Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Sestava 250w je to OK? rady sem :-)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Dotaz Sestava 250w je to OK? rady sem :-) Příspěvek č. 1

zdravím hoši chtěl bych se vás zeptat je tenhle setup v pohodě ?

Stan: 60x60x160 ale radši bych 80x80x180 (kdyby se ten prostor dal osvítit tou 250w)
Světlo: Lumatek 250W HPS
Předřadník: Digitální Předřadník Lumatek 250w
Stínidlo: Adjust-A-Wings AVENGER Medium
Odtah: TD Silent 350/125 (330m3/h)
Filtr: PRIMA KLIMA ECO K2600 - 360M3/H
Přítah: Vents Quietline 100 (97m3/h) - nebo pasivní
+ nějaký ofuky na výbojku

Rady sem je to ok ? co vyměnit ? atd. (td silent protože nechci hluk)

Old Post 30-05-2019 v 12:36 PM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 2

60X60 jedu taky,mám pěstební vanu.
To je takový minimum co to zvládne osvítit,80x80 je lepší,protože ono se to většinou pěkně rozroste do stran,taky se kytky na sebe nemusejí tolik mačkat.
Já osobně třeba přemýšlím nad stanem 90x90x200 a do toho 250w,někdo řekne že je to poddimenzovaný,ale je to podle mě lepší.

Old Post 30-05-2019 v 13:12 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 3

Ok díky za zkušenost. A jinak volba filtru s odtahem je v poho ? + Chtěl bych ten předřadník mít nastavenej na tu možnost "super lumen" že by to vymáčklo z tý 250 maximum. Nějaký zkušenosti s tím někdo?

Old Post 30-05-2019 v 13:15 PM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 4

Máš to poskládané pěkně. Odtah je trochu silnější, ale já jsem zastánce vyššího výkonu. Raději bych též volil 80x80.

Grower sponzor

Old Post 30-05-2019 v 18:02 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 5

urcite bych jel MH a HPS
awing staci defender S
pritah-pasiv
80x80-mensi nebrat,na 250w akorad
lumatek jsem mival,byl jsem spoko.....
odtah,asi fajn.....
GL.

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 30-05-2019 v 18:15 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Denytm
Stálý Člen

Karma uživatele Denytm - 30% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 6

Ahoj, s Prima Clima jsem spokojený, už jedu 2 rok jeden filtr a stále nic nejde cítit.. Super lumen by se měl pouštět až po 10 min co začne svítit výbojka, a každopádně snižuje životnost. Dále bych také doporučil MH a HPS výbojku pěstu zdar!

Old Post 08-09-2019 v 18:54 PM
Denytm je offline   Profil uživatele Denytm   Find more posts by Denytm   Foto galerie člena Denytm   Click here to Send Denytm a Private Message   Add Denytm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 7

Čau, nedokážu si představit, jak budeš pouštět superlumen deset minut po rozsvícení 😉 jinak bych do 80*80 přemýšlel nad awingem velikost M. Mám esko a do boxu 80*60 je to tak akorát, mít 80*80, tak jedu emko 😉 jinak odtah a filtr máš asi zbytečně silný, ale to není na škodu

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 08-09-2019 v 19:49 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
akaisan
Stálý Člen

Karma uživatele akaisan - 45% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 8

urcite by som nebral HPS set ,ked za minimalny priplatok mas 2x alucraft led panel a pri rovnakom prikone osvietis priestor lepsie ako s Awingom a 250W HPS a "superlumen"
montaz panelov sa nelisi od montaze HPS ,par kablov zasunies do koncoviek
panel idealne s chipmi LM301B s 3000K
https://alucraft.cz/produkt/svitidl...m301b-v2-3000k/
- 5% zlava pre clenov grower.cz
inak mas vsetko OK ,okrem pritahu, ten nepotrebujes a box aspon 80x80

Oni Seed Co. Tropicanna Cookies F2
4x Citizen CLU048 1212 3500K CRI90 120W
4x Samsung H-inFlux L09 3000K CRI80 200W
40x Osram Oslon SSL 80 660nm 25W
"Mainlining" pokus Cali Connection Seeds - Alien OG

Old Post 08-09-2019 v 20:01 PM
akaisan je offline   Profil uživatele akaisan   Find more posts by akaisan   Foto galerie člena akaisan   Click here to Send akaisan a Private Message   Add akaisan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6544140 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív