak nie je nakalibrovaný.
Ale ak si si s hodnotou pH istý tak zmeraj teplotu vody- nepomôže nič len ju držať 23 stupňov max. S HPS to býva častý problém- väčšinou pomôže kúpiť chiller/vymeniť HPS za LED alebo sa na hydro vykašľať a ísť v hline.

Old Post 31-01-2019 v 11:46 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Souda
Nový Člen

Karma uživatele Souda - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 6

Tak teplota 19-20 úplně v pohodě ale zvedlo se mě pH na 6.1 samo od sebe před 3 dnimá jsem to dával dolů a tet to zase vylitlo jestli to vylitne víš tak udělám výměnu vody jen za destilku tak je pH stabilnější jináč asi 4 umřou vostani vypadají docela dobře už možná trochu po vyskočili

Old Post 31-01-2019 v 14:57 PM
Souda je offline   Profil uživatele Souda   Find more posts by Souda   Foto galerie člena Souda   Click here to Send Souda a Private Message   Add Souda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0377090 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív