Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » předčasná sklizeň
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Miguell
Stálý Člen

Karma uživatele Miguell - 74% PěstitelskáKarma uživatele Miguell - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 65  

předčasná sklizeň Příspěvek č. 1

Ahoj groweři potřeboval bych poradit. Byl jsem teď týden na dovolené a během té doby mě palice chytli celkem dost plísně. vesměs jen vrcholovky ale asi 1/4 všech kytek. Něco jsem vystříhal, některé museli jít celé pryč ale kytky fůrt nejsou dost zralé ikdyž už měly být.
Jsou 63/12.. strain měl být hotový 60/12.
Přitom všechny boční větve už mají pestíky hnědé tak půl na půl ale vrchlovoky jsou fůrt bílé.
Myslíte že je lepší to sklidit než to splesnivý vše nebo to mám risknout a počkat.

Old Post 21-07-2019 v 19:32 PM
Miguell je offline   Profil uživatele Miguell   Find more posts by Miguell   Foto galerie člena Miguell   Click here to Send Miguell a Private Message   Add Miguell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skoroduchodce
Stálý Člen

Karma uživatele skoroduchodce - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 2

pokud dokazes odstranit nebo eliminovat nadmernou vlhkost , ktera byla pricinou plisne, tak bych to riskl. pokud ne , tak bych to sklidil.

Demokracie je pěkná věc,ale jeden osvícený monarcha by byl požehnáním.

Old Post 21-07-2019 v 21:19 PM
skoroduchodce je offline   Profil uživatele skoroduchodce   Find more posts by skoroduchodce   Foto galerie člena skoroduchodce   Click here to Send skoroduchodce a Private Message   Add skoroduchodce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 3

Ahoj, roky stejné furt dokola. Jakmile to v rostlině je, už se toho blbě zbavuje. Existuje mnoho postřiků i bio, které mají krátkou ochranou lhůtu, ale ruku na srdce, nikdy nevíš co v tom je za svinstva a když to pak člověk kouří měl by o tom přemýšlet.
Já jsem toho názoru, že dokud to jsou jen malé ložiska, tak odstranit napadené palice a kytku denně sledovat. Pokud je už napadená více a žere to celé palice, tak ihned sklidit ať z toho alespoň něco máš.

Thomas V.

Old Post 22-07-2019 v 11:46 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pineapple
Stálý Člen

Karma uživatele pineapple - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 4

Dobre diky uz jsem to sekl 😊

Old Post 23-07-2019 v 12:27 PM
pineapple je offline   Profil uživatele pineapple   Find more posts by pineapple   Foto galerie člena pineapple   Click here to Send pineapple a Private Message   Add pineapple to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-01-2018 - První sklizeň - 7 odpovědí
01-07-2016 - Malá sklizeň - 3 odpovědí
22-05-2006 - Předčasná zralost - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4998170 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív