Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Black Sugar Rose // NFT // Vero 242W // JiDB
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 49

Tak doufejme ze to ted uz pofrci jak ma.

Old Post 05-12-2018 v 09:59 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 50



Ale jedou hezky... tak tejden a přepínat bych měl no ni ??

Old Post 06-12-2018 v 22:44 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 51

Krasa, ty si chrochtaj. Ja uz bych prepnul. Chci se zeptat, ty jim bublas ve vani? Taky jsi nemel k tomu cerpadlu takovou hadicku, ktera se strci do diry ze zadu cerpadla a provzdusnuje. Ja to videl v original navodu, ale taky jsem to tam nemel.

Old Post 06-12-2018 v 23:14 PM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 52

Pro prcky v NFT počátečný EC - 0,8 minimum, 1,0 ideál, když jedu prcky od Bárta, tak dávám hned od začátku 1.6 EC, protože jsou na to zvyklý a je to paráda.

Ty počátečný nedostatky a problémy jsi měl díky těm hnojivům JIDB (mají v sobě hrozné málo mikroprvků), jelikož ty hnojiva slévá nějaký týpek v garáži ... Ne sranda, vím, že někteří si to chválí, ale nejsou to kvalitní hnojiva a do hydra s tím, to je za trest, samé problémy. Příště zkus koupit k tomu Calgreen od Metrop, to ti vyřeší problém, nebo Dutch Formula 3 (micro) a nebo nejlíp, přejít na jiné hnojky do hydra co to mají vymakaný (Canna,Metrop, Advanced Nutrients) .

Tu desku přelep pořádně, ať ti nesvítí do vody, jinak bude problém na cestě.

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 06-12-2018 v 23:16 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 53

Jj General Hydroponics. Byli vyvinuty pro NASA to uz o necem svedci jejich 3 slozky. Nebo Advanced Hydroponic. To stejny. Opravdu staci zakladni tri slozky.

Ja nahradil ten vrsek cernobilym igelitem. Stoji par kacek a vyriznu si diru kde potrebuju. Jenom takovej kriz, terej pak i prekreje kostku.

Old Post 06-12-2018 v 23:26 PM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 54

Asi nejlepší řešení je origo kryt od NFT (jako tepelná izolace) + to potáhnout právě to černobílou folii, bílou stranou navrch, aby odrážela světlo/telo.

Uplně nejlepší řešení je koupit Chiller do nádrže samozřejmě

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 06-12-2018 v 23:30 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krteček1
Stálý Člen

Karma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 55

GHE koupilo Mosanto a to taky o necem svedci :-). Mam otazku, je dobre, ze jsou ty kytky cele mokre?

Ať už máš celopéro, hátéčko, nebo žiletku, všude se musí makat... A to nemluvim o fetbajku!

DP Think different, hydro, porovnání světel Mars hydro vs moje DIY Vero 29

Old Post 06-12-2018 v 23:31 PM
Krteček1 je offline   Profil uživatele Krteček1   Find more posts by Krteček1   Foto galerie člena Krteček1   Click here to Send Krteček1 a Private Message   Add Krteček1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 56

citace:
Původní příspěvek od Krteček1
GHE koupilo Mosanto a to taky o necem svedci :-). Mam otazku, je dobre, ze jsou ty kytky cele mokre?


Za světla to určitě dobré není

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 06-12-2018 v 23:34 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 57

Mosanto ty kurny co prodavaji geneticky modifikovany semena, ktery uz nevzklici? To podporuju dobry hajzly tedy 🙊

V rustu jo. I kdyz asi tolik nezerou tim ze nemaj odpar. No mozna by nemusely byt az tak mokry.

Mel jsem to jak rikas prelepeny igrlitem a spatne se to mylo.

On ma teplotu spis nizsi co jsem kouksl 18 je uz na hrane.

Old Post 06-12-2018 v 23:36 PM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 58



Mokre jsou za světla zhruba na deset minut než oschnou jednou či dvakrát tejdně je stříkám cannacure jidb sem dostal darem od jednoho kolegy odjel sem s nima i hlínu a nevidím problemy... . další kola v hydru užjedu s Jidb a sem spokojeny.. kdybych měšl správný PH na začátku vypadaj mnohem líp Přidávám Jim z An Akorát Woodoo Juice s tím mám dobrou zkušenost co se týče prvních dvou týdnu na zakořenění .. ..... AN mě příjdou strašně na prachy.. a davkovaní na netu maj přehnaný nedá se podle toho vubecv ject... Ec sem měl podle an tabulky v závratných horách .. takže čísla okolo 3-4 což mi příjde strašně přesolený


Mam starši verzi čerpadla takže bez hadičky ale strejda linč si koupil vzduchovaci čerpadlo a kámen a bublám jim kyslik do vody .. mam tam dokonce ještě druhé čerpadýlko co honí vodu dole v nádrži aby voda nestáala a když mícham roztok upravuji ec a ph tak jen vypni čerpik ke kořenům a pohodlná práce

příštích pár dní bude zlomových .. nainstaluje se síť a pracové filtry na přítah a pak už vesele přepínáme


možná nebude na škodu zvážit ještě nějakej kompatibilní CALMAG prej pod ledkama víc žerou tyhle dva druhy žrádýlka

Naposledy upravil LinChi 07-12-2018 v 08:25 AM

Old Post 07-12-2018 v 08:04 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 59

No, to uz je jina Krasne uz vypadaj.
Cumim na to ...jak rychle mineralama v hydru kyti reaguji na zmeny na rozdil od organice v hline. Parada !!!

Old Post 07-12-2018 v 09:08 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krteček1
Stálý Člen

Karma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 60

Ty hnojiva mě už štvou, je to hrozně drahé.

Pročítal jsem zahraniční fóra a zjistil, že suroviny pro ta hnojiva vyrábí jen několik málo firem. Od těch to všichni kupují a míchají s vodou, žádný z výrobců si svoje suroviny nevyrábí sám.

Kdyby to takhle draze hnojili velkopěstitelé, tak dávno zkrachují. Takže to musí jít i jinak a výrazně levněji.

Cestou budou hnojiva v prášku. Na RIU doporučovali "Jacks 321" a ještě další, už si je všechny nepamatuji, v některém z dalších kol to zkusím. Pokud nebude úroda výrazně horší, není co řešit cena je pod 10% těch klasických. Chtěl jsem zkusit i tyto JIDB, ale když vidím jak to s tím neroste...

Udělalo by mi radost kdybychom se na tyhle příživníky vykašlali :-). Nevýhoda - potřebuješ váhu na vážení v řádech gramů, což ale většina growerů jistě doma má :-)

Ať to roste!

P.S.: názor týpka co to již nějaký čas pěstuje pod LED ve větším.

https://youtu.be/KUoTFGXfb60

Ať už máš celopéro, hátéčko, nebo žiletku, všude se musí makat... A to nemluvim o fetbajku!

DP Think different, hydro, porovnání světel Mars hydro vs moje DIY Vero 29

Naposledy upravil Krteček1 07-12-2018 v 10:04 AM

Old Post 07-12-2018 v 09:23 AM
Krteček1 je offline   Profil uživatele Krteček1   Find more posts by Krteček1   Foto galerie člena Krteček1   Click here to Send Krteček1 a Private Message   Add Krteček1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Easy Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Easy Grow - 90% PěstitelskáKarma uživatele Easy Grow - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 129 

Příspěvek č. 61

JIDB jedou parádně nevím co furt někdo má ...od startu na řezy ec 1,3 v Coco v nft 0.7-8 a finále Coco 2,1 nft 1,6 ph od startu 6.1 Coco nft 6,0 a postupně v květu klesat na 5,8 Coco nft 5,5 a flush tak jak ti dojíždí model žejo...určitě býva častější problém u ledek kvůli Mg a Fe plus mikroprvky tak si kup enzymi od jiného výrobce a k větu cca v druhém týdnu přidej k JiDB enzymi . Nejsou tak drahé až na X bez kterého se dá ale taky vklidu dojet . Až se daří

Old Post 07-12-2018 v 11:51 AM
Easy Grow je offline   Profil uživatele Easy Grow   Find more posts by Easy Grow   Foto galerie člena Easy Grow   Click here to Send Easy Grow a Private Message   Add Easy Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 62

Kazdej ma svy kone 😁 ja JIDB neznam.. Ale co jsem chtel, vy pouzivate v nft enzymy? Ja vubec. Vsemu bio se radsi vyhejbam. Jen korenak na napusteni kostek a taky nevim jestli to je potreba uplne. Zadnou rutiku to nedela, tak to tak delam, mozna peroxid by byl lepsi.

Old Post 07-12-2018 v 12:23 PM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 63

Já jsem Ss Jidb spokojenej.. enzymy jsem nikdy nelil .. X-ko koupím chci to s tím zkusit v hydru.. v hlíně to bylo parádní nevidím problem jen bych se zeptal kdo mi doporučí jakej Cal Mag ? aby to s jidb nedělalo bordel... zezačátku jsem lil ob den ještě oxyplus.. docela myslím taky fajn pro kořínky.. jinak kořeny krásne silné zdravé bíle a hodně.. !

jak říkam na dva tejdny nazačátek jim leju woodooo Juice od AN
momenátlně mám ec 1,1 (-0,4 je vstupní Ec Vody takže vlastně 0,7 z hnojiv )
ph držím stable na 5,9-6,0

teploty uvnitř už pomaličku rostou už jim tolik nevěrtrám takže

Den 25-26
noc 21-23
voda ve dne max 22 ( víc mi to zatím nikdy nezměřilo což sem rád )
v noci má kolem 20 ti

nějaký chiller bych ale časem pořídil chtěl bych hydrovat na balkoně..
mam na balkoně natahnutou zásuvku a je zasklenej a jsem uplně nahoře v osmym patře okno na jih takže slunko od rána do večera... akorát Out sem nikdy nejel tak nějakou radu pak jak to jet na balkoně

Old Post 07-12-2018 v 13:35 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 64

Pro me spanelska vesnice ty hnojky co chrlis 😁 Jede to fajne ne, mozna u toho Ph bych nebyl tak striktni, ale ja jsem lajdak. A jestli tam nemusis zbytecne lejt kvanta pufru, tak to me vubec neres.

K tomu hydru ns balkone. Ja si udelal takovej stalebezici drip s kokosem, ale mam to pro matku a za oknem. Na out to jeste neni vyzkouseny a bojim se co hnojky a koreny na tu teplotu. Sle myslim ze drip a kokos muze byt jedina cesta, vsechno ostatni schnije. Pridam fotky v druhym prispevku

Old Post 07-12-2018 v 17:50 PM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1909240 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív