Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » hulit pri nemoci??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
cityman
nestabilní městoman

Karma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 33

moje zkusenosti jsou takove, ze pokud mam zvysenou teplotu, huleni mi vzdy jen pritizi. Stejne to bylo, kdyz jsem si dal slivku na vyleceni. Takze osobne bych to moc nedoporucoval...

RESPECT!

Priprava a realizace skrine 400W - Power Plant, Bubblegum, Whiteskunk
400W skrin - 2nd round - Northern Light #5
SBIRKA SLUKEN - aneb nastroje na huleni vseho druhu

- motto dne: ubalime? -

Old Post 10-01-2005 v 14:58 PM
cityman je offline   Profil uživatele cityman   Find more posts by cityman   Foto galerie člena cityman   Click here to Send cityman a Private Message   Add cityman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THCjahoda
Stálý Člen

Karma uživatele THCjahoda - 28% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 34

Zdar pánové...
Tenhle tejden jsem byl taky nemocnej a protože jsem si koupili s Mr.Mansonem hustou malou vodnici,tak jseme zkusili dát "zelenou medycínu" a žádný změny nebyly...možná se mi líp vykašlávalo,ale určitě to nezhoršilo

věřím dvěma věcem-devítka železo a AWP

Old Post 19-02-2005 v 20:09 PM
THCjahoda je offline   Profil uživatele THCjahoda   Find more posts by THCjahoda   Foto galerie člena THCjahoda   Click here to Send THCjahoda a Private Message   Add THCjahoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Manson
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Manson - 55% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 35

Jen opadl ten pocit nemoci a nahradil ho pocit zhulení...

Jinak absolutně žádný zhoršení stavu.

grower varuje:
pozor hulení může
způsobit stav uvolnění


Vědí vaši rodiče že pěstíte a jak to vzali???

Old Post 03-03-2005 v 13:26 PM
Mr. Manson je offline   Profil uživatele Mr. Manson   Find more posts by Mr. Manson   Foto galerie člena Mr. Manson   Click here to Send Mr. Manson a Private Message   Add Mr. Manson to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Manson! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jock Horror
Nový Člen

Karma uživatele Jock Horror - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 36

Když jsem nemocný, tak hulím pravidelně, ptozože mám vyzkoušené, že to pomáhá proti téměr vsemu (rýma, bolest v krku, bolest hlavy, teplota). Ale když jsem měl zápal plic a byl jsem v nemocnici, tak se tam za mnou stavoval kámoš, měl sebou nějaké špeky, tak jsme to zbombili na hajzlu. Byl jsem vyhulený asi tak po 2 prdech, i když predtím sem si musel zhulit speka sám toho samýho modelu, abych vůbec něco cítil. Ze začátku mi bylo fajně, ale jakmile mi zkončil stav, tak jsem kaslal jako prase, div mi to nerozervalo plíce. Kašlal jsem i krev. Bylo to dost hnusné, ale celkově vzato je hulení na nemoc v pohodě, ale na zápal plic fakt vřele nedoporučuju

Old Post 07-03-2005 v 13:42 PM
Jock Horror je offline   Profil uživatele Jock Horror   Find more posts by Jock Horror   Foto galerie člena Jock Horror   Click here to Send Jock Horror a Private Message   Add Jock Horror to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jock Horror! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fnuk
Stálý Člen

Karma uživatele fnuk - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 37

minule takto chorý - kašel,nádcha, som išiel zahulit+pivečka+stolný futbalek a tu noc by som neprial ani najväčšiemu nepriateľovi.

Old Post 17-03-2005 v 10:13 AM
fnuk je offline   Profil uživatele fnuk   Find more posts by fnuk   Foto galerie člena fnuk   Click here to Send fnuk a Private Message   Add fnuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
utecenec
Nový Člen

Karma uživatele utecenec - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 38

Kdyz sem pukal pri chorobe uvolnil sem se.Bylo hned trochu lepe.pak kdyz to preslo tak sem byl zas tam kde predtim.Myslim ze to nejak neovlivnuje kdyz ses chori.pohodka!Mozna se mi to jen zdalo.HAHA!

Old Post 16-04-2005 v 18:18 PM
utecenec je offline   Profil uživatele utecenec   Find more posts by utecenec   Foto galerie člena utecenec   Click here to Send utecenec a Private Message   Add utecenec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chemik
Stálý Člen

Karma uživatele Chemik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 39

Na antibiotika se může normálně hulit. Ale už jsem byl na cestě k vyléčení, tak nevím co to udělá když máte teplotu, je vám horko, potíte se jako prase, je vám blbě, nemůžete jest neb hážete tyčky a ste slabí, že neudržíte fajku a ruce se vám klepou že nesmotnete špeka.

Old Post 23-04-2005 v 23:29 PM
Chemik je offline   Profil uživatele Chemik   Find more posts by Chemik   Foto galerie člena Chemik   Click here to Send Chemik a Private Message   Add Chemik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Upozornění Zdar Příspěvek č. 40

moje Reakce na:

1/Kašel - Zlepší dýchání tak na 0.5 hodky. Pak mírné zhoršení.
- Na doléčení kašle nevhodné. (díky thc. jsem se úplně nedoléčil cca. 2mesice protoze jsem furt hulil)


2/ Antibiotika - cca ve 14ti jsem si vzal posledni tabletku a sel hulit
vysledek= (absolutní přehulenost
(bylo mi tak blbe ze jsem lezel a byl rad ze to
davam))- po 5h spanku vse OK


-v 18 jsem pukal na antibiotickach
(3tablety/300kc) a VSE OK (i alkohol)

Old Post 24-04-2005 v 10:23 AM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 41

Já sem čet, že prej byse mělo dávat ke každýmu léku trocha tý mařky, že prej to zvýší účinnost toho léku. nevim, jestli to platí na orální způsob, ale myslim že je lepší , když to nevyhulíte, ale uděláte s tim něco jinýho. A koncentrace fakt nevim...

Old Post 29-04-2005 v 14:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
herb,mrs. herb
Stálý Člen

Karma uživatele herb,mrs. herb - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 42

Když sem nemocná tak nějak "lehce"-obyč. rýma+kašel,tak hulit neni žádnej problém.-vlastně bych v posteli jinak ani nevydržela(ale když o vás někdo pečuje..)..Ale pozor na ty antibiotika-měla sem teď v zimě lehčí(začínající zápal plic),a byla sem doma-abych nenakazila starýho babičku,a on ke mě přišel,a že vyměnil trochen bylinky za maroko...Dala sem si 4 prdíky,vlastně jako obvykle,stoupla sem si,jako že si du pro cigára-najednou šílenej tlak v uších,hučení,zamotala se mi hlava,ještě že mě chytil,jina bych si dala dobře o stůl...Docela silně mě to poladilo...Nevim jestli to bylo těma práškama, nebo tlakem, nebo nevim,ale bylo to .........

Old Post 03-07-2005 v 14:12 PM
herb,mrs. herb je offline   Profil uživatele herb,mrs. herb   Find more posts by herb,mrs. herb   Foto galerie člena herb,mrs. herb   Click here to Send herb,mrs. herb a Private Message   Add herb,mrs. herb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele herb,mrs. herb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hawke
Stálý Člen

Karma uživatele Hawke - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hawke - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hawke - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 43

Můj nejlepší kámoš, kterého pravidelně (denně) zkuřuju si hulení při nemoci nemůže vynachválit. Během dvou dnů je zdravý. Zmrd

Na druhé straně já, když mám někdy horečku a dám prdíka, v piči jsem sice kvalitně, ale horečka mi stoupne minimálně tak o 1 stupeň,

To není rada, ale jenom takový postřeh ze života.

Zatím peace&freedom.

Kdykoliv, kdy chceš, seš volnej jak pták.
Jan Werich

!!! GardenGrow 2008 !!! - Nejvhodnější stát na pěstění - Násilí = SHIT! - Účinnost ganjové masti - Kouřit či nekouřit ?

Old Post 07-07-2005 v 13:07 PM
Hawke je offline   Profil uživatele Hawke   Find more posts by Hawke   Foto galerie člena Hawke   Click here to Send Hawke a Private Message   Add Hawke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DABZ
Nový Člen

Karma uživatele DABZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 44

to ja sem mnel jednou 40C° teplotu a proste nejaku chripku(kasel rýma bolest hlavy) prisel kamos a dali sme si brško pak sem jen chodil po domne a varil si mliško na nemoc sem absolutne zapomnel ale po dvou hodinách semi vazne udelalo blbe a to vic nez predtim
podle mne ale je stejne nejlepsi si dat brško pri nemoci udela vam dobre

Old Post 11-08-2005 v 09:20 AM
DABZ je offline   Profil uživatele DABZ   Find more posts by DABZ   Foto galerie člena DABZ   Click here to Send DABZ a Private Message   Add DABZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bido
Stálý Člen

Karma uživatele Bido - 39% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 108  

Příspěvek č. 45

Při nemoci hulim, ale při velký rýmě se mi párkrát stalo, že mě to ani moc nespálilo. Jinak pomáhá to fakt vykašlávání - aspoň u mě.

Old Post 11-08-2005 v 10:56 AM
Bido je offline   Profil uživatele Bido   Find more posts by Bido   Foto galerie člena Bido   Click here to Send Bido a Private Message   Add Bido to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 46

momentálně sem oficiálně nemocná. fčera v noci sem mela horečku pak sem si dala dva jointy a teď sem jak rybička. co dodat. hulení prospívá tělu i duši

Old Post 09-10-2005 v 09:37 AM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 47

Jíííííííííííííííííííííí ja už sem taky nemocný!!

Old Post 12-10-2005 v 22:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wendy
Stálý Člen

Karma uživatele wendy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 48

no, já taky no...

"A true friend will joyfully sing with you when you are on the mountain top, and silently walk beside you through the valley."

Old Post 12-10-2005 v 23:11 PM
wendy je offline   Profil uživatele wendy   Find more posts by wendy   Foto galerie člena wendy   Click here to Send wendy a Private Message   Add wendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1698140 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív