Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Black Sugar Rose // NFT // Vero 242W // JiDB
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 81

Ty bereš co za drogy ? vlákno je k jednomu kolu strain se jmenuje jako vlákno ... luise ty jsi mimo nepiš sem prosim

PRosím Moderátora Zdali by mě od luise neočistil vlákno... nepříjde mi že píše k věci .. Krom dopouštění nádrže mele sračky

Naposledy upravil LinChi 26-12-2018 v 09:25 AM

Old Post 26-12-2018 v 09:05 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ajtaktak
Stálý Člen

Karma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 483  

Příspěvek č. 82

Linchi ved sa ti snazi iba poradit, mozno to pisal zhuleny
Nebud taky tvrdy na neho )

Jo, ja mam siet sa mi zda tiez 10x10, ale plastovu, a na scrog nevhodna, iba na oporu nech nepadaju palice v neskorsom stadiu.
Jediny strain co som vedel preplietat je grapefruit, ale to je naozaj totalna liaaana a som tu siet presival jako krajcir .

Nechcem zasierat vlakno, ale ak niekto ma link tu na fore navod na vyrobu scrog siete tak prosim pm

Old Post 26-12-2018 v 10:11 AM
Ajtaktak je offline   Profil uživatele Ajtaktak   Find more posts by Ajtaktak   Foto galerie člena Ajtaktak   Click here to Send Ajtaktak a Private Message   Add Ajtaktak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Miguell
Stálý Člen

Karma uživatele Miguell - 74% PěstitelskáKarma uživatele Miguell - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 83

aladinxxx daval navod na vyrobu scrog site a ma to paradni, tusim ze to ma v jeho 15 kole

Old Post 26-12-2018 v 11:57 AM
Miguell je offline   Profil uživatele Miguell   Find more posts by Miguell   Foto galerie člena Miguell   Click here to Send Miguell a Private Message   Add Miguell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 84

Tu síť jsi tam měl nechat. Až se to začne bulat, pozdě něco dělat. Tam nezapichnes tyčku jak do kvetniku.
Rád vidim NFT. Můj nej system.
Držím palec

Pic...

... důležité je mít všechno krapet v píči, žádné očekávání - žádné zklamání

Old Post 26-12-2018 v 12:32 PM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 85

Ahoj ... Sít sem tam vrátil na další kolo ji udělám do dřevěného rámu a čtverečky v ní budu chtít maximálně 4x4cm ...
Roste to šíleně ale nerovnoměrně.. chtělo by to zapracovat víc na uniformitě...

příští kolo se to snad zlepší

Old Post 26-12-2018 v 14:35 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 86

Jo budu drzet kusnu, kdyz ti to tak vadi..Nevim proc, ale mel jsem za to ze jsi v tomhle threadu uz jedno kolo odjel. 🙈🤣
Posledni rada, na propleteni se mi osvedcila cerna plastova sit proti okusu kmenu zveri. Maji to v metrazi. Oka jak rikas a da se to prostrihat kde je potreba. Plast proto ze se da vydezinfikovat peroxidem v rozprasovaci a nevlhne, tudis nevyvola plisen v miste dotyku. Tim koncim 🤘

Old Post 26-12-2018 v 19:50 PM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 87

Dobrá rada nad zlato.
Jsem si nevšiml linchi, že jsi rozjel další kolo

Old Post 30-12-2018 v 16:04 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 88






To neni, vyplejtat to z toho pri sklizni je shit. Takle by to mohlo vypadat moje fotky z roku 2006 trochu punk. Ale on by prisel na to ze jedno tam uz krouti a druhy sotva dorostlo 😁 pak by jel svoji dzungli a sklidil pulku spodku. Nebudu se uz vyjadrovat. Poradil jsem jak prestat laborovat v nadrzi ksm prorostli koreny a moct odjet i na dovolenou. O tom ze nechat kazdou vetev je dost kontra. A o tom jak vyuzit slunce pri matkareni.. Nakonec ten scrog, urcite existuje i lepsi reseni. Ja si s vami kluci merit pindika nebudu. Chodim sem z nudy, neco si precist novyho dozvedet a treba doporucit. A jsem dost paraoidni na to ukazovat kazdej prd. Radsi si pokecam kdyztak pridam fotku. Tim bych ukoncil tuhle traparnu o tom ze jsem si spletl vlakno, ze nesleduju jen tohohle borce. Ted me muzete smazat z celyho vlakna.

Old Post 30-12-2018 v 21:48 PM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 89

začínáme 4tý týden 12/12
Ph 5,9-6,0
Ec 1,7
tento týden přidávám Xko takže jedu A M B X ... hnojím poidle tabulek / 2 protože hydro +20% protože led... Ec mě vychází docela nízký ale raději méně než více žejo

Spokojený jsem nadmíru voní to neuvěřitelně

Old Post 02-01-2019 v 12:39 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 90

PRosím o Promazání Threadu od Luise prosím prosím prosím prosím

Old Post 03-01-2019 v 16:11 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 91

LinChi dole na pod tim banerem je odkaz na Grower Team, tam najdes moda kterej ma zrovna tohle tema na starost a toho muzes pozadat.. to pro priste, uz nemusís uz by to melo byt zarizeny. Dekovat nemusis..mej se

Old Post 04-01-2019 v 03:30 AM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JetiX
Stálý Člen

Karma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 608  

Příspěvek č. 92

Chudák Luise....

Keď nemáš čo húliť, niesi to ty.

You'll see how tough i am... after i defeat the Golden thief bug...

Old Post 04-01-2019 v 04:59 AM
JetiX je offline   Profil uživatele JetiX   Find more posts by JetiX   Foto galerie člena JetiX   Click here to Send JetiX a Private Message   Add JetiX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 93

Ale jo, tak zasral jsem mu to tu a byl jsem docela neodbytnej a rekl jsem i par volovin no. Ale umysl byl dobrej 😁a spatne jsem myslim neporadil. Jen jsem nedal to, ze jsem mimo a melu sracky.. to se da rict jinak a treba do pm.. ale pohoda ja jsem splachovaci... poradnej bong to smazne 😁 a mod mu to tu procisti. Happy people😂

Old Post 04-01-2019 v 05:38 AM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 94

Na druhou stranu Luise uznal svoji chybu a to se cení.

Old Post 04-01-2019 v 07:43 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 95

v pohodě.. já taky občas píšu hovna..a měl bych se ti omluvit .. mě jde spíš o čistotu a přehlednost threadu .. chodím pak na svoje staré thready a čtu si co kde jak a proč a piluju chybičky a snažímse zlepšit svůj další pěst... není to nic proti osobě.. to s tou sítí beru na vědomí sám vím že ta gumosíť je k hovnu

Old Post 04-01-2019 v 18:07 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 96






Abych sem nahodil něco pozitivnějšího Tak přidám pár fotek jak se daří zahrádce


22 dní 12/12



Fotky fotím normálně a sem se nahrávají na šířku Tak si procvičíme krční svalstvo.. a odteď fotím vše našířku at je klid

Naposledy upravil LinChi 04-01-2019 v 18:24 PM

Old Post 04-01-2019 v 18:09 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6108170 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív