Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 3x The Church, 125w CFL , 60x60x140
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 33

dal bych sit,potrebujes to zaplnit a drzet nizko,plus to cfl moc neprosviti smerem dolu.
sice to je makacka,pakarna atd ale nakonec se vyplati......
tak si nastuduj techniku scrog a hura do toho....
gl.

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 11-11-2018 v 16:06 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Funny420
Stálý Člen

Karma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 399  

Příspěvek č. 34

Má tam 300w vero,prosvítí to jak nic. A scrog je dobrej nápad,i když se pak nedostane ke kytkám

Chinese LED PC grow

funnyho fóliáč 2k18

CFL PC grow SCROG druhé kolo

150w LED spider vero 29 gen 7,100x45x45,1xsomango,2xjack herer,1x phantom og

150w vero,135x45x45,4x AK-47 Fast od Fair seeds

Old Post 11-11-2018 v 17:27 PM
Funny420 je offline   Profil uživatele Funny420   Find more posts by Funny420   Foto galerie člena Funny420   Click here to Send Funny420 a Private Message   Add Funny420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 35

aj moje chyba,verca to ted da,ale dobrou sit neprosviti nic,ani to svetlo jak tim volaj batmana.
sel bych do site,nebo aspon jak rikal Pitr,hafo kolen a dratku....
potrebujes to zaplnit jinak prijdes o hodne G. a to nikdo z nas prece nechce............

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 11-11-2018 v 19:08 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lvii
Stálý Člen

Karma uživatele lvii - 0% PěstitelskáKarma uživatele lvii - 0% PěstitelskáKarma uživatele lvii - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 36

Urcite pojedu sit, planuju ji od prvni chvile. Na fotkach muzete videt, ze uz je za kytkama nachystana. Je to sit z obchodu, je takova gumova a ma velke oka. Moc se nelibi, nejspise si vytvorit nejakou svou.

Komu se nelení, tomu se zelení

1. 3x Church/300w SpiderVero29

Old Post 11-11-2018 v 20:42 PM
lvii je offline   Profil uživatele lvii   Find more posts by lvii   Foto galerie člena lvii   Click here to Send lvii a Private Message   Add lvii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 37

ja ji tam u tebe videl,bohuzel tyhle site jsou na scrog nepouzitelny,je treba vyrobit vlastni......

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 11-11-2018 v 21:04 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warema
Stálý Člen

Karma uživatele Warema - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 38

Ahoj, na bazarku mam inzerat na 250w HPS i s predradnikem, kdyztak se ozvy, cena symbolicka, vse je 2 mesice stare. Reaguji jen na to co jsem cetl ze zacatku topicu

Old Post 11-11-2018 v 22:27 PM
Warema je offline   Profil uživatele Warema   Find more posts by Warema   Foto galerie člena Warema   Click here to Send Warema a Private Message   Add Warema to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lvii
Stálý Člen

Karma uživatele lvii - 0% PěstitelskáKarma uživatele lvii - 0% PěstitelskáKarma uživatele lvii - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 39

citace:
Původní příspěvek od Warema
Ahoj, na bazarku mam inzerat na 250w HPS i s predradnikem, kdyztak se ozvy, cena symbolicka, vse je 2 mesice stare. Reaguji jen na to co jsem cetl ze zacatku topicu


Ahoj, děkuji za nabídku. Škoda, že si to trochu nepročetl. Již jsem koupil ledky.

Komu se nelení, tomu se zelení

1. 3x Church/300w SpiderVero29

Old Post 12-11-2018 v 08:50 AM
lvii je offline   Profil uživatele lvii   Find more posts by lvii   Foto galerie člena lvii   Click here to Send lvii a Private Message   Add lvii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lvii
Stálý Člen

Karma uživatele lvii - 0% PěstitelskáKarma uživatele lvii - 0% PěstitelskáKarma uživatele lvii - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 40



Tak dneska jsem doma ztloukl síť a nainstaloval do boxu.

Síť jsem nastavil podle nejvyšší kytky, druhá tam za chvilku bude a třetí jsem podložil.

Na jedné se mi myslím povedl FIM. Já si pořád myslel, že těch více vrcholků vznikne nahoře, ale pokud se nemýlím, tak těch více vršků začne růst ze spodních pater a druhých atd.. No je to prostě solidní kráček

Nevím jak s tím přepnutím, já bych to už za chvilku přepl. Prostor který tam mám bych podle mě vyplnil chvilku po přepnutí.

Komu se nelení, tomu se zelení

1. 3x Church/300w SpiderVero29

Old Post 13-11-2018 v 18:43 PM
lvii je offline   Profil uživatele lvii   Find more posts by lvii   Foto galerie člena lvii   Click here to Send lvii a Private Message   Add lvii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 41

sit mas paradni.
S prepnutim bych jeste pockal,pod ledkou se to nejak min tahne po prepnuti.
dal bych jeste tejden.
Pak to budes mit hezky narvany.....
Gl.

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 14-11-2018 v 07:48 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lvii
Stálý Člen

Karma uživatele lvii - 0% PěstitelskáKarma uživatele lvii - 0% PěstitelskáKarma uživatele lvii - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 42


Takže panel přepnut na 300w a od zítra dostanou kytky 12/12. Opravdu mám strach, ať mi to nepřeroste. Teď si to pěkně odzkouším a na příště to budu mít vychytané.

Jsem strašně zvědavý, jak budou kytky reagovat

Myslím, že se mi prostor docela zaplnil až na jeden rožek, ale mám pouze 3 kytky, tak se mi to blbě rovnoměrně plní.

EDIT [17:00] : Vidim prvni problem. Po prepnuti je v boxu 29 stupnu :/ Zatim nevim jak to vyresit.

Komu se nelení, tomu se zelení

1. 3x Church/300w SpiderVero29

Naposledy upravil lvii 16-11-2018 v 15:59 PM

Old Post 16-11-2018 v 14:41 PM
lvii je offline   Profil uživatele lvii   Find more posts by lvii   Foto galerie člena lvii   Click here to Send lvii a Private Message   Add lvii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lvii
Stálý Člen

Karma uživatele lvii - 0% PěstitelskáKarma uživatele lvii - 0% PěstitelskáKarma uživatele lvii - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 43





Čaute,

tak dneska je to 20. den od přepnutí.

Příště musím kytky nechat dorůst výše, než nasadím síť. Opravdu se k nim nedalo dostat. Po pár prvních dnech, jakmile chytly nějaký tvar, jsem síť sundával.

Všechno je teď v klidu. Kytkám, bych tipl, nic nechybí. Rostou si v pohodě.

Přišel mi EC metr z číny za 6usd, tak jsem na něho zvědav. Jakmile koupím baterky, tak ho vyzkouším.

Hodím sem pár fotek, tak se mrkněte (1kytka = 2 fotky jdoucí po sobě)

Komu se nelení, tomu se zelení

1. 3x Church/300w SpiderVero29

Old Post 06-12-2018 v 15:37 PM
lvii je offline   Profil uživatele lvii   Find more posts by lvii   Foto galerie člena lvii   Click here to Send lvii a Private Message   Add lvii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lvii
Stálý Člen

Karma uživatele lvii - 0% PěstitelskáKarma uživatele lvii - 0% PěstitelskáKarma uživatele lvii - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 44




Tady ještě třetí kytka a celek

Komu se nelení, tomu se zelení

1. 3x Church/300w SpiderVero29

Old Post 06-12-2018 v 15:39 PM
lvii je offline   Profil uživatele lvii   Find more posts by lvii   Foto galerie člena lvii   Click here to Send lvii a Private Message   Add lvii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Funny420
Stálý Člen

Karma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 399  

Příspěvek č. 45

Tak jak pokračuješ? Btw jakou máš v boxíku teplotu?

Chinese LED PC grow

funnyho fóliáč 2k18

CFL PC grow SCROG druhé kolo

150w LED spider vero 29 gen 7,100x45x45,1xsomango,2xjack herer,1x phantom og

150w vero,135x45x45,4x AK-47 Fast od Fair seeds

Old Post 04-01-2019 v 07:25 AM
Funny420 je offline   Profil uživatele Funny420   Find more posts by Funny420   Foto galerie člena Funny420   Click here to Send Funny420 a Private Message   Add Funny420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lvii
Stálý Člen

Karma uživatele lvii - 0% PěstitelskáKarma uživatele lvii - 0% PěstitelskáKarma uživatele lvii - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 46




Stále pokračuju. Už to pomalu doklepávám. Banka uvádí květ 56 dní, takže za 6 dní bych měl mít konec. V pondělí mi příjde mikroskop, tak to budu sledovat.

Přes všechny problémy kytky vypadají krásně. Hlavně jak pěkně voní! Slast je sledovat.

14 dní zalévám jen vodou.

Teď bych potřeboval trošku oživit diskuzi. Na další kolo mám již doma Sweet deep grapefruit od dinafemu (4ks). Chci box zvětšit na 60x120. Tak nevím, jestli tam budou ty 4 kusy stačit. Naskytla se mi totiž možnost řezů, tak přemýšlím, že bych tam hodil 6ks a roztahal to. Jak byste zaplnili tento prostor vy? (světlo Spider Vero 29 300w)


Teď otázka, mám TT 120mm 280m3. Podle výpočtů by to mělo stačit na prostor 120x60x160, ale raději si to chci ověřit. Pacháč mám 240 m3/h. Měl jsem totiž prvně ventilátor 180m3/h. To TT je 220/280. Při růstu mi jede 220 bez pacháče a při květu 280 s.

Komu se nelení, tomu se zelení

1. 3x Church/300w SpiderVero29

Old Post 06-01-2019 v 11:56 AM
lvii je offline   Profil uživatele lvii   Find more posts by lvii   Foto galerie člena lvii   Click here to Send lvii a Private Message   Add lvii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 47

Mám box 90x90x180 a odtah mám 257m3/h a stačil mi...ledky moc netopi tak ze si myslim ze ti stačit bude a počet kytek záleží na tobě a na velikosti boxu a kvetinacu...když ďas 5,8 mas 20cm jeden květináč...dvě řady po 3 ideál...zjisti na jaký prostor mas to svetlo jestli dveře rady po 4 by nebyly už moc ale myslim ze 6 ideál

Old Post 06-01-2019 v 12:51 PM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lvii
Stálý Člen

Karma uživatele lvii - 0% PěstitelskáKarma uživatele lvii - 0% PěstitelskáKarma uživatele lvii - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 48

citace:
Původní příspěvek od Funny420
Btw jakou máš v boxíku teplotu?


Lítá mi to 23-25 °C

Komu se nelení, tomu se zelení

1. 3x Church/300w SpiderVero29

Old Post 07-01-2019 v 08:29 AM
lvii je offline   Profil uživatele lvii   Find more posts by lvii   Foto galerie člena lvii   Click here to Send lvii a Private Message   Add lvii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6160970 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív