Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Automaty
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
kubassi
Stálý Člen

Karma uživatele kubassi - 83% PěstitelskáKarma uživatele kubassi - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 103  

Automaty Příspěvek č. 1



Zdravím,
tak tu mám další:

1x Bloody Skunk Auto
1x BlackJack Auto
1x Magnum Auto


1x White Widow (na cestě)


Světlo: 125w CFL (růst)
300w LED (květ)

Květináče: 4x 11l
Hlína Plagron

Hnojiva: Plagron Bio Supermix (smíchaný se substrátem)
Slepičinec (růst)
BioBizz (růst)
Plagron Terra Grow (růst)
Hnojiva střídám..

Plagron Terra Bloom (květ)
Další přibudou, ale zatím vybírám na květ..

Old Post 16-06-2019 v 23:02 PM
kubassi je offline   Profil uživatele kubassi   Find more posts by kubassi   Foto galerie člena kubassi   Click here to Send kubassi a Private Message   Add kubassi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stan43
Stálý Člen

Karma uživatele Stan43 - 57% PěstitelskáKarma uživatele Stan43 - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 2

Ahoj
Zaujímavá voľba genetik, som zvedavý na ten Magnum hlavne Inak tu zem máš predhnojenu, tak opatrne a hnojivami aby si ich nespalil A stihol flushnut

Držím palce!

If you can smoke weed and think smart, you have big chance to be successfull.

Old Post 17-06-2019 v 07:56 AM
Stan43 je offline   Profil uživatele Stan43   Find more posts by Stan43   Foto galerie člena Stan43   Click here to Send Stan43 a Private Message   Add Stan43 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 3

Ahoj. Je naprostá blbost takto střídat hnojky a ještě k tomu organický s minerálníma. Naprosto postačí terra grow + bloom. Jinak nenapsal si co máš za ten substrát od plagronu, což je taky podstatné pro hnojení. Takto malé rostlinky nemá ještě vůbec smysl hnojit. Mysli na to, že o hnojivech to není a pokud člověk jede ze semene tak se nelze držet tabulek, které jsou dělány pro klony. Ty momentálně nejsi ještě ani ve fázi čerstvých klonů.
Ať se daří. Měj se

Thomas V.

Old Post 17-06-2019 v 09:54 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubassi
Stálý Člen

Karma uživatele kubassi - 83% PěstitelskáKarma uživatele kubassi - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Váchy 55
Ahoj. Je naprostá blbost takto střídat hnojky a ještě k tomu organický s minerálníma. Naprosto postačí terra grow + bloom. Jinak nenapsal si co máš za ten substrát od plagronu, což je taky podstatné pro hnojení. Takto malé rostlinky nemá ještě vůbec smysl hnojit. Mysli na to, že o hnojivech to není a pokud člověk jede ze semene tak se nelze držet tabulek, které jsou dělány pro klony. Ty momentálně nejsi ještě ani ve fázi čerstvých klonů.
Ať se daří. Měj se


Je to takový test.. znamej to děla a dobrý.. proste cca jednou týdne budu zalévat pokaždé něčím jiným.. snad vás překvapí, co zvolím na květ

Old Post 17-06-2019 v 15:43 PM
kubassi je offline   Profil uživatele kubassi   Find more posts by kubassi   Foto galerie člena kubassi   Click here to Send kubassi a Private Message   Add kubassi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 5

Jde o to, že když budeš zalévat biobizzem grow, což je organické hnojivo, které samo okyseluje vodu (snižuje pH) a zapříčiní nezbytný vývoj mikroorganismů v substrátu a pak tam naliješ plagron terra, tak nejen, že pH bude jiné, ale zabiješ ty prospěšný mikroorganismy, které sis tam vytvořil tim biobizzem. Podle mě to známýmu funguje jen z toho důvodu, že půda je blbuvzdorná a kytka si s tim určitym výkyvem pH poradí.
Přeber si to jak chceš, ale každej zkušenej grower ti řekne, že je to blbost.
Můj názor je ten, že s kvalitní hlínou, obyčejným výluhem z kopřiv a květovým hnojivem si holky budou chrochtat mnohem víc než když budeš vymýšlet takéto blbiny :-D
PS: Takovej blbej příklad, ale podobá se to... Vem si když jdeš pít na nějakou akci. Ty budeš pít celej večer jeden druh alkoholu a tvůj kamarád to bude míchat. Druhej den budete samozřejmě oba žít, ale co bude v tobě za procesy a co v tvém kámošovi? :-D
No nic ať se daří měj se

Thomas V.

Old Post 18-06-2019 v 13:58 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubassi
Stálý Člen

Karma uživatele kubassi - 83% PěstitelskáKarma uživatele kubassi - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 103  

18.6. Příspěvek č. 6





Nepopsanej je akorát Magnum.. zítra zásadim White widow

Old Post 18-06-2019 v 20:34 PM
kubassi je offline   Profil uživatele kubassi   Find more posts by kubassi   Foto galerie člena kubassi   Click here to Send kubassi a Private Message   Add kubassi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubassi
Stálý Člen

Karma uživatele kubassi - 83% PěstitelskáKarma uživatele kubassi - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 7

Trošku jsem přemýšlel a nakonec ty hnojiva nebudu míchat.. nechám jen hnojivo od Plagronu.. jo a někdo se ptal na konkrétní hlínu což je plagron growmix..

Taky jsem dnes koupil ventilátor 19w na až 100 metrů krychlových.. asi si umíte představit co to dělá v tom malým homeboxu.. je tam už od dneška..

Old Post 23-06-2019 v 21:28 PM
kubassi je offline   Profil uživatele kubassi   Find more posts by kubassi   Foto galerie člena kubassi   Click here to Send kubassi a Private Message   Add kubassi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubassi
Stálý Člen

Karma uživatele kubassi - 83% PěstitelskáKarma uživatele kubassi - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 103  

27.6. Příspěvek č. 8


Mate tam vlhkost i teplotu na fotce

Old Post 27-06-2019 v 19:28 PM
kubassi je offline   Profil uživatele kubassi   Find more posts by kubassi   Foto galerie člena kubassi   Click here to Send kubassi a Private Message   Add kubassi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubassi
Stálý Člen

Karma uživatele kubassi - 83% PěstitelskáKarma uživatele kubassi - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 103  

1.7. Příspěvek č. 9


Holkam se daří mám novinku.. změna.. hodím tam 400hps ať je sranda na kvet

Old Post 02-07-2019 v 00:20 AM
kubassi je offline   Profil uživatele kubassi   Find more posts by kubassi   Foto galerie člena kubassi   Click here to Send kubassi a Private Message   Add kubassi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon8791313
Stálý Člen

Karma uživatele anon8791313 - 87% PěstitelskáKarma uživatele anon8791313 - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 10

Delas dobre, ze nemichas hnojky. Ja to na rustu u predchoziho kola delal (vse canna a pouze korenak od biobizzu) a dosti mi litalo ph. Ne ze by se to nedalo ukocirovat, ale zbytecne bys musel kytky prolivat. U hliny bys brzo kytky prelil...

Old Post 02-07-2019 v 01:27 AM
anon8791313 je offline   Profil uživatele anon8791313   Find more posts by anon8791313   Foto galerie člena anon8791313   Click here to Send anon8791313 a Private Message   Add anon8791313 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubassi
Stálý Člen

Karma uživatele kubassi - 83% PěstitelskáKarma uživatele kubassi - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 103  

7.7. Příspěvek č. 11



Teď jsem tam hodil 300w LED

Old Post 07-07-2019 v 21:57 PM
kubassi je offline   Profil uživatele kubassi   Find more posts by kubassi   Foto galerie člena kubassi   Click here to Send kubassi a Private Message   Add kubassi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
akaisan
Stálý Člen

Karma uživatele akaisan - 45% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 12


len pre upresnenie Vipar Spectra V300 nema 300W, 300 by malo znamenat ze "nahradi" 300W HPS ,ale pravda je taka ze sa vyrovna max 250W HPS

Oni Seed Co. Tropicanna Cookies F2
4x Citizen CLU048 1212 3500K CRI90 120W
4x Samsung H-inFlux L09 3000K CRI80 200W
40x Osram Oslon SSL 80 660nm 25W
"Mainlining" pokus Cali Connection Seeds - Alien OG

Old Post 07-07-2019 v 22:55 PM
akaisan je offline   Profil uživatele akaisan   Find more posts by akaisan   Foto galerie člena akaisan   Click here to Send akaisan a Private Message   Add akaisan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubassi
Stálý Člen

Karma uživatele kubassi - 83% PěstitelskáKarma uživatele kubassi - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 103  

10.7. Příspěvek č. 13



Kvetou

Old Post 10-07-2019 v 09:28 AM
kubassi je offline   Profil uživatele kubassi   Find more posts by kubassi   Foto galerie člena kubassi   Click here to Send kubassi a Private Message   Add kubassi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MicroJack
Nový Člen

Karma uživatele MicroJack - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 14

Nějak brzo kvetou ne ? ale pěkné keříky.. po jakém dní se preply? Je pravda ,že já mám bubblegumy.. může to být odrůdou

Old Post 10-07-2019 v 09:50 AM
MicroJack je offline   Profil uživatele MicroJack   Find more posts by MicroJack   Foto galerie člena MicroJack   Click here to Send MicroJack a Private Message   Add MicroJack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubassi
Stálý Člen

Karma uživatele kubassi - 83% PěstitelskáKarma uživatele kubassi - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 103  

... Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od MicroJack
Nějak brzo kvetou ne ? ale pěkné keříky.. po jakém dní se preply? Je pravda ,že já mám bubblegumy.. může to být odrůdou


U Bloody skunk je vidět už pohlaví.. mě se to zda naopak pozdě.. rostou cca měsíc

Old Post 10-07-2019 v 10:01 AM
kubassi je offline   Profil uživatele kubassi   Find more posts by kubassi   Foto galerie člena kubassi   Click here to Send kubassi a Private Message   Add kubassi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MicroJack
Nový Člen

Karma uživatele MicroJack - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 16

Mě se to preplo cca za necely měsíc.. dnes budu přidávat fotky pak mrkni na můj thread

Old Post 10-07-2019 v 10:10 AM
MicroJack je offline   Profil uživatele MicroJack   Find more posts by MicroJack   Foto galerie člena MicroJack   Click here to Send MicroJack a Private Message   Add MicroJack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-03-2007 - Matky - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2965850 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív