Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Správné zapojení LEDky. Help
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
001Nokia
Stálý Člen

Karma uživatele 001Nokia - 85% PěstitelskáKarma uživatele 001Nokia - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 42  

Dotaz Správné zapojení LEDky. Help Příspěvek č. 1


Ahoj všem,

Mám problém, se zapojením Ledky, předtím fungovala vpohodě, ale když jsem ji ted dostal zpět, nemohu ji sprvoznit a jak podle fotek uvidítě, je to docela masakr.

Nejsem elektrikář, takže vubec netušim jak mají být zapojené dráty.
Ale pod tou cernou krytkou, by kabely zapojeny správné, protože to dlouho dobu fungovalo a dovnitř jsem se podíval až vcčera, jestli se tam neutrhnul nejaky kabel, ale vše se zdá OK.

Všechyn obázky zde!
https://imgur.com/a/KdHbRQJ

Prosím o každou radu, jinak už jsem to takhle dostal, neni to originalní zapojení od výrobce.

Old Post 03-08-2019 v 12:44 PM
001Nokia je offline   Profil uživatele 001Nokia   Find more posts by 001Nokia   Foto galerie člena 001Nokia   Click here to Send 001Nokia a Private Message   Add 001Nokia to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiteFrost
Stálý Člen

Karma uživatele WhiteFrost - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 2

Stačí otočit fáze,zapojit do zásuvky a je K.O něudělal si to náhodou?
Edit:Bože ted na to koukám...
ten kdo dělal tu kabeláž by se měl rovnou zahrabat...

Old Post 03-08-2019 v 19:48 PM
WhiteFrost je offline   Profil uživatele WhiteFrost   Find more posts by WhiteFrost   Foto galerie člena WhiteFrost   Click here to Send WhiteFrost a Private Message   Add WhiteFrost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
akaisan
Stálý Člen

Karma uživatele akaisan - 45% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 3

od zdroja ti chyba N kabel a izolacia L kabla vyzera roztavena ,pre tvoju bezpecnost by som to uz nikdy nepouzival

Oni Seed Co. Tropicanna Cookies F2
4x Citizen CLU048 1212 3500K CRI90 120W
4x Samsung H-inFlux L09 3000K CRI80 200W
40x Osram Oslon SSL 80 660nm 25W
"Mainlining" pokus Cali Connection Seeds - Alien OG

Old Post 03-08-2019 v 21:09 PM
akaisan je offline   Profil uživatele akaisan   Find more posts by akaisan   Foto galerie člena akaisan   Click here to Send akaisan a Private Message   Add akaisan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-06-2009 - Sodík - zapojení - help - 5 odpovědí
19-12-2005 - zapojeni please help! - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4386080 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív