Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Výnosy a rekordy, aneb jak se daří.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
V jakych cislech se pohybujete nejcasteji, tedy stabilne?
<0,4g/W
0,4-0,8g/W
0,8-1,2g/W
1,2-1,6g/W
1,6-2,0g/W
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Mr.Dalby
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 82  

Obecné Výnosy a rekordy, aneb jak se daří. Příspěvek č. 1






Zdar chlapi, carlos mi doporucil zalozit novy tema. Tak jsem se rozhodnul pro zajimavou anketu. Muzete sem hodit info o svym nejlepsim pocinu co se vam povedl a treba nejakej strohej popis? Fotky muzou bejt i z jinyho kola, pac ono malokdo foti vsechno a dopredu to clovek taky nevi.

Me se nejvic povedlo kolo s Criticalem+, 25ks pod 2x 600W. Bylo to 1,75g/W. To je uplnej rekord.
Fotky co jsem dam jsou z kola kde byl vysledek 1,13g/W. To byl Moby Dick, taky 25ks. Jiny fokty nemam a novy delat bohuzel nebudu. Je to z roku 2012. Takze jeste nic moc, navic s rucnim zalejvanim.

Dopredu dekuju vsem, co se rozhodnou podelit se o svoje uspechy, at uz jakykoliv.

Zdraví Mr.Dalby

Naposledy upravil Mr.Dalby 20-01-2019 v 21:40 PM

Old Post 20-01-2019 v 21:27 PM
Mr.Dalby je offline   Profil uživatele Mr.Dalby   Find more posts by Mr.Dalby   Foto galerie člena Mr.Dalby   Click here to Send Mr.Dalby a Private Message   Add Mr.Dalby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 2

Ja delam 0,9-1G/W . Z 8 ks kytek.
Mam 240w panel + jedu organiku coz je tim velmi ovlivnena vyteznost.

EDIT:
Efektivitu vyteznosti ovlivnuje spousta faktoru .
Mineralni hnojiva+vyssi watazi 400w a vic , se pomer G/W samozrejme zvyssuje a dosahuje mnohem snaze. ( samozrejme + zkusenosti )

Nejvyssi sance je v hydru , mineraly 600-1000w.
S ledkama je snazsi dosahnout vyssi vyteznosti nez s HPS.

Zalezi hodne taky na genetice , napr. Big Bud XXL patri mezi nejvyssi vynosy.

A se smutnicema je to naopak tezsi dosahnout

Naposledy upravil Madical-Strains 20-01-2019 v 22:46 PM

Old Post 20-01-2019 v 21:49 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 3

Inak za mňa toto naháňanie za g/w je k ničomu. Som skôr limitovaný priestorom, takže pre mňa je skôr smerodajné g/m2.
Ďalšia vec je výber genetiky- nikdy som nešiel cielene za odrodami s vysokým výnosom, práve naopak väčšinou sú genetiky ktoré zvolím priemer alebo podpriemer, čo sa týka výnosu- práve také genetiky však kúpite niekde veľmi ťažko, každý kto ide na kšeft hľadá práve tie najvýnosnejšie.

Napriek tomu som už dávnejšie prestal svoje výsledky vážiť, nejako ma to nezaujíma. Zaujíma ma aby som mal čo to pre seba, mám to na lekárske účely - proti nechutenstvu/proti bolesti a ešte proti nespavosti. Keby som mal namiesto toho brať lieky, tak musím mať minimálne 4 rôzne sračky, ktoré mi ničia telo úplne iným, ďaleko drastickejším spôsobom.

// btw ďalšia vec je metodika výpočtu- hádky ktoré tu vznikajú ohľadom výnosu a jeho reálnosti sú práve kvôli rozličným metodikám- tzn. či g/w berete ako index výkonu alebo spotreby- tzn či delíte počet gramov výkonom svetla alebo počet gramov delíte množstvom “spálenej” elektriky (v druhom prípade záleží aj od dĺžky celého kola)

Old Post 21-01-2019 v 04:28 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od DrGrinspoon

výber genetiky- práve také genetiky však kúpite niekde veľmi ťažko, každý kto ide na kšeft hľadá práve tie najvýnosnejšie.

Zaujíma ma aby som mal čo to pre seba, mám to na lekárske účely - proti nechutenstvu/proti bolesti a ešte proti nespavosti.

hádky ktoré tu vznikajú ohľadom výnosu a jeho reálnosti sú práve kvôli rozličným metodikám- tzn. či g/w berete ako index výkonu alebo spotreby- tzn či delíte počet gramov výkonom svetla alebo počet gramov delíte množstvom “spálenej” elektriky (v druhom prípade záleží aj od dĺžky celého kola)


Tohle se jevi jako Total Off Topic ale presne i tohle je treba zminit..
Presne moje slova , premyslel jsem jesli neco podobneho sem napsat ale nakonec jsem od toho upustil.

Napr. us genetiky jsou vseobecne o kvalte nez o vynosu.

Komu se nepodari udelat 1g /w tak se nemusi a nema za co stydet.

Old Post 21-01-2019 v 06:53 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Dalby
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 5

Ja myslim ze nikdo nema zac se stydet. Je prece jedno jestli se snazis nebo ne. Tohle neni olympiada. Ja se ptal na zkusenosti. Je jedno jestli ti o vynos jde. I tak budes mit standard i svuj rekord. A ve vlaknu se neptam na g/m2 ani g/kWh. Je to jen ilustrativni, nebudeme chodit do hloubky.

Zdraví Mr.Dalby

Old Post 21-01-2019 v 07:18 AM
Mr.Dalby je offline   Profil uživatele Mr.Dalby   Find more posts by Mr.Dalby   Foto galerie člena Mr.Dalby   Click here to Send Mr.Dalby a Private Message   Add Mr.Dalby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 6

Co sem videl tak na zahr. us, can. forech se tez vedou uplne stejny diskuze a honby za G/W a vic.
Vzpominam si na jeden zajimavy prispevek , co tam nekdo napsal .
Tim nechci nikoho urazit !
Jen ze ten prispevek ma neco do sebe a jde spise o pointu .

Podotykam ze je to "zkopirovano" s nejakeho fora , nejakeho growera a prispevek jsem nepsal ja, doplnil jsem jen ten edit , pro upresneni.


1.-Gramy honi predevsim tzv. "maseri" s vysokym egem , dealeri a komercni pestitele.

2.-Ti , co nikdy nedosahnou ani G/W , tak se ospravedlnuji slovy....
Me ale nezalezi na vynosu ale predevsim na kvatite !

3.-Dalsi skupina jsou ti kterym opravdu jde predevsim jen a jen o tu kvalitu nez o vynos.

Ale ruku na srdce , kdo by snad nechtel z te posledni skupiny mit ke kvalite , jeste jako Bonus i solidni vynos ?

EDIT:

Autor prispevku tim chtel rict ze uplne vsem jde o vynos.
Vynos je akorat az na druhem miste za kvalitou.

Je to stejny jako pestitel Bio-rajcat co si je pestuje pro sebe , jde mu predevsim o kvalitu ale vynos chce prirozene taky. Kdyby NE... tak by to bylo jaksi proti logice.

Naposledy upravil Madical-Strains 21-01-2019 v 10:01 AM

Old Post 21-01-2019 v 08:12 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Dalby
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 7

Skatulkovani a predsudky. Nic vic.

Nepremerujte si tady pera. Jen piste zkusenosti a nic vic. A nezaponemnte na fotky, je to prece v galerii!

Zdraví Mr.Dalby

Old Post 21-01-2019 v 10:14 AM
Mr.Dalby je offline   Profil uživatele Mr.Dalby   Find more posts by Mr.Dalby   Foto galerie člena Mr.Dalby   Click here to Send Mr.Dalby a Private Message   Add Mr.Dalby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 8

Kdybych si pamatoval kde sem ten prispevek videl , nebo kdybych ho opet nasel tak bych ho sem byval prekopiroval v aglictine a popripade vlozil i odkaz aby bylo tem co ten prispevek nepochopili jasne ze jsem sem ten prispevek nevlkadal abych jim slapnul na kuri oko , nebo ho soudil ....ale slo pouze o tu pointu.
Ze ten kdo tvrdi ze mu nejde o vynos tak to neni tak uplne vzdycky.

Edit
Anonymni negativni karmy za ten prispevek uz litaj Posluzte si

A s nejvetsi pravdepodobnosti ji posila ten z te prvni skupiny , ten kdo to spatne pochopil a koho se to dotklo.
Takze Admini krasne uvidi kdo dal negativni anonymni karmu a do jake skupiny mohu tedy dotycneho zaradit. Sam na sebe nalepil nalepku , sam sebe oznacil .

Naposledy upravil Madical-Strains 21-01-2019 v 13:44 PM

Old Post 21-01-2019 v 10:53 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 9

1. Každému jde o výnos a kdo tvrdí že ne, je lhář.
Protože právě výnos a tedy výsledná efektivita je na zhodnocení co se nám povedlo/nepovedlo a kde co změnit, kde přidat a co už je třebas zbytečnost.
2. Takové to g/w je celkem zavádějící jednotka.
S každým strainem to prostě nejde stejně.
A vesměs hodně výnosný phena nebývají nic moc na košt.
3. Když jsem labužník, vyberu phenotip zaměřený na kvalitu ne na výnos, ten pro mě nebude důležitý, ale stále platí bod 1.

... důležité je mít všechno krapet v píči, žádné očekávání - žádné zklamání

Old Post 21-01-2019 v 12:13 PM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 10


S jedním phenotipem Jacka jsem až na popáté v NFT dosáhl pod šestikoulí výnosu 1,3 a ždibek.
( Jedna z mála dochovaných fotek, pohled na celou plochu jsem zatím nenašel. Po obnově dat z HDD se to najebalo vše dokupy a najisto bych netrefil co k sobě patří )
A to ne z důvodu, že bych toho potřeboval víc, ale prostě snaha dosáhnout mety, kam až to půjde, když si člověk zbilancuje, že je pořád co zlepšovat.
A co jiného nám to pak řekne? Jak poznáme ten progres? No samozřejmě lepším výsledkem

... důležité je mít všechno krapet v píči, žádné očekávání - žádné zklamání

Old Post 21-01-2019 v 12:27 PM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Dalby
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 11

Mico to je fotka z lahudek tam u vas? Moc pekny salamy. Diky za prispevek. Souhlasim s tebou, ze s kazdym strainem to nejde, ale zase rikat ze me to vubec nezajima, to mi prijde od nekterejch lidi tady trochu alibisticky.

Zdraví Mr.Dalby

Old Post 21-01-2019 v 14:51 PM
Mr.Dalby je offline   Profil uživatele Mr.Dalby   Find more posts by Mr.Dalby   Foto galerie člena Mr.Dalby   Click here to Send Mr.Dalby a Private Message   Add Mr.Dalby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 12


ahoj zdravím moje nejpovedenější kolo co se týče G/W bylo na Biocanna hojivech v biobizz light mixu Model jsem jel Chocolope od jednoho kvalitního matkaře
Měl jsem jen 3 kytky v 11l květináčích a jednu menší v 6,5 l květníku jak je vidětna fotce...
Salámy jak bandasky od minerálky mam v threadu třetí kolo indoor ( dole v podpisu )
přikládám foto

304G pod 242Watt

Old Post 21-01-2019 v 16:33 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 13


citace:
Původní příspěvek od mico
A vesměs hodně výnosný phena nebývají nic moc na košt.
3. Když jsem labužník, vyberu phenotip zaměřený na kvalitu ne na výnos, ten pro mě nebude důležitý, ale stále platí bod 1.


AMEN!


kdyz sme u toho nejvic se mi povedlo 1,38 i s tema nejmensima spodkama, ikdyz vetsinou je holim. Nejmin s automatama 0,5GpW, nepocital sem moc s tim jak velky budou, urcite by slo mnohem vic, svitil sem do napul prazdnyho stanu.

Asi tech 1,38 ale byla stastna souhra okolnosti, vetsinou sem +/- 0,9GpW.

Ono taky furt zkousim neco jinyho, jak uz strain tak techniku, ruzny kultivacni techniky. Porad hledam co mi bude sedet nejvic. Furt premejslim i nad hydrem nebo coco drip...

Jak uz ale nekdo zminil dulezitej by mel bejt i GE index... tzn. vynos k propaleny energii, nikoliv wattazi lampy. Tam ale v hline nemam sanci dosahovat cisel jako napr. v hydru ikdybych se posral, takze to moc nepocitam a spokojim se s jednoduchym srovnanim G/W.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 21-01-2019 v 17:53 PM

Old Post 21-01-2019 v 17:27 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 14

Pokud změnu, doporučím Drip v RW rohožích. Po NFT můj nejoblíbenější systém.
Od 60ti litrů výš už byl pro mě NFT systém dost nepohodlný. Poctivé výměny roztoku na hlavu, navíc uhlídat teplotu roztoku v létě další bomba.
Raději průběžně namíchávám tolik co kytky spotřebují za cca den a půl.
Co se týče efektivity je ten Drip hodně na výši.

... důležité je mít všechno krapet v píči, žádné očekávání - žádné zklamání

Old Post 21-01-2019 v 18:05 PM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kozák
Nový Člen

Karma uživatele Kozák - 9% PěstitelskáKarma uživatele Kozák - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 15

Fotku nemám, koště si jistě dokáže představit každý sám, ale rád se podělí o svoji první zkušenost.
Byla to kytka za oknem, random semeno, bez jakéhokoliv hnojení, úprav (zastřihování atp.), v hlíně ze zahrady a světlo měla jen sluneční.
Napříč tomu vyrostla a já se mohl radovat asi z metrové kytky, která na sobě nesla asi 6g. Palice byli velmi vzdušné, a i na její podmínky v celku pocukrovane. Ovšem nehnojení si vybralo daň na chuti a účinku, bylo to totálně nechutné. Není se čemu divit, ale to byl můj první indoor a ještě bez jakýchkoli znalostí, takže se divím že vůbec vyrostla bez větších problémů.

Naložil jsem to do Alpy a bylo z toho fajn mazadlo na všechny bolestivé neduhy.

Snad to někoho alespoň pobaví při čtení.

Old Post 21-01-2019 v 18:16 PM
Kozák je offline   Profil uživatele Kozák   Find more posts by Kozák   Foto galerie člena Kozák   Click here to Send Kozák a Private Message   Add Kozák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Dalby
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 16

Jo Kozaku, pobavilo nesmirne. Akorat sis to trochu popletl, nebyl to indoor ale outwindow. Ale copak by se mohl nekdo zlobit?

Vsem dekuju za paradni prispevky a preju at to maka dal tak skvele!

Jeste bych rad dodal, ze souhlasim s crazybenem, ze GE index ma vyssi vyznam. Ale nechtel jsem to komplikovat. Protoze ne kazdej ma naladu to dopocitavat. Ja se k tomu nedostal nikdy.

Zdraví Mr.Dalby

Old Post 21-01-2019 v 18:48 PM
Mr.Dalby je offline   Profil uživatele Mr.Dalby   Find more posts by Mr.Dalby   Foto galerie člena Mr.Dalby   Click here to Send Mr.Dalby a Private Message   Add Mr.Dalby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5360980 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív