Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Bubble Gum
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Bubble Gum Příspěvek č. 1






Zdravim vsechny venku pestici kolegy, letos jsem zasadil tenhle model od Serious Seeds. Jel jsem to nekolikrat in a byla to fakt parada, takze jsem byl zvedavy jak se tomu povede venku. Predpestovano do 5ti pater to slo do hliny na prvniho maje. Neni to vubec nicim hnojene ani strikane, jenom v hline byl od podzimu zaryty konsky hnuj, navic je zahonek na miste byvale slepicarny. Dorostlo to do 3 metru, nema to nejake extra velke salamy, ale palice jsou tvrde a kompaktni a krasne pocukrovane.
Naklada to naramne do pohody a ma to opravdu skvelou chut a vuni.

B.

xxyy

Naposledy upravil bubik 22-10-2018 v 13:33 PM

Old Post 21-10-2018 v 20:37 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-11-2008 - Buble Gum OutDoor - 53 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8794440 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív