Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Odrůda CBD, THC pod 0,3%
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Příspěvek č. 17

asi znaji metodu jak to bezpecne udrzet pod 0,3. staci kdyz v jedny ty prodany sklenici nameri nad 0,3 a jsi usvedcenej deaaler a jdes si sednout.

PS: za ty drobny se to musi hodne vyplatit.

Naposledy upravil centurion 31-10-2018 v 08:31 AM

Old Post 31-10-2018 v 08:13 AM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 18

Taky jsem o tom uvažoval. Dokonce jsem si nakoupil pár odrůd (asi 100 semen) z US na selekci, většinou Suzy Q (15%CBD a 0,3%THC) hybridy. Pák mám vyhlídnuto i pár zajímavějších s podobnym obsahem. Koupil bych si licencovaný semena s papírem a tvrdil bych, že selekce byla z nich. Neni šance, že by někdo zjistil, že kecám.
Bez selekce to nepujde ani omylem. A bude to muset bejt hodne řádná selekce s měřenim obsahu THC v různejch podmínkách. Tady narážíš na problém kdo ti to otestuje. Do akreditovaný laboratoře jít nemůžeš, co kdyby ti tam náhodou naměřili 0,4% THC? Byl by průser. Musel bys počítat nejmín se 100 testy, což zase výjde na nějaký prachy. Nejdřív u rostlinek v růstu udělat poměrovej test CBD/THC a u vyslektovanejch kusů, dál dělat testy na procentuální zastoupení CBD a THC v květu. Dá se to obejít přes nějaký výzkumný pracoviště, ale bez známostí to nebude lehký a těch míst neni mnoho.
Dál si myslim, že nemá cenu tohle jet indoor, naopak takovej lightdep by měl určitej potenciál.
I tak na to nakonec asi kašlu, jelikož po letmý konzultaci s právníkem bylo řečeno, že by nejspíš hned přišla tahanice zda je to nabádání k užívání drog atd.

Myslim, že za pár let, či desítek let možná, ted těžko...

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 31-10-2018 v 18:40 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pospa.m
Banned

Karma uživatele pospa.m - 70% PěstitelskáKarma uživatele pospa.m - 70% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od Časlove
Taky jsem o tom uvažoval. Dokonce jsem si nakoupil pár odrůd (asi 100 semen) z US na selekci, většinou Suzy Q (15%CBD a 0,3%THC) hybridy. Pák mám vyhlídnuto i pár zajímavějších s podobnym obsahem. Koupil bych si licencovaný semena a tvrdil bych, že selekce byla z nich. neni šance, že by někdo zjistil, že kecám.
Bez selekce to nepujde ani omylem. A bude to muset bejt hodne řádná selekce s měřenim obsahu THC v různejch podmínkách. Tady narážíš na problém kdo ti to otestuje. Do akreditovaný laboratoře jít nemůžeš, co kdyby ti tam náhodou naměřili 0,4% THC? Byl by průser. Musel bys počítat nejmín se 100 testy, což zase výjde na nějaký prachy. Nejdřív u rostlinek v růstu udělat test na poměrovej test CBD/THC a u vyslektovanejch kusů dál dělat testy na procentuální zastoupení CBD a THC v květu. Dá se to obejít přes nějaký výzkumný pracoviště, ale bez známostí to nebude lehký a neni jich mnoho.
Dál si myslim, že nemá cenu tohle jet indoor, naopak takovej lightdep by měl určitej potenciál.
I tak na to nakonec asi kašlu jelikož po letmý konzultaci s právníkem bylo řečeno, že by nejspíš hned přišla tahanice zda je to nabádání k užívání drog atd.

Myslim, že za pár let, či desítek let možná, ted těžko...


Předem se omlouvám že je to malinko OT, ale snad ne úplně. Pamatuju si že kdysi byly ve španělsku(?) laboratoře kam se dalo anonymně zaslat drogy (nejen konopí) a tam udělaly analýzu a výsledky daly na internet. Vím že si tak jeden známej nechával něco testovat, ale nevím vůbec jak to fungovalo. Bylo to v rámci nějakýho boje proti "špinavým" drogám, aby člověk když už bere aspon věděl co přesně. Neví někdo jestli to ještě funguje, nebo jak to vůbec fungovalo?

Old Post 31-10-2018 v 18:51 PM
pospa.m je offline   Profil uživatele pospa.m   Find more posts by pospa.m   Foto galerie člena pospa.m   Click here to Send pospa.m a Private Message   Add pospa.m to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 20

Časlove, už jsi pěstil tu odrudu Suzi Q? Moc by mě to zajímalo protože hledám odrudu bez psychoaktivního účinku. Zatím jsem našel CBD Crew Therapy, ale ten může mít i více thc než 0,5

Jen na těch stránkách, kde mají Suzi q píšou: "Výzkumní pracovníci zjistili, že hladiny CBD v konopí mají tendenci pohlížet zhruba o týden dříve než THC, proto by lékaři měli být dobře informováni o tom, že tuto rostlinu sklízejí brzy." Jak tomu rozmět? Měl jsem za to, že když se nechají déle na květu tak začne THC degradovat na CBD. Proto bych nechal i Therapy déle na květu aby mělo co nejméně THC.

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 01-12-2018 v 15:37 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 21

Ahoj, ne ne nepěstil. Chtěl jsem to zasadit tohle jaro, ale bůh ví jestli na to bude čas... Domlouvání těch testů a samotná selekce dá hodně práce a nevim jestli si to letos budu moc dovolit vůči zaměstnání. Samožřejmě i v těch SuzyQ bx či SuzyQ S1 co mám, se najdou phenotypy co budou mít víc jak 0,3% THC, právě proto to chce udělat selekci mateční rostliny.
Škoda, žes to sem nehodil v aj, ted to bohužel v originále hledat nemůžu, nicméně bych řekl, že to myslej spíš opačně, seknout to o tejden dřív.

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 02-12-2018 v 09:11 AM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od SubFocus
Jen na těch stránkách, kde mají Suzi q píšou: "Výzkumní pracovníci zjistili, že hladiny CBD v konopí mají tendenci pohlížet zhruba o týden dříve než THC, proto by lékaři měli být dobře informováni o tom, že tuto rostlinu sklízejí brzy." Jak tomu rozmět? Měl jsem za to, že když se nechají déle na květu tak začne THC degradovat na CBD. Proto bych nechal i Therapy déle na květu aby mělo co nejméně THC.


Když kytku necháš přezrát tak část THC degraduje na CBN nikoliv na CBD

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 02-12-2018 v 10:15 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od Časlove
I tak na to nakonec asi kašlu, jelikož po letmý konzultaci s právníkem bylo řečeno, že by nejspíš hned přišla tahanice zda je to nabádání k užívání drog atd.


Psal sem na Fundación CANNA, kteří běžně provádějí rozbory vzorků trávy firmám a reg. klientům, v jejich odpovědi stálo že zaslání výsledků respektuje předepsané soukromí mezi nimi a zákazníkem. Ještě se musím podívat do podmínek co mi zaslali, protože tam vyvstává otázka, co přesně se stane když náš vzorek překročí legální hranici obsahu THC.....?????

Právník je pak na místě.....a potom?

Ke genetice - na grafice je vidět, že třeba fem. odrůda od CBD Crew - Therapy (kterou teď jede např. SubFocus), při měření 10ti vzorků, vyšel max. obsah THC pod 0.3% u čtyř zkoumaných rostlin

Old Post 09-12-2018 v 20:27 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 24

Já už psal na pár míst, kde pěstují a prodávají konopí, jak zajišťují, aby nepřekročili limit, ale bez odpovědí.. chtěl bych vidět jak to dělají ale nikdo se s tím nechce podělit


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 11-12-2018 v 20:57 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drago101
Stálý Člen

Karma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 536  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od Mr.MEN
No co myslíte že by se stalo kdybych některé odrůdy pěstoval indoor. A samozřejmě bych to šel nahlásit. A u nás v ČR nejspší sehnal i právníka. A taky nevím jak mám přemluvit rostlinu aby udělala THC pod 0,3%.

Otázka je jestli by něco takového vůbec u nás v ČR šlo. Kde si často myslím že v těch zákonech co se konopí týče je dost velký kocourkov.



Zdravým ta.. Niečo podobné skúšam na Slovensku.. Už cez pol roka si píšem z Ministerstvom Zdravotníctva ohľadom toho ze chcem pestovať odrody pod 0,3 % thc,, prakticky odrody len s CBD.. Je to nekonečné vybavovanie veci a to som ešte len na začiatku dlhej a klukatej cesty.. Ale verím ze sa mi to raz podarí.. Mier ✌️

Old Post 15-12-2018 v 20:23 PM
drago101 je offline   Profil uživatele drago101   Find more posts by drago101   Foto galerie člena drago101   Click here to Send drago101 a Private Message   Add drago101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drago101
Stálý Člen

Karma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 536  

Příspěvek č. 26

Tiež som už písal pár výskumným ústavom o analýzu vzorky.. Tiež mi odpísali ze keď to robíš ako súkromná osoba budú ta musieť nahlásiť ak THC prekročí 0,3%..
Urcite ale nejako nato prídeme...
Myslel som si ze to moc ľudia neriešia ale ako vydim pekne som sa zmylil 😂😂😂
Tak snáď sa to niekomu podarí,, ✌️Mier✌️

Old Post 15-12-2018 v 20:32 PM
drago101 je offline   Profil uživatele drago101   Find more posts by drago101   Foto galerie člena drago101   Click here to Send drago101 a Private Message   Add drago101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od WeedBurger
Já už psal na pár míst, kde pěstují a prodávají konopí, jak zajišťují, aby nepřekročili limit, ale bez odpovědí.. chtěl bych vidět jak to dělají ale nikdo se s tím nechce podělit


To je jasny, nechteji aby vznikla dalsi zbytecna konkurence navic.
Nikdo ti nic nerekne.

Podle me bez primyho znamyho na ministerstvu , lidi co chteji tohle delat jsou absolutne bez sace.
Ani prachy nepomuzou ,kazdej se ciziho boji tak se nenecha podplatit , jedine prima protekce. A je uplne jedno jesli to ma thc nebo ne, proste konopi je byznys a ty co ho uz u nas delaj to maj uz davno zarezervovany.

Mam znamou co je bylinarka a ta uz se o to snazi 5 let, sou prachaty, maji 3 baraky v Praze , oploceny pozemky jako krava , velkej sklenik ,pronajimaji byty. Maj restauraci a 4 kramky na bylinky.
Rikala mi ze je to jak boj s vetrnymi mlyny ,prave chtela legalne pestovat do 0,,3 THC. A BEZ SANCE.

Zadne info ji nikdy neposkytly, narazila uplne na stejny problem, kdyz to bude mit vic jak 0,3 tak je problem se zakonem , nikdo te neochrani a jsi naopak na ocich a kontrolovanej , neustale a kdykoliv.
Jinak pestovat muze klidne kazdej pokud to pry nahlasi ,pokud bude mit vetsi nez 100 m ctv.

A kdyz mas pole do 100 m ctv. tak se nic hlasit pry nemusi ale je tutovka ze to nekdo uda.
A to je jeste horsi, nechaj si zalezet aby tam nasli nejakou kytku co ma vic nez 0,3 THC.

Jedina sance je to delat pro stat na to je prej licence i kdyz to nema thc ale tam je zase ta protekce.
Stat si to chrani a ty zakony jsou udelany tak aby nikdo jiny nemohl konkurovat.

Bohuzel nejsme v USA kde splni clovek byt prisne podminky ale daji licenci kazdemu .Ale i tam musis mit prej protekci aby to od tebe nekdo kupoval, je tam hodne pestitelu a min odberatelu. Vybiraji si od koho budou kupovat, podminuji to prisnymi testy atd nebo pak funguje protekce ale i ta musi spnit urcita prisna kriteria..
Pestitel v USA nesmi prodavat koncovtm hulicum ani pacientum , nemuze prodavat lidem pres dvorek jako se prodavai jablka. Musi pres lekarnu nebo pres nejakou formu co se tim zabyva a vykupuje to.

Jedine ze bys znal nekoho od Babise, nebo nekoho kolem nej.
Pak verim ze by slo vse.

A verte mi tam uz ted cekaji ve fronte jini dravci.

Naposledy upravil Madical-Strains 15-12-2018 v 21:35 PM

Old Post 15-12-2018 v 21:12 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 28

Todle by vás mohlo zajímat!

CPVO - Community Plant Variety Office

Tady na tom odkazu, při zadání - Cannabis sativa L. - do pole - Species - získáte výpis odrůd schválených k legální kultivaci, snad v rámci EU, jestli tomu dobře rozumím. Potom je tam odkaz na šlechtitele, tedy kdo za danou odrůdou stojí a jestli je dané schválení stále aktuální.

Mrkněte na to....

Old Post 31-01-2019 v 23:23 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
@jdam
Stálý Člen

Karma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 65525  

Příspěvek č. 29

slysel jsem sergeje barakudu ze ma v planu legalne prodavat weed s s nizkym obsahem thc a pojmenoval ho skerokuda

Práce není čůrák ,aby se musela honit,a ani kurva ,aby se s ni muselo vymrdávat,ZLATÁ STŘEDNÍ CESTA peace

Old Post 01-02-2019 v 07:29 AM
@jdam je offline   Profil uživatele @jdam   Find more posts by @jdam   Foto galerie člena @jdam   Click here to Send @jdam a Private Message   Add @jdam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele @jdam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spectrum
Nový Člen

Karma uživatele Spectrum - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 0  

Příspěvek č. 30

[účet odstraněn]

Old Post 17-03-2019 v 22:29 PM
Spectrum je offline   Profil uživatele Spectrum   Find more posts by Spectrum   Foto galerie člena Spectrum   Click here to Send Spectrum a Private Message   Add Spectrum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jatro
Stálý Člen

Karma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 612 

Příspěvek č. 31

Trochu jsem se začal zajímat o konopí s obsahem pod 0,3. Často se to pěstuje ve Švýcarsku kde je povolený obsah 1 procento. Nebo v Itálii, kde je 0,6.

Pak nějakým způsobem srazí obsah THC a obohatí to CBD. Prý se předávají i terpeny.

Narazil jsem i na firmu co zvládá analýzu za 350 Kč +/-.

Monitoringy Médií - zpravy o konopi ZDE

Old Post 29-09-2019 v 22:48 PM
jatro je offline   Profil uživatele jatro   Find more posts by jatro   Foto galerie člena jatro   Click here to Send jatro a Private Message   Add jatro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 32

jatro:"Narazil jsem i na firmu co zvládá analýzu za 350 Kč +/-." vidím tu už Tvoj 2. post na túto tému. Nemůžeš tu zrovna dať hneď aj kontakt, prípadne referencie?

Old Post 30-09-2019 v 20:08 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4969790 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív