Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » hulit pri nemoci??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
thcpalice
Nový Člen

Karma uživatele thcpalice - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 17

podle me 90 procent te celkove nemoci zavisi na psychickem stavu cloveka takze kdyz sa poradne zkouris v dobrem prostredi a se svoji bandickou tak ti to pomuze ale horsi je kdyz sa zkuoris do lehce negativna to je horsi. parkrat se mi to stalo a v leze pod perinou se to hooodne spatne rozdychava

dxt a uz to ubal umare

Old Post 24-05-2004 v 15:30 PM
thcpalice je offline   Profil uživatele thcpalice   Find more posts by thcpalice   Foto galerie člena thcpalice   Click here to Send thcpalice a Private Message   Add thcpalice to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rakous
Nový Člen

Karma uživatele rakous - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 13 

Dotaz Antibiotika a THC Příspěvek č. 18

O problémech s užíváním alkoholu pokud užíváte antibiotika ví asi každý a potvrdí to každý lékař, ale jak je to s THC. Nevíto to něgdo??? Či nějaké vlastní zkušenosti??? Dikec

Old Post 28-05-2004 v 11:50 AM
rakous je offline   Profil uživatele rakous   Find more posts by rakous   Foto galerie člena rakous   Click here to Send rakous a Private Message   Add rakous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mydena
Stálý Člen

Karma uživatele mydena - 30% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 19

Buď THC,nebo alkohol.Můžeš i obojí,ale je to potom mazec.Co se týče vlivu na zdraví, myslím si,že když hulit tak raději bez alkoholu a než chlastat tak raději zahulit.Domnívám se, že konzumace alkoholu+THC je lepší nežli užívat alkohol samotný, protože /alespoň na mě/ funguje, že čím více hulím,tím méně alkoholu vypiju a raději přejdu na nealko.THC jakýmsi způsobem omezuje požívání alkoholu.Myslím si,že THC+alkohol nemají spolu výrazný vliv na organismus.Ale ta cesta domů potom...

Old Post 28-05-2004 v 14:29 PM
mydena je offline   Profil uživatele mydena   Find more posts by mydena   Foto galerie člena mydena   Click here to Send mydena a Private Message   Add mydena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HIND
Stálý Člen

Karma uživatele HIND - 3% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 20

ja nemam probleeem alkohol + THC,.a jak sa ide domov




paaaaaaaradne

PS:hlavne ked mas zosebou prehravac,pustis si do usi muzik aides aj 100kilometrov ani otom nevies a uzijes si to,aspon ja,.

Old Post 28-05-2004 v 23:11 PM
HIND je offline   Profil uživatele HIND   Find more posts by HIND   Foto galerie člena HIND   Click here to Send HIND a Private Message   Add HIND to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reewer
Stálý Člen

Karma uživatele Reewer - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 21

Tenhle tejden sem byl nemocnej. Kašel, rýma, teptlota 37. Takže pohodička, Normálně hulim 1x nebo 2x týdně. Teď jsem hulil 1x nebo 2x denně. Pomohlo mi to: Zabavil jsem se. Líp se mi vykašlávalo. Tělo bylo takový uklidněný. Všechno bylo ok...

A je konec


Reewer

Old Post 29-05-2004 v 00:53 AM
Reewer je offline   Profil uživatele Reewer   Find more posts by Reewer   Foto galerie člena Reewer     Add Reewer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Neson
Stálý Člen

Karma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 273  

Příspěvek č. 22

Mám vyzkoušený, že co se týče bolesti (hlava, v krku, břicho, atd.), tak trava strčí všechny prášky do kapsy a nedám na ní dopustit. Moje kámoška například trpěla hroznejma bolestma hlavy, vždycky se z toho poblila a někdy jí museli odvést i do nemocnice na kapačku. Od tý doby co začala pravidelně hulit je naprosto vyléčená.

Ale ...... zrovna teď jsem nemocnej - mám zanět dýchacích cest a beru antibiotika, tak jsem si řek, že si zahulim, ale co bylo potom, to bych nikomu nepřál (no, pár lidí by se možná našlo - myslel jsem, že už se nikdy nenadechnu a plíce jsem měl v jednom ohni a další dva dny jsem vykašlával takový slizký šedivozelený hrudky.
Z (nejen) vlasní zkušenosti vám radim: při zánětlivých onemocněních nehulte!!!!!

Old Post 29-05-2004 v 09:48 AM
Neson je offline   Profil uživatele Neson   Find more posts by Neson   Foto galerie člena Neson   Click here to Send Neson a Private Message   Add Neson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adam13
Stálý Člen

Karma uživatele adam13 - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 23

jednim slovem nedoporucuju .. THC+antibiotika je xkrát vetsi magrorárna nez kdyz to prepisknes s chlastem a hulcem...

Don´t drink and drive - Smoke and fly! ! ! - ;o) .... moje stránky http://edyyyy.wz.cz a ještě druhý (ty sem dělal úplně sám) http://aidam.wz.cz

"Ikdyž se ti omylem dostane do mozku kulička trhaviny s rozbuškou - neztrácej hlavu!"

Old Post 30-05-2004 v 11:24 AM
adam13 je offline   Profil uživatele adam13   Find more posts by adam13   Foto galerie člena adam13   Click here to Send adam13 a Private Message   Add adam13 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele adam13! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 24

Když to vezmeš do důsledků tak antibiotika jsou v podstatě látky co by se dali označit ( a dříve se tak i označovali) za drogy (droga obecně je účinná látka zanechávající na organismu blahý či neblahý vliv {nebo tak nějak}:-°) A já zastávám názor že drogy se kombinovat nemají.

A natoš antibiotika s něčím, když už jsem nemocnej a musím je brát tak přece nebudu chlastat a hulit ;-°)

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 30-05-2004 v 17:03 PM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mydena
Stálý Člen

Karma uživatele mydena - 30% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 25

Aha... Špatně jsem si přečetl otázku,ale teď už vím... Antibiotika+THC=nevím.Nemám zkušenosti,proto nezkouším.Antibiotika nepoužívám,dávám přednost přírodě a sugesci.

Old Post 31-05-2004 v 18:16 PM
mydena je offline   Profil uživatele mydena   Find more posts by mydena   Foto galerie člena mydena   Click here to Send mydena a Private Message   Add mydena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Robie
Stálý Člen

Karma uživatele Robie - 54% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 26

asi záleží na tom jaký, z vlastní a kémovo zkušenosti nedoporučuju hulit na tetracyklinový antibiotika, to seš potom unavenej a zničenej jak kdybys přeházel tatrovku písku mečem

Old Post 01-06-2004 v 13:09 PM
Robie je offline   Profil uživatele Robie   Find more posts by Robie   Foto galerie člena Robie   Click here to Send Robie a Private Message   Add Robie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
canman
Stálý Člen

Karma uživatele canman - 14% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 27

podle me zkusenosti celkem nic bral jsem augmentin celkem brutal antibiotika parkrat jsem do toho zahulil protoze jsem se doma nudil proste normal zhulenost asi to pusobi u kazdyho jinak

Old Post 01-06-2004 v 13:56 PM
canman je offline   Profil uživatele canman   Find more posts by canman   Foto galerie člena canman   Click here to Send canman a Private Message   Add canman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chláma
Nový Člen

Karma uživatele Chláma - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 11  

Zdraví Příspěvek č. 28

Hulení a antibiotika jsou celkem v klidu, ale nic se nesmí přehánět, ať nedopadnete jako já Dal jsem si totiž 6 ibalginů 400 a docela hůstý... nálada se zvýšila tak o 50% ale tak po pár hodinách docela hrubej KOMATTTT .. Ale jinak fakt v klidu... Nechcípnete na to

Old Post 11-06-2004 v 10:21 AM
Chláma je offline   Profil uživatele Chláma   Find more posts by Chláma   Foto galerie člena Chláma   Click here to Send Chláma a Private Message   Add Chláma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Ja
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Ja - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 29

Presne jak tady zaznelo.Od bolesti hlavi mi to casto pomuze.Ted jsem doma s neakym nastidnutim.A jis od stredy s touto chorobou bojuji.Zatim marne.Ale kdys v patej jsem si dal buka hned mi bylo lip.

Aneb estli se to má hulit, musí se to sušit.

Old Post 12-06-2004 v 21:05 PM
Mr.Ja je offline   Profil uživatele Mr.Ja   Find more posts by Mr.Ja   Foto galerie člena Mr.Ja   Click here to Send Mr.Ja a Private Message   Add Mr.Ja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Ja
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Ja - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 30

a dnes jsem ready

Aneb estli se to má hulit, musí se to sušit.

Old Post 12-06-2004 v 21:07 PM
Mr.Ja je offline   Profil uživatele Mr.Ja   Find more posts by Mr.Ja   Foto galerie člena Mr.Ja   Click here to Send Mr.Ja a Private Message   Add Mr.Ja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

Příspěvek č. 31

ibalgin? voe to nenji anti-B ale analgetikum a docela husty doporucuje se pri jidle pokud to nesnasite na zaludek protoze je to celkem hardcore takze tech sest na jeden zatah no bud rad zes dopad jaxs dopad........a stim "v fklidu nechcipnete na to" ja bych na to chcipl urcite a ostatni podle telesne vahy. takze POZOR NA TO!

Nobody move, nobody get hurt, they said
Make one wrong move, man, you wake up dead

Old Post 14-06-2004 v 21:28 PM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wendy
Stálý Člen

Karma uživatele wendy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 32

to já když mam treba rymu tak si zahulim a ryma nikde tak nevim ale me hulení léčí

Old Post 10-01-2005 v 13:41 PM
wendy je offline   Profil uživatele wendy   Find more posts by wendy   Foto galerie člena wendy   Click here to Send wendy a Private Message   Add wendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:56 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7721700 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív