Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Atypický room 2x600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Jaby
Nový Člen

Karma uživatele Jaby - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 20  

Obecné Atypický room 2x600W Příspěvek č. 1


Zdar, tímto přidávám svůj první příspěvek na Groweru, ačkoliv jsem tu registrován už 9 let.. Zatím jsem všechno potřebné vždycky našel ve FAQ, mezi příspěvky, v galeriích atd... Kdo hledá najde a není třeba spamovat ne?

Tentokrát si ale nevím rady, jak nejlíp osázet tenhle room, tak budu rád za každý užitečný názor.

Na obrázku jsou červeně naznačeny čisté rozměry místnosti a zeleně využitelná plocha k osázení (podle mého názoru). Budu samozřejmě ohýbat a roztahovat i víc do stran. Stan tam cpát nechci, za prvé nekradu a zadruhé mě zajímá jak se bude pracovat s tímhle prostorem, ještě jsem tu podobný room neviděl a myslím, že by se tam dala vykouzlit slušná úroda.

Setup: 2x600w HPS + všechno ostatní nutné zlo.

Pojedu v hlíně z řezů.
Moje představa je 32 kytek - 11L květníky https://www.higarden.cz/kvetinace-h...24-24-25cm-11l/

Dal bych jich radši víc, ale vzhledem k tomu že k nim můžu jenom z jedné strany, musím si nechat trochu místa kvůli přístupu k těm zadním.

Prosím tedy o názor vás zkušené pěstitele a na oplátku slibuju, že s pěstu udělám podrobný report

Had you ever wonder, that your mommy had a blowjob right before she kissed you goodnight?

Old Post 20-10-2018 v 12:09 PM
Jaby je offline   Profil uživatele Jaby   Find more posts by Jaby   Foto galerie člena Jaby   Click here to Send Jaby a Private Message   Add Jaby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Delid
Nový Člen

Karma uživatele Delid - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 2

No kdyby si dal síť co nejníže by to šlo, a roztahal kytky na celou plochu cca 240x240, tak by se tam uživily 4 šestikila.. Samozřejmě odtah opravdu minimálně 1800 m3, spíš bych volil ale snad něco kolem 2500 m3, je to dost malý prostor..
A zalévat buďto autopot (nebo jiný automatizovaný systém), nebo se proplazit z boku a řešit to ručně..

Když něco děláš pořádně tak stúpáš .....
Když něco děláš s cigou v papuli tak aspoň pútaš .....

Old Post 20-10-2018 v 13:33 PM
Delid je offline   Profil uživatele Delid   Find more posts by Delid   Foto galerie člena Delid   Click here to Send Delid a Private Message   Add Delid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
manastohovado
Stálý Člen

Karma uživatele manastohovado - 42% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 3

cau hele jel sem v uplne stejnym prostoru taky 2 600 a je to fakt na kurevskej vetrak v lete uplne v prdeli ja jel jen na podzim a v zimě jinak se to neuchladí ale bejt tebou tak tam dam vetsi kvetniky ja měl 30l a byl sem tam tak kazdej treti den a měl sem ztoho dycky bolezad kolem ty sikminy se nekam dostat je mazec nebo menší kvetniky a drip nebo se z toho pojebeš 32 kytek je dost

Old Post 20-10-2018 v 18:02 PM
manastohovado je offline   Profil uživatele manastohovado   Find more posts by manastohovado   Foto galerie člena manastohovado   Click here to Send manastohovado a Private Message   Add manastohovado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Delid
Nový Člen

Karma uživatele Delid - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 4

Zapoměl jsem dodat, že při 4x 600w bych použil cooltuby, přidělané třeba na klasickém XL stínítku.. Takhle dost vyřešíš teploty...

Když něco děláš pořádně tak stúpáš .....
Když něco děláš s cigou v papuli tak aspoň pútaš .....

Old Post 20-10-2018 v 18:09 PM
Delid je offline   Profil uživatele Delid   Find more posts by Delid   Foto galerie člena Delid   Click here to Send Delid a Private Message   Add Delid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaby
Nový Člen

Karma uživatele Jaby - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 5

4x 600w už bych se bál, ani bych pak nevěděl co s takovou kopicí po sklizni ...
Jinak na odtah mám připravenej Prima klima 800m3/h, teploty bych se nebál. V létě teda bez šance, protože v tom podkroví je kolem 40 stupňů, když zasvítí sluníčko, ale přes zimu je tam zas chládek a kdyby náhodou bylo přece jenom moc horko, tak v místě odkud jsem fotil je malý okýnko, tak tam můžu pustit trochu zimy.

A co se týče květináčů, takhle jsem nad tím nepřemejšlel, je fakt, že čím míň často se tam budu muset krčit, tím líp, fakt to není pohodlný . Dám asi něco kolem 20l, zlatou střední cestu. Je to 4. patro bez výtahu a už teď vykašlávám plíce, když si představím, jak tahám tu hlínu po schodech

Had you ever wonder, that your mommy had a blowjob right before she kissed you goodnight?

Old Post 20-10-2018 v 19:02 PM
Jaby je offline   Profil uživatele Jaby   Find more posts by Jaby   Foto galerie člena Jaby   Click here to Send Jaby a Private Message   Add Jaby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
manastohovado
Stálý Člen

Karma uživatele manastohovado - 42% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 6

hele je to presne tak je to nepohodlny me treba uz potom sralo tam furt lezt jak spider man nehlede na to ze kdyz clovek prisel v lehce podroušenym stavu(nekdy se tomu nevyhneš)tak kolikrat to odnesli i kytky takze kvetniky co nejvetší.Jak maš pořešenej přítah?

Old Post 20-10-2018 v 20:57 PM
manastohovado je offline   Profil uživatele manastohovado   Find more posts by manastohovado   Foto galerie člena manastohovado   Click here to Send manastohovado a Private Message   Add manastohovado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mademoiselle
Stálý Člen

Karma uživatele mademoiselle - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 7

a co tam dat lit doprostred a vyreseno ne

Old Post 21-10-2018 v 11:13 AM
mademoiselle je offline   Profil uživatele mademoiselle   Find more posts by mademoiselle   Foto galerie člena mademoiselle   Click here to Send mademoiselle a Private Message   Add mademoiselle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 8

Ahoj, mým laickým okem bude problém ve výšce prostotu. Abys tam dal stínidlo, půjdeš o třicet níž, pak přičti výšku květníku, něco na odstup lampy od kytek.... A přece jenom 600w docela topí 😉

Edit: cool tuby by to možná vyřešily, možná

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 21-10-2018 v 11:54 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bcbud23
Stálý Člen

Karma uživatele bcbud23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 9

Ahoj a co až padne sníh na střechu kterej bude vlivem 2x600w dělat co? Nebude nápadné že všichni mají na střeše sníh a ty ne. Takhle přišli na týpka v kolonii baráků jedinej neměl sníh na střeše tak na něj udělali zátah. Nechci tě strašit ale i na to bych bral ohled.Je to jenom můj postřeh na kterej bys měl dbát. Vypadá to jak nějaká chatka nebo tak něco. To zkosení střechy je jinak dost blbej tvar. Ze své zkušenosti vím že lidi jsou všímaví a někdy až moc. A co až vypnou světla při 12/12 nebude tam moc velká zima když je venku -15. Dávám jen příklad nevím jak to máš vyřešené ale aby ses zamyslel zdali to bude proveditelné když bude venku fakt extrémní kosa. Jinak přeju at se daří.

Old Post 21-10-2018 v 14:19 PM
bcbud23 je offline   Profil uživatele bcbud23   Find more posts by bcbud23   Foto galerie člena bcbud23   Click here to Send bcbud23 a Private Message   Add bcbud23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 10

Tak když si představím všechny proměnný,tak ti můžu se stoprocentní jistotou,že bych do toho nešel ani hovno. Nevím,co by jsi tam musel všechno spáchat za vychytávky a kolik by jsi do toho musel vrazit,aby ti to něco nesralo. Můj názor-šílenost. Každopadáně GL,jestli do toho pujdes.


Ser na Béma, Topola, Špidlu a Zemana
zpívej dokola se mnou ganja marihuana
papírky bonga, do toho tráva
ubal to s náma, zduň to, dej si páva.

Old Post 24-10-2018 v 10:15 AM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 11

Proč mi davas negativní karmu? Nemůžu vyjádřit názor? Mas nějaký komplexi?


Ser na Béma, Topola, Špidlu a Zemana
zpívej dokola se mnou ganja marihuana
papírky bonga, do toho tráva
ubal to s náma, zduň to, dej si páva.

Old Post 06-11-2018 v 16:44 PM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-04-2011 - dark room 600w - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6534460 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív