Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Canafest 2018 Praha - potrebuji help
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Warema
Stálý Člen

Karma uživatele Warema - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 63  

Obecné Canafest 2018 Praha - potrebuji help Příspěvek č. 1

Zdravim vsechn growery/ky,
chystam se letos poprve na canafest, jedu tam hlavne z duvodu zajmu o koupi seminek. Muze mi prosim zde nekdo doporucit, u jake seed banky se zastavit? Po precteni par vlaken jsem si vybral treba Nirvanu, Dutch. Muze mi k tomu nekdo napsat vic, zda je muj vyber adekvatni, ci delam chybu.

A druha vec, hledam odrudu, ktera hodne nese indoor ale jedu sam pro sebe na kvalitu, tim padem jaky druh by jste doporucili, kdyz jedu organiku, tudiz se nesoustredim na vynos ale kvalitu, tim ze to chci kompenzovat odrudou ktera i tak hodne nese. Dekuji
Ps. sativa/indika je fuk, chutna mi oboje, do studenych veceru v zime bude lepsi i indika

Old Post 25-10-2018 v 19:43 PM
Warema je offline   Profil uživatele Warema   Find more posts by Warema   Foto galerie člena Warema   Click here to Send Warema a Private Message   Add Warema to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 2

banku dutch passion nedoporucuju.-posledni dobou velky nalez hermafroditu.....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 25-10-2018 v 20:04 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warema
Stálý Člen

Karma uživatele Warema - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 3

dobre a neco co by si doporucit mohl?

Old Post 25-10-2018 v 20:30 PM
Warema je offline   Profil uživatele Warema   Find more posts by Warema   Foto galerie člena Warema   Click here to Send Warema a Private Message   Add Warema to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 4

Urcite Sweet seeds

Grower sponzor

Old Post 25-10-2018 v 20:40 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 5

Sensi seeds , tahle seed banka nikdy nezklame !

Big Bud je hode potetni podle toho co se o tom pise. (nikdy jsem ho nejel)
Neznam ani seed banku.

DP taky nedoporucuju.
Jel jsem ted od nich atutaky a zadnej zazrak.
Jeste k tomu navic slabota.

Na co si ja uz dlouho brousim zuby tak je Headbanger od Karma Genetics.
Da se koupit v i v Cesku a je to brutane silny strain , navic ma pry udajne i velkou vyteznost ale to nemohu jeste posoudit.
Ale kvalita 10 hvezdicek !!!

Jinak ten Headbanger se udajne hodne priblizuje tomu BDS us genetika co jsem jel,
mel jsem seminka z USA.

EDIT:
Docela rad bych sledoval tve vlakno prave s timto strainem.

Naposledy upravil Madical-Strains 26-10-2018 v 10:01 AM

Old Post 25-10-2018 v 20:53 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 6

Ak ti ide o výnos a hlavne kvalitu skúsil by som Royal Gorila od RoyalQueenSeeds- mal som jednu kytku a zaradil by som ju medzi naj hulivo tohto roku.
Pripadne niečo od Humboldt Seeds - Blue Dream, Green Crack...
Tak isto aj SensiSeeds má super veci - ich JackHerer je brutal.

Nikde som nezahloadol či budú v ponuke SomaSeeds, ale snáď nejaká česká seedbanka bude mať dostupné ich semená- Amnesia Haze od nich je jedno z mojich najobľúbenejších strainov, no škoda, že nie je až tak rezistentná voči plesni.

// ja zvyknem nakupovať online napr na https://www.cannabis-seeds-bank.co.uk (promo kód na 10% zľavu - stačí zadať 420)- v ponuke majú seedbanky, ktoré u nás nie sú až tak rozšírené zato majú kvalitnú genetiku- teraz mi prišla objednávka a poslali viac semiačok zadarmo ako tých čo som si objednal

Old Post 26-10-2018 v 02:25 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 7

Řekl bych, že to je hlavně i o štěstí na jakou várku semen zrovna narazíte. Třeba zrovna u Dutch passion mám zkušenosti pozitivní i negativní. Kamarád měl jeden rok night queen auto a automaty to ve finále nebyly a dokvetlo mu to až na konci října a byla to mizérie. Tento rok jsme dokupy měli spolu 13 automazarů a výnosově i kvalitou super, ale rozdílnost phenotypů velká. Podle mě je DP loterie, ale kvalitu furt mají. Údajně se přesunuli do USA, tak věřím, že se jejich kvalita ještě zlepší.
RoyalQueenSeeds jsou super. zatim jsem byl s nimi vždy spokojen, ale třeba kamarád tento rok měl ve fem semenech i samce, takže opět nevim co si o tom myslet.
Já bych šel určitě do USA genetiky. Jak to tam v plno státech zlegalizovali, tak jsou ve šlechtění už trochu dál než ostatní. Tím nezatracuji španělské ani holandské seed banky. Sám mám dobré zkušenosti se sweet seeds. Jak říkám ale, šel bych raději třeba do Humboldt a dalších USA bank.
Měj se. Váchy

Thomas V.

Old Post 26-10-2018 v 10:04 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 8

S Humbolt Seeds bych byl opatrnej ,kdysi určitě měli svoji kvalitu, ale poslední dobu (cca 2017) to žádna sláva není. Takže bych byl opatrnéj ,a zjistil si na fórech co Tě může čekat. Jinak bych šel taky spíš do USA genetiky, čest vyjímkám ze starého kontinentu jako Mandala seeds , Ace seeds, Cannabiogen, Serious seeds a určitě ještě pár dalších by se našlo.

Biosevia organic hydro grow ,CLU058

Organic coco grow,CLU058

Old Post 26-10-2018 v 11:50 AM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warema
Stálý Člen

Karma uživatele Warema - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
EDIT:
Docela rad bych sledoval tve vlakno prave s timto strainem.


Uvidime co bude, kazdopadne az to pojedu, moc se tim chlubit nechci, mam strach ze kvuli par kytkam pro sebe budu mit problemy a neverim v dnesni dobe nicemu , kor internetu. Chodim si sem spis cist a studovat, co delam spatne atd.

Btw ja bral vzdy seminka ze superseed.cz ted mam Auto WW a Auto JH, a uz se tesim , chci to pak hodit cca na 3-5 mesicni proces curingu ale to 100% pulku sjedu

Jeste dotaz, chci dalsi grow jet ciste organiku takze vim ze o to mensi bude vynos, kazdopadne, co treba odruda Ultimate?nekdo mi to prave doporucovali, stejne jako Gorilu

Old Post 26-10-2018 v 18:08 PM
Warema je offline   Profil uživatele Warema   Find more posts by Warema   Foto galerie člena Warema   Click here to Send Warema a Private Message   Add Warema to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skoroduchodce
Stálý Člen

Karma uživatele skoroduchodce - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 10

Zdravím, taky bych vznesl dotaz na odrůdy ke koupi na cannafestu. Chtěl bych nějakou hodně silnou indiku na spaní, pak něco na dobrou náladu a úsměv ( nějakej silnější hybrid sativy) a něco energetického na rana,když se mi nechce vstávat.Na spaní mám favorita BadAzz Kush od Barneys, na smích c99 (event.jack herrer)od natural seeds a energetickou Chocolope od Natural seeds. Ale rád k tomu přidám něco, s čím máte osobní zkušenost. Jedu indoor v substrátu , pokud by
něco dojelo i venku, bylo by to vyhodou.Taky jsem cetl pomerne ultimativni recenze na Lsd od Barneys,ale nevim zda se z nej za ty roky nestala prumerna odruda.preferuji silné tripy odrudy. Děkuji za tipy.

Demokracie je pěkná věc,ale jeden osvícený monarcha by byl požehnáním.

Naposledy upravil skoroduchodce 30-10-2018 v 18:46 PM

Old Post 30-10-2018 v 18:21 PM
skoroduchodce je offline   Profil uživatele skoroduchodce   Find more posts by skoroduchodce   Foto galerie člena skoroduchodce   Click here to Send skoroduchodce a Private Message   Add skoroduchodce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 11

skoroduchodce - ak chceš odrodu, ktorá ťa poriadne skúri odporúčam Royal Gorilla od RQS, pripadne klasiku Amnesia Haze od SomaSeeds. Čo sa týka odrody na dobrý spánok skús niečo od CBD crew -mal som od nich kedysi jednu odrodu (myslím že sa to volalo Z7) a to snáď ani nebol cannabis, pretože účinok ako keby som si dal sedatíva

Old Post 30-10-2018 v 20:03 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od skoroduchodce
Zdravím, taky bych vznesl dotaz na odrůdy ke koupi na cannafestu. Chtěl bych nějakou hodně silnou indiku na spaní, pak něco na dobrou náladu a úsměv ( nějakej silnější hybrid sativy) a něco energetického na rana,když se mi nechce vstávat.Na spaní mám favorita BadAzz Kush od Barneys, na smích c99 (event.jack herrer)od natural seeds a energetickou Chocolope od Natural seeds. Ale rád k tomu přidám něco, s čím máte osobní zkušenost. Jedu indoor v substrátu , pokud by
něco dojelo i venku, bylo by to vyhodou.Taky jsem cetl pomerne ultimativni recenze na Lsd od Barneys,ale nevim zda se z nej za ty roky nestala prumerna odruda.preferuji silné tripy odrudy. Děkuji za tipy.


C99 souhlas
SAGE taky moc fajn (usměv od ucha k uchu a ta chuť!)

na spaní zkus Dutch Kush (Paradise)... neni to sice to nejsilnější, ale usínalo se mi po tom krásně

Nad tim LSD taky dlouho premejslim, prave proto jak o tom lidi mluvi... prej to je fakt hodně síla.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 31-10-2018 v 06:56 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skoroduchodce
Stálý Člen

Karma uživatele skoroduchodce - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 13

dr.grinspoon- dik za tip royal gorilla vypada dobre.

Demokracie je pěkná věc,ale jeden osvícený monarcha by byl požehnáním.

Old Post 31-10-2018 v 09:02 AM
skoroduchodce je offline   Profil uživatele skoroduchodce   Find more posts by skoroduchodce   Foto galerie člena skoroduchodce   Click here to Send skoroduchodce a Private Message   Add skoroduchodce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 14

Taky se chystám na cannafest v sobotu. Tam toho asi bude hodně, co jsem se díval na vystavovatele. Máte někdo doporučení na nějakou venkovní kytku a banku , která by měla spíš aktivizující, energetizující účinek?
Díky

Old Post 31-10-2018 v 11:35 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od skoroduchodce
Zdravím, taky bych vznesl dotaz na odrůdy ke koupi na cannafestu. Chtěl bych nějakou hodně silnou indiku na spaní, pak něco na dobrou náladu a úsměv ( nějakej silnější hybrid sativy) a něco energetického na rana,když se mi nechce vstávat.Na spaní mám favorita BadAzz Kush od Barneys, na smích c99 (event.jack herrer)od natural seeds a energetickou Chocolope od Natural seeds. Ale rád k tomu přidám něco, s čím máte osobní zkušenost. Jedu indoor v substrátu , pokud by
něco dojelo i venku, bylo by to vyhodou.Taky jsem cetl pomerne ultimativni recenze na Lsd od Barneys,ale nevim zda se z nej za ty roky nestala prumerna odruda.preferuji silné tripy odrudy. Děkuji za tipy.


Ahoj,
Muzu potvrdit,ze LSD od BF je luxusni kvetina s psycho aktivnim holotripem skoro jak houby prvnich 15 minut co jsem to hulil...:-D Je ale pravdou jak pises,tuto kytku jsem pestoval ze semem asi pres 4 lety a kde je kvalita ted opravdu nevim...

Old Post 31-10-2018 v 12:34 PM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od thaavi
Taky se chystám na cannafest v sobotu. Tam toho asi bude hodně, co jsem se díval na vystavovatele. Máte někdo doporučení na nějakou venkovní kytku a banku , která by měla spíš aktivizující, energetizující účinek?
Díky


Pred lety jsem venku jel tohle..https://www.barneysfarm.com/triple-cheese-21 kytka 3 metry palice jak sutry a nemelo to vubec ucinek Indiky :-D jelo to silene,porad jsem na tom musel neco kutit ;-)
Ted posledni 3 roky jedu venku z vlastnich semen tohle https://www.paradise-seeds.com/en/white-berry rychle to dozrava I u nas a kdyz to sektes drive ucinky fakt silene :-D

Old Post 31-10-2018 v 12:39 PM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6532680 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív