Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400w 16ks Moc velký sousto
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

400w 16ks Moc velký sousto Příspěvek č. 1



Tak jsem tu podruhé, ještě nemám dosušeno,zítra to teprvé kosím a už zakládám nový thread.

Proběhl velice důkladný upgrade.

Box: SJHS 1x1x2

Světlo: 400w HPS (editnu přesně typ později) ve spudniku, který má krásný osvit na čtveratý prostor, má odtah tepla a slibuje nádherných 97% odrazu světla.

Odtah: Silent RAM 284

Přítah: 167m3 noname axiální vent

Ofuk: zavěšený stolní otočný ventilátor se třemi rychlostmi.

Hlína: Growmix+perlit

Květináče 11l 16ks + Tác flexi tray 100x100x5cm

Osazenstvo: Klony Eagle bill, Sour Diesel, Critical+, Nebula a NorthernLightHaze

Zvlhčovačka elehot. (taková řídící jednotka vlhkosti, nastavíte vlhkost a ona jí udržuje studenou párou.

Odvlhčovačka na poslední týden květu.

2x miniklima na cestě (k přítahu, aby nasával studený vzduch v létě, doufám že tím účinně udržím teploty tam kde chci)

Hnojiva:

Plagron
Terra bloom
Green sensation
Sugar royal
Pure Zym
Vita Race

Canna
Rhizotonic

Agrobacterias
Muskaria (Fungi killer) Prevence a i případná léčba plísně , jen abych nenechal nic náhodě


Klony jsou od místního mistra kterýho určitě všichni zasvěcenci poznají už podle odrůd klonů Jmenovat raději nebudu.

Doufám že jsem na nic nezapomněl. Zítra bych měl mít šašky doma a pokud to vyjde tak hned zítra bude jejich dokumentace. Prozatím přiložím nekvalitní a týden starý foto boxu, ať to tady není prázný hned od začátku

Doufám že po tom co jsem napáchal u prvního growu tohle nebude až moc velký sousto, bude zajímavý starat se o 16 kytek, 5 ruzných vzorů a ještě k tomu mix sativ a indik.

papun-dekl

Naposledy upravil dekl 19-06-2019 v 01:27 AM

Old Post 18-06-2019 v 19:57 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 2

Nejde mi už editovat příspěvek, klauni dorazili do cirkusu a představení může začít, V hlavních rolích je 4x Eagle Bill, 3x Nebula 3x Sour Diesel 3x NorthernLightsHaze a 4x Critical (2 criticaly jsou v jednom květináči) První fota chudáčků po přepravě přidám zítra, dneska už jdu chrápat. Přeji všem krásný den

papun-dekl

Old Post 19-06-2019 v 21:49 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 3






Bohužel všichni klauni byli první den úplně jetí a nebyli schopní spolupráce s fotografem a tím pádem nemělo cenu něco zkoušet, každopádně to vypadá, že se po poslední kalbě začínají vzpamatovávat, staví se na svoje místa a připravují se na vystoupení. Přídávám první fotečky setupu a obsazení cirkusu hrůzy.

1. Obsazení:
EB EB EB EB
NLH N N SD
NLH N 2C+ SD
NLH C+ C+ SD

2. Spudnik

3. Tichý beran 284 ( v reálu je to šeptající beran, ale pořád podstatně tišší než odtah předtím)

4. Klimoška

5. Jak jsme na tom (60% vlhkost u spodu, 70% u stropu)

předhnojený substrát, dostaly akorát poloviční dávku Rhizo.

Doufám že sem nic zatím nestihl podělat

papun-dekl

Naposledy upravil dekl 22-06-2019 v 07:24 AM

Old Post 22-06-2019 v 07:13 AM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 4


Všem klaunům už je dobře a začínají pozvolna nacvičovat svoje čísla, aby jsme nakonec měli na co se dívat.
Vlhkost 70%

Teplota den/noc 28-29/26-27

Od poslední zálivky s rhizo mi půda pri téhle vlhkosti příjde pořád dost vlhká, takže jsem ještě nezalíval.

papun-dekl

Old Post 23-06-2019 v 20:39 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 5





9. den
vlhkost 69%
Teplota poslední dva dny šla dolů na 28/25

papun-dekl

Old Post 28-06-2019 v 12:39 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 6



Přidávám up. den 10 (předchozí up nebyl den 9, ale 8.)

Kdyby někdo měl náladu se mrknout co je s tím listem, mám to řešit? je to u jediné kytky na jediným listu.

Některý kytičky (2 C+ a 1 SD) sem tam ukazují známku tepelnýho stresu na jednom jediným vrchním lístku(lze pozorovat na druhé fotce) , ale teploty nikdy nejdou nad 30 a níž je zatím nedostanu, brzo by mi měly dojít 2 miniklimatizace, tak doufám že palice pak pojedou v 25°C. Jinak zbytek kytiček bez problémů.

Teploty lítají 25-29 podle teplot venku přes den a 24-27 přes "noc"
Vlhkost přes den 67-72 a přes noc 62-68 (+-)

Spudnik vysí asi 58cm nad kytkama, lampa je za sklem asi 65cm nad nima...

papun-dekl

Old Post 01-07-2019 v 18:33 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šulko
Stálý Člen

Karma uživatele šulko - 17% PěstitelskáKarma uživatele šulko - 17% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 7

Mas to dost profesionalne klobuk dole ale ta klima nebude to mat moc velku spotrebu ci tu miniklimu myslis to kam sa sype lad ?

No.1 Super Skunk 09-10/2018
No.2 2x Painkiller CFL200W PCgrow 04-05-06/2019
▼AKTUÁLNE IDEM TOTO :-) klik▼

Po tráve sa nebehá, po tráve sa smeje

Old Post 02-07-2019 v 08:48 AM
šulko je offline   Profil uživatele šulko   Find more posts by šulko   Foto galerie člena šulko   Click here to Send šulko a Private Message   Add šulko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 8

Profesionálně ani ne Dneska dojdu z práce, p řítahová roura vypadlá ven, udpanej přítahovej větrák z bordelu co nasbíral a spadnul ventilátor uvnitř stanu přímo na 1 nebulu a 1 critical, akorát naštěstí jsou kytky ještě tak malý, že se jen ohly a větrák měl tu bezpečnostní klícku, takže je nemohl posekat, akorát se mi celej vykurvil, tak teď musím vymyslet cirkulaci, která je sice dost dobrá i z podtlaku, ale ne dost dobrá na ofoukávání kytek, jelikož kytky na krajích jsou bez větru.

Klima žere asi 15w jestli si to dobře pamatuju, je to stolní klima do kanclu, stojí 800kč jedna, já jsem je sehnal docela levně, tak jsem objednal rovnou 2. Počítám, že je dám do boxu se dvěma dírama kde jedna povede od okna do boxu a druhá z boxu do stanu- a máme v létě čerstvej chladnej vzduch (snad)

papun-dekl

Old Post 02-07-2019 v 14:11 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

up Příspěvek č. 9


up

papun-dekl

Old Post 04-07-2019 v 20:49 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 10



UP
Od posledního update dostaly 2x postřik vita race, začíná to vypadat hezky.

papun-dekl

Old Post 06-07-2019 v 17:43 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netopeer
Stálý Člen

Karma uživatele netopeer - 89% PěstitelskáKarma uživatele netopeer - 89% PěstitelskáKarma uživatele netopeer - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 11

Cau, vypadaj hezky
Budes zastrihovat nejvyssi kusy? Vic modelu bude celkem problem udrzet v jedne rovine..

Old Post 06-07-2019 v 21:18 PM
netopeer je offline   Profil uživatele netopeer   Find more posts by netopeer   Foto galerie člena netopeer   Click here to Send netopeer a Private Message   Add netopeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 12

Ahoj, díky.
Stříhal jsem to, co mi matkář doporučil zastříhnout a zbytek mám v plánu ohýbat, nejvyšší jsou EB a ty bych prej neměl stříhat.V úterý snad budu mít kolínka a s trochou štěstí bych to v pátek mohl přepnout, holky rostou před očima. Večer jdu spát, ráno se probudím a sám nevěřím, jak moc to roste.

Kvůli tomu jsem pojmenoval téma "Moc velký sousto", jsem zvědavej jak se dekl popere s 5ti modelama. Díky za pozornost.

papun-dekl

Old Post 07-07-2019 v 05:10 AM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 13

Dneska proběhl zástřih nějakých spodků a zabítí toho prabrouka co mi tam žíje ??umírá. Nevím co to je a na internetu mi všechno svede na molice která takhle prostě nevypadá, je to malá (2-2,5mm?), bílo/průhledná (můra?) s černýma očima a objeví se jednou za pár dní,než ji zabiju. Zatím jsem za celou dobu zabil 3, na listech jsem nic nenašel. Nechávám box pootevřenej přes noc (když svítí), abych mohl dovnitř hnát tu páru, je tudíž možný, že tam semtam zabloudí tahle potvora za světlem z pokoje. Jestli se podaří komukoliv pomoct nějak s identifikací, tak se odměním!

Edit: možná by to mohla být nějaká mutovaná molice, ale ty jsou vesměs žlutý... Mám to něčím pošplíchat?

papun-dekl

Naposledy upravil dekl 07-07-2019 v 11:54 AM

Old Post 07-07-2019 v 11:30 AM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 14


UP 21. den
Bez deficitu, vytáhnul jsem pár žlutých pásek na ty breberky a jedna se chytla, pořád mi to příjde jako můra, další se zatím neobjevily. Zítra to pro jistotu pošplíchám Rock Effectem na molice a poohýbám a v neděli bych to snad mohl už přepnout?

papun-dekl

Old Post 11-07-2019 v 19:26 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Delid
Nový Člen

Karma uživatele Delid - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 15

Podle mne si mohl přepnout už týden zpět, máš tam modely které se dost tahají, takže bys tím vyplnil mezery do kterých nedorostou ty míň tahavé modely, např nebula

Když něco děláš pořádně tak stúpáš .....
Když něco děláš s cigou v papuli tak aspoň pútaš .....

Old Post 11-07-2019 v 20:26 PM
Delid je offline   Profil uživatele Delid   Find more posts by Delid   Foto galerie člena Delid   Click here to Send Delid a Private Message   Add Delid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 16

Taky bych prepinal nezapomeň ze mas 16ks a jak ti to začne růst tak budeš mít dost husto...už toho 6.7 bych já prepinal.

Old Post 11-07-2019 v 20:56 PM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9681220 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív