Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » EXTRAKCE KONOPÍ - ROSIN
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11
Autor
Téma 
ivanski123
Stálý Člen

Karma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 129


Nejdriv jsem pouzil mikron sacek a udelal pre-press, zda se mi ze toho zustane hafo v tom sacku, jeste musim vychytat. A vynos byl celkem maly cca 5 procent. Lisoval jsem na teplotu 195F nejdrive jednou a pak vyslednou placku znova.
Druhy press jsem jiz nepouzil micron pytlik a vyledek byl cca 9%. Lisoval jsem na teplotu 220F coz myslim fungovalo lepe

Old Post 17-01-2019 v 15:58 PM
ivanski123 je offline   Profil uživatele ivanski123   Find more posts by ivanski123   Foto galerie člena ivanski123   Click here to Send ivanski123 a Private Message   Add ivanski123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ivanski123
Stálý Člen

Karma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 130


Foto

Old Post 17-01-2019 v 15:59 PM
ivanski123 je offline   Profil uživatele ivanski123   Find more posts by ivanski123   Foto galerie člena ivanski123   Click here to Send ivanski123 a Private Message   Add ivanski123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 131

Fotit musis s mobilem na sirku a pak to podle potreby v pc na plose otocos.

Jo, ten sacek kam das konopi, te krade matros, jelikoz se to do nej castecne vsakne.
A mas ty desky dokonale vodorovne?
Jesli k sobe uplne perfektnne a dokonale priehaji? Tam prave nekdy byvaji stejne problemy i u tech cinskych vyrobku.

Ja sem trapnou zehlickou vymacknul vic procent ale to sem presovat 3x nebo x ten samy vylisek. A ve sveraku.

Lisoval si to vickrat?
Zarazi me tech pouhych 9%, vsude na videich mackaji az 20-25%.

Ale vypada to spickove!

Old Post 17-01-2019 v 17:51 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ivanski123
Stálý Člen

Karma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 132

Byl to prvni pokus.... Dej mi cas Madi jsem.sel spat ve 2 abych to vyzkousel ....pevne doufam ze to bude lepsi. Nemel jsem dobrej ten.pre-press.....musis vytvorit jednolitou vrstvu....a ten muj je dost velkej tak na 10g.... A testovat to.po 10g se mi uplne nechtelo... Potreboval bych aby mel.den tak 60h priste vyzkousim nejdriv na 1g teplotu a tlak, a potom na vetsi varce

Old Post 17-01-2019 v 18:19 PM
ivanski123 je offline   Profil uživatele ivanski123   Find more posts by ivanski123   Foto galerie člena ivanski123   Click here to Send ivanski123 a Private Message   Add ivanski123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ivanski123
Stálý Člen

Karma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 133

Po experimentovani s teplotama jsem to ustalil na 230 F (110C). Vyzkousel jsem lisovat 10 ruznych odrud, jak indoor tak outdoor. Vzdy po 12g coz je maximum co se mi na lis vejde. Vse narvu do 160mikron pytliku dam.do PrePress formy a tu ve sveraku zmacknu. Jelikoz se mi neosvedcilo pouzivat sacek pro vlastni lisovani, tak.z nej.matros vyndam pinzetou, popripade ho rozstrihnu a vlozim mezi.platy kde.mam 3 vrstvy peciciho papiru z DM.
Lepsi a dostupnejsi papir jsem.zatim nesehnal. V kazdem.pripade to je kompromis, protoze papir ac ma silikonovou vrstvu tak pryskirici propousti.
Lisuji vzdy 3 x cca 1-2 min. Vynosove se pohybuji okolo 13-15 procent. Neni mi jasny jak.to amik dela ze dosahuje okolo 20 %. Pricitam to pravdepodobne lepsim modelum nez mam k dispozici. I kdyz napriklad Amnezia Haze, kdyz dam z vaporizeru tak me.totalne knockoutuje.... U te jsem dosahl vynosu cca 13%. Nebo vsichni v tech videich kecaj

Old Post 22-02-2019 v 20:20 PM
ivanski123 je offline   Profil uživatele ivanski123   Find more posts by ivanski123   Foto galerie člena ivanski123   Click here to Send ivanski123 a Private Message   Add ivanski123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 134

Ten sacek ve kterym se to lisuje tak krade urcite procento toho Dabu.
NEJPOZDEJI , pristi rok , ten lis musim mit !!!

Old Post 22-02-2019 v 22:22 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bullík23
Nový Člen

Karma uživatele bullík23 - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 135

Z vlastní zkušenosti vím, že lze dosáhnout 20% výnosu, nicméně musí se jednat o top model (v mém případě to byl Killer Kush out).Dále se ten puk pressuje třeba na 2-3x, dokud z toho něco teče. Dalším mocným faktorem je teplota - mě se nejvíce osvědčila (myslím tím na výnos) teplota 220F, kdy z toho vyjede fakt všechno. Když to budeš mačkat na 180 vyleze toho méně, ale budeš tam mít více terpenů a chutí....bude to celkově jemnější a chutnější :-D

23 forever

Old Post 23-02-2019 v 07:31 AM
bullík23 je offline   Profil uživatele bullík23   Find more posts by bullík23   Foto galerie člena bullík23   Click here to Send bullík23 a Private Message   Add bullík23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loco5er
Nový Člen

Karma uživatele Loco5er - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 136

Supr info a pridavam ze sve skusenosti kde musim poznamenat, ze 20 procent vynos je celkem husty a je zapotreba poradnej model, abys to dasahl. Ja taky davam 220F a dosahuji z out kolem 14 az 16 procentni vynos. Stroj je z dilne DIY a pridam taky foto meho noveho kamarada.

Old Post 25-02-2019 v 21:22 PM
Loco5er je offline   Profil uživatele Loco5er   Find more posts by Loco5er   Foto galerie člena Loco5er   Click here to Send Loco5er a Private Message   Add Loco5er to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bullík23
Nový Člen

Karma uživatele bullík23 - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 137

Ano, souhlasím, že u ostatních modelů z outu dosahuji také průměrně 15 %, ale Killer Kush to je jiná..minulý i předminulý rok jsem z něj dosahoval 20% výnosu. Používám pro press 90 nebo 120 mikronů pytle a pressuji na tomto:
https://www.aliexpress.com/item/Hig...f5-c3ba80fdd015

23 forever

Old Post 26-02-2019 v 20:49 PM
bullík23 je offline   Profil uživatele bullík23   Find more posts by bullík23   Foto galerie člena bullík23   Click here to Send bullík23 a Private Message   Add bullík23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JetiX
Stálý Člen

Karma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 608  

Příspěvek č. 138

Čau bullik23, prosím ťa nejde mi otvoriť ten link a fakt by ma zaujímalo čo to je za stroj

Keď nemáš čo húliť, niesi to ty.

You'll see how tough i am... after i defeat the Golden thief bug...

Old Post 26-02-2019 v 20:54 PM
JetiX je offline   Profil uživatele JetiX   Find more posts by JetiX   Foto galerie člena JetiX   Click here to Send JetiX a Private Message   Add JetiX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bullík23
Nový Člen

Karma uživatele bullík23 - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 139

na aliexpressu si zadej přesně toto a vyjede ti obrázek pressu
Manual hydraulic thermopress transfer machine hot stamping machine rosin high pressure press machine MP180

doufám, že toto půjde otevřít
https://www.aliexpress.com/item/Man...7a-ed27fa191d70

23 forever

Old Post 26-02-2019 v 21:07 PM
bullík23 je offline   Profil uživatele bullík23   Find more posts by bullík23   Foto galerie člena bullík23   Click here to Send bullík23 a Private Message   Add bullík23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 140

Nejde to otevrit a je to uplne jina stranka nez si poslal pred tim.

Old Post 26-02-2019 v 21:09 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loco5er
Nový Člen

Karma uživatele Loco5er - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 141

Ja nejradej pytle 160 mikronu a jsem velmi spokojenej. Musim poznamenat, aktualne mi tahle velikost vyhovuje protoze nepronikne zadnej pevnej material do Dabu. Taky chci vyskouset nejaky pytle ruznych velikosti a po cinskej bych rad neco nasel v CZ.

Old Post 26-02-2019 v 21:40 PM
Loco5er je offline   Profil uživatele Loco5er   Find more posts by Loco5er   Foto galerie člena Loco5er   Click here to Send Loco5er a Private Message   Add Loco5er to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 142

Ja jsem cetl, ze v tom sacku uvizne spousta dabu, , je prej nasaklej tim extraktem a ztraci se tim docela dost vyteznost..
Nekdo uprednostnuje jen predlisovat a pak lisovat jen v papiru bez toho sacku.

Old Post 26-02-2019 v 21:49 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loco5er
Nový Člen

Karma uživatele Loco5er - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 143

To nemuzu posoudit protoze sem zatim lisoval jenom predlisovanej material v sacku. Vyskousim a dodam info ale rozhodne se tam pak dostanou kousky cannabisu a to bych nerad. Dab ma krasnou hnedou farbu foto dodam pozdeji.

Old Post 26-02-2019 v 22:16 PM
Loco5er je offline   Profil uživatele Loco5er   Find more posts by Loco5er   Foto galerie člena Loco5er   Click here to Send Loco5er a Private Message   Add Loco5er to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OGcrush
Nový Člen

Karma uživatele OGcrush - 10% PěstitelskáKarma uživatele OGcrush - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 144

z pouzitych pukov sa da urobit mast, tinktura atd. takze sa to da recyklovata a ked na sacku zostane malinko materialu rozhodne sa nestrati)

Old Post 27-02-2019 v 20:39 PM
OGcrush je offline   Profil uživatele OGcrush   Find more posts by OGcrush   Foto galerie člena OGcrush   Click here to Send OGcrush a Private Message   Add OGcrush to your buddy list     Navštiv homepage uživatele OGcrush! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5397900 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív