Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » OG Kush | LED 470W 2x | NFT
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Hydroponie OG Kush | LED 470W 2x | NFT Příspěvek č. 1






Světla: Vero 29 gen 7 470W 2x
Box: Clima box 300x150x220 cm
Médium: NFT Multiduct 801
Odtah: TT Dalap 200/1020m3
Hnojky: Advanced Hydroponics: A+B+C,root,enzym,amino,PK
Advanced nutriense: Cal Mag Xtra
H2O2 12%
________________________________________________________
2x vzduch. kamen
michaci cerpadelko
odvlhcovac s hepa filrtem 0.7L/24h
zvlhcovac 5L
3x malej ofuk , 1x velkej otoc ofuk
________________________________________________________
Strain: OG Kush klony 42ks
Start: 3.5
________________________________________________________
Teplota: 20 - 22 noc , 24 - 28 den
Vlhkost: Rust: 65 - 75%
Teplota vody: 19-25 stupnu .. chladim zmrzlejma flaškama
________________________________________________________
Můj první grow pod LED,NFT a druhy v IN ..
Poprvé mi kytky hebly (uschly kořeny) .. takze tohle je takovy dalsi pokus


Za 14 dní strašne vyrostli , všechno v pohodě ... ale po přepnuti na květ začali problemy ...

PH 5.9-6.1
EC jsem měl před 2 dnama 1.8 a dnes 1.95
Hnojim na květ A+b+C + pk + 50ml h2o2 + amino a vždy tam mam kolem 1.7-1.8 EC v rezervoaru po promichani

1)
Ph se snažim udržet co nejmin .. ale vetsinou je kolem 60 - 65% ... a zacina plisen seda, take i na RW ..
RW jsem hned nastrikal H2O2 12% 1ml / L a sleduju jak se to bude vyvyjet
Na listech je to trochu .. takže jsem protrhaval postupně spodni listy at je tam lepsi air flow a stejně tam nejde ani světlo + se to snažim tahnout do stran , ale poslední dny moc nepapaj hnojiva a žerou jen vodu ...
ráno pul h před rozvicenim jsem strikal na listy postrik na padlí od agrobio 15g/5L
tak snad to pomuže .. akorat jsou ted zasrany listy a asi to po zhasnuti vemu jen čistou vodou a pustim tam topení at tam neni vlhko

2)
a dalsi problem jsou kořeny ...
po rustove fazi jsem dal na 3 dny enzym a pak dal hnojky na květ
dokoupil jsem h2o2 a do kazde zalivky(20L) davam 50ml cca (davkovaji 7.5ml / 10L )
u korenu ani v rezervoaru to nesmrdi , vana ani dno rezervoaru neni slizké .. jen hadičky od vzduch. kam. trošku no

prijde mi ze posledni dny nerostou do vyšky , mozna je to jak jsem hodne otrhal ty listy ze se zasekli na par dni ...

FOTO
1 & 2 : Klony
3: 3. den rustu
4: 10. den rustu
5: 2. den květu


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 24-05-2020 v 09:54 AM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Dotaz Příspěvek č. 2



Další foto plísně a kořenů


BUDU RÁD ZA KAŽDOU RADU A NÁZOR


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 24-05-2020 v 09:57 AM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 3

Ta plesen na poslednej foto na liste je padli. Niekedy na zaciatku rastu sa este da pouzit discus, ak uz si ale v kvete tak striekat nato chemky je zly napad. Mozes to skusit dojst dufajuc ze sa to moc nerozsiri, alebo to vyhodit, vsetko vycistit a zacat odznova.
Na zaciatku kvetu, by som ja osobne zacal odznova. Pouzil sirove knoty, sirovy postrek, vsetko riadne vycistil a vydezinfikoval.

Old Post 24-05-2020 v 11:23 AM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Johnny Blaze
Ta plesen na poslednej foto na liste je padli. Niekedy na zaciatku rastu sa este da pouzit discus, ak uz si ale v kvete tak striekat nato chemky je zly napad. Mozes to skusit dojst dufajuc ze sa to moc nerozsiri, alebo to vyhodit, vsetko vycistit a zacat odznova.
Na zaciatku kvetu, by som ja osobne zacal odznova. Pouzil sirove knoty, sirovy postrek, vsetko riadne vycistil a vydezinfikoval.


Ahoj pouzival jsem to minuly rok na outdoor a cejtit to nebylo a bylo to 14dni pred sklizni ..

to co jsem ted použil je hlavní učinná látka síra(AgroBio Kumulus WG) a večer ty listy chci opláchnout čistou vodou, protoze jsou hodne spinave od toho postřiku ..
Dneska jedu koupit jeste jeden ofuk, ktery fouka horizontalne a dam ho tam kde je takovej slepej spot a kde to stoji .. a bude foukat u hezky pod .. takže airflow by měl byt ok

ty kořeny asi počkám 2-3 dny jak se dál rozjedou ..
a budu sledovat tu padlí a RW kostky zda se tam děla zas plisen nebo ne
a taky jsem nejspíš našel způsob jak tam držet kolem 50% vlhka


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 24-05-2020 v 12:12 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Johnny Blaze
Ta plesen na poslednej foto na liste je padli. Niekedy na zaciatku rastu sa este da pouzit discus, ak uz si ale v kvete tak striekat nato chemky je zly napad. Mozes to skusit dojst dufajuc ze sa to moc nerozsiri, alebo to vyhodit, vsetko vycistit a zacat odznova.
Na zaciatku kvetu, by som ja osobne zacal odznova. Pouzil sirove knoty, sirovy postrek, vsetko riadne vycistil a vydezinfikoval.


Diskus se používá jako prevence.

Grower sponzor

Old Post 24-05-2020 v 12:16 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od GrowPlace


Diskus se používá jako prevence.


Nemas pravdu.

"Protective, curative, eradicative action and long residual effects, acts by binding to Qo site blocking electron transfer and respiration of the fungi"

zdroj: https://sitem.herts.ac.uk/aeru/iupac/Reports/414.htm

Old Post 24-05-2020 v 13:58 PM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 7

Mám pravdu, řekli mi to přímo v AgroBio.
Na rozjeté padlí použít Karathane.

Grower sponzor

Old Post 24-05-2020 v 14:11 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zubáč222
Stálý Člen

Karma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 8

Ja už myslel že se Karathene přestal vyrabět, jen jsem ale do vyhledavače zadaval nazev bez koncoveho e tak uz ho mam taky doma.., na ty kořeny bych zkusil zaexperymentovat z Peroxidem vodíku. Řika se že 30% peroxid zredíš trema dílama vody aby ti z toho vniknul 7% pak by mela ta houba z korenu teoretycky vyšumět i stříkat kytky stim mužeš...nemam stim zkušenost spíš by to chtelo zaexperimentovat a podelit se o zkušenosti at se daří.

We've come too far to give up who we are.






Old Post 24-05-2020 v 18:33 PM
zubáč222 je offline   Profil uživatele zubáč222   Find more posts by zubáč222   Foto galerie člena zubáč222   Click here to Send zubáč222 a Private Message   Add zubáč222 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od GrowPlace
Mám pravdu, řekli mi to přímo v AgroBio.
Na rozjeté padlí použít Karathane.


Tak si dostal chybne info.

" V závislosti na škodlivém organismu a termínu aplikace vykazuje protektivní, kurativní a eradikativní účinek. "

Zdroj: https://agrobio.cz/discus/28009

taktiez "H351 Podezření na vyvolání rakoviny."

V kvete by som to neriskoval ani na zaciatku.

Old Post 25-05-2020 v 00:48 AM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 10

Pred 2 dnama jsem komplet cistil vanu
Dal novou vodu a H2O2 12procentni 2.5ml/L
Po asi 15min jsem koukal na koreny a jsou zas hezky bile .. takze bud se to nejak vycistilo nebo jsem dement a jen jak tam bylo hodne hnojek tak se mi zdali hnede xD
No kazdopadne dnes rano jsem tam dolil enzym .. necham ho tam 24-36h
A ted nasledujou otazky

Je okey kdyz jsem dal jen h2o2 a druhej den rano kouknu ec 0.55 a lil jsem tam 0.3+-?
Po te dobe/24-36h/ vymenit zas komplet vodu a dat hnojky? Nebo zase jen dolejt hnojiva a usmernit ec na 1.2?

Jinak diky vsem za rady, plisen na listech ustoupila/bile skrvny od toho hnusneho postriku jsem myl listek po listku a stejne poradne neumyl .. furt to jde z listu cejtit a obcas je tam i ten bilej humus .. snad to nebude cejtit z palic nebo chut/, jen se dela ve vane na rw a na par korinkach ale to striknu vodou s h2o2 jednou za tejden a je po problemu. Palicky uz zacali viditelne rust. Bal jsem se ze se to zeastavilo na delsi dobu, ale UZ TO FACHCIII


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 29-05-2020 v 08:16 AM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 11

Za noc ph kleslo z 5.7 na 5.4 ... takze me zase ceka komplet vymena vody

Nejspis je to tim jak jsem vecer strikal RW kostky h2o2 jelikoz se tam delala plisen zase ...

Takze dam novou vodicku hezky fresh k tomu hnojky a enzym taky chci koupit trichodermu a vyzkoušet

Jedu hydro poprvé co by jste mi doporucili jako kvetovy booster? pripadne něco na cukry(ted otázka zda cukry dodavat do hydra … jestli se nekazi)

Rozhoduji se mezi Nirvana(mam odzkouseno v hline) od AN nebo Green Sensation od Plagronu

Zatím pouzivam:
AH a+b+c + PK + amino + 1x tydne leju enzym a cal mag xtra od AN


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 01-06-2020 v 12:37 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
w_rhino
Stálý Člen

Karma uživatele w_rhino - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 12

Tak ked pozivas ahcka tak pouzi ten ich Power Growth/Bloom Excellerator ...siel som bubler og kush dva krat raz s AHCKAMI a raz Advanced nutriens ... a s AN sa mi stalo ked som tam lial ten ich bud candy co su cukry ze sa mi hned objavili skrvny na listoch neviem ci som ja spravil nieco zle kazdopadne som sa zacal drzat pravidla ze liat tam nieco co rastlinka v podstate nepotrebuje je zbytocne . AH ma vsetko potrebne vyrastlo mi na zakladnych hnojivach + enzymy to iste co s AN a tam som trieskal bud ignitor , overdrive rhino skin a ziadny pozorovatelny rozdiel som nenasiel na vynose anka mali o dost horsiu chut. a otazka preco len neupravis PH a menis celu nadrz

Old Post 01-06-2020 v 14:03 PM
w_rhino je offline   Profil uživatele w_rhino   Find more posts by w_rhino   Foto galerie člena w_rhino   Click here to Send w_rhino a Private Message   Add w_rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od w_rhino
Tak ked pozivas ahcka tak pouzi ten ich Power Growth/Bloom Excellerator ...siel som bubler og kush dva krat raz s AHCKAMI a raz Advanced nutriens ... a s AN sa mi stalo ked som tam lial ten ich bud candy co su cukry ze sa mi hned objavili skrvny na listoch neviem ci som ja spravil nieco zle kazdopadne som sa zacal drzat pravidla ze liat tam nieco co rastlinka v podstate nepotrebuje je zbytocne . AH ma vsetko potrebne vyrastlo mi na zakladnych hnojivach + enzymy to iste co s AN a tam som trieskal bud ignitor , overdrive rhino skin a ziadny pozorovatelny rozdiel som nenasiel na vynose anka mali o dost horsiu chut. a otazka preco len neupravis PH a menis celu nadrz


Ahoj dik za tvou reakci. Oka zkusím tedy celou sadu od AH a prdim AN, jelikoz nejsi první kdo mi něco takového říkal ...
Hlavně u hydra není prdel míchat značky co tak čtu forum ..
hlína veme všechno <3

Měnil jsem celou nádrž protože už je to asi 3 dny co ph klesá .. takže je tam úbytek nějaký organizmů ...
tak radši vymenim cely roztok a budu par dni pozorovat


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 01-06-2020 v 15:16 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 14






Ahoj davam mensi up ..

21. den květu
svetlo 40cm nad konečkama, teplota 22 - 28 stupnu , vlhkost 45 - 55%
teplota roztoku 18 - 25stupnu(fakt se snazim to drzet pod 22 )
ph 5.6-6.0 , ec 1.1-1.25
+ trosku jsem zmenšil proud at tam neni nachcano jak v klubu na hajzlech

uz mam od ah ten Power Growth/Bloom Excellerator

a furt mam problem s tou "nejspis" plisni nebo nejakym prachem/mechem na RW a take nejakej blivajz nejspis plisen na korinkach

nevim zda to delat jako ted 1x tydne peroxid a vystrikat to tam .. ale to pak zabiju vsechny mikroorganismi .. klesa pak ph ... a vlastne nema smysl tam lejt enzym ..
takze nevi nekdo co s tim? jestli to furt takhle dělat jak šulín nebo jestli to mám nechat nebo jestli je nejakej lepši zpusob ..

listy jsou ok .. plisen nic ... jen listy ktere jsou nazacatku NFT ( tam kde prvni vteka voda) tak zacali zloutnout ..

Ale jinak mi prijde ze rostou hezky

A banana punch auto krasne voni



1) RW plisen?
2) plisen na korenech?
3) zlute listy
4) palda OG kush
5) trichomes Banana punch auto


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 05-06-2020 v 15:51 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 15

Moc se jim nelíbí ta změna teplot ve vaně
ráno 20 stupnu .. prijdu z práce a 27
a ph klesá z 6.0 ráno .. na 5.3 večer ...
Příští kolo plánuju hlínku .. hydro nechám až na zimní období


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 18-06-2020 v 19:50 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Palec dolů Příspěvek č. 16






Právě jsem narazil na nějaké lítací sviňuchy u kořenů taky tam přibyli nějake hněde vajca na RW + zase ta plisen seda na RW ..
srasně furt pada PH .. z 5.8 na 5.2 behem 10h
takze dneska jsem strikal h2o2 12% 2ml / 1L
postrik vsude kde se dalo .. a pak jsem dal jeste do vany a pustil vodu na prdy a proplachnu to 2h takhle ..
a pak dam cistou vodu s upravenym ph na 5.8 .. vim ze koreny nemaj rady rychle zmeni na ph ale tak netusim jeslti to pujde nahoru nebo dolu .. a stejne uz dostavaj prdy ..

1) OG kush
2) OG kush
3) OG kush
4) Nejspis La Blanca Gold autoflower
5) Banana punch auto


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 20-06-2020 v 13:10 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4372010 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív