Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » hulit pri nemoci??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7
Autor
Téma 
Skaff
Stálý Člen

Karma uživatele Skaff - 17% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 97

Naposledy když sem měl chřipku, jakože staršný bolení v krku atd. Tak mi Thc náhodou strašně pomáhalo. Už po prvních prdech z brka mě přestalo bolet v krku, a asi po 2 dnech intenzivního hulení a pytí bylin (Ono pronajímat bylinkářce jednu cimru v baráku má i svoje výhody ) jsem byl úplně zdravej.

Old Post 17-02-2013 v 11:58 AM
Skaff je offline   Profil uživatele Skaff   Find more posts by Skaff   Foto galerie člena Skaff   Click here to Send Skaff a Private Message   Add Skaff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 98

Mononukleoza
mam ji uz pres tyden a jeste jsem nehulil,jelikoz drzim diety a nesmim alkohol a nesmim sportovat pul roku. tak me zajima jestli muzu hulit. pokud nekdo ma zkusenosti tak se o ne podelte dekuji

Old Post 16-04-2013 v 09:37 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Highskór
Stálý Člen

Karma uživatele Highskór - 43% PěstitelskáKarma uživatele Highskór - 43% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 99

Já se od pátka potýkám s nějakým silnějším nachlazením. Pátek jsem komplet prohulil, sobotu jsem si ještě dal špíčka, a celý den popíjim maté,zázvorový čaj čerstvě nastrouhaný,zelený čaj, vincentku ( dokonce jí i inhaluji ). Ale k věci, když mě v pátek a sobotu bolelo v krku tak mi to pomohlo o hodně víc než ten zázvor a všechno, ty čaje působili jenom na pár minut až hodinu, ale to hulení to spolehlivě vypalovalo, ovšem kašel se nezlepšil, spíš naopak a proto dnes už jen piju čaj a čekám co bude dál, jestli budu muset k doktorovi pro pilule nebo ne.

to nirvanes. : Mrknul jsem jen tak zběžně na net, a prý by se nemělo nic kouřit, během mono...

skus trochu více pohledat

Old Post 22-09-2013 v 14:19 PM
Highskór je offline   Profil uživatele Highskór   Find more posts by Highskór   Foto galerie člena Highskór   Click here to Send Highskór a Private Message   Add Highskór to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Creed
Stálý Člen

Karma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 100

Při nemoci určitě nehulte, hulení samo o sobě snižuje imunitu a hulit ještě když jste nemocní... jste blázni?
Snad to může trochu ulevit od příznaků, ale jinak je to hodně kontraproduktivní...

Old Post 22-09-2013 v 23:02 PM
Creed je offline   Profil uživatele Creed   Find more posts by Creed   Foto galerie člena Creed   Click here to Send Creed a Private Message   Add Creed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kingbong
Nový Člen

Karma uživatele kingbong - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 1  

Upozornění kolaps Příspěvek č. 101

Jsem astmatik a jednu dobu jsem mel nejake nehezke onemocneni dychacich cest a byl jsem takhle unudeny doma zral antibiotika, erdomed a nejake antihistamika a zrovna mi přišlo něco na poštu, tak jsem si řekl, že to je skvela moznost kdy si zahulit. Sedl si do parku, natahnul si poradny bong a pustil to do sebe, vsechno ok, ale po chvili piskot v usich, tak jsem se zvedl a piskot ustal. Po chvili co jsem šel na tu poštu mě začalo nepříjemně bolet na hrudi, tak že jsem si musel sednout a rozdychat to, protože to bylo opravdu nesnesitelne, okamzite jsem si sel koupit piti do obchodu, div že jsem se nevypnul už tam, odešel jsem z obchodu, ušel par metru a pak to přišlo. Začalo mi byt uz kurva extremne zle, rychlym krokem jsem se vydal k lavicce, ale najednou jsem měl před očima tmu a moje telo jakoby se nedokazalo ovladat a pak se vzbudim na zemi z odřenou hlavou a roztrhnutymi kalhoty Chvili jsem to rozdychaval a pak jsem byl zase vcelku funkcni, ale problem je v tom, že od te doby co se mi to stalo, se mi objevuje na hrudni kosti bolest po každé co se nahulím. Trva to tak už 2 mozna 3 mesice, huleni jsem z částí vysadil a hulim fakt jen co dva tydny. Při posledni navsteve doktorky si zatim nevedela rady a objednala me na spirometrii kterou mam az v srpnu (diky českym doktorum). Početl jsem si par zahraničních webu a vypada to zatím na costochondritis (zanet zeberni chrupavky), chystam se na jeji navstevu abych ji obeznamil s mymi novymi nabytymi poznatky. Za mě už rozhodně na nemoc nehulit Nemáte náhodou podobnou zkušenost?

Old Post 08-05-2017 v 22:58 PM
kingbong je offline   Profil uživatele kingbong   Find more posts by kingbong   Foto galerie člena kingbong   Click here to Send kingbong a Private Message   Add kingbong to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 102

Zdravím všechny čtenáře,
něco málo k mé zkušenosti s konopím při různých nemocech. Konkrétně jsem teď naposledy nějakým nedopatřením,prostě spatne psychické rozpoložení,pár chladných nocí venku a menší přísun vitamínů a spánku,přišel k hnisave angine. Jsem dost proti antibiotikum a všem chemickým lekům, ale bolest v krku kterou jsem se jedno ráno probudil ve 4 hodiny a nemohl ani dospat mě donutila vzít si dovolenou a jít k mé doktorce,z mandlí šel celkem strach protože vypadali dost děsivě. Napsala mi antibiotika na 7 dní po8 hodinách. Po 3 prascich bolest přešla a mohl jsem i jist k čemuž mi také pomohlo inhalovani konopí,samozdrejme mi došlo že konopí je dosti protizanetlive a tak si myslím že není vůbec problem do sebe dostat nějaké to CBD,CBN společně s přítomným THC i v kombinaci s antibiotiky(Musím podotknout že zprvu jsem chtel zánět mandlí léčit pouze konopím ale nebyl jsem dostatečně připravený na takový sebeexperiment). Samozdrejme pouze skrze vaporizer protoze jinak by to nemělo vůbec žádný smysl,musel jsem v tomto stavu chodit do práce,ne nijak náročné prace,ale inhalovani ráno po snídani a pak ještě jednou během dne mi nedělalo vůbec problem a naopak jsem všechno snášel dost dobre,hodne jsem pil a chuť ke zdravému jidlu plnému vitamínů a minerálů take byla příjemná.Takže teď jsem 3 dny po antibiotikach a stále doplňuji potrebne vitaniny společně s látkami nachazejicimi se v konopí. Mám mít ještě týden na uplne zotaveni organismu takze uvidím jak se budu cítit dál a dám ještě dalsi info.

Naposledy upravil PaBlo 03-09-2017 v 08:05 AM

Old Post 02-09-2017 v 17:29 PM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 103

PaBlo - s vapíkom to je super pod kontrolou, sám vidíš, že to funguje
Vhodný model pri cca 180 st.C celkom dobre zaberá ako okamžitá úlava na bolesť v hrdle s účinkom na celé telo Ja mám vyskúšaný konkrétne model Medical MAss od RQS.

Old Post 02-09-2017 v 18:14 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrayPepa
Stálý Člen

Karma uživatele GrayPepa - 5% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 104

Zajímavé ... Musím to taky někdy zkusit :-D

Význam věcí neleží ve věcech samotných, ale v našem přístupu k nim

Old Post 22-03-2018 v 17:13 PM
GrayPepa je offline   Profil uživatele GrayPepa   Find more posts by GrayPepa   Foto galerie člena GrayPepa   Click here to Send GrayPepa a Private Message   Add GrayPepa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7312870 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív