Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » hulit pri nemoci??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 49

wendy > my dva se tady na groweru celkem často setkáváme že?
Když já napíšu příspěvek, tak ty taky, a naopak. Nedělám to však naschvál, asi blízká karma.....


PEACE

Old Post 12-10-2005 v 23:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wendy
Stálý Člen

Karma uživatele wendy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 132  

re to praxer Příspěvek č. 50

já to taky nedělam schválně, nejspíš mě asi vždycky zaujmou stejný thready jako tebe a naopak
jinak chválim mozek fakt mazec a co máš vůbec za nemoc...?

"A true friend will joyfully sing with you when you are on the mountain top, and silently walk beside you through the valley."

Old Post 13-10-2005 v 00:36 AM
wendy je offline   Profil uživatele wendy   Find more posts by wendy   Foto galerie člena wendy   Click here to Send wendy a Private Message   Add wendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 51

wendy>> Mám takovou pitomou chřipku, pořád kašlu... HUMUS

Old Post 13-10-2005 v 00:41 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wendy
Stálý Člen

Karma uživatele wendy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 132  

kašel je hnus, zkus zahulit Příspěvek č. 52

to já nekašlu, nemam rýmu, už i horečka mě přešla ale pořádhrozně bolí hlavaaaaaa

"A true friend will joyfully sing with you when you are on the mountain top, and silently walk beside you through the valley."

Old Post 13-10-2005 v 01:58 AM
wendy je offline   Profil uživatele wendy   Find more posts by wendy   Foto galerie člena wendy   Click here to Send wendy a Private Message   Add wendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 53

Včera jsem si dal trosku do vodarny, ale zacalal mne taky BRUTALNE bolet hlava, vyřešili to až 2x Iblgin 400
Skus to taky třeba ti to pomůže...
PEACE

Old Post 13-10-2005 v 12:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wendy
Stálý Člen

Karma uživatele wendy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 54

proti ibalginům už sem imunní me zabírá jedině paralen nebo modafen"chřipka z těla ven!"

"A true friend will joyfully sing with you when you are on the mountain top, and silently walk beside you through the valley."

Old Post 13-10-2005 v 14:36 PM
wendy je offline   Profil uživatele wendy   Find more posts by wendy   Foto galerie člena wendy   Click here to Send wendy a Private Message   Add wendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 55

wendy> dík, uz mi zase neni dobre, tvoje typy vyskousim

Old Post 13-10-2005 v 15:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 56

No já jsem měl jednou anginu, bral jsem antibitoika, řekl jsem kurva nemůžu chlastat a to je za tejden matura. Na matuře jsem byl ještě dost na sračky, nemohl jsem skoro ani napít jak mě bolelo v krku. Nicméně, za tři dny po tom to nepřestalo, jen malinko, byla zrovna rozlučková zábava a tak jsem lil jak zjednanej do toho nějaký brka a v pohodě, pařil jsem až do 8 do rána tak to jde, ale je to pro tělo asi svinstvo

Old Post 17-10-2005 v 21:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wendy
Stálý Člen

Karma uživatele wendy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 57

Claune: jak svinstvo, alkáč možná ale hulení je lék!mě při nemoci jedině pomáhá...

"A true friend will joyfully sing with you when you are on the mountain top, and silently walk beside you through the valley."

Old Post 17-10-2005 v 22:04 PM
wendy je offline   Profil uživatele wendy   Find more posts by wendy   Foto galerie člena wendy   Click here to Send wendy a Private Message   Add wendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

THC + antidepresiva + autobus? Příspěvek č. 58

mno víceméně by mě zajímal váš názor na doplňování léčby depresí ganjou... dobírám antidepresiva, Fevarin 50mg denně, a zatím jsem nepozoroval žádné negativní reakce... ba naopak, spíš jsem v pohodě a deprese nemají už ani pramalou šanci ale stejně, má tu někdo zkušenosti?
ještě bych měl dotaz na kombinaci ganji a Nokinalu, zítra jedu večer ke kámošům "na chatu" a před cestou busem si musím dát nokinal, jinak bych se poblil (hodina po rozrhaných silnicích s převýšením skoro 400m pro milovníky kinetóz ideální)... nebude se zbytkový stav rvát s nokinalem?

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 20-10-2005 v 20:48 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Re: THC + antidepresiva + autobus? Příspěvek č. 59

citace:
Původní příspěvek od FlickerBird
mno víceméně by mě zajímal váš názor na doplňování léčby depresí ganjou... dobírám antidepresiva, Fevarin 50mg denně, a zatím jsem nepozoroval žádné negativní reakce... ba naopak, spíš jsem v pohodě a deprese nemají už ani pramalou šanci ale stejně, má tu někdo zkušenosti?


jestliže bereš antidepresiva, tak si asi fakt dávej bacha. můj bratr je bere už x let a hulí do toho no a nemá po tom zrovna závidění hodný stavy(někdy je v poho, ale celkově tě to může fakt rozesračkovat )
jinak nic proti práškum, ale všeho s mírou jo a ten bus, to bude asi okej. zdar

my first time

Old Post 22-10-2005 v 11:05 AM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 60

jojo, dík... bus byl okej ale zhulenej sem nakonec ani nebyl... ad AD vs. konopa: není to tak horké, já mám stavy velice klidové, normálně bych i řekl že po dávce "do pohody" (většinou se nezhuluju co to jde) vypadám naprosto střízlivě
znám osobně týpka který má řekl bych ty nejšílenější stavy co jdou, ale že by bral AD bych neřekl... je to dost o základu osobnosti který mám podle všeho OK naštěstí

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 24-10-2005 v 22:15 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Juggler
Stálý Člen

Karma uživatele Juggler - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 61

Beru antibiotika, dnes jsem začal. Ale jedeme z kámošema na chatu, a já mám vzít poslední 2 tablety na chatě (1 denně). Tak nevím, jestli na to můžu normálně hulit, nebo radši neriskovat?

Old Post 06-02-2006 v 19:59 PM
Juggler je offline   Profil uživatele Juggler   Find more posts by Juggler   Foto galerie člena Juggler   Click here to Send Juggler a Private Message   Add Juggler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hellemese
Stálý Člen

Karma uživatele Hellemese - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 62

Nezalezi ani tak na tom jaky mas prasky, ale na tom co mas za nemoc. Prave ta nemoc te nejvic oslabuje...takze s kombinaci s praskama se muze stat ze ti nebude dobre, muzes zvracet atd. Vetsinou to ale clovek zvladne v pohode. Jen unava bude pak asi vetsi. Ale nutno asi dodat, ze nemocnej clovek by mel o to vic doplnovat tekutiny a doplnovat vitamin C, a to zvlast u kuraku.

Old Post 06-02-2006 v 20:16 PM
Hellemese je offline   Profil uživatele Hellemese   Find more posts by Hellemese   Foto galerie člena Hellemese   Click here to Send Hellemese a Private Message   Add Hellemese to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 63

No já mám problémy s tou angínou. KDyž jsem byl nemocnej naposled hulil jsem furt. Když jsem šel k doktoroj na kontrolu, řekl mi ať tak nekouřím a ať doberu antibiotika. No myslím si, že jsem to nevyléčil nejlépe a angína na mě leze znovu... Asi bych během nemoce a léků hulit neměl. A hulit na nagínu? Minule jsem hulil jen ty lepší modely. Pomáhali jako tlumiče bolesti, ale nějaký shitská ganja mě tak neskouří a stav je pak hroznej...

Old Post 08-02-2006 v 05:33 AM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kirk
Stálý Člen

Karma uživatele Kirk - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 64

Zdarec, potřeboval bych poradit, v naší třídě se objevil zánět mozkovejch blan a jelikož mam akorát před maturitou tak sme všichni posraný abysme to nechytli. Já osobně hulim asi tak dva špeky do tejdne, ted si dávám tejden pauzu ale už bych to nejradši zase podpálil, tak bych se chtěl zeptat jestli marihuana neoslabuje imunitu organismu?
Pač to by bylo docela blbí
Ale zase jednou sem slYšel, nevim jestli je to pravda nebo ne, že nějakej týpek byl v indii a pil tam vodu ze studně, upad do bezvědomí a nějakej domorodec nebo co ho narvali hašišem a dostal ho z toho, ale to je asi jinej případ že?
Kdyby ste náhoudou měli zkušenosti z touto nemocí, tak se prosím pište....

Old Post 24-02-2006 v 12:04 PM
Kirk je offline   Profil uživatele Kirk   Find more posts by Kirk   Foto galerie člena Kirk   Click here to Send Kirk a Private Message   Add Kirk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8126730 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív